Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

lajcikova
21. únor 2010

ahojik

ano mimco věř že to neni lehke a to že mě segry někde vzali,protože vi když sem doma sama tak se akorat užiram,nevim přijde ti na tom něco divneho?????????ja sem rada že mam takovou rodinu co mě podrži,.........a to že tam byli ti smajlici,tak to byla nadsazka alel to si ty asi pochopila,jinak,žadne chlapy nelovim,nemusim ani to nemam zapotřebi.šla sem se pobavit...............odreagovat,vyčistit hlavu a bylo to na doporučeni psycholožky-nejspiš tomu rozumi,když mi řekal at jdu ven se bavit,at nesedim doma a hlavně sama.ale samozřejmě maš narok na svuj nazor,ja ti ho neberu a respektuju ho,a ani se nezlobim...to neee.
a stim kamaradem,je to smutne a nikdo nevi jake to je,když něco roky netušite a ted viš že už jen čekaj na ten konec,tak mě prosim nesud...co se tyče tohodle

všechny holky zdravim

monali
22. únor 2010

ahoj holky 🙂
Tak asi jako poslední taky gratuluji Michulce a Darince , hlavně ať jsou v pohodě a brzo doma. 😉
Jinak vás jenom pozdravím. U mě není nic nového, tak nemám co psát.
Peti, fajn že už jsi zase mezi námi. No náš boj začne asi až někdy v létě, Koncem března jedeme teprve do
Plzně, pak se myslím 2 měsíce čeká na výsledky, a pak než bude stimulka - no vychází mi to tak na
čevenec , srpen.
tak se zatím mějte 😉

larri
23. únor 2010

AHOJKY,
Evi,já se mám celkem v pohodě,ale nemám co psát.Nic se u mne nedějě,tak tady někdy kouknu co nového.

Ted jsem se dala na akupunkturu,kde budu docházet jednou týdně,doktorka mi bude dávát dohromady psychiku a pak mne začne připravovat na IVF.Nevím,jak to bude,jestli mi to aspon trochu pomuže,ale pořád lepší než nedělat nic.

Ale už mne naučila,abych změnila životosprávu.Zatím mne to baví a tím,že chodím do fitka,tak vidím menší výsledky.

Vy se mějte pěkně a opatrujte se.

evkaa25
23. únor 2010

ahojky všem. 🙂
Larri,to je dobře,že mezi nás chodíš nakukovat. 🙂 Ta akupunktura nemusí být špatná a jak píšeš rozhodně je to lepší,než nedělat nic.a dokonce chodíš cvičit do fitka,jo?!?O to já jsem se pokoušela několikrát,ale vždycky jsem to vydržela bohužel jen chvilku. 😅 Stačilo,abych jednou vynechala a pak už jsem se vezla.............
No uvidíme po porodu,jak budu shazovat bříško. 😕
Já jsem zmněnila životosprávu díky dietě,kterou mám předepsanou na těhu cukrovku a musím říct,že mně to někdy pěkně štve,že nemůžu jíst co chci,ale má to něco do sebe.Spočívá to v jedení malých dávek/na mně dost malých 😀 mám furt hlad/,ale jedení pravidelně.Manža jí se mnou jídla,které dělám pro sebe a už pěkně zhubl za ty skoro dva měsíce,co dietu držím,tak má dole 3kg.A je za to rád.Člověk holt musí vařit i večeře teplé,normálně by jsme se odbyli rohlíkem s játrovkou.A ted pořád vaříme. 🙂
Jejda,to jsem se zas rozepsala..... 😀
Michul už by mohli každým dnem pustit s Darčou domů,jsem moc zvědavá,jestli bude mít potom chvilku a pisne nám,jak to probíhalo.........Vždyt mně to čeká za měsíc. 😅
Dneska se mi zdálo,že jsem porodila holčičku.Pak jsem mněla problémy s kojením,ale pak jsem se to naučila a byl to super sen.Se mi vůbec nechtělo vstávat.... 🙂 Holky já jsem zvědavá,jestli pod srdíčkem nosím klučíka,nebo holčičku. 😉
No nic za chvilku vyrážím do Ovy něco málo ještě nakoupit a pozařizovat,tak pádím.........všechny zdravím a zatím pa pa...........

larri
23. únor 2010

Evi,já vás nečtu,takže nevím co se děje.Nečtu ani diskusi u nás Apolináře.Jen jsem věděla,že se má narodit Darinka,tak jsem koukla a zrovna jste ji gratulovaly.

My máme fitko v práci,takže ho mám 5 min.od baráku a zadarmo,tak proč toho nevyužít.

Přesně jako ty,jím každé tři hodiny a musela jsem vynechat ráno jogurt a kuřecí maso celkově..Není to kvuli dietě,ale kvuli neplodnosti.

lilienka
23. únor 2010

Larri jak to myslíš jogurt a neplodnost? a kuře? obojí jím teda často...

larri
23. únor 2010

Lili,to všechno jsem musela omezit nebo uplně odstranit.A díky tomu,že jsem to slyšela už od více holek,nezávislé na tom,ke komu se chodí léčit,tak opravdu poslouchám.

evkaa25
25. únor 2010

Ahojky.
Je tady polsední dobou nějak pusto. 😒 Jde vidět,že tu chybí Michule,která nás vždycky posunula z posledních na první stranu. 🙂 Ale ta má ted mnohem příjemnější starosti!! 😉
Myslím,že ji mněli pustit domů včera,ale že ji pustili až dneska.Určitě jak bude mít trochu času,tak nám tu pisne.A moc se těším na fotečky Darinky.
Larri,to jsem taky ještě neslyšela s tím kuřecím masem a jogurty. 😕 To jako že to má nějaký vliv na neplodnost???A v čem?
Jinak mně včera dosti pobolívalo bříško.Tak nějak mi tvrdlo,ale jen pravá strana.Kdyby to byly poslíčky,tak tvrdne celé,ne?No tak uvidím,co dneska.Hodlám odpočívat a snad to bude ok.Odpoledne přijede ségra s malým,tak asi zajdem na krátkou procházku,ale jinak se radši budu držet doma.A to jsem chtěla jet do solné jeskyně.Ale ta samozřejmně počká. 🙂
Monali,to je síla čekat dva mněsíce na výsledky,co?!Ale bud ráda,že tě tam posílají.Já jsem chtěla ve Fertasu at mně pošlou po 2 nezdařeném IVF do té Plzně,jelikož jsem o tom věděla tady z Koníka a oni mně tam poslat nechtěli. 😒 Chtěli hned aby jsme šli do dalšího IVF..........
A kdepak jste všechny ostatní kočeny??Koczurka asi trajdá po venku s Honzíkem,když se venku dělá konečně hezky a zbytek holek asi maká................No já jak píšu jdu odpočívat a juknu večer. 😉

larri
25. únor 2010

Evi,nejedná se přímo o neplodnost,ale díky tomu,že v obchodě vidíš kuřata,která jsou větší než by měla být,tak je to tím,co do nich cpou.Je to všechno vyhoněné hormonama,bohužel a to má vliv na naše tělo.
A díky tomu,že jsem to slyšela od více lidí už delší dobu a začala věřit až to řekla doktorka taky mi.Mužu krutí,ale kuřecí vubec.

A ty jogurty kvuli zahleněni a často trpím výtoky,které to hodně podporují.Mužu jogurt,ale odpoledne a ne z lednice.

Vždycky jsem to všechno jen poslouchala a četla,ale ted se to snažím dodržovat.Aspon něco,co mne zabaví.Ráno vstanu a už musím přemýšlet co budu jíst celý den. 😉

evkaa25
25. únor 2010

Larri,aha.Dík za vysvětlení.S těmi kuřaty je to možné,že je dopují kdoví čím. 😒 Je to děs.Se vůbec nemůžu dívat na ty farmy v dnešní době,kdy je několik slepic zavřených v jedné kleci a jen dostávají jíst a snášejí vajíčka.Je to zoufalé...... ☹ 😖 A je to tak s prasaty,ovcemi,krávami................No radši ani nemluvit 😖
A o tom přemýšlení,co budu celý den jíst mi ani nemluv.Já mám těhotenskoucukrovku a musím držet dietu,která obsahuje 2x denně maso s přílohou.Nikdy jsem tolik masa nejedla,ani ted to nedodržuju přímo 2x denně.Dávám si místo toho kolikrát spoustu zeleniny a sýry na různé způsoby.Ale abych dodržovala tu dietu,musím 2x denně vařit a pěkně se hlídat.Ale jsem jenom člověk,taky někdy zhřeším....... 😨 😵

michule
autor
25. únor 2010

Ahoj sluníčka. Tak jsem doma a všem....do jediné moc děkuji za gratulace. Taky jsem na vás myslela a teď ještě více tento nepřekonatelný dar přeji všem. 😉
Pustili nás dnes a než jsem se to tady v te kopce dala dokupy, tak světe div se, je téměř deset. No jenže já jsem motorová a zvládnu to vše.
Fotečky toho našeho buclíka dodám hned ráno. Mám je už v PC, ale brácha se rozhodl, že si prázdniny užije do poslední kaplky a tak mi nemá kdo zmenšovat snímky. 😀
Nemocnice - porodnice - personál ve Vítkovicích naprosto dokonalý. Doporučuji a neřeknu ani jediné zlé slovo.
Tak a jak to začalo: 18.2 jsem byla s drahým na krytém bazénu, jen jako divák, mladý měl trénink. No a mě chytla první větší bolest. Za hodinku byly po 4 minutách. Po hodině nic a zbytek dne velmi nepravidelně. Myslela jsem si, že jsou to poslíčky. Takže jsem se na to vyprdla. Ovšem v noci mě probudily asi 5 x a věděla jsem, že víkend budu rodit. Celý pátek 19.2 jsem prodychávala, dalo se to naprosto v klidu zvládnout. Každá z nás měla a má silný, hodně silný menzes. Takže asi takové bolesti. No a kolem 19.30h už to drahý nevydržel a říká, hoď si sprchu a pojedeme jen tak pro dobrý pocit na kontrolu. Tak jsem ho poslechla, i když se mi nechtělo, byla tam Vesničko má středisková 😀
Přijeli jsm ena příjem, STOP STAV!!!! Ovšem kouzlo osobnosti a dobrá známa udělalo za své. Přijali mě a MUDr
byla nadšná jak jsem krásně otevřená. Drahý donesl tašku z auta, převlékla jsem se a jela na porodní sál. Drahý vyfasoval zelený vkusný obleček, a společně pak porodní box č.2 - žluto modrý luxusní pokoj. Natočili mi monitor a řekli, že snad během soboty porodíme.
Bolesti byly pořád jako mrcha, už trochu tuhly, ale ještě pořád jsem neměla nervy. Kolem 23h mi přišli píchnout Fraxiparin na tu mou krev, Antibiotika na streptokoka a injekci na povolení branky. A teď to začalo. Takže já můžu říct, že jsem rodila hodinu, ale už naposledy. A to je fakt, jsem stará baba. 😀 😀
Za 10 min 12 jsem měla takové tlaky na konečník, že jsem drahého poslala pro sestřičku, ta přiběhla a řekla, že dobrý, že budeme rodit, ale že je blbé datum, ať si to prodýchám do 20.2 a to jse měla nervy, že né, že je mi jedno kdy rodím. 😀 Přišla za 2 min 12 a jen zkušebně, že mám zatlačit. Jak jako zklušebně, když jsem to chtěla mít za sebou. Takže zatlačení a šupky dupky, půl hlavičky venku. Nastal zmatek a volala se dětská sestra, porodní asistentka a MUDr. Druhé zatlačení hlavička a zbytek tělíčka a úleva jako nikdy v životě. Seděla jsem tak jsem to vše viděla. Drahý statečně fotil a bylo mu jedno, že jsem dobitá jak Berlín.
Tím, že ultrazvuk stále ukazoval, že malá bude drobná cca 3kg, tak mě sestřička nenastřihavala. Jenže puclík si našel cestu a já jsem se roztrhla až ke konečníku. A samotné sestřičky se divily když ji zvážily. Ale hodná paní doktorka mě lehce opíchla a začala šít. Mám asi 12 stehu, ale když se dostávala k té jemné konečníkové kůžičce, tak jsem kvikala jako husa. No a drahý přestříhaval šňůru, popsal malou, vyfotil a byl po 2 hodinách poslán domů. Já zůstala na porodním boxu až do 13hod odpoledne, jelikož se čekalo na propuštění maminek. Tak moc byla porodnice vysílená. Jeden den jsem byla na dvoulužáku a pak na nadstandartu. Pohádka. Jako v hotelu. Chodili za mnou naši od rána a drahý přišel po práci, hodil si sprchu a šupl ke mě do postele. Odcházel kolem 21 hod a já byla jen na noc sama.
No a k malé můžu říct zatím jen to, že jen papá, kaká a spí. Je to naprosto dokonalé hodné miminko. Jen při koupání a přebalování ječí. Jinak je kliďas jako její otec. 😀 Odstřikávám mléko kvůli bradavkám a taky musím zjistit kolik vypije. Jednu noc a den mi mléko odešlo a teď se mi vrací zpět. Takže máme bohužel i příkrm.
Nevím co jsem ještě nepopsala, ale každopádně jdu krmit. Malá hledá a vrtí hlavičkou jako slípka 😀 .
Přeji všem krásnou noc a........ Koczurko - už vím co jsi myslela, když jsi říkala, že až se vyspíš, tak se snad z toho radosti ožereš. No koneckonců je to ta nejmenší daň. A Evku to čeká každým týdnem, že? 😀 😀 😀 No to si zase můžeme psát v noci a k nám se s tím čase přidá i Monča 😀.
Dočtu vás a budu reagovat. TAk zatím hezkou noc. A zítra fotečky a nové album.

fandra
26. únor 2010

Michul moc gratuluji k narození Darinky.Hlavně zdravíčko pro Vás obě.Ať Vám malá dělá jen samou radost.

evkaa25
26. únor 2010

Ahojky všem.
Hlavně Michul s Darčou vítám doma. 🙂
To je super,že v porodnici byli všichni hodní a žes byla spokojená.A hlavně,že tě vzali i při tom STOP stavu! 😉 Nadstandart jsi mněla super a manžela máš perfektního,když tam s tebou trávíval všechny odpoledne!!
Píšeš,že malá pěkně papá a musíš i přikrmovat.Ale hlavně,že mlíko máš a třeba brzy s příkrmy skončíš.A čím přikrmuješ?a z láhve,nebo stříkačkou??
Porod jsi mněla docela rychlý,taky bych to tak chtěla.Ale s tím potrháním................ 😝 😝 😝 To ti teda nezávidím.A jak ted po těch pár dnech po porodu??Bolí to ještě moc?????Bojím,bojím,bojím..........Ale samozřejmně za to štěstíčko v náručí to všechno stojí!!!!!!! 😉
Moc se těším na fotečky Darinky!!A přeju vám at pěkně rostete a at všechny povinnosti kolem malé zvádáš co nejlíp. 🙂
Já jsem mněla dneska na návštěvě ségru se synovci a zítra jdem na oslavu narozenin,tak nějak nestíhám......jsem posledních pár dní vážně strašně unavená.Jak jsem mněla do nedávna spoustu energie,tak ted bývám úplně hotová. 😔
Tak všem pěkný víkend,zatím pa pa......

koczurka
26. únor 2010

AHOJ VŠEM!!!

Michul,vítám doma!!! 😵 🙂 Už se moc těším na fotečky,ještě tam nejsou. 😠 😅
Mám návštěvu tak v rychlosti,ale musela jsem mrknout jestly už Michul napsala.
Papa zítra.

evkaa25
26. únor 2010

Michul,malá je nááááááááááááádherná!!!!!!!!!!Vážně je to největší ze zázraků,takové narození...... 🙂
Moc vám to všem sluší!Na té fotce u porodnického křesla vypadáš vážně strašně unavená a vyřízená.Jsi šikulka,žes to tak zvládla. 😉
A Darinka je sluníčko,tolik vlásků.......no paráda!!Pořád to tvoje album otvírám,zavírám a znovu otvírám a koukám...............

koczurka
27. únor 2010

AHOJKY!!!

Michul,teda to je princezna krásná! 😵 To je štěstí že?Taky dlouho okukuju album,je to fakt zázrak. 😵 😵 😵
Tak a teď si už můžem psát i nějaké ty starůstky apod. ohledně mimísků. 🙂
Jinak porod jsi fakt měla docela rychlý,ale vím je to i tak mazec.Uteklo to neskutečně rychle,nedávno jsi byla těhulka.
No nic jdu vařit pak ještě kuknu.

michule
autor
27. únor 2010

Ahoj sluníčka.
Evi - moc děkuji. Je to pro všechny největší dar a životní štěstí. Jsem na ni tak závisla, že ji pořád sleduji, pusinkuju a prohlížím si ji. Už za pár okamžiku to poznáš. Pak své emoce ani písmenkem napsat nebudeš moci.
Ona je strašně hodná. Opravdu jen papa a spikná. V noci zavrní, dostane mlíčko, protáhne se a zase spí. Pohodové miminko. Protože mi bradavky popraskaly a i přes klobouček se mi kroutily palce u nohou, tak odstřikávám a dávám ji to přes stříkajdu. Někdy dostane i příkrm, Beba HA ( hypoalergenní ). Teď spinká už od 4.15 a chodím ji sledovat. Ještě, že mám Nanynku. 😉 Jsem posedlá, včera jsem s drahým musela nutně naq nákup ( babička posmolená hlídala ) a já už na křižovatce začala bečet, že musím spěchat, že je mi smutno. Debilní hormony, pořád to pokračuje.
Koczurko - děkuji taky. Co Honzulátko? Jak jste na tom se spaním? Já zatím držím hlavu rovně, ale to jen díky tomu, že je to vše čerstvé, ale nevím jak dlouho to vydržím. Zatím jsem v porodce nechala 9kg, ale když se dívám na to svoje břicho, tak musím na léto zapomenout. 😀 😀 😀 .
Fandro - jaký je maličký? Jak přibírá?
Přeji vám všem krásnou sobotu. Mamča příjde vařit, takže paráda.

lilienka
27. únor 2010

ahojky holky
Michul-malá je krááásná-jsem úplně ted zaslzela 🙂 MOc moc moc štěstíčka přeju 🙂

evkaa25
27. únor 2010

Holky,stal se zázrak.Já mám založené fotoalbum.A už to umím i sama,hhhhhhhééééééééééčččččččččč 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

michule
autor
27. únor 2010

Krásný večer. 😉
Evi - no to snad není možné!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ty jsi šikula. To určitě způsobily ty hormony štěstí. A k fotkám, no paráda. Svatební - tak takovou jsem si představovala róbu. No nic, nebudu závidět, to se nemáááá 😀 . Trixi je skvělá. Jak umí pozovat!!!!! A ty s břuškem??? To je šílené, taková mamina. Užívej si poslední okamžiky pupíku a dávej fotky!!!! To je dkvělé, že uvidíme tvoje miminko. No prostě ještě jednou - šikulka.
Lili - počkej počkej, teď ti začne nativ ( který vyjde!!!!!!! ) a pak já budu slzet a vzpomínat.
Koczurko - úplně si na to vše vzpomínám, jak moc jsem se dívala na tvé album, pořád dokola, jak nějaký špion. Uteklo to šíleně a já můžu říct, že to nejkrásnější období právě přišlo. Užívám si každou minutku, každý pláč a pohled. Jsem úplně nemocná. V pondělí mám šíleně moc vyřizování a mamka bude hlídat, nevím už teď jak to přežiju? Musím nasadit kosmický start, takový jaký mi není cizí 😀 😀 . Měla jsi to taky tak????
Jinak na PC se opravdu dostanu ráno nebo večer. Ale není to tím, že bych nestíhala, spíše je to únavou. Jsem hotová z těch návštěv. Já nevím co to je za zvyk???? Chápu, že každý se chce pokochat, ale mi padají oči a musím se přetvařovat a chystat něco stůl a odstřikovat mléko a to je fakt náročné. Takže zítra se ještě ohlásily dvě návštěvy, to si už teď říkám - zvládnu to, jinak bych se položila. No a příští týden pokud bude hezky a MUDr ( příjde k nám v úterý nebo ve středu ) mi to dovolí, tak mažu s Dardabášem ven. Doma je to fakt na palici - úplně tě Koci chápu, co doma a ještě s Honzulou, který je už chalp jak hora.
Takže holky, všem dobrou noc a krásný zbytek víkendu. 😀

fandra
28. únor 2010

Michul malá je moc pěkná.Užívej si to naplno,strašně rychle to utíká.Náš malý je šikovný,pomalu přibírá.Opatruj se.

koczurka
28. únor 2010

AHOJKY HOLKY!!!

Teda Evko,ty jsi prostě borec!!! 😉 Konečně album,paráda. 😵 Moc ti to sluší,už to máš za pár.A jak jsem tak kukala na fotky tak už máš taky vše nachystané,už to čeká na mimíska. 😵 Myslím že Trixi nechápe co se děje. 😀 😀
Michul,já jsem to taky tak měla.Měla jsem pocit že se o něho umím postarat jenom já a že to beze mně nevydrží.A když jsem někde šla a hlídal drahý nebo mamča tak jsem všude utíkala a byla nervózní jak sáňky v létě.Hned mi bylo smutno a nemyslela jsem na nic jiného než na něj.No ale musím přiznat že to teď není o moc lepší. 😀 Je to prostě pouto které je šílené,musím se vám holky přiznat ,,jsem závislá" na Honzulákovi. 😀 😀 😀 😉
Fandro,malý je fajnovský. 😵
Ostatní moc,moc zdravím.

koczurka
28. únor 2010

Ještě Michul k tomu kojení,taky jsem měla tak strašně popraskané bradavky že při každém přisátí jsem měla pocit že mi někdo vrtá nožem v celém těle. 😝 To má si myslím každá nebo ne?Než si na to ty prsa zvyknou.Strašně moc mi pomohl ten bepanthen,nevím jestly by se mi to bez toho zahojilo.Ale mně odstříkávat nešlo tak jsem to nějakým způsobem musela překonat.
Nic jdu chrnět,Honzátko vstává v půl šesté nejpozději v šest takže jsme ranní ptáčata. 🙂
Zítra papa...dobrou.

koczurka
28. únor 2010
mimco
1. bře 2010

Ahoj holky,
Michul, malá je nádherná, moc Vám to sluší 😵.
Evi, máš krásné bříško, hrozně to uteklo 😵.

Já se snad ozvu častěji, už beru léky a začíná nový boj, v březnu bude KET.

Mějte se hezky.

mimco
1. bře 2010

Koczurko, Honzík už je kus chlapa, za chvilku začne běhat 😵.

monali
1. bře 2010

ahoj holky, 😉 zdravím všechny při pondělku
Nejdřív musím pochválit miminka - Michul málá je moc krásná, takový malý slaďoučký andílek, úplně si dovedu
představit, že ji pořád pusinkuješ a hlídáš - ono prostě tomu asi nejde odolat. 🙂 A návštěvám se nesmíš
divit, nikdo si nechce nechat ujít aby si pochovat a zkouknul takové broučka roztomilého - určitě po mamince 😀
Kuczur - o Honzíkovi už se ani nedá psát, že je miminko, Je to pořádný chlap a jak se na těch fotečkách pěkně
směje, to musí být hrozně fajn. Hlavně že už je zdravý. A hrozně to utíká, vždyť za chvilku už bude mít rok.
Evi, no jsi teda šikulka s tím albem, konečně se můžeme pokochat i tvým bríškem, ještě žes to tak stihla,
za chvilku už budeš fotit drobečka. A ta kolíbka je moc hezká,
Mimco, tak budu poctivě držet celou dobu palce, ať už to tentokrát dobře dopadne. Je třeba aby tady někdo
přebral štafetu, a te'd jsi na řadě ty, Petista a Lili.

U mě jinak nic nového, v sobotu jsme byli na oslavě teta slavila 50, no to jsme se poměli, přijeli jsme večer
domů a ani jsme se hýbat nemohli jak jsme byli nacpaní, a to teta pořád chodila a berte si , berte si, však
to znáte, ... jak to chodí na oslavách 😀
Dneska odpoledne jedeme k té léčitelce, tak jsem zvědavá, vůbec nevím co od toho čekat. Žádnou takovou
zkušenost zatím nemám, tak jsem napnutá. Když jsem s ní mluvila po telefonu a ona se ptala, co máme za
sebou, tak jsem jí to stručně vylíčila, s tím že jsem byla 2xtěhotná a 2xto zamlklo, tak říkala něco že to bude
v páteři, že chybí energie a výživa pro to aby se embryjko dál vyvíjelo. No tak uvidím a pak podám hlášení
No a v úterý mám nástup do nemocnice na tu hysteroskopii, zatím nevím jestli mě pustí hned ten den, a nebo
tam budu muset být do středy, doktor říkal že do středy, ale já myslím, že pokud by mě vzali hned ráno,
tak odpoledne bych domů jít mohla, není to žádný zákrok, jenom prohlídnou dělohu.
To je asi tak všechno
tak zatím se mějte, a všechny moc zdravím

ili5
1. bře 2010

Ahoj,
Michul, moc gratuluju, malá je nádherná. Píšu až nyní, nebo jsem dostala echo až později. Jak to zvládáš? První týden pro mne náročný, než jsem se aklimatizovala, pak už to šlo. Holčiny jsou hodné, takže si to užiješ na 100%.
Malý je už taky v poho, na balkoně pořád spí a v 19 hod okoupu, ve 20 usne a spí až do 8-8 30 rána. Jen 2x vzbudí ve 2 a v 5 na jídlo a přebalit ve 2, v 5 není počůraný ani. 🙂
Evko, držíš doetku pořád? Dlouho jsi u nás nebyla, tak nevím jak pokračuješ. Já už v poho, inzulín mám v lednici, cukr v normě. Asi zítra zajdu do diaporadny naposled.
Mimco, držím pěsti 😉 Myslím, že teď už to výjde, i lili. 🙂

evkaa25
1. bře 2010

Ahojky všem. 🙂
Já jsem mněla doma na návštěvě celý víkend ségru a taky jsme slavili narozeniny od mamky,tak jsem vůbec nestihla kukat.Ale je super,že dneska jsem mněla co číst. 😉
Ili,taky jsem ti koukala do albíčka.Malý je krásný.A píšeš,že tak hezky spinká v noci,tak to je super!!Dietu držím pořád,i když ted samozřejmně na oslavě narozenin jsem hřešila a to docela dost. 😅 Ale jinak to dodržuju,občas se změřím glukometrem,co mám půjčený od kamarádky a většinou to vychází dobře.
Zítra jdu na poradnu ne gyndu,tak uvidím,jak je mimi velké a tak vůbec jsem zvědavá,co mi dr řekne.Přece jen už je březen a já mám 17.3. první vypočítaný termín porodu. 🙂
Monali,píšeš,že u tebe nic nového a přitom se toho tolik děje.Zítra ta hysteroskopie a dnesla léčitelka.Vždyt to jsou pořádné novinky!Moc mně zajímá,co ti ta léčitelka řekne.Já osobně mám z takových věcí vážně strach,ale třeba ti dobře poradí.Jsem zvědavá,tak pak pisni. 🙂 A na tu hysterku držím palečka,aby dopadla dobře! 🙂
Díky za pochvalu kolíbky.Ještě tam musím dát peřinky a tak,ale už se mi ten pokojík rýsuje.
Včera jsem lepila na zdi pěnové zvířátka a vůbec tam pořád něco kutím. 😀
Koczi,jak jsi psala,že Trixi nechápe co se děje,tak tak nějak to je.Jde to vidět z té jedné fotky,co?!? 😀 😀 😀 Ona si mně v tom pokojíčku pořád hlídá!Je to pokoj,který jsme přestavovali z garáže a je od kuchyně,obýváku a ložnice tak nějak bokem-no je to holt předělaný barák,který býval jednogenerační-a nikdy se tam nechodilo.Byl to takový pokojík pro návštěvy,když se nám dlouho nedařilo mít mimi.A ted tam pořád s manželem něco kujeme a Trixinka je z toho vykulená.Ale myslím,že tuší,že pro ni to neděláme,tak si to tam holt hlídá. 😀 😀
Honzík je už vážně krásný chlapák. 🙂 A úplně jsem koukala,kolik už má zoubků.No paráda!
Mimco,takže ty jdeš taky v březnu do boje!Budu držet palečky a piš piš,jak to probíhá!!
Michul,děkuji za chválu alba.Jsem z toho mněla neskutečnou radost,že jsem se to naučila.Naučil mně to synovec. 😅 Ale už to umím i sama. 😵
No svatební šaty jsem mněla čistě bílé,takové obyčejné/i tak půjčení bylo pěkně mastné. 😅 😠 /Naše svatba byl pro nás oba krásný den. 🙂
A tys byla neskutečně krásná nevěsta.O to jestli jsou šaty takové,nebo makové přeci vůbec nejde!Moc ti to slušelo a Darinka byla u toho! 🙂
S těma návštěvama ti věřím,že je to náročné!Ale neni se čemu divit,že každý chce Darču vidět.Je úžasná!Já věřím,že za chvilku si vytvoříte s Darinkou alespon trochu svůj režim a čas odpočívat.Tedy doufám,taky už se ted bojím,jak to budu zvládat já po porodu. 😅
Momentálně mám období,že bývám strašlivě unavená.Spát mi ale moc nejde.Mimiš se mi tam mele,sem tam mně čutne pod žebro až vyskočím z postele a to už se mi chce zase čůrat,takže třeba jdu spát v 23hod až do 9 hod,ale spím z toho jen polovinu času.
No tak jsem se pěkně rozepsala,že jsem málem spálila oběd,no nic letím,zatím pa pa všem.......

lilienka
1. bře 2010

ahojky holky
to je dnes písmen 🙂
Ili vítám tě-se mi docela stýskalo 😉
Moni budu na tebe myslet-at jsi v poho a vše je jak má být.
Já začínám od mrchy ten nativ-mám výkyvy nálad jak blázen-jednou jsem si jistá,že to výjde a za 5min na to že ne-no... 😅
Koci-téda malý je teda už véééliký 🙂 ten čas tak letí,to snad není ani možné
Evi já si zrovinka včera říkala,že až budu těhu,tak si pomaluju zed za postelí(v pokojíku samozřejmě)ale přímo jako barvama-mě to baví a myslím,že takové ty jednoduché dětské motivy mi jdou-už dlouho mám v plánu namalovat tam medvídka Pú jak pouští draka,tak uvidíme no-jen čekám na "povel" 😉
Moc ti to sluší s bříškem-jako každé z vás 🙂 Je to super že máš pejska doma-podle mě,je důležité a prospěšné,když má dítě u sebe nějaké to zvíře.Mě by Lilly barák rozbořila-dnes byla všude na placu potrhaná taška-ani nevím kde ji vzala.
V sobotu jsme byli na plese-to vám byla zase akce 🙂 musím říct,že se ze mě stal asi abstinent... 😅 v neděli mi bylo z vína špatně,což je divné protože mi bývá zle hned ten večer a né na druhý den.Ale bylo fajn-vyhráli jsme vcelku dobré ceny.akorát pak byl manža nějaký mrzký,tak jsem trsala sama s našima a se segrou a švagrem. Naši pařili nejvíce-starouškové 😀 😀 😀 😀 Moc jim to tam slušelo.
Jo a udělala jsem si sama super účes-mamka mi řekla,že byl hezčí než na svatbě 😵 Jsem si asi 2 hod.točila vlasy a nakonec mi zůstal stočený jen 1 pramen-já mám vlasy na 2 věci-jemné a nepoddajné,tak jsem je dala do copku a jednotlivé prameny jsem stočila a připnula k hlavě a píchla do ně sponky ze svatby-z růžičkama. 🙂 A jelikož můj drahý je buc,tak mě nepochválil(by mu to asi urvalo hubu nebo co,ale už jsem si zvykla-on nechválí nikdy) ale segra a mamča mě pochálili a to mi muselo stačit 🙂
taky jsem se nějak rozepsala 😅 no jdu poklidit a dám kafčo u kroku za krokem 🙂
tak pa pa pampala a pěkný den holky 😉