Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

petista
17. lis 2008

Evko, tak zítra šťastnou cestu, jeďte opatrně. No a jak si psala, že jsi měl MS jen dva dny, tak třeba se nějaké mimísko udrželo.
Vidím, že jsme obě zahradnice, co? Při práci se dalo venku vydržet, ale když jsem se pak chtěla chvilku kochat výsledkem práce, tam mi rychle vlezla zima pod kabát.
Monali, čím víc na srazíku bude, tím líp
Lili, to je fajn, že je taťkovi líp
Koczurko, Lili, řidič jsem taky na baterky, tam kde to znám, je pohoda, ale jak jedu do cizího města, a ještě bez navigátora, tak to je konec, to si vždycky musím pečlivě hledat cestu na internetu a pak si mi stejně pravidelně stává, že je někde objížďka a jsem v háji

monali
18. lis 2008

Dobré ráno, tak dneska jsem tady první.
Venku je příšerná kosa, u nás bylo -5, tak doporučuju svetr navíc.
Evkoo, snad si jedete pro dobrou zprávu, budu držet palce. S tou nedělí se mi to v pondělí teda moc nepovedlo
😀
Lili, za chvíli budete mít tatínka určitě doma.
Peti, zahradnice, to je super - že máte zahradu , já mám na balkoně akorát 2 truhlíky a dost se mnou trpí.
Koczurko, všechno bude pořád v pořádku, a těhu bacilů není nikdy dost.

petista
18. lis 2008

Dobré ráno všem
ahojky Monali, taky máme kosu -4, ještě že jsem to včera stihla všechno schovat. Já se dneska jedu podívat do práce, ať vím, co mě tam kdyžtak čeká. Nějak mě to sebralo, práci mám ráda, ale tak nějak jsem doufala, že už se tam nevrátím. ach jo ☹
A zítra ještě ta kontrola. Nechi jít na výsledky, stejně vím na 100%, že je to negativní, ale teď se s tím tady sama dokážu srovnat, ale jak to řekne doktor jako definitivum definitivní, tak se asi rozeřvu.
Jinak mONALI, zahrada je sice super, ale je fakt, že někdy je toho trochu moc, má asi 1000m, s manžou jsme na to sami, a přece jen nechceme strávit celý volný čas na zahradě. Nicméně je fajn po práci vzít motyčku a tupě kopat nebo trhat nebo... a nemyslet na práci. Zatím pá, objevím se odpol. nebo večer

petista
18. lis 2008

Evko, už si doma? jaká byla cesta a co ti řekli?
Kde jste kdo???

gabka14
18. lis 2008

Ahoj holky, tak po dlouhé jsem konečně tady!!! 😉
Vítám mezi námi plno nových holek, zatím mám zmatek, i když jsem se snažila všechno dočíst!!!A taky jsem si všimla, že nejsem sama, kdo se tu tak dlouho neukázal.Že já i Michul jsme se tu neukázaly asi stejnou dobu.
Koczurko tak jak je?Já jsem teď toho měla opravdu tolik, že jsem nestíhala.Teď už je vše klidnější, tak tu budu konečně častěji!!! 🙂 😉 😅

petista
18. lis 2008

ahoj Gabko, my se ještě neznáme. Mám po 1. IVF, pravděpodobně neúsp. zítra jdu na krev, ale je celkem jasné, že nic. a ty? Nějak jsem před připojením nedočítala dřívější stránky

lajcikova
18. lis 2008

ahojik

tak sem rano došla k autu a nic 😠 sem toho žebraka nenakopla,musel přijet manža no ani přes startovaci kable nic ☹ sem nasrana,zitra musim autobusem, 😝 u nas bylo -8.takže mazec.

to poznavaci znameni je dobre,ale nas určo poznate 😀

michul tu dlouho nebyla ani paraple 😒 asi maj starosti holky naše.

nic tak zase letim se chystat,tak hezky den 🙂

koczurka
18. lis 2008

AHOJKY VŠEM!!!

Gabi,no vítám tě tady po dlouhé době,jsem ráda že jses ozvala měla jsem starost.Jak pokračuje tvoje rekvalifikace?Už se pomalu chystáš na vánoce?Já se mám fajn,díky a ty?
Lajci,to je teda fakt pech,bez auta v takové kose to je docela nepříjemné a ještě na noční. 😨 Boraku,tak se pořádně obleč.
Monali,to doufám že už bude vše jen dobré,komplikací už bylo dost tak doufám. 😉 Bacilky vám zatím schovávám. 😉 😀
Petis,já taky čekám na Evku jak dojela a pořád nic.Kde se fláká že? 😀

petista
18. lis 2008

Kocrurko, tak Evka nejde a nejde, co? Vidím že jsi taky zvědavice zvědavá jako já

😀 😀 😀

Lajci, s tím autem je to teda pech, zrovna v té kose 😠

Jinak jsem se dneska byla podívat v práci, no budu tam mít fakt veselo, až se vrátím.

Zítra KO, tak uvidíme, jak se s dr. Dostálem domluvím, jestli mi doporučí tu laparku a imuno a případně mi napíše doporučení na lázně, každopádně bojový duch mě neopouští, bojovat budu a budu a budu... 😎 Však my si to holky vybojujem.

Taky se vám nelíbí, jak je tak brzo tma, hrůza, ještě nejsou ani čtyři a člověk má pocit, že by měl jít spát. Už aby bylo zítra po KO a já věděla, co bude dál

lilienka
18. lis 2008

ahojky
Lajci-promin,ale já se ted fajn zasmála-s tím žebrákem-já to tak mluvím taky 😀 Byla jsem na ko se psem(tý jo-od začátku roku furt něco-bud přímo nemocnice nebo dr)ccccc-až na to srdíčko je ok-uf 🙂 jsem strašně zvěkavá na evku....myslím na ní od rána.Holky a víte co bude sranda až se sejdem?Že se známe jen podle přezdívek-už ted vím,že se budu přeříkávat 😅 Moje pamět na jména a obličeje....no comment a ted do toho ty přezdívky...co mi to holky děláááátéééé 😀

evkaa25
18. lis 2008

ahojky holčiny.
Tak se poctivě hlásím,dřív to nešlo.V Ol byla dneska hrozná fronta,asi proto že včera bylo volno.Tak jsme tam skysli od 9,30-11,30 no a pak jsme se ještě stavili nakoupit a ted´ jsem byla s pejskem venku,než se setmí...... 🙂
No byla tam paní doktorka,tak jsme to docela dlouho probírali.Říkala,že na UTZ viděla,že se mi pěkně tvoří sliznice a že asi všechny mimisci odešli s ms i když byla tak krátká.Pro jistotu brali krev a zítra si budu volat ale já vím,že to bude negativní.Už jsem s tím smířená.Petisto to víš,že se mi chvilkama chtělo brečet,ale ustála jsem to! 🙂
Sama mi taky navrhla ty lázně.Mám se rozhodnout.Na nemocenskou se nmně ptala,jestli ještě chci na vzpamatování-myslím,že na mně viděla,jak mně to sebralo.Tak pojedu nemocenskou ukončit do Polanky 3,12.A pak hurá do práce 😒
Jo a taky mi budou dělat hydrolaparoskopii.Ani jsem se nemusela ptát,hnedka mi o tom řekla sama.Že sice myslí,že u nás je problém u manžela,ale pro jistotu.Kdyby mi to neřekla,tak bych se na to stejně zeptala....
No takže asi tak 😀
Jinak zdravím Gabku,dlouho jsi tu nebyla 🙂

evkaa25
18. lis 2008

Holky připadám si úplně blbá,ale zase se budu ptát na ty vyšetření,protože většina z vás už s tím má nějaké zkušenosti.
Tou hydrolaparoskopií vyšetří to samé jako laparoskopií?A může mi někdo ještě jednou napsat,neumím to tu najít,co to je ta hysteroskopie?A taky nevím v jakém případě se posílá na tu imunologii?Já jen tomu musím trochu rozumnět,abych se toho mohla domáhat,nebo se na to alespon´ zeptat.Dr říkala,že to probereme příště,tak at´ jsem trošku připravená.
Jo Petisto a tebe to čeká zítra.Přála bych ti nějaké lepší zprávy,než ty co čekaly na mně.

petista
18. lis 2008

ahojky,
tož Evko, tak ještě uvidíš zítra. Ale podle té sliznice to asi poznají, co? ach joY ☹ No já už to zítra nevytrhnu, to by byl zázrak, kdyby tam něco bylo. Vzhledem k pořád silné MS to asi není možné.
Jinak pokud jde o ta vyšetření
hydrolaparoskopie je vyšetření spodem na průchodnost vejcovodů
hysteroskopie je taky vyšetření spodem na zjištění stavu dělohy
obě vyšetření jsou spodem, takže nemáš žádné ďurky v břichu ,ale myslím, že při obou těchto vyšetřeních se nedají napravit případné problémy, to lze až laparoskopií, při které ty ďurky dělají.
Na imuno se posílá buď preventivně, když už neví kudy kam, nebo pokud máš nějaké imunitivní onemocnění, ale myslím, že by to taky nebylo od věci, aby ses nechala vyšetřit.
No, Evi, a co ty lázně, nechce se Ti jet se mnou do František? Ale asi taky první absolvuješ ty zákroky, co?
Já budu Evi, zítra u doktora určitě bulet, jsem s tím sice smířená, ale až to řekne def, tak se určitě složím, ach jo. NO a nemocenská se vyřešila, v po musím do práce chtíc nechtíc, ale to nějak zvládnu, nejhorší budou ty obličeje
😒

petista
18. lis 2008

Lil, tak s pejskem je to fajn, to je dobře. A na to srdíčko jsi dostala nějaké prášky? náš pejsek bral každý den ráno. No a na tom srazíku si teda budem říkat přezdívkama, aspoň se nám rychleji spojí obličeje se jménem, tedy přezdívkou.

petista
18. lis 2008

jo ještě jsem zapomněla napsat, že jsme všechny, co jsme spolu chodily na UTZ a začaly se stimulkou, ostrouhaly. Byly jsme tři, já určo nic, ale ještě jsem na tom byla dobře, protože ty dvě nedošly ani k ET, oběma se přestaly vyvíjet embryjka. Měly jsme asi nějakou špatnou konstelaci či co, že nám všem třem nebylo přáno. No kdesi psali, že nejlepší výsledky z IVF jsou na jaře, takže jaro to jistí ( pokud do té doby vzládnu tu laparku a lázně), popř. léto taky není k zahození, oba jsme s manžou narození v březnu, tak by mimísek třeba mohl vyjít na březen 2010. Jsem to pěkné pako, že? zkoušíme to 4 roky, za sebou nevydařené IVF a já si plánuju termín porodu 😎 No co mi zbývá

petista
18. lis 2008

Vidím, že zase samomluva, tož sem ještě pak mrknu, ale zase tady žádná nebudete 😎 A já se těšila, že si budu povídat, manža je na němčině a na squashi, tak jsem sama samičká

gabka14
18. lis 2008

Ahoj Petisto. no my se ještě neznáme, dlouho jsem tu nebyla a tak, když jsem tu po dlouhé době nakoukla, nestačila jsem se divit, kolik je tu nových holek a kolik je tu toho napsáno. 😀 😀 No já jsem po 2 neúspěšných IVF, jedno bylo v OV a to druhé jsem absolvovala v OL na Fakultce. Jsem měsíc po neúspěšném IVF.Moc ti držím pěstičky na zítřejší krev.Ještě nic nemusí být ztraceno. 😉

Koczurko rekvalifikačka v pohodě.Máme tři dny v týdnu angličtinu, tak už mi z ní trochu hrabe 😀 😀 😀 Jinak se mám docela fajn. Na 16.12. jsem objednaná do OL, ale asi se přeobjednám až někdy na jaro, až budu mít po rekvalifikačce. Teorii končíme v únoru a pak máme do května praxi, tu budeme mít někde na úřadě.

gabka14
18. lis 2008

Evko taky zdravím, jo nebyla jsem tu dlouho, ale nevykašlala jsem se na Vás. 😀 😀 😀

petista
18. lis 2008

Gabko, myslím, že není možné, aby se při klasické MS udržel nějaký mimísek
Teda 3x týdne anglina je docela záhul, ale vypadá to na dobrou rekvalifikačku, no a pokud plánuješ jako, tak se uvidíme. Máš při té rekvalifikaci nějaké zaměření?

evkaa25
18. lis 2008

ahojky
Petisto díky moc za info o těch vyšetřeních.Už s tím nebudu otravovat slibuju 🙂 Vysvětlilas to úžasně a já se na to všechno při další návštěvě dr. zeptám.
O lázních budu určitě uvažovat,ale až po těhle vyšetřeních.Týýýý brd´o to by bylo super,kdyby nás tam bylo víc ve stejném termínu,co? 😀 Ale těžko říct,jestli by to tak šlo...
Tak ty to máš s tou nemocenskou vyřešené,co?!To je blbý,ale alespon´ na to budeš mín´ myslet.Já se budu snažit si ty dva týdny doma fakt užít. 🙂 Navíc má manža narozky,tak budou určitě nějaké návštěvy a oslava s rodinou a tak.Asi toho bude hodně........ 😎
Petisto ted´ bylo opravdu hodně neúspěchů.Jedna holčina tady od nás byla dva dny přede mnou a taky nic/mněla to 3 IVF/ 😢 .No ale zase znám jednu,ta byla taky někdy ted´ka a dneska nahlásila,že jí na UTZ ukázali dvojčátka. 🙂 Uplně mně to dojalo.
Gabko my dvě jsme na tom tak nějak stejně.Já taky 1IVF v Ov a druhé neúspěšné ted´ v Ol.Můžu se zeptat jaké ty už máš za sebou vyšetření?Jsem hrozná,já s těma vyšetřeníma nedám pokoj,co? 😀 😖 😀
Jo a je to fajn,že ses na nás nevykašlala.Vím,že někdy člověk potřebuje vydechnout.I třeba odtěhle stránek...
Jinak Gábi určitě ses dočetla,že chystáme srazík.Nechtěla bys taky přijet?

evkaa25
18. lis 2008

Lili je dobře,že pejsek už je Ok.A co tatínek?Určitě mu bude brzy taky dobře. 🙂

petista
18. lis 2008

Evko, klidně otravuj 😀 Co budu vědět, řeknu. Já už jsem taková, že si všechno načtu, pak jsem strašně chytrá a je mi to naprd
No a s těma lázněma bychom musely sladit termín podání žádosti, no uvidíme, já se na ně taky chystám až po laparu a imunulogii. Zatím pá, jdu kukat na růžovku

gabka14
18. lis 2008

Petisto ta rekvalifikačka je, myslím si dobrá.Ten kurz se jmenuje adinistrativní pracovník pro zahraniční firmy s výukou anglického jazyka. Možná jsem ten název trochu popletla, je mto moc dlouhé 😀 Takže nejvíc máme tu angličtinu a pak nějaké ty hodiny práce s počítačem, psaní všemi deseti, daňová evidence.Ale je to fajn, aspoň člověk přijde na jiné myšlenky, když na chvilku vypadne z baráku. 🙂 Od června jsem bez práce, tak jsem ráda, že tu rekvalifikačku dělám.

Evko no to jsme na tom podobně.A budeme na tom stejně, neboj do třetice se nám to povede a pak budeme všechny vozit kočárky!!! 🙂 A ten srazík je super nápad. Už jsem byla na jednom srazíku s Koczurkou a s holkami, které se tu taky dlouho neukázaly.A bylo fajn!Na kdy jste ho teda naplánovaly?

Zatím ahojky, jdu koukat na ordinaci. 🙂

koczurka
18. lis 2008

Holky,vy jste se rozkeckaly...nestíhám dočítat. 😀 😀

koczurka
18. lis 2008

Evko,to čekání je hrozné že?Nesnáším čekání,ale kdo jo že?Z těch vyšetření co jsi vyjmenovala znám jen laparoskopii protože tu mi dělaly jak jsem měla to mimoděložní.Tak si pěkně užij těch 14dní volna a hlavně nezapomeň psáááát! 😉
Petis,to neřeš,já jsem tady tolikrát trpěla samomluvou že to je věc. 😀 😀 Ale tak hlavně že si rozumíš ne? 😀 😀 😀 😀 Tak se zítra opatruj a až dorazíš tak napiš ju?Jinak přezdívkama se na srazíku můžem oslovovat,já jsem jinak taky Eva.Tak by jsme tam byly dvě. 😀
Gabi,ty budeš celá vzdělaná,jenom mně se zakrňuje pomalu ale jistě mozek.Tak hlavně že se ti to líbí a jak píšeš aspoň se dostaneš mezi lidi.
Lili,to je mi líto že máš takové nemocniční období,ale věř že bude mnohem líp. 😉

petista
18. lis 2008

Gabko, ted srazík je 13.12 v 14.00 na hlavním nádraží v Ostravě. Tak doraz!!!!!! 😀 A ta rekvalifikačka vypadá dost dobře.
Koczurko, to víš, že si rozumím, nikdo mi neodporuje, vždycky řekne to, co má... 😀
No a zítra napíšu, ale určo to nebude nic veselého 😒

evkaa25
18. lis 2008

Holky sleduju,že jste pěkné závislačky na Ordinaci v růžové zahradě,co? 😀 😀
Gabko ta rekvalifikačka vypadá fakt zajímavě.Já jsem od října začla chodit do kurzů angličtiny a dost mně to chytlo.Ale uvidím,jak to budu stíhat až zase udu plně v pracovním procesu...Zatím toho teda moc neumím,ale to dřijde 😀 Doufám.
Jo koczurko,tak ty jsi taky Evík,jo?To bude tedy pořádný chaoz až se všechny představíme.... 😀 No každopádně já už tě mám naprosto vžitou jako koczurku.
Holky fakt se moc těším,až vás všechny poznám....
Jo Lajci co auto?Asi si musela na noční busem.To fakt neni co závidět.Tak doufám,že se autíčko brzy umoudří. 🙂
Petisto,zítra určitě brzy napiš.....Drž se 🙂

koczurka
18. lis 2008

Evko,já už závislák na ordinaci dávno nejsem,kdysy jsem byla ale teď už se to tam tak pomíchalo že nevím kdo ke komu pořádně patří.
Jo,jo já jsem koczurka,ale Eva taky. 😀
Co kupuješ drahému k narozeninám?

petista
18. lis 2008

jojo, jsem závislačka, teď taky píšu v reklamní pauze 😀
Vidím, že všechny jedete v angličtině, tak vám držím pěsti. Dělala jsem angličtinu 4 roky a když jsem přijela pracovat do USA, tak jsem jim prvních 14 dnů vůbec nerozuměla, pak jsem začala rozumět, ale nemluvila, a domluvila jsem se slušně až po 2 měsících. No ale v němčině to bylo ještě horší, tam jsem jim začala rozumět při hovorové mluvě asi až za tři měsíce.
A nejhorší na tom je, že němčinu nepoužívám a pěkně v ní zase plavu. Tak si aspoň pouštím na satelitu německé pořady, abych měla trochu naposloucháno.

evkaa25
18. lis 2008

Koczurko no ještě nevím.Ale uvažuju o pyžamu.Má jen jedno normální a jedno,ze kterého už dávno vyrostl.On sice pořád v pyžamu nespí,ale jak jsme spali po ET v tom Olmíku,tak brblal,že nemá ani pořádné pyžamo.Takže to je takový praktický dárek.Nebo možná ještě něco vymyslím. 😉 No on si ted´ schání ten lék Profertil a ten stojí kolem 1050kč na mněsíc a výsledky by se mněly dostavit po 3 mněsících.Takže sám říkal,že nic nechce,že budem zase investovat do toho.Ale to víš,že mu nějaké překvápko dám,i když to bude třeba to pyžamo.
A co ty?Tvůj partner má narozky hned po mojem,tak už máš něco vymyšlené nebo koupené?I když ty už jsi mu nejkrásnější dárek dala 🙂 Přeju ti aby bylo vše tak jak má být.
Jo jinak Petisto,ty taky asi docela cestuješ,že?Já jsem se učila německy ve škole dohromady 9let.Ale dávno jsem to zapomněla.A navíc se mi němčina vůbec nelíbí. 😖