Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

petista
22. lis 2008

Lajci, podívej se na stránku IVF Olomouc - to je mazec, co 😉

petista
22. lis 2008

tak holky pá, manžílek načal dobroučké červené vínko, takže si jdem udělat pěkný večer a následovat (konečně můžu) příkladu Evky, ty její mačky byly fakt kouzelné 😀 😀 😀 Ahoooj

lajcikova
22. lis 2008

peti tak to je fakt huste 😀 ale ona ta holčina ma nakonec pravdu,mě s tim leze taky andrea na nervy.konečně ji to někdo napsal 😉 proto tam ani nelozim jen když je tam mila,protože ji znam osobně.jinak tam sem se žadne podpopry nedočkala,takže neni o co stat.no a je rozhodnuto manža rozhodl,jde swe do fn,četl co si napsala a usoudil že maš pravdu. 😉

tak ahojik a mačkuj co to jde 😀 ja nemam poslůedni dobou jaksi chut ☹ ten potrat udělal sve 😒

lilienka
22. lis 2008

dobrý večer holky
koczurko-tak gulášek se poved 🙂 sice jsem měla pochybnosti,jak to bylo smíchané dohromady,ale je fakt dobrý 🙂 Ted jsem koukla ven a padá a padá 🙂 manža usnul u tv a já si tu piju svařák-pohoda 🙂 Myslíte,že budou chtít mou dokumentaci na dalším pokusu?Chci jet do Zlína.Já si všechno psala-co a jak mi dělali a kolik jsem platila-aspon pak srovnám ceny.Koci-tutanchamon je faraon(byl 😀 ) a tvůj recept mám pojmenovaný"guláš Koci 😀 ".Já už dnes vytáhla advent.noo-věnec to není-je to tácek 🙂 a zítra jedu s mamčou k jedné paní co prodává věci z Polska-chci venec na dveře,tak snad tam nějaký bude mít.Jinak u našich byla sranda-segra si koupila bišonka a to je šídlo....člověk má strach to pohladit jak je malá. 🙂 ale je krásná 🙂 asi už všechny hajáte,co? Tak pěkné sny přeji 🙂

petista
23. lis 2008

Dobré ráno holky,
tak ještě k té dokumentaci: ve FN je výhoda, že výsledky veškerých vyšetření píšou na kartu, přičemž jednu kartu mám já a druhou oni a vždycky na každé vyšetření a konzultaci ji beru sebou a oni všechno, co zjistí, na kartu jak jejich, tak tu moji zapíšou, takže máš pořád všechno u sebe.
Lajci, neboj, chuť na --- mačky- --- přijde.
Koczurko, ten tvůj gulášek je fakt úžasný, Lil, taky se mi povedl, tak doufám, že rodičům bude chutnat, taky mi to přišlo divné to nachňácat všechno dohromady.
Lajci, Andra mi s tím sice leze na nervy, ale když jí to pomůže ....
Tak jsem četla na netu, že jste holky ze severu, měli zemětřesení, jaké to bylo, co? Jste OK? Nerozbilo se vám něco?
Zatím pá, juknu večer, mám dneska plný program, jedeme kupovat manžovi brýle, pak rodiče na oběd, potom to vidím na prochajdu, je krásně bílo. Ahooooj

lilienka
23. lis 2008

ahojky-ten koník mi blbne dost-večer jak jsem psala,tak se mi tu vůbec neukázaly příspěvky co tu mám ted...tak kdybych něco,tak at víte(kdybych nereagovala apod).Taky jsem ted četla o tom otřesu,ale nic jsem necítila-a to jsem od ov necelých 20km.Taky se jdem po obědě projít a pak možná do aquap.do kravař(se mi sice moc nechce,ale manža chce jít) tak zatím ahojky a přeji pěknou neděli(dnes máme na oběd nezdravé jídlo-řízky a hranolky 😅 )

evkaa25
23. lis 2008

čauky
Lili já dneska celý den ukecávám manžu,aby jsme jeli do aqua parku.Ale mu se nechce,tak asi nepojedem.Takže u nás to je naopak 🙂
Venku je fakt nádherně.Neni to břečka,ale pořádný sníh. 🙂
Peti škoda,že jsem o tom paragrafu nevěděla dřív.Já jsem mněla problém když jsem přecházele do Fertasuz Ostravského gyncentra.Hádala jsem se tam s nima o naše papíry,ale nedali mi je.Pak jsem se na to vykašlala,protože po nezdařeném pokusu jsem nemněla náladu se tam pořád dohadovat.
No nic,jdu dělat oběd.Máme plněné knedlíky se zelím..... 🙂

petista
23. lis 2008

tak Lil si pěkně zaplavala, u nás šel manža taky teď plavat, ale mně se nechtělo. Vidím, že dneska si všechny pilně věnujete manžílkům, jojo, tak to má být. Mně se zítra neeechce do práce, ach, jo. Vždycky jsem si říkala, že nechápu ty ženské v domácnosti, ale teď, jak jsem byla ty 3 týdny doma, až na nervíky, jak to dopadne, jinak pohoda, už je celkem chápu. Sice člověk asi dost duševně zakrní, ale zase se nenervuje, má doma pěkně naklizeno, uvařeno .... 🙂 Ale zase hodit za hlavu 20 let sebevzdělávání a všechny ty zkoušky, co člověk musel udělat, to se mi taky nechce.
Koczurko, guláš opravdu chutnal, je úžasný, k němu jsme měli domácí houskový knedlík a hovězí polívku, tak myslím, že si naši pošmákli.

evkaa25
23. lis 2008

Peti no jo,ty si musíš dneska pořádně odpočinout a od zítra práce. 🙂
Já zítra čekám kámoše a kámošku z práce.Příjdou mi říct,jaká je v práci situace a na pokec.Taky se mi to krátí.Je ale pravda,že jsem si doma rychle zvykla.A manža ten byl taky spokojený.Denně navařeno,uklizeno a já plná elánu.V práci dělám často dvanáctky a šestnáctky,takže domů chodim většinou vyplivnutá..Ale už se docela těším na kolegy.Nejhorší budou ze začátku ty soucitné pohledy,ale to rychle vyšumí.......
Já jdu udělat nějakou večeři,tak pa pa

koczurka
23. lis 2008

AHOJ HOLKY!!!

Holky to jsem ráda že vám gulášek chutnal. 😉 😵 Jinak ,,guláš" koci je dobrý. 😀 😀
Petis,přeju pohodový první pracovní den.Doufám že budeš psát aspoň jak budeš mít chvilku a ne že přestaneš psát!Jak jste si to včera večer užily? 😉
Lili,tak jak jsis užila bazének?Já bazény nemůžu,mám hned ženské problémy,asi alergie na chlór.Mňam,taková dobrotka řízečky. 😝 Mi děláš ale chutě.
Evko,u nás je teda sníh nic moc,takový zbředlý.A to jsme takový kousek od sebe že?
Tady v Ostravě zádné zemětřesení nebylo,asi jen v té Karviné.Zítra holky jedu do toho Olmíku na to vyšetření jestly nemá mimi nějakou tu vadu či co tak si na mně vzpomeňte.

koczurka
23. lis 2008

Co máte na večeři?Mám na něco chuť a nevím na co.Já jsem pořád zvědavá co kuchtíte že,jsem hrozná já vím,ale inspirace no. 😔

evkaa25
23. lis 2008

Koczurko zítra na tebe a mimíska budu moc myslet.Pak se určitě ozvi jak bylo. 🙂
My jsme měli k večeři tousty.Manžel je má moc rád.Takže rychlovka a mnamka.
To zemnětřesení jsem viděla až ted´ ve zprávách.Je to smutné,co se stalo v té Karviné ☹
Jinak tak po očku koukám na Ber nebo neber a pořád tam řeší vnoučátka.A jako porodce sedí těhulka.Je to samozřejmně moc pěkné,ale já si fakt připadám,že kam kouknu,tam je každý těhotný.Nebo už jsem fakt deformovaná 😖 Už aby jsme se všechny dočkaly....
Peti zíta pěkný pracovní den. 🙂
Lili bylas v tom aquaparku?

koczurka
23. lis 2008

Evko,tousty jsou dobrý nápad.Stačí mi na to plátek sýra a mňam.Já jsem nakonec zblajzla dva párky s chlebem,ještě tam mám krupici z odpoledne tak tu asi později taky spucuju. 😀
Taky mi to tak připadalo že vidím všude jen těhule,takže to nemáš jen ty.Všechny ženské mi připadaly těhotné.Já myslím že mně to doprovázelo po celou dobu co jsem po mimískovi toužila.Ale určitě se dočkáte taky brzy,neboj. 😉

lajcikova
23. lis 2008

hezky večer holky,i když sem tu už nikoho nestihla 😀

peti zitra pěknej pracovni den 😉 jinak na to co psala ta holčina na diskuzi olomouc,sem to nemohla vydržet a musela reagovat.
koczurko a tobě krásnou kontrolu u mudr gynekologa 😀 😵

ještě tři tydny a už vas uvidim na živo 😀 😎 tak dobrou 🙂

evkaa25
24. lis 2008

ahojky všem 🙂
Lajci to máš pravdu.Už jen tři týdny a všechny se seznámíme naživo.Už se fakt těšim.Ono to zas uteče ani nebudem vědět jak. 😉
Dneska čekám kámoše z práce,tak už se na ně hrozně těšim.Včera jsem dělala buchtu,jako na dnešek at´ jim mám co nabídnout a my jsme ji pak s manžou celou zdlábli.No nic,tak kámoši dostanou chipsy a sušenky 🙂 Též dobré,no ne?!? 😀
Koczurko až dojedeš z Ol,tak se nezapomen´ u nás ohlásit,jak bylo.
Lili a co ty?Neutopila ses nám tam včera?Vím,že ne,asi máš hodně práce... 😒
No holky já si to tu jdu ještě přeluxnout,než mi přijde ta návštěva,tak pa pa

evkaa25
24. lis 2008

Tak jsem tu zas a nikde nikdo.No neni se čemu divit,jelikož já se ještě flákám a vy už pracujete 🙂
Tak já jsem mněla dneska docela pěkný den.Byli tu kámoši a připravili mně na co se mám těšit i netěšit do práce.No prostě normálka.Plat pořád nic moc,ale práce nad hlavu 😀
Taky jsem byla dneska trochu po obchodech a koupila jsem si podprdu a teplé štrample pod kalhoty,jelikož já pořád běhám v práci po venku,nebo v lednici s květinama a pak ještě procházka s pejskem,tak se musím vybavit. 😀 Ale ta podprda je fakt pěkná-mám z ní radost.A ani nebyla drahá.
No a za chvíli jdu do Angličtiny,tak si jdu ještě rychle zopáknout slovíčka. 😎
Koczurko a co ty ?Doufám,že dneska proběhlo všecko v pohodě,tak až budeš mít chvilku,tak napiš........

evkaa25
24. lis 2008

Jo a Petisto,jaký byl první den v práci???

lajcikova
24. lis 2008

ja sem tu taky byla a nikdo 😀

koczurko tak co kontrola?ja chci takyyyyy 😵 no tak ja si teda ještě počkam.

peti tak co v praci?

lilienka
24. lis 2008

ahojky holky
tak bazen se nekonal(k mé radosti 🙂 ) ale procházka byla super.Koczurko co ty? Potřebujem infoooo 🙂 Já štramplíky používám na zimu pořád-jezdím do práce na kole,tak at mi brka neomrznou 😀 a dnes jsem si koupila lyž.bundu-je boží 🙂 Lajci-já chci takýýý(u nás DALŠÍ těhotná-mi to dělají naschvál či co)

petista
24. lis 2008

Ahoj holky, tak jsem tu. Ráno jsem vyjela v 6.30 a před chvílí jsem přijela domů. Tak to vidíte, jakou mám pracovní dobu 😖 a tak každý den od po do pá, a to jsem teď večer ještě odmítala jedny klienty a objednávala je na příští týden, no moc se netvářili. Musím tedy říct, že po těch třech týdnech to byl pěknej mazec, už aby byly vánoce.
Evko, to je fajn, že máš zprávy z práce, aspoň trochu víš, co a jak. Ta tvoje práce se mi moc líbí, kytičky miluju. A to je sklad řezaných květin nebo i nějakých do zahrady? Kdyby i do zahrady, tak já se hlásím. Mám občas takové zvláštní požadavky, tak třeba by šlo něco domluvit. Jinak včera jsem ošetřila moje dvě orchidejky podle tvého návodu, zastřihla, pohnojila, porosila, tak uvidíme...
Lil, tak vidím, že ses neutopila, ale radši prošla. Taky mám moc ráda procházky.
Koczurko, tak jak? dej vědět, copak ti řekli o mimískovi?
Taky mám holky pocit, že jsou všichni těhotní. Oba mí bratranci a jedna sestřenice čekají rodinu, tak jsem doufala, že se k nim přidám, že třeba máme nějakou rodinnou chorobu, a ono nic 😒
Evko, taky bych si koupila pěknou podprdu, moooc mě baví kupovat si prádlo 😉
Lajci, já jsem taky tu a nikde nikdo 😀 A no té debatě IVF OL to je fakt mazec. Já Andru trochu chápu, máme v rodině taky hypochondra, tak už jsem na to trochu zvyklá a tak mě to moc nebere, když si pořád někdo stěžuje na bolesti, ale je mi jasné, že kdo to nezná, tak ho to musí docela štvát.
Kdybyste se některá objevila, tak jsem tu a budu nakukovat 🙂

petista
24. lis 2008

heeeeeej, jste tu někdo? 😀 😀 😀

petista
24. lis 2008

Lajci, na netu jsem objevila tohle, tak třeba se tě to týká
Ananas obsahuje téměř 90 procent vody. Zbytek tvoří hlavně vitamíny, minerály, kyseliny podporující trávení a rozpustná vláknina. Významný je i podíl manganu, důležitého při tvorbě kostí, jenž také redukuje množství fibrinogenu, ohrožujícího zvýšenou krevní srážlivostí náš mozek a srdce. 🙂

lilienka
24. lis 2008

já tu jsem 😀 ale jen chvilku-cpe se tu manža.Já nakoukla taky na to IVF-pořád jsem nechápala o čem se bavíte,ale pochopila jsem to hned jak jsem to skoukla 🙂

lajcikova
24. lis 2008

peti diky ty jsi uplně moje chodici encyklopedie 😵 zitra si koupim anans i když ho nemusim 😝
jo dneska sem byla na těch odběrech a měla sebou maleho od segry-holky hruza ostuda až za hrob,plival na sestřičky a pořad ječel DEJ,tak mu dali bombon a za 5minut zase,tak mu dali obrovskou střikačku 😀 chodily se na nas divat jak na vystavě i doktor přišel,prej docela slušny vykon ve flustani na to že ma 20měsicu 😀
to byl jeho posledni vylet z jehou tetou 😀 minuly tyden cosi vysypal a segra řekla ty vole-no a naš ajnštajn ted chodi a řve stale TY VOLE,JEŠTĚ SI K TOMU PLIVNE,no super podivana 😀

koczurka
24. lis 2008

AHOJ HOLKY!!!

Tak jsem konečně doma,byla jsem celý den v tahu.Dneska budu spát jak zabitá. 😀
Tak byl velký ultrazvuk a braly mi krev.Výsledky budou zítra.
Jdu dělat večeři,mám hlad jak tygr.Pak zas kuknu.

petista
24. lis 2008

Lil, docela zajímavé na té debatě,co?
Lajci 😀 tak to musela být se synovečkem super 😀 si představ, že máš dvojčata a máš takový tyátr 2x 😀
Koczurko, tak zítra držím pěstičky, fuj, fuj, fuj 😉
Lajci, a žádná chodící encyklopedie nejsem, jen takový sběrač informací 😉 občas bych potřebovala vylejt mozek, aby se vyčistil. Jinak já mám ananas ráda, jen nesnáším to loupání.
Koczurko, dobrou chuť
Teď jsem měla na návštěvě bráchu, tak jsem mu naservírovala hovězí polívku, tak byl rád, on si moc neuvaří a jeho dvacetiletá slečna je na tom ještě hůř, ta tak strčit pizzu do trouby. Ale třeba se to naučí, doufám, nebo mi bratr vyfučí do ztracena, už teď má při 185 cm jen 65 kg. Něco bych mu ze sebe klidně přidala, mám po těch hormonech 3 kg nahoru, dneska jsem si zkoušela v obchodě kalhoty a moje normální velikost mi byla malá 😠 Budu muset začít cvičit, vidím to na orient. tance a aquaaerobic. Nebo budu po vánocích jak dyňa 😖

lajcikova
24. lis 2008

jeeeeeee tak to tvuj bratr ma postavu jak muj drahocenej manža-no prostě chodici reklama na hlad 😀
to ja sem jak ta dyně-za chvily dostanu poražkovy list 😒 to bylo fakt super v te fn,ted si představ že smil čeka trojčata,a třeba budou taky plivat 😀

petista
24. lis 2008

Lajci 😀 to aby kolem těch trojčat chodili s deštníkem 😀 Určitě bych je pak seznámila, ať se trojčata přiučí 😀 To můj manža rozhodně reklama na hlad není, za 4 roky manželství přibral 20 kg, moooc mu chutná. Já to vycvičím, ale on moc nee. Asi přestanu vařit 😉 Když on když se napapá, tak je takovej mazlivej a roztomilej 😎

lilienka
24. lis 2008

holky já chci taky už čekat 😢 jinak já si svou váhu držím už asi od 14 furt stejnou-max +-2kg.Akorát předloni jak jsem přibrala asi tak 6kg,ale už jsou dole.Já kdybych jedla jako normální člověk,tak jsem štíhlá jak proutek(já klidně dám i 6 rohlíků-no dala bych i ten sedmý,ale to už mi je trapně před manžou 😅 ) 😀 Tož jdu spát.Přeji hezkou noc.pa pa

petista
24. lis 2008

Tak Lil dobrou noc, a s tou váhou ti to fakt závidím, já mám váhu docela v pohodě, ale musím se hlídat, když se hoodně napapám, tak pak musím hoodně cvičit. U nás těch 6 rohlíků zbaští manža, no a jelikož jich kupuju 9 a jeden ještě vždycky sní pes, tak na mě už moc nezbývá.
Jinak já jsem sama samotinká, brácha je fuč a manža do čtvrtka na služebce. Vidim, že jste všechny někde zavrtané. Tak já tudu koukat, kdyby se tu někdo ochomýtl 😉