Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

lajcikova
14. led 2009

ahojik holky,sem po niočnich takže k.o 😝 dneska sem ve fn nebyla přeložily mi to na zitra,tak sem zvědava.

koci doufam že ti nevolaly a moc na tebe myslim.
asmen to je tedy uroda-trak hlavně aby byly // 😉

evkaa25
14. led 2009

tak vidím,že jsem tu zase jako poslední 😀 Moje pracovní doba se v Novém roce pořád protahuje,jelikož po nás chtějí spoustu nových úkonů,především takové té ekonomické práce,tak se s kolegyněma pořád učíme 😲 Jak se říká:"učit se budeš celý život 😀 "
Jinak mrcha pořád nic,tak asi zítra zavolám svojemu gyndařovi 😒 Jinak asmen nedalo mi to a dneska jsem si ještě zopákla a testík a jak jinak,než sněhobílo s jednou / ☹ usím si dát s těmi mými představami a testíky pohov,jinak z toho 100% zcvoknu 😖 Ale když ono je to tak těžkéééééééééé...........
Asmen přeju ti moc moc štěstíčka,aby IUI vyšlo.Chtělo by to tady probudit tu těhu vlnu 🙂
A kdepak je naše těhulinka??Kociiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.............
Monali,to jsi mně šokla s tím vyvoláváním ms.To jako chodíš každý mněsíc na injekci?Nebo si to nějak pícháš sama doma??
Lajci zítra budu zvědavá,co a jak se dozvíš ve FN,tak určo napiš 🙂
Peti a co ty???Kde jsi?

asmeena
14. led 2009

Lajci: moc bych nám všem přála // na testu. Proč ti to přeložili na zítra? Tak ať dobře pořídíte a pak podej info.

Evi: to znám s tím testováním, jak já jednou začnu, tak pak nevím kdy přestat, testuju až do doby dokud nepřijde mrcha. 😒 A přitom si říkám, že další měsíc se na to už vykašlu a pak stejně kupuju hromady testů. 😲
Ale pokud nejsi těhulka, tak ti asi něco píchnou a pak už to půjde jako po másle.

lajcikova
14. led 2009

evi ja většinou to mam jak monča-musim si pichnout agulutin 😉 teda manža mi ji pichne,ale tenhle měsic ms opět nikde,testovat nebudu.zitra to vyhuknu na dostala 😀
evi a ty ted už budeš stimulovat?

evkaa25
14. led 2009

ahojky,tak koukám,že tu nejsem sama 😀
Lajci já jsem mněla jít ted v lednu na hydrolaparku.Mám si volat po ms,ale ta nikde,tak nevím.........
Do IVF se ještě moc neženu,necítím se zatím na to.Psychika dělá svoje,tak se chcu dát nejdřív pořádně do klidu.Chci ještě využít ty lázně,ale ještě jsem si nezažádala a taky chci zkusit cvičit Mojžíšovou.
V pondělí jsem si koupila tu knížku a ted hledám nějakou fyzioterapeutku v Ov,nebo v okolí......

evkaa25
14. led 2009

Lajci zítra hlavně napiš,jak bylo ve fakultce,budu moc zvědavá.Čeká tě taky třetí pokus,jako mně,že?!Budu moc držet palečky a doufat že ten rok 2009 bude pro nás všechny ten nejkrásnější a nejštastnější 🙂

lajcikova
14. led 2009

jojo evi posledni pokus přede mnou 😉 pořad nemam ten opis karty s fertasu.vubec nemam chut vidět ty ksichty ☹ no snad to nebude ve fn vadit.třeba ani nebudeš potřebovat ivf,ono po te hydro.to jde lip...a taky lazně,no ja bych nemohla jet.by mi bylo moc smutno 😀

holky ostravačky ještě sem se chtěla zeptat je od toho soudu daleko IKEA?vim že je v zabřehu,ale to je pro mě moc složite 😀

asmeena
14. led 2009

lajči, to je docela kus, ale autem jsi tam tak za 10 minut. 😉

evkaa25
14. led 2009

lajci ty lázně zatím jen zvažuju,ale taky budu asi hrozně tesknit po manžovi a pejskovi....
Pro to chci jet do Klimkovic,i když na neplodnost se tam nespecalizují jako ve Františkových lázních.Ale já si říkám,že je škoda to nevyužít a domů to budu mít kousek a taky si snad před tím 3 pokusem trošku odpočinu,jelikož moje práce mně docela baví,ale je dost fyzicky,psychicky i časově náročná...

gab123
14. led 2009

ahoj holky,tak koukám co je nového!asmeen nám ani nenapsala jak dopadla.Evi co ty už něco víš?u mě nic nového čekám na středu snad budu chytřejší.Jen jsem se dozvěděla,že tam kam jsem objednala do natalrtu,je to lepší než na náměstí v institutu tak uvidím.mějte se papa

evkaa25
15. led 2009

holky tak už mi dorazila ms 🙂 By mě nenapadlo,že budu mít někdy z ms takovou radost.Hlavně,že nemusím na žádnou injekci.......
Ted musím do práce,tak napíšu večer 🙂

asmeena
15. led 2009

gab123: psala jsem co bylo na kontrole, koukni trošku dopředu. Dělali mi IUI a strašně to bolelo.

evi: tak to je aspoň dobrá zprávička, že už nemusíš nervovat, jestli mrcha dorazí nebo co. To já znám, já z toho mám taky potom velkou radost.
Sranda je, že když je normální cyklus a já se nechystám na žádné IVF či IUI tak jsem nešťastná, když mrcha dorazí, ale jak čekám jestli mrcha dorazí kvůli tomu, že se od toho potom odvíjí třeba stimulace a mrcha nikde, tak už jsem nervózní (člověk by ani nepočítal s otěhotněním), spíš nadávám, že se to kvůli tomu protáhne a když pak mrcha přijde, tak to je radosti.

monali
15. led 2009

ahojky,
Evko, v Klimkovicích bys to měla fajn, je to ,že jsi v lázních a přitom jsi skoro doma.
Lajci, tak co dneska, jaké máš pocity z dr.dostála a co se dělo? napiš jsme všichni zvědaví 😉
Asmen, doufám, že zítra už IUI nebude tak hrozné a hlavně že bude úspěšné. 🙂

ještě večer kouknu, teď jdu z práce ještě na poštu s dopisama, pak nakoupit a pak už domů

asmeena
15. led 2009

Dělala jsem si dnes ovu test (mám foto v albíčku), a mám krásnou druhou čárku, tak doufám, že zítřejší reinseminace bude úspěšná. Mohly by prasknout dva folíky a být dvojčátka. 😎

lilienka
15. led 2009

ahojky holky
to jste se teda rozjely 🙂 nestíhám.Mám po noční,tak jsem trošku mimo.Lajci Ikea je jak jedeš směrem na Opavu(beru to z pohledu jak jsme byly)a na křižovatce se dáš do leva(ta křižovatka je trošku dál-až za tescem atd) a jak odbočíš,tak jedeš pořád po hlavní(myslím že je to 17.listopadu a pak najedeš na Rudnou) a tam se pak cesta dvojí a máš tam aji ukazatel na Ikeu.Neumím moc vysvětlovat 😅 ale není to tak složité jak to vypadá 🙂 Asmeen ty tež musíš tak trpět co 😒 Doufám,že Koci je v poho i Petis.Evkoo já bych lázně asi nedala-jsem jak lajci-bylo by mi teskno 🙂

evkaa25
15. led 2009

ahojky holčiny..............dneska mi umřela babička ☹
Je mi hrozně smutno.Bydlela ve Vysokém Mýtě a mněla by příští týden narozeniny.Chystali jsme se tam s manželem jet někdy v únoru,tak jsme to nestihli 😢

lilienka
15. led 2009

Evi.............. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ je mi to líto

lajcikova
15. led 2009

nazdarek všem 🙂

evi to je mi moc lito-upřímnou soustras ☹ 😢

a ma navštěva ve fn-byli sme objednani na 10.30a ochazeli sme v 13.30 😠 ale myslim že to stalo za to 😉 nejdřiv nam dala sestra spoustu papiru na ivf,ale jak sme vlezli do ordinace tak mi dostal hlasil ode dveři že ja otěhotnim normalně 😀 taqkže mi ty papiry zase zebrali,a dali nam papiry na ivi.dostal řikal že mam polypiticke vaječniky(nebo jak se to řika) 😀 a že mi pomuže pouze zhubnout 10-20kilo 😝 takže ted musim začit nežrat,a hubnout 😠 dali mi agulutin na ms,a za 6tydnu znovu na kontrolu 😉 pocity sem měla fakt přijemne hlavně z toho že nam řekl že sme zbytečně postoupily 2xivf,když stačilo aby někdo lečil mou vahu,kterou mam ze svych vaječniku.tož takova ybla naše 1navštěva ve fn-vřele doporučuji 🙂

asmeena
15. led 2009

lajči: tak to by bylo super, takže rychle do sportování, kila půjdou rychle dolů a pak už jen // na testíku.

Evi: to je mi líto. Mojí kamarádce zase umřel tatínek na jaře a letos v zimě se jí narodilo miminko. Asi to je tak, že někdo musí odejít, aby nový život přijít mohl. Takže třeba se na tebe usměje štěstí z jiného pohledu.

petista
15. led 2009

ahoj holky, tak se konečně ozývám, v práci nevím, z které do které, po večerech jsme se s bráchou a manžou zblbli do hry Osadníci z Katanu, takže nějak nestíhám. Pěkně jste se rozepsaly.
Lajci, tak to jsem ráda, že to tak ve FN dopadlo. Nejsou to polycystické vaječníky? Myslím, že je k tomu tady specializovaná diskuze.
Evi, upřímnou soustrast ☹
Jinak co jste tady psaly s tou MS, tak je to úplně přesné, když ji člověk chce, tak ona nikde a naopak.
Jinak u mě nové jenom to, že jsem na 28-29.1. objednaná na tu imunologii do Plzně. Je to na dva dny, jeden den vyšetřují ženskou, odběr krve a ovulačního hlenu, druhý den chlapa - spermio a odběr krve. Tak uvidíme, pak poreferuji, nicméně paní profesorka Ulčová - Gallová byla v telefonu moc příjemná, tak uvidíme.
Asmee, moc pěkná úroda, držím pěstičky.
Gab, tak já bych šla taky do IVF, určitě až tam přijdeš, tak je důležité si s doktorama sednout, důvěra v lékaře je velmi důležitá.
Tak zatím pá

koczurka
15. led 2009

AHOJ DĚVČÁTKA!!!

Evko,taky je mi to moc líto,upřímnou soustrast ☹ .
Lajci,to jsem moc ráda že tvá první návštěva u dr.Dostála dopadla dobře. 😉 Jsem ti to říkala že tě prostě bude ujišťovat že se to povede a to je strašná podpora a hnací motor. 😉 😵 Je to prostě zlatý člověk.Hlavně že tě budou léčit a pak až další pokus.Věřím že se to povede,všem.A na co je ten agulutin?Takže vaječníky ti dělají neplechu s tělem?
Lili,jak ty se pořád máš?
Dneska jsem byla na vyšetření srdíčka s mimískem a byl zrovna ve špatné poloze že srdíčko schovával buď hlavou nebo rukou tak mně pozval dr. ještě jednou za 14dní.No poloha do klubíčka a veget. 😀 Tak jsem se zeptala jestly teda nejde aspoň vidět pohlaví.No tak se kuknul a zeptal se co bych chtěla tak jsem řekla holku?!A on na to,,tak jí budete mít"!Tak jsem zase upustila slzu.Ukázal mi na obrazovce buchtičku,úplně krásně to šlo vidět.No uvidíme,samozřejmě je mi to jedno co to bude,hlavně ať je to proboha zdravé!!!

petista
15. led 2009

Koczurko, máš jméno pro holčičku?

koczurka
15. led 2009

Petis,jasně že jo...Anetka.

petista
15. led 2009

Mám vzdálenou sestřenici Anetku a je to úžasná holka. No ale Lajci říkala, že to bude kluk, tak uvidíme... 😀 Každopádně zdravý kluk či holka, hlavně ať pěkně kouká... a i Anetce bude slušet obleček od Lajci 😉

koczurka
15. led 2009

Jasně že jo. 😉 😵

monali
16. led 2009

dobré ráno,
včera už jsem to nějak nestihla, tak dočítám teď.
Lajci, no vidíš, samé dobré zprávy, dneska k tomu soudu mi to nevyjde, musím se vracet zpět do práce, takže
škoda, ráda bych tě viděla a poznala tvého manžela, tak snad příště 🙂
Evko, taky upřímnou soustrast, ztráta blízkého člověka je vždycky zlá, chce to jenom čas
Koczurko, Anetka moc pěkné jméno, ale hlavní je zdraví 🙂
Peti, tak osadníci z Katanu? 😉 u nás brácha a synovec hrajou hru Vikingové jako posedlí. No, všude je něco 😀
, a máte teda před sebou 2dny v Plzni, aspoň si uděláte výlet a zároveň vás vyšetří. Spojíte příjemné s užitečným 😉
Lilli,máte toho v práci asi teď moc, co? A jsou tam na vás aspoň slušní?
Asmen, napiš jak jsi dneska dopadla u DR.

monali
16. led 2009

ahoj, tak už jsem zpátky z hematologie, ten nález prý nebude nic hrozného, ještě půjdu na odběry , za 14dní
na výsledky a pak hurá za Dostálem. Snad už se to někam pohne. 😉
zatím pa

asmeena
16. led 2009

Ahojky holky, hlásím příjezd z Polanky. Ráno jsem ani nervozitou nemohla nic pozřít a skoro celé ráno jsem proseděla na záchodě.
Řekla jsem doktorovi jak mě to v tu středu bolelo a on mi vysvětlil proč se to tak u někoho stává. Že prý v tom vzorečku jsou nějaké látky, které vyvolávají v děloze alergickou reakci a děloha se stáhne a potom to bolí, někdo má mdloby, je mu špatně na zvracení, točí se hlava. (no přesně můj případ). Tak mi dnes zavedl menší množství vzorečku (spermio jsme měli od minule lepší 21mil., takže jsme aspoň nad hranicí množství potřebného pro otěhotnění). Jinak folikul ještě nepraskl, tak jsem dostala ještě jednou pregnyl a sliznici mám 0,8cm a to prý je až až na to, že jsem brala clostilbegyt.
Jinak dnes to bolelo, ale jen trošku, takže jsem i chodit mohla.

lajcikova
16. led 2009

ahoj

tak sme to zvladli všechno sme našli,hlacně IKEU 😀 jsem se s tama nemohla vubec dostat-se mi nechtělo 😝 ale jako cesta dom-no hruza misto přes šenov sme se dostali do oder 😠 ale už sme doma.

koci tak to je tedy pech.ja fakt myslela že to bude kluk 😀 ale v kartach si měla i černou damu.tak nevim bud budeš mit ještě jedno a to bude kluk,nebo nevim.ale to je uplně jedno hlavně aby ste byli zdravi 😵

jinak s tim dostalem,sem rada že mi konečně někdo řek i něco jineho.jen jako zhubnout 1 ☹ 0-20kilo asi nebude brnkačka,musim se objednat k nějakemu doktorovi,nebo ja vubec nevim co dělam špatně.nic padim mam vikend pracovni 😝

asmeena
16. led 2009

monali: no jak se to rozběhne, tak už to pofrčí a pak už budeme jenom všechny studovat // na testících.
A Lajči, ta až zhubne, tak už žádného odborníka z CARu potřebovat nebude. 😉