Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

koczurka
23. bře 2009

AHOJKY!!!

Gab,gratulujuuuuuu!!!!!!!!! 😵 🙂 😅 Super,mám fakt radost,nastartovala jsi těhu vlnu. 😉 Teď se šetři a žádné negativní myšlení.

gab123
23. bře 2009

k doktoru jdu až za týden v uterý tak se tam minísek snad udrží 😝 kámoška dělá v laborce ve me mi dnes hcg tak uvidíme!

evkaa25
23. bře 2009

ahojky všem 🙂
Vítám mezi námi staronové snažilky.
Já mám ted problémy s internetem.Od čtvrtku mi nešel a spravili nám to až dneska.Tak pro to jsem tu tak dlouho nebyla.Ale pořád jsem na vás myslela..Mrzí mně,že vám to Lili a Ili nevyšlo.Není k tomu moc co říct,nic ted nepomůže........
Gab tobě moc gratuluju a ze srdce ti to přeju.Jsi důkazem,že zázraky se opravdu dějí
🙂
Peti se mně tady nedávno ptala,co já.Takže Peti,já prostě pořád nevím,co dál.Mám hrozný strach a uvažujeme i o IUI s dárcem.Jako,že by namíchali sperma od manži a od dárce.Ale ještě jsem se na to ve Fertasu neptala.No a nebo jít do 3 IVF,ale mám hrozný strach z dalšího neúspěchu.Bojím se vidět zase tu /.Už jsem ji viděla tolikrát a nevím,jestli to ještě zvládnu..........

monali
23. bře 2009

ahoj holky všechny zdravím,
dlouho jsem tu nebyla a teď jsem taky jenom na skok. V práci toho teď máme nad hlavu, měli jsme velkou prodejní
akci a teď z toho šílíme. A domů chodím až večer a to už ve výtahu usínám 😒 A to jsem si myslela, že před
stimulkou to bude v klidu, že kolegyni pěkně pomalu ukážu co a jak, a budu si na nemocenské. Takhle je
jasné že až do OPU budu chodit do práce , no ale aspoň nebudu mít čas myslet jak to dopadne.

Zítra ráno mám mezi 8,30 - 9,00 UTZ, tak doufám, že tam zase nezkysneme půl dne. Ukecala jsem manžela,
aby mě zavezl, je to rychlejší. Asi si budu muset fakt udělat řídičák 😠 A od středy bych si měla začít píchat
Gonal, akorát se mi ty dávky co mi napsal Dostál, zdají menší než jsem měla předtím, Myslíte že to mám doktorce
- asi tam zítra bude dr.Oborná (ještě jsem ji neviděla) říct, ale snad zas doktoři ví co dělají ne?

Peti, no vidíš to si se stimulkou asi 14dní za mnou 😉 toto uteklo
Lili, musíš to zvládnout, je mi to líto
Gab- velikáááá gratulace, to je super aspoň nějaká dobrá zpráva

ili5
23. bře 2009

Tak krev negativní. Nebyla jse nakonec v Olomouci, nejelo ráno auto, tak tady u nás. Volala jsem do OL a objednala na další pokus, že nechci rušit nemocenskou a dr. břez. mi řekla, že asi nepůjde, že se musí dát žádost na pojistovnu a že mají plno, spermiogram, tak mám ještě zavolat po 14 hod. a domluvit se s dr. Dostálem. Jsem zvědavá co vyrřídím. Nevím co mu mám říct.

monali
23. bře 2009

Koczurko - mám zítra přinést 3500 na PK, to budu platit hned u doktora? Kde jste to platili?
Evko, když nejde internet, je to blbé, I když nejhůř to u nás nese manža 😀 😀 protože nemůže sedět
u svého věrného přítele, a je z toho na infarkt 😀

zatím pa, ještě nakouknu

evkaa25
23. bře 2009

Ili,já si taky myslím,že to nepůjde.I když bych ti to přála.Já jsem chtěla taky zůstat na nemocenské co nejdýl,ale myslím si,že mezi jednotlivými pokusy by mněla být delší pauza.Aby si tělo odpočinulo.Každopádně napiš,jak jsi dopadla.
Monali sleduju,že máš v práci taky fičák.Já jsem na tom podobně,ale ted mám náhradní volno,za přesčasové hodiny,co mi nezaplatili v lednu.Manža jde zítra na operaci s kolenem,tak se mi to ted fakt hodí.Budu o něj pečovat.On už se na to hrozně těší 😀 Myslím na to opečováváí,ne na tu operaci. 😉
Tak doufám,že Gab prolomila tu smůlu a že ted už se ta naše vysněná těhu vlna nastartuje a všechny budem jen naskakovat.......
Monali,ty už to máš za chvilu a co Peti?Už víš,kdy začneš stimulaci??

koczurka
23. bře 2009

AHOJKY!!!

Monali,já jsem vlastně taky platila PK dřív.Platí se to za těma skleněnýma dveřma jak se dělají zákroky.Ale to tě tam pošle dr.
Ili,co ty jak jses domluvila s dr.?
Dneska jsme byly kupovat kočárek,byly jsme teda až v Polsku protože to tam výjde mnohem levněji než tu.Tak jsme naštěstí koupily hned v druhém obchodě.Jsem z cesty unavená tak si jdu zdřímnout a pak zas kuknu.
Tak pište...

ili5
23. bře 2009

AHOJKY, tak jsem se dovolala, dr Dostál byl opět na mne hrubý, seřval mě, že toho má dost, že nebude přes tel. nic vyřizovat, že zdržuji a prásknul mi telefonem. Je to už po druhé. Minule v poradně jsem se chtěla ho zeptat, tak mě seřval, že nemá čas vysvětlovat, že si to mám přečíst a jak nebudu rozumnět tak zavolat. HNUS.
Volala jsem zpátky a domluvila se s embriol. Jsou velice příjemné. Tak mě ještě vecpala na tento pátek do poradny. A čekat se nemusí po KET, může se hned po domluvě v poradně navázat.
Prosila jsem ať mě dá rafěji k paní doktorce, že je to už po druhé co mě tak seřval, minule jsem brečela celou cestu zpět. Bezproblému mě přepsala a řekla, že paní dr. je velice příjemná a že mi určitě vše vysvětlí na co se zeptám.
Minule jak mě sjel, tak manža seděl na chodbě a vyšla sestra a říkala druhé, jéten má zas svoje nálady a dnes obzvlášť jedlou. A já to zrovna chytla. tak jsem ráda, že k němu už nemusím. 🙂
Akorát spermiogram nevemou v pátek, nebo v pátky neberou, tak se musíme pak domluvit.

lilienka
23. bře 2009

Ili prosím tě vysvětli mi na co ted jdeš?-na další ket?Já v tom ted mám jaksik guláš 😅 Mi dr řekl,že by se mělo čekat tak 2-3měsíce-at si tělo odpočine.Já po sobě nenechávám řvát(sice když to člověk nečeká,tak jsem ticho jak pěna,ale podruhé si ten druhý už neškrtne) nikdo nemá právo po nás řvát-jsme bojovnice,tak se nedej 😉 Moni-Evi-no vítejte 🙂

ili5
23. bře 2009

lili, no já byla v tom telefonu úplně zaražená. Aspoň, že už k němu nemusím, je to dobrý lékař, ale mám s něho strach. Na KET už nemůžu nemám mražáčky, dnes byla na krev po KETu. Prý nemusím čekat mi dnes řekla do tel. dr. embrioložka, že se nemusí. Tak v pátek uvidím co mi řekne paní doktorka.

petista
23. bře 2009

Ili, to je tedy mazec. Já jsem tedy měla asi vždycky štěstí, dr. Dostála jsem poznala jako moc příjemného lékaře i člověka, vždycky mi ochotně všechno vysvětlil. No nicméně každý má své nálady a každému taky sedne někdo jiný. Já zase moc nemusím Obornou, ta naopak vůči mně byla dosti úsečná. Nicméně oba jsou odborníci, což je fajn.
Gab, gratulujiiiiii 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Je to úžasné
Lil, na Ket můžeš klidně hned v dalším cyklu, to se čekat nemusí. asi 2-3 měsíce pauza musí být mezi stimulacemi, které ale, když jdeš do Ketu, nepodstupuješ.
Jinak já bude mít někdy podle mrchy příští týden zastavovačku, tak počítám, že v to úterý po velikonocích bych měla jít na UZT a pak začít se stimulkou. Takže OPU a ET někdy konec dubna, začátek května. pěkně rychle to utíká.
Gab, musí to být nádherný pocit, vidět ty //, jaký to bylo??? pisej, aspoň si představím, jaké to je
Monali, tak ty si můj přejezdec. To tam zítra budeš se Sukub?

lilienka
23. bře 2009

já se v tom nevyznám-já můžu mít jen ICSI,tak se o jiné metody nezajímám 😅 Taky mám hrozný strach-ty neúspěchy mě ubíjí a vysávají vyloženě sílu.Nejprve se těším,že už je začátek,ale pak ty konce...to je humus.Konečně mi po více jak týdnu skončila mrcha,tak aspon bude nějaké to techtlemechtle(už to ani neznám 🙂 )

petista
23. bře 2009

tak Lil šupky od počítače a techtle mechtle ať to fičí 😀 😀 Lil máš mrazáčky, takže začátek je za chvíli zase tady 😉 Plánuješ už KET?

lilienka
23. bře 2009

no mi právě dr řekl,že mám mít přestávku.A asi si ji i udělám.Tak nevím-asi někdy před prázdninama(jestli to vydržím 😅 ) protože včera už bylo pozdě 🙂

monali
23. bře 2009

Ili, s tím Dostálem to je teda síla, je to sice taky jenom člověk, na druhé straně je ale doktor a snad by se měl
umět ovládat. Já zítra na UTZ půjdu poprvé k dr. Oborné, a tak jsem na ni zvědavá. Snad bude vše OK. 🙂

Peti,doufám že jako předjezdec nezklamu, a všem to vyjde 🙂
Lili, tak techtlemechtle 😀 😀 můj drahoušek zrovna usnul u televize, takže si dám sprchu a jdu spát.
Koczurko, to musí být fajn vybírat kočárek, taky bych si už dala říct.
Evko, tak ať manželovi operace dopadne dobře, a hezky se starej, on ti to pak zase oplatí 😉

evkaa25
24. bře 2009

Dobré ráno všem 🙂
Za chvíli jdu manžu odvézt na Fifejdy a vyzvednu si ho až zítra.Bude mít poprvé narkozu a docela se bojí.Já jakožto mazák v narkoze,ho uklidnuju,že to nic neni 😀 😀
Je to můj hrdina.Už abych ho mněla z nemocnice zpátky 😉
Lili já jsem po svém prvním IVF podstoupila KET hned.Ale mezi jednotlivými IVF se dělá pauza minimálně 3 měsíce.Myslím,že je lepší někdy i delší pauza,ale je pravda,že ten čas tak neúprosně běží.......... 😒

gab123
24. bře 2009

lili já vím,že jsi říkáš že už včera bylo pozdě,ale vše má svůj čas.Já se snažila 2 roky a dvakrát jsem odešla z nemocnice sama bylo to hrozné,ale musí se to zvládnout.
Určitě bych si dala pauzu chodila do práce a věnovala se tomu co ti baví abys na to nemyslela.Pořád máš ještě čas 😉
petiš byla jsem vyřízená když jsem je viděla.Snažili jsme se jen měsíc.Vůbec jsem stím nepočítala.Už jsem to rozdýchala,ale včerejšek byl hustej!Chtělo se mi pořád brečet radostí a pak strachem jak z toho budu mít dlouho radost než se to pos....,ale doufám že je to o.k.Dnes mi kámoška nabrala hcg je 506 to odpovídá 5tt,ale jsem ve 4tt tak snad roste mimísek!uvidíme počítám se vším....
evi a manža se ničeho nebojí to nic není.Ty v té práci máš pěkný oprus.

monali a peti doufám,že mě budete za chvíli následovat je to paráda sežeru na co přidu 😀

evkaa25
24. bře 2009

tak už jsem zpátky z Ov.Manžu pustí asi až v pátek,možná v sobotu ☹ Jsme na sobě s manžou pěkní závisláci,takvůbec nevím,co budu sama dělat.Asi uklízet a užívat si volna s pejskem.Jsem myslela,že ho pustí zítra,nebo pozítří a že o něj budu doma pečovat a on se zatím vrátí až na víkend a já v pondělí musím naklusat zase do práce. 😖
Gab máš pravdu,že ted zažívám v práci peklo,ale vždycky to tak nebylo.Doufám,že se šéfi brzo uklidní a všechno se dostane do starých kolejí 😉 I když nevim,nevim 😨
Jo a Gab pěkně papej všechno,na co máš chut.At mimísek roste 🙂

lilienka
24. bře 2009

my se snažíme skoro 3 roky 😒 dnes jsem byla u dr.tak ve čtvrtek pofičím do roboty a už ted mi volali,že si můžu vybrat jestli půjdu v sobotu na odpolední nebo v neděli na ranní-oba termíny jsou"super" 🙂 evi tak se stav 😉 já vím jaké to je být sama bez muže i když je to jen na chvíli.jinak mi dr.řekl,že mám mít 2 měsíce přestávku,tak koncem května se mu ozvu.Dnes tam byla jedna těhotná-jsem jí nepokrytě záviděla(fůj-hnusná vlastnost).

ili5
24. bře 2009

Ahojky, tak my se snažíme 13 let, myslím, že už by to mělo vyjít. ☹

evkaa25
24. bře 2009

Lili,tak to jdeš do práce tedy brzo.Ale je pravda,že protahovat to taky nemá smysl........
My se snažíme taky 3roky. ☹ Ale připadá mi to už jako 30let. ☹
Ili,to je teda doba.Kolik ti je??Moc ti budu držet palečky,aby ti to co nejdřív vyšlo!!
Lili já už jsem si vymyslela milion možné práce,aby mi nebylo po manželovi smutno.Ještě že mám tu naši rebelku-Trixinku(pejska) 😀 Ale je pravda,že bych ráda zase pokecala s někým,kdo mi rozumí.A to jste především vy tady.Nikdo,kdo takový problém jako my nemá,to nepochopí.Byt´ je to i nejlepší kamarádka...... 😖
Holky kdy uděláme zase srazík????

koczurka
24. bře 2009

AHOJ HOLKY!!!

Teda vy jste toho napsali.Musím to dočíst.
Ili,to mně teda překvapuje že dr.Dostál se tak umí chovat.Já jsem byla nadmíru spokojená a vždycky byl ke mně zlatý,vše vysvětlil.Ale jak píše Petista tak každému sedne někdo jiný. 😉Pátek už se blíží tak se dozvíš co a jak dál že?
Petis,tobě se to blíží taky pěkně rychle.Těhu vlna je nastartovaná tak jen nasednout. 😉 😵
Evko,přesně vím jaké to je být sama když jste zvyklí být spolu pořád.Však jsme se o tom bavily že bez drahého ani ránu že? 😉 My jsme s drahým taky jak ocásci,nikdy jsme nebyly dýl od sebe.Hlavně ať mu to dobře dopadne a nějak to přežijete. 😉 Srazík tu dlouho nikdo nenavrhl,ale mně stejně netoužíte asi vidět takže se mně to netýká.Jinak já jsem vždycky ráda chodila na veškeré srazíky,je to fajn se tak odreagovat.

gab123
24. bře 2009

holky je to všechno dlouhá doma je to hnus,ale musí se to zvládnout.
lili co děláš?prvníden bude hroznej,ale pak uvidíš že to není tak hrozné a přijdeš na jiné myšlenky.
evko neboj jím všechno spíš žeru
ili 13 let je šílená doba.Kolik ti je let?určitě už jsi skusila všechno.Mám kámošku je jí 35 a snažila se o mimčo s přítelem,který byl ženatý a nechtěl se rozvádět.On měl 2děti.Asi byl mezi nimi nějaký blok a neotěhotněla.
Ted má 3 měsíční známost a otěhotněla.Nechránili se řekla,že je neplodná.Tak byli oba vyplašený.Jsou spolu a moc štastný.Miminko je zázrak někdy 🙂
já jsem také pořád při zemi taky nevím zda se udrží 😒

ili5
24. bře 2009

Ahoj, za měsíc mi bude 35, tak snad si na ty půlkulatiny nadělím mimi.
Jinak s tím dostálem, chtěla jsem hned přejít, jak měl poprvé ty své nálady a sjel mě, ale řekla jsem si, že má špatný den. no ale jak už podruhé a i sestry jsou z něho vytřepané, tak raději jdu jinam. Bát se na něco zeptat, jestli má svůj den nebo ne, to nestojí za to.

petista
24. bře 2009

ahojík, tak všechny zdravím 😉
Gab, s tou kamarádkou, mimčo asi vždycky přijde v pravou chvíli. Jen kdyby člověk věděl, kdy ta pravá chvíle je, že? 😎
Ili, to by byl nádherný dárek k narozkám, což?
Evko, já taky vždycky vymýšlím milion činností, co bez manži, akorát já to dělám poměrně často, protože manža je tak týden z měsíce na služebkách. Musím tedy říct, že to není problém - cvičení, srazíky s kámoškama apod.
Jsem taky pro srazík, moc ráda vás všechny uvidím, včetně tebe - KOCZI 😀 Chceme vidět tvé krásné bříško 😉 Jak jste na tom třeba za 3 týdny o víkendu?
Lil, vůbec to není ošklivé, že si té těhuli záviděla, Naopak je to naprosto normální - řekla bych, že závidíme všechny...

evkaa25
24. bře 2009

Ili moc bych ti přála,aby ti to už vyšlo.Určitě by to byl ten nej dárek k narozeninám 😉
Peti,já si myslím,že jsme všichni tak troch řízeni osudem a co se má stát se stane.Sice kolikrát brečím do polštáře a ptám se proč zrovna já,ale to určitě znáte.Nesmíme se holt litovat a musíme bojovat.Jsem moc ráda,že vás mám a že se navzájem takhle podporujem. 🙂
Já bych se srazíku určitě ráda zůčastnila.A koczurko tebe bych taky moc ráda viděla a načerpala nějaké ty těhu bacily,takže doufám,že budeš mít čas a určitě přijdeš!!! 🙂
Takže jaký je návrh?Peti myslíš víkend 11,4 nebo 18,4???Mně by víc vyhovovalo 11,4Ale podřídím se 🙂
Kdo ještě má čas a chut???
Dlouho tu nebyla Lajci,nevíte jak se jí daří??

monali
25. bře 2009

dobré ráno holky 😉
Včera UTZ dopadl dobře, všechno jak má být, takže dneska píchám první Gonal, už mám v sobě prednison a anopyrin , a 1.4.mám kontrolu, Zase jsme tam ztvrdli až do 10,30 😠

Jinak Dr.Oborná je moc příjemná a sympatická. A ještě tam s ní byl medik - připadal mi jako arab nebo ind,
no a ten mi dělal UTZ a ona ho při tom zkoušela. Naštěstí on se bál, já jsem se bála takže to dopadlo
v pohodě 😀 😀 pro oba. Tím jak byl opatrný tak to bylo šetrnější vyšetření než od Dostála 😀

Pro srazík jsem taky, ale nevím jak mi to bude tentokrát vycházet, jestli bude před ET nebo už po něm. Ale
strašně ráda bych vás zase všechny viděla. A rozhodně i Koczurku s bříškem.

mimco
25. bře 2009

Ahoj holky,
já jsem pro sraz všemi deseti, za 3 týdny by mělo být 21. 4. sobota, jestli dobře počítám, měla bych mít volno.
Já teda doufám, že už budu na nemocenské a budu mít vycházky.
Koczi 😠 , přoč bychom tě jako neměly chtít vidět!!!??? Ty přece nesmíš chybět, z tebe se musíme přece vzít příklad 😵 .

koczurka
25. bře 2009

AHOJ HOLKY!!!

Jéé to jste hodné že mně vezmete. 😵 😵 😀 Mně je jedno kdy,mám času že nevím co s ním.
Na Lajci jsem taky vzpomínala proč se tak dlouho neukázala.No snad je v pořádku.
Mimco,tebe po dlouhé době strašně ráda uvidím,jsem ráda že dorazíš. 😉