Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

mimco
25. bře 2009

Dorazím určitě, pokud se něco nestane. Myslím, že už budu 100% doma, takže budu taky moct kdykoliv.

evkaa25
25. bře 2009

Dobré pozdní ranko 🙂
Holky já si zase užívám to volno.Vstávám v devět,do práce vstávám ve dvě ráno.To zas bude přehozený režim 😅
Včera jsem bez manži vůbec nemohla usnout.No děs.A ještě u nás byla hrozná vichřice a bylo to takové nepříjemné.Přes noc nám napadl sníh,tak je zase po jaru ☹
To je fajn,že se srazíkem souhlasíte.Ted už to chce jen nějaké to datum.......
Tak holky něco navrhněte,já se budu snažit podřídit 😉

evkaa25
25. bře 2009

ahojky všichni 🙂
Koukám,že asi ještě makáte.Já jsem ráda,že už nám jde internet,tak se nemůžu koníka nabažit. 😀 A ještě k tomu sama doma.........
Už mám udělaný generální úklid kuchyně,ale už mně to teda fakt nebaví.Mám volno a jen uklízím,tak jsem se domluvila s kámoškou,že zajdem dneska na pivko.
Už se fakt těším.............. 😵

lajcikova
25. bře 2009

ahojik všem,se omlouvam ale nam klekl pc 😠 takže sem byla jaksi mimo ☹,no když se sere,takse... koukam že ste tu probiraly sraz no ja mam volno 18.4jinak jako vždy makam.
teda ja jdu 3.4k dostalovi a teda už ted se klepu potom co jste tu psaly,asi se mu nebude libit že sem nezhubla 15kilo,ale jen 5 ☹no jestli bude jako nepřijemny tak ho pošlu ke kytičkam a mizim,to nesnašim.jdu ta,m v patek tak snad bude v klidu před vikendem 😖
jinak gratuluji gabce(a tiše zavidim),ale v dobrem 😉 nic letim tak se opatrujte

ili5
25. bře 2009

lajci, ale Dostál tam není v pátek, v pátky tam bývá Oborná. Já jedu v pátek a k doktorce. Nestraš. 😀

zdenule30
25. bře 2009

ahojky, nerada vám do toho vstupuju, ale já jdu taky 3.4. k Dostálovi, prý tam je po,st,pá.

lajcikova
25. bře 2009

ale ma tam byt dostal,jdu na 13hodin.mě je to vlastně jedno kdo tam bude hlavně aby byli normalni a něco konečně navrhli už mě to leze krkem 😝 věčně na něco čekat.mit prachy tak jdu do reprofitu a neřešim to ale mě brzdi prachy ☹

koczurka
26. bře 2009

DOBRĚ RÁNKO HOLKY!!!

Evko,jen se vyspinkej,to tvoje vstávání je šílené tak si to vychutnej. 😉 Jak bylo včera na pivku?
Lajci,neboj se nic určitě po tobě nebude řvát.Pak hned písni jak pokračuješ ju?

lilienka
26. bře 2009

ahoj holky ohledně toto srazu-já 100% nemůžu 18.4.- už máme lísty na travesty

evkaa25
26. bře 2009

ahojky 🙂
Včera na pivku bylo super.Jsme s kámoškou kecaly,kecaly a najednou bylo půl dvanácté 😀
Za chvilku jedu za miláčkem do nemocnice.Už se na toho mojeho miláčka hrozně těším 😎 Mám pro něj samé dobroty,tak snad mu udělám radost........
Lili to mi toho 18,4taky moc nevyhovuje,jelikož tatka má 15,4narozky a určo bude oslava.
Lajci zkus navrhnout ještě nějaký jiný víkend,který nepracuješ.Třeba začátkem května,nebo tak....I když to už zase bude stimulovat Peti a Monali už stimuluje,tak bude čekat na výsledky....Tak teda nevím....
Monali a jak to jde?Co injekce?
Lajci a Ili vy určo napište,jak v pátek pořídíte........

koczurka
26. bře 2009

A co třeba 4.4. nebo 11.4.?To je sobota.

monali
26. bře 2009

ahoj 😉
tak dneska jsem si píchám druhý den Gonal, - měla jsem ho u každé stimulky,takže ho snáším dobře. Akorát
se mi zdají ty dávky co mi napsal Dostál hrozně nízké, ale on je doktor, tak snad ví co dělá. Doufám, že ty
moje lenivé vaječníky začnou konečně pořádně makat 😀 ať je z čeho vybírat.

Zatím nevím jak mi bude vycházet OPU nebo ET, ale teoreticky bych toho 4.4. nebo i 11.4 mohla. Jinak dalších
pár víkendů máme nějak plno. Tento víkend jedeme do Prahy, je tam nějaká výstava Leonardo da Vinci, asi bych
to neměla říkat , ale nejvíc se těším na řízky do vlaku 😀 😀 Stydím se, hanbaa mi 😠 Akorát že to vymyslela
švagrová a mě se nikdo moc neptal jestli mě to vůbec zajímá, ale snad to bude zajímavé.

Lajci- fajn že ses ozvala, aspoň víme, že žiješ.
Evi - to se miláček má, taková péče, a co až bude doma 🙂
Lili, na travesty jsem nikdy nebyla, pak písni jaké to bylo

lajcikova
26. bře 2009

holky ja žadne z těch dat nemužu 😒 sory,mohla bych jen toho 18.4a to ještě neni jiste,takže tentokrat beze mně.ale vy si to užite 😉
jo moni v ramci možnosti žiju 😒

petista
26. bře 2009

ahojík, tak mě se hodí nehodí ani 4.4. ani 11.4, neboť 4.4 slaví mamka narozky a 11.4. jsme na horách. Takže jak to holčiny vidíte třeba ten další týdne, tj. 18.4. v sobotu nebo pak třeba 16.5.?
Monali, řízky ve vlaku taky miluju. Na výstavě Leonarda da Vinci už jsem byla. první část výstavy jsou jeho technická díla, takže pokud tě zajímá fyzika, tak fajn, je to vždycky i s popiskami, k čemu to bylo a jak to funguje. Další část jsou reprodukce jeho obrazů s popiskou k historii toho díla.
Jinak FN to mají nějak přehozené, vždycky jsem chodila v pá k Dostálovi, ale teď mě přeobjednávali na čtvrtek, že dr. Dostál už v pá neordinuje, tak nevím.
Evi, manžele pozdravuj i od nás 😉
Lil, my byli na jedné travesty a bylo to úplně úžasné
Lajci, vůbec se neklep, řekla bych že 5 kilo - je úžasné, určitě ( je-li trochu normální) tě pochválí.
Moje fyzioterapeutka, co k ní chodím cvičit Mojžíšku, mi říkala, že teď toho mají ve FN strašně moc, jako prý ještě nikdy, takže asi nestíhají a jsou z toho nervózní, tak k nim musíme být taky trochu schovívaví. Ale zase co je moc, to je příliš...

petista
26. bře 2009

tak to vidím na hlasování:
4.4. nemůžu
11.4. nemůžu
18.4. můžu
25.4. - asi ne možná bude kontrola po stimulce
2.5. - asi ne
9.5. - nemůžu
16.5. - to by šlo 🙂

takže za mě - 18.4. nebo 16.5.

lilienka
27. bře 2009

teoreticky toho 16.5. bych mohla 🙂

evkaa25
27. bře 2009

čauky.
Já se přikláním k tomu 16,5.Je to dostatečně s předstihem,tak si myslím,že to bude ideální 🙂
Jinak dneska jsem si mněla jet pro manžu,že už si ho přivezu domů,ale ještě mu to posunuli na zítra,že má moc velký otok,tak aby si ho pohlídali.Mně se tak stýýýýýýýýýsssssssskkkkkkkkkáááááááááááá.Holky já jsem fakt hrozný závislák.A to jsem za ním včera byla.Nejhorší jsou ty noci.Vůbec neumím sama spát v prázdné posteli.Dokonce jsem si už vzala do postele jednoho mojeho oblíbeného vééélkého plyšáka.Manža se mi smněje,že jsem jak dítě,ale samotnému je tam smutno.No tak snad zítra.......
A jinak holky jak jste dopadli dnes ve FN?
Monali je fajn,že injekce zvládáš.Moc ti držím palečky 🙂

koczurka
27. bře 2009

AHOJ HOLKY!!!

Taky čekám na zprávy od holek. 😉
Já teda uvidím jak na tom budu 16.5.,protože už budu v pokročilém stádiu,ale vidím to bledě.No tak vás uvidím po porodu no co už. 😉
Evko,to věřím že se ti stýská,ale do zítřka to uteče.Upeč a uvař mu něco co má rád a uteče ti to jak voda. 😅
Tak zatím pa budu nakukovat a čekat na holky jak dopadly.

lajcikova
27. bře 2009

čauky ja bych teoreticky taky mohla toho 16.5 mam volny vikend a bude teplo takže mužem i na zahradku 😉

koczurka
27. bře 2009

Lajci a jak u doktora?

koczurka
27. bře 2009

Tak holky kde jste kdo? 😨

gabka14
27. bře 2009

Ahoj holky,
tak zase po tak dlouhé době se ozývám. Občas tady nakouknu a přečtu si vás. Vidím, že tu je plno nových holek. Všechny teď prožíváte stimulaci apod., já bych tady neměla skoro co psát. Na IVF se teď nechystám, měla jsem zdravotní problémy a můj neurolog by mi to teď neschválil. Tak si na ten poslední pokus, co mám, budu muset počkat. A le když už čekám 13 let, tak už vydržím počkat ještě nějaký ten měsíc. 😀 Aspoň si na to za tu dobu něco ušetřím.

Ili, tak jsi zase tady? Když jsem tu chodila pravidelně, tak jsi tu nechodila ty. Chystáš se teds na další IVF? 🙂 🙂

Kocurko a co ty mamino? Utíká to strašně rychle, že? Ani se nenaděješ a budeš rodit. 😀 😀

evkaa25
27. bře 2009

ahojky všichni 🙂
Gabi,doufám,že tvé zdravotní problémy nejsou vážné a brzy zmizí.
Ili,Lajci jak jste dneska dopadli u dr??
Koci 16,5 už budeš mít asi mín než měsíc do porodu,co?!Je to šílené,jak rychle to sletělo.Nedávno jsi ještě s náma snažilkovala. 🙂 To potom dorazíš na další srazík i s prckem,někam na zahrádku.A my ti ho budeme všechny obdivovat a rozmazlovat 😀
Peti dík za pozdravy manželovi.Jsem mu to říkala,tak ho to fakt potěšilo 🙂
Všem přeju pěkný víkend.Jdu ted na radu Koczurky uvařit na zítra něco dobrého.Se mi nejdřív nic nechtělo dělat,ale už mně to přešlo,tak budu dnes večer vařit 😉

koczurka
27. bře 2009

Jéé ahoj Gabi!Ráda tě tu zase vidím po dlouhé době.Taky doufám že to není nic vážného a budeš brzy fit.To víš že jo,když člověk tak dlouho čeká tak už ho nějaký měsíc navíc nezabije.Bohužel to nijak rychle neutíká,ale snad už to nějak uteče.Připadá mi to nekonečné.
Evko,to máš pravdu že to bude necelý měsíc do porodu,ale taky není jisté že neporodím třeba o něco dřív že?Každopádně mně to mrzí že vás neuvidím.Už teď bez auta nevycházím,hned mně bolí nohy a všechno takže v té době už budu ráda že žiju.Vidím to fakt až po porodu.
A co teda vaříš dobrého?Možná se nechám od tebe inspirovat. 😅
Tvůj manžel už asi daňové přiznání má dávno podané co?Já to musím v pondělí drahému oblítat protože nestíhá.Doufám že bude na finančáku hromada lidí. 😒

petista
28. bře 2009

Koczi, musím vystrčit břich a každý tě na finančáku pustí 😉

petista
28. bře 2009

Jinak se holky ozvu večer, pápá

evkaa25
28. bře 2009

dobré pozdní ranko 🙂
Tak už si dneska jedu konečně pro manžu.Beru do auta i pejska,už je naprosto dojebaný,že neni manža tak dlouhodoma.To bude radosti!!!Už se těším.
Jinak Koci já jsem si včera jen obalila panganius a udělala štouchané brambory.Ted ráno jsem uvařila hřibovou polívku.Tu má manža moc rád.Tak snad mu to bude po nemocniční stravě chutnat. 🙂
Jak píše Peti,určitě tě na finančáku pustí,když vypneš bříško a uděláš smutný kukuč 😀

ili5
28. bře 2009

Ahojky, Gabko, ahoooooooj, moc ráda tě vidím 🙂 .
Tak včera jsem dopadla dobře. Dostala injekcí plno. Orgalutran, menopur, Puregon. Od 3. dne cyklu píchat.Dnes mám 3 den, ale až v dubnu. V pondělí jdu k obvodnímu, bojím se, že mě uschopní, snad ne. Jinak ty bolesti hlavy už ustoupily, asi jak jsem dostala ve čtvrtek mencky, ale ve čtvrtek jsem se obsypala na břiše , drobné pupínky. Nevíte jestli s těch hormonů při KET? Raději jsem ji to neříkala, nebo bych třeba nemohla stimulovat, tak jsem byla potichu.
Za léky ani pero jsem nedoplácela ani korunu. V Ostravě tolik peněz za léky. Tomu nerozumím tedy.
Koczurko, ty jsi zkušená těhulka, co ti v začátcích stimulky pomohlo, jako cos baštila, cvičila, atd? každá rada nám tady pomůže určo. děkuji.

3Dc Puregon 150IU, 6dc,menopur, puregon 150IU, orgalutan 0,25 mg až do 8 dc.to jen puregon a orgalutan.
Píchali jste to najednou, když to mám brát ráno, puregon i orgalutran, nebo mezi tím přestávky? Nemám ty dávky malé, co myslíte. Koczurko, taky jsi to brala ?

koczurka
28. bře 2009

AHOJ HOLKY!!!

Evko,tak jses konečně dočkala. 😉 Užívej si hezky manžílka a opatruj ho.Hlavně přeju brzké uzdravení.
Ili,já jsem brala jen vitamíny baby plan a pila jsem kontryhel čaj,nevím jestly z toho,ale měla jsem sliznici myslím 13cm.Dr. říkal že to je pěkné.Jinak na stimulku jsem měla gonal.S tím obsypáním ti holka nevím,měla by jses ale zeptat co to máš.A na kolik tě to teda výjde?
Dneska máme na oběd bramborový salát a kuřecí řízky tak jdu do toho. 😝 😀 😉

ili5
28. bře 2009

Za léky jsem neplatila nic a musíme icsi, AH, prodlouženou kultivaci. mám tady ceník, tak asi na 14 500, to je rozdíl, v OV 26 500 za to samé.
Kontryhel taky piju, stačí 1 denně, někdy 2x. listovku ráno.