Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

evkaa25
28. bře 2009

ahojky.Takže Ili vzhůro do dalšího boje. 🙂 Léků máš teda dost.Já mněla při 1 IVF menopur.Dost vysoké dávky,ale jen Menopur a po druhé Puregon.150j ráno a 100j večer.a menopur jsem tehdy platila kolem 8 000kč a za Puregon myslím kolem 5 000kč.Dávali mi tehdy ještě na výběr Fostimol,ten byl zadarmo,ale musel by mi ho někdo píchat do zadku.Tak jsem tehdy zvolila dražší Puregon v peru.
Takže ty neplatíš za léky vůbec nic?

ili5
28. bře 2009

evko, to jsi tolik platila ve Fakultce a kdy to bylo? Já nic. nevm na co mám ty třetí injekce, neznám je.

ili5
28. bře 2009

není Orgalutan náhodou na ředění krve, když na genetice mi zjistili trombofilii?

evkaa25
28. bře 2009

Ili tak to fakt nevím.Orgalutan mi nic neříká.Já nejsem ve fakultce.První pokus jsem podstoupila v Ov.To byl děs a druhý ve Fertimedu.Tam jsem právě za Puregon doplácela.Ale až od nějaké dávky.Nepamatuju se od jak velké....

evkaa25
28. bře 2009

Jo Koci dík za přání uzdravení pro manžela.Musím ho pořád hlídat,jelikož už ho to nebolí a pořád by někde trajdal.Tak jsem mu udělala pelíšek u televize v obýváku a nehodlám ho z něj nějakou dobu pustit. 😀

petista
29. bře 2009

ahojík, tak platí toho 16.5.?
Zakládám účastenskou tabulku pro sraz 16.5. - prosím o dopsání do tabulky
- petišta

petista
29. bře 2009

Orgalutran je na dobré vyzrávání vajíček.
Tak si Evi užij pěkně manžílka, z postele ho nepouštěj. ten můj po operaci kolene začal brzo chodit a pak dostal pěkný pucunk od doktora.
Ili, já jsme při 1.IVF ve FN měla taky AH. ICSI a prodlouženou kultivaci a celkem nás to stálo asi 14.000,- Kč. Za léky jsem taky nic nedoplácela, měla jsem GONAL, Luveris a Ovitrelle.

ili5
29. bře 2009

Petisto, nepovedl se ti 1. IVF ve Fa, zjistili příčinu?
Tak mě to taky tak vyjde a je v tom i zmrazení embrií, takže 14 500. Jak nebude na zmrazení, tak o 2 000 míň.

lilienka
29. bře 2009

ahojky holky
taky se (prozatím)zapisuju do tabulky 🙂
takže: -petišta
- lili
jinak jak tu píšete ty ceny,tak jsem z toho nějak mimo-ve fertim.mě to vyšlo kolem 26 tis a ted ve zlíně taky tak nějak...jak to že ve fn se platí tak"málo" (oprávněně v uvozovokách,co?) u obou jsem měla icsi ah i prodlo.kultivaci.

evkaa25
29. bře 2009

čauky všem.
Taky se připisuji do tabulky😝etišta
-lili
-evka

Lilijá si to všechno píšu,takže můžu říct,že v Ov jsem za IVF dala i léky kolem 33 000kč.
Ve Fertimedu jsem platila za anestezii 500kč.Za CSI 8 000kč,za dalších 12 vajíček 2 000kč,za AH 3 500kč a za PK 3 500kč.Dohromady 17 500kč.
Já jsem ještě dala 6 000kč za léky.
Samozřejmně když k tomu přičtu 60kč při každé návštěvě a taky peníze za benzín,tak jsem úplně někde jinde,ale zas tak moc se ceny zákroků asi od FN neliší.To v Ov byly zákroky ještě podstatně dražší a přístup hrozný.........
Jinak to víte,že si manžu užívám a z postele ho nepustím.Škoda,že už zítra musím do práce.Moc se mi to v té posteli s manžou líbí 😀 😅

lilienka
29. bře 2009

evi-týýý nestydoooo 😀 (né kecám-jen si užívejte života 😉 )

evkaa25
29. bře 2009

ta tabulka má být:
-petišta
-lili
-evka

nevím,co jsem to tam vyváděla s tím smajlíkem 😨

petista
29. bře 2009

Lili, ty ceny jsou ve FN skutečně takové. Pokud nemáš koňské dávky léků, tak za ty nedoplácíš nic. Stejně tak se neplatí za narkózu. S mrazáčkama to skutečně vychází kolem 14.500,- Kč.
Evi, pěkně si to v posteli užívejte.
Já mám do úterka manžu na služebce, tak mám v posteli našeho hafušu. Ona v postýlce moooc ráda. Taky u vás dneska tak chčije a chčije?
Ili, jojo 1. IVF se nepovedlo, mrázáčky jsme neměli, tak jdeme do druhého pokusu. Po tom prvním jsme byli ještě na imunologii v Plzni, jinak mám form. profil, tam mi zjistili sníženou činnoost štítné žlázy a zvýšený prolaktin, takže beru euthyrox a medocriptine, ale docela malé dávky. Pak mi zjistili jeden vejcovod neprůchodný. Manža je úplně v poho, říkali, že na dárce. Ještě máme genetiku, ta je OK. Možnost přiroz. těhu u nás nevyloučili, ale už se snažíme 4 roky, takže trpělivost došla. Embyjka jsme měli krásné, ale jak říkal doktor, i když je vše i při IVF v pohodě, stejně je šance ( prý u nás, neboť z pohledu IVF jsme OK) tak 50%, takže pořád tam těch 50% je. Tak nezbývá než zkoušet a zkoušet. 🙂 Ale kdo bojuje, zvítězí

evkaa25
29. bře 2009

Peti,nemáš ty náhodou někdy ted narozky??
Nebo si to pletu??

petista
29. bře 2009

jojo, měla jsem 22.3., takže jsme se na tématu FN OL opravila na 31 😝 Když si vzpomenu ve dvaceti, jak mi přišli třicátníci staří 🙂

petista
29. bře 2009

tak jsem se dívala, že už jsme do srazu 3 - tak to je fajn, podle pravidla alb už můžeme dát naši společnou fotku do alba 😀 Samozřejmě tak abychom nebyly zas tak moc poznat 😉

petista
29. bře 2009

jak to, že nejsi s manžílkem v posteli 😀 ? Už křepce hopsá?

lilienka
29. bře 2009

Peti-dodatečně vše nej nej a nej! A at se ti splní VŠE na co jen pomyslíš 🙂 mi dr říkal ohledně toho umělého takový příklad-5 žen jde na umělé,z toho 2 otěhotní a jen 1!!! to donosí... 😖

petista
29. bře 2009

Lil, mě dr. říkal, že u nás vzhledem k věku a zdravotnímu stavu ( který je z hlediska IVF OK) je šance padesát na padesát, tak uvidíme. Není u nás vyloučené ani přirozené těhu, ale kdo má pořád čekat.
Jinak děkuji za gratulace 🙂

koczurka
29. bře 2009

Petis,taky dodatečně vše nej,nej.Jsme se tu sešly v hojném počtu. 😉

petista
29. bře 2009

ahojík všechny. Koczi, tak zajtra finančák, co? Vidím, že tvůj drahý nechává daň přiznání na poslední chvíli. Udělala jsem to jeden rok a již nikdy více, ty fronty byly hrozné 😠 Ale ty čekat nebudeš, takže je to v poho.
Lil, a za co si platila tolik peněz?

koczurka
29. bře 2009

No na poslední chvíly...to paní účetní nám to dala až ve čtvrtek.Chuděra nestíhala.Ale co to se nějak zvládne,zkusím vaše rady a vytasím břušek. 😉 😀 Ale v dnešní době to nefunguje už,lidi jsou bezohlední.I když musím přiznat že mně už jedna paní pustila na zastávce sednout tak se pár jedinců najde. 😅

evkaa25
29. bře 2009

Peti,tak se taky přidávám ke gratulaci.Vše nej,nej,nej.
Za chvilku tě čeká stimulka,tak snad ti to všechno vyjde.Byl by to krásný opožděný dárek,ty //.No ne?!? 🙂
A co Monali?Jak jí jde asi píchání injekcí.Holky jak vás tady tak čtu,tak se čím dál víc připravuju psychicky na další pokus.Zase se na to začínám těšit.Ale je pravda,že pořád uvažuju o těch lázních předem.Vzhledem k situaci v práci by to asi bylo fajn.Bych se trochu uvolnila a uklidnila.I když nevím,nevím co si počnu bez manži a bez pejska.Ale manža mi slíbil,že tam za mnou bude co nejvíc jezdit,proto taky zvolím ty Klimkovice.A někdy vezme i pejska.To by bylo super!! 🙂
Dlouho tu nebyla Asmen.Nevíte někdo,jak se jí daříí??

koczurka
29. bře 2009

Evko,lázně by jsi měla fajn,ještě když je to takový kousek to bych neuvažovala. 😉
O Asmen nic nevím.
Monali asi dospává tu výstavu,ani nenapsala jaké to bylo,ale řízky měla určitě dobré tak se na ně těšila. 😀 😀

petista
29. bře 2009

Čauík, jdu se dívat na přátele a cvičit Mojžíšku pápá

koczurka
29. bře 2009

Ahoj Petis. 🙂

evkaa25
29. bře 2009

Jo vlastně Monali jela na tu výstavu........tak to jo.
Já se jdu dívat na ČT1,vypadá to na zajímavý film v 8hod.Tak snad nezklame....
Jinak to víte,že si to s manžou v pelíšku užíváme.Těch 5 dní od sebe nám dalo zabrat,no tak to musíme holt všechno dohnat!! 😀 😀 😀

petista
29. bře 2009

Já jdu koukat na výměnu manželek, je to pro mě docela dobrá psychologická studie. Mojžíška mi dala dneska pěkně zabrat, dva dny jsem to flákala a je to poznat. Nevýhodou je, že teď mám záda uvolněná, takže jak se někde bloknou, tak to hned poznám. Dřív jsem je měla bloklé permanentně, tak jsem to nepoznala.

koczurka
29. bře 2009

Já se taky těším na výměnu manželek,to mně baví. 😀

petista
29. bře 2009

a dala by ses vyměnit? já jo, akorát mě fascinujou maminy, které si k malinkatému miminu dají cizí ženskou. Mě to případne v poho až při velkých dětech. tak už definitivně pápá