Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

petista
25. dub 2009

Dneska jsme byli na Flóře, paráda, koupila jsem několik kyti, takže zítra budu řádit a budu se stejně jako Ili dát pokud možno vše do pořádku, abych to po případném ETU měla vše v cajku.

monali
25. dub 2009

tak jsem tady, včera jsem toho měla nějak moc a dneska jsme byli celý den na zahradě u našich a pracovali jsme.
Já teda hodně opatrně 😀 . Počasí bylo nádherné - mám opalený nos a líca do růžova 😠
No a zítra jedeme k tchánům koná se u nich pouť, takže stánky kolotoče a žranice 😉

Mimco. to s tím testováním znám, já mám udělaný zatím jeden test, a další až přes týden chci dělat, ale pořád
si to musím připomínat, jinak bych testila a testila. 😉
Peti, tak super úterý je za chvilku, potom pár dní a budeš s náma taky probírat testíky. Já jsem měla na OPU
dostála, na ET Obornou a byla hrozně fajn.
Ili, to máš teda můj obdiv, tohle všechno zvládat. Určitě se ti to připočte k dobru a další pokus dopadne dobře. 😉

ili5
26. dub 2009

Dobré ranko, petist, já od včera píchám, jsem maturovala u toho pera, ale dopadlo to ok. Horší bude menopur, injekce...
Venku je nádherně, dnes jdu k babičce, chce nabarvit hlavu, jede na chajdu, tak ať je hezká. Pak zajdu do parku s pejskem, je tam program. Samer Isa, atd, tak se půjdu mrknout.
Přeji krásný den všem.

evkaa25
26. dub 2009

ahojky
Já jsem byla včera taky celý den na Floře.Bylo tam lidí jak opic,ale jinak fajn.No a zítra zase do práce. 😒 Škoda,že je ten víkend tak krátký.......
Ale čtu vás každý den a držím palečky. 🙂

michule
autor
26. dub 2009

Ahoj holky, všem krásnou prosluněnou neděli. Já trávím opět sportovní vákend, včera celý den na kolech a dnes jdu na brusle a večer zase na spin, já prostě musím ještě rychle stihnout všechno. Příští víkend by totiž měla dorazit MS a to už budá opatrná, jako proncezna 😀 😀.
Čtu vás pravidelně, ale moc toho zase nenapíšete. Takže ty dvě stránky jsou v poho. 😀
Ili - takže ty už stimuluješ, no paráda, tak hodně štěstí a hodně sil. 😎
Mimco - Monali - tentokrát to prostě dobře dopadne, držte se holky a buďte moc opatrné. Ať oběma čárečky sílí a HCGčko je milión.
Petisto - MUDr.Oborná je taky skvělá, neměj strach. Já jsem byla v srpnu na KETu a dělal mi ho Dostál, taky mi to bylo líto, že u toho není Oborná, ale oba jsou prostě jedničky. Dobře to dopadne. Budu moc držet palečky.
Evko - vy jste taky ucestovaní, to je paráda. My taky pořád něco vymýšlíme, jen ať se nenudíme.
Koczurko - drž se matko. Vždyť už to máš za pár. 😉 Pak už bude jenom lépe.

petista
27. dub 2009

ahojík, tak zítra OPu, už se docela těším, už mě folíci pěkně tlačí, tak doufám, že v nich něco bude 😵 Abycho se nestresovala jako minule, rozhodla jsem se, že půjdu ve čt do práce, když dojde na ET tak, bude v pá - ne. Jojo, Michu, Oborná je taky fajn, minule při ET bylo moc milá. Ale já jsem tak nějak zatížená na Dostála. Jinak ale pověst o obou praví, že jsou výborní 🙂

koczurka
27. dub 2009

AHOJ HOLKY!!!

Tak dneska mi teda nebylo vůbec dobře. 😝 Asi to počasí mi blbne tlak či co.Ale už je to OK. 😉
Petis,tak za chvilku budou mimísci v bříšku. 😉 Přeju kvalitní vajíčka. 😵 Pak písni jak jsi dopadla ju?Budu na tě myslet.
Monali,tobě to taky utíká,středa je tu cobydup. 😉 Tak co netestila jsi ještě?Jinak poutě miluju,jak píšeš hlavně ty dobrotky tam. 😀
Michul,ty sportovče,se za chvilku ztratíš ty brďo.Jsi jak lunt a ještě tolik sportu. 😅
Mimco,co ty testíš pořád nebo jak je to s tebou?
Evko,jak v práci?Pořád vstáváš tak brzy?Do angliny chodíš nebo už to ani nepotřebuješ? 😀 😉

sukubka
27. dub 2009

monali co jsi dneska dělala ve FN?poznala jsem tě na poslední chvíli

mimco
27. dub 2009

Ahoj Koczi,
no já už raději netestuju, nemám odvahu. Nechávám to na středu, doma nemám ani jeden test.
Stejně to vidím tentokrát bledě ☹. Mám blbý pocit, že to prostě nevyšlo. Snad je to jenom pocit.

koczurka
27. dub 2009

Mimco,je to jen pocit určitě.Pocit nic neznamená,neboj. 😉 🙂

petista
27. dub 2009

Mimco, dokud není tetka, tak je to v poho. Já dostala MS už 8 den po ET, takže na krvi jsem opravdu neměla co řešit.
Moni, jak píše Sukub, co ty ve fakultce dneska? Nebo si tě Sukub spletla?
Koczi, mě taky dneska nebylo dvakrát a to mám teprve vajucha v břuchu, co ty teprve s veeelikyyym Honzikem, musí to být docela záběr. Děkuju, že na mě myslíš, je to mooc milé. Zítra písnu výsledek

mimco
28. dub 2009

ahoj holky,
tak co Petis, už to máž určitě za sebou, dej vědět.
Je jsem teda testla už dneska, teda jsou tam, ale myslíte, že to může být ještě pregnyl? ET byl 19. 4. a dneska je 28. 4.
Já mám nervy v pr.... a manžel to samé. Tentokrát nás to pěkně napíná. Bolí mě břicho jako bych to měla dostat, ale to vím, že bylo i minule. Krev mám až v pondělí.

petista
28. dub 2009

Ahojí, tak mimco, to vypadá dobře 😉 Pregnyl se drží v těle max dní, a ty se seš dneska, pokud dobře počítám, už dnů po aplikaci, takže žádnej Pregnyl, ale mimís.
Já už to mám za sebou, OPU v pohodě, bez komplikací, našli 10 vajuch, manža spermio v poho, ale radši pro jistotu jsme nechali do 6 ICSi a 4 bobíšci si budou muset poradit přirozeně. Tak uvidíme, každopádně jsem moc ráda, protože minule vlastně byla sice 6 vajuch, ale u třech mi rovnou řekla, že to nevypadá nic moc, no a teď se tvářila celkem optimisticky. takže hurááá 🙂 ET bude buď v pá nebo v ne, do té doby budu muset vyžehlit a zasázet rajčata a okurky, takže mám rozhodně co dělat, jelikož rajčat chci sázet asi 15 pod fólii, a žehlit jsem od začátku stimulky nežehlila, tak mám pěkný koš prádla. Počkám, jak mě přestane tlačit břucho a pak se do toho dám.
Jinak byste nevěřili, ale byla jsem na OPU s jednou děvčičou, tak měla 60 folíků a v nich 46 vajuch, muselo jít bolet bříško jako prase, mě docela stačilo ke štěstí těch 10. Tak zatím pá, budu nakukovat.

mimco
28. dub 2009

Ahoj Petis, tak to máš úspěšně za sebou, teď raději odpočívej, žehlení počká. Já mám doma hned dva koše prádla na žehlení, ani se na ně nepodívám 😀. 46 vajíček??? Ty bláho, ta chuděra musela být nafouklá, to je nářez. Myslím si, že to odnese hodně škaredým hyperstimulákem. To je šílené, já měla 28 a to jsem si myslela, že to je moc.
Já si taky říkám, že to už nemůže být pregnyl, nehledě na to, že čárka je od nedělního testu o hodně sylnější. No doufám, že to tentokrát dopadne dobře.

petista
28. dub 2009

Ahoj Mimco, a kolikátý dne po ET jsi? JInak ani moc nafouklá nebyla, vypadala docela v poho.
A kolik máš mrazáčků?

mimco
28. dub 2009

Dneska jsem 10 den, zamraženo máme 8 embrií na 4 pokusy, snad je nebudu potřebovat.

petista
28. dub 2009

Mimco, tak to už určitě není Pregnyl, to je naopak super 😉 No a ještě toliko sourozenců, to abyste koupili autobus. Jak se jinak cítíš?

mimco
28. dub 2009

Už je mi dobře, břicho už splaskává, jen mě bolí břicho jako na mensky a píchá mě občas na boku, snad je to dobré znamení. Uvidíme. Autobus 😀

petista
28. dub 2009

To není na mencky, to jsou vrtající se prťata 😀 No a tranzity šly teď hodně dolů, takže těch 8 prcků tam v poho naskládáte. Moje známá byla po 3. IVF, poslední se povedlo a pak po roce byla přirozeně těhu, mimčo se narodilo v poho a rok po jeho narození je zase těhu, takže nakonec 3 prcci.

mimco
28. dub 2009

Kéž by byly obě, já bych hrozně chtěla dvojčata, i manžel. Sice asi ani jeden netušíme co to obnáší, ale i tak. Kamarádka měla ale štěstí 😵 , to je krása, tohle ale u nás rozhodně nehrozí.

koczurka
28. dub 2009

Petis,tak sláva. 😉 Super,určitě budou kvalitní. 😵 Ty jo 46vajuch,to bude určitě mít hyperstimulák,chuděra.
Mimco,to určitě už není pregnyl,jsi těhule jak vyšitá,ťuk,ťuk na dřevo. 😵 😵 😉

petista
28. dub 2009

MImco, nikdy neříkej nikdy. Taky bych brala dvojčata, ale za jedno bude velmi vděčná. No a pokud už máš teď čárečku pěkně vidět, tak by to i dvojky mohly být. Musí to být sice docela mazec, s kočárem se nikde nedostaneš, ale dvě ruky člověk má tak co, že 🙂 I pracovně by to bylo fajn, že by se to vše vyřídilo jednou mateřskou. Zatím pá, jdu si dělat obídek, ohřeju si bramboračku, mňam

mimco
28. dub 2009

Koczi 😵 😵 , kéž by, už aby bylo pondělí a byly výsledky z krve.

mimco
28. dub 2009

Dobrou chuť Petis a odpočívej 😉 !

koczurka
28. dub 2009

To mi říká spousta doktorů že se většinou stává že po porodu můžu otěhotnět přirozeně ani nebudu vědět jak.Že je spousta takových co se léčilo na neplodnost a pak přirozeně otěhotněly. 😅 Ale já jsem vždycky chtěla jen jedno dítě.

koczurka
28. dub 2009

Já vím to čekání je šílené,já o tom něco vím....čekala jsem pořád na něco od začátku těhu. 😠

mimco
28. dub 2009

Připomeň mi prosím, kdy, kde a v kolik je vlastně ten sraz, abych nezapomněla, to by mě mrzelo. Mohla bych tě po cestě vyzvednout, určo bych jela přes Děhylov, jestli tedy platí pořád ta poruba.

koczurka
28. dub 2009

Já myslím že to platí...holky aspoň nic nepsaly.Někdo musí čekat holky na svinově a pak je dovézt k tomu Bombay naproti mekdonaldu.Jsi moc hodná že by jsi mně vyzvedla,ale já buď pojedu autem nebo mně tam doveze drahý,to ještě nevím.Ještě se to tu musí domluvit s Michul kdo počká holky na Svinově.Pokud pojedu autem tak je klidně vyzvednu.A v kolik hodin to taky ještě není domluveno,musí napsat holky co přijedou vlakem.

koczurka
28. dub 2009

Takže holky piště v kolik vám jede vláček ať víme.Tak piště,pište!!!Srazík je tu coby dup.

mimco
28. dub 2009

Já stejně nevím, kde to je, takže já bych jela asi taky jako Mischul na to nádraží, ona mi aspoň ukáže kam mám jet. Tak super, už se těším. Loučím se, jdu na kafčo k mamce. Pa