Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

ili5
28. dub 2009

Ahoj, vy jste se teda rozkecaly, parádička. Mimco, super, takže těhuuuu, gratuluji moooc. V pondělí se ti dobře pojede, když víš, že bude HCG velké. Já mám strach, že to zas nevyjde, dnes 3 den píchla. Od zítra už 3 injekce, to bude.... Píchám sama, Menopur nevím jestli dám 😀 .
Petist, super, takže budeš asi týden přede mnou, já ve čtvrtek UZ, bude to 7DC. Kolikátý den jste holky byly na OPU?
Koczurko, koupila jsem si ten sýr v kelímku, už 1 snědla. Bylo tam více příchutí, ale já vzala přírodní. A více druhů, jedno už nevím, druhé Tesco, v tom tesco bylo více bílkovin 13. Vzala jsem oba. Jak prožíváš ty tepla venku? Už aby byl Honzíček venku, co? Ty se máš, máš to vše za sebou.
Mimco, ty jíš taky nějaké sračky zdravé? Já piju kontryhel 3x1, listovku a Ečko. Odšťavňuji grep, pomeranč, citron, 3 mrkve a každý den piju. Do jídla sypu chilli, tak jestli toto už nepomůže, tak už teda nevím.

petista
28. dub 2009

Ili, ahoj, já jsem začala stimulovat 15.4. a dneska OPu, takže 14. den.Vidím, že jsi to s doplňky vzala taky hodně zgruntu. Já jím listovku, jím kokos a piju kontryhel, mimo to jsem do 10 dne stimulace cvičila Mojžíšovou. Dr. Dostál říkal, že kontryhel se má pít jen do ET a stejně tak grepy, protože způsobují stahy dělohy, tak aby minísi nevypudila. Chilli jsem taky zkusila, ale dělá mi to zle na žaludek, takže tohle jsem vynechala.

lajcikova
28. dub 2009

ahoj všem
holky sraz se bliži,snad to klapne.jinak jdu v patek na ult,tak sem zvědava jestli tam něco mam no moc s tim nepočitam,ale davky sem si naordinovala sama,ještě že to dostal nevi,misto 2tabletek sem žrala tabletek 5 😎 ale břicho mě bolelo,tak uvidim.v patek hodim echo.

koczi davej na sebe pozor už se ti to bliži.

moni ty jdeš myslim zitra na krev že?tak držim pěsti ,moc na tebe myslim 🙂

petista
28. dub 2009

ahojík Lajci, jsi expert 😉 určitě tam něco bude po takových megadávkách. Jestli budu mít ET v pá, tak se potkáme. zatím pá

ili5
28. dub 2009

lajci, já měla jít taky v pátek, je to 8 den, ale bylo mi řečeno, že je svátek, tak mám přijet ve čtvrtek. Ty nepícháš, jíš prášky?

petista
28. dub 2009

Ili, jo a ještě po ET mám v plánu pít čaj pro těhulky

lajcikova
28. dub 2009

ty jo a vezmou mě na ten ult.když je ten svatek? 😕 budu přesně 13den,tak nevim co mam jako ted udělat?

petista
28. dub 2009

Lajci, nejlíp si tam zavolat a zeptat se 😉

lajcikova
28. dub 2009

asi jo,sem z toho debil,jdu tam brnknout

ili5
28. dub 2009

tys tam nevolala na objednání? J8 tam měla volat a hned mi řekla, že je svátek tak musím ve čtvrtek. Určo poradna není, jen ty kety, ety atd, když mám jet 7den.
Petist to je jaký?

petista
28. dub 2009

tak dej vědět, co ti řekli 😉
Jinak řekla bych, že v pá určitě bude nějaký Et, jelikož jsme tam dnes byly tři na OPU.

lajcikova
28. dub 2009

takže mam dojet ve čtvrtek 😠 to mi moc nesedi manža je v praci 😠 se na to....snad nebudou tak velky ti folici na ivi,to by byl problem

petista
28. dub 2009

Lajci, a kolikátý budeš den, záleží jak máš dlouhý cyklus, mě IUI dělili 14 nebo 15 den, cyklus mám 28-29

ili5
28. dub 2009

laci, v kolik tam máš být?

petista
28. dub 2009

haha, tak vidím, že se srazíky organizují přímo ve FN 😀 To z nás budou mít doktoři radost

ili5
28. dub 2009

Holky kolikátýho je ten sraz? Já chci taky jet. snad nebudu na Et.

mimco
28. dub 2009

Ili, já jsem taky píchala sama, nakonec ten menopur byl jednoduchý, taky jsem se bála, je to fakt v pohodě. Pro mě byl nejhorší ten orgalutran, či jak se to píše. Někdy mi nešla propíchnout kůže napoprvé, tak jsem měla třeba tři dírky vedle sebe 😀 . Jinak já píchám pořád, každý večer fraxiparin do stehna na ředění krve, vůbec mi to nevadí, už jsem si na to zvykla.

koczurka
28. dub 2009

Ahoj Lajci,že se taky ukážeš holka. 😉 Teda ty jsi odvážná si sama naordinovat takové mega dávky. 😨 😀
Ili,ty toho do sebe láduješ,ať se nepřevitamínuješ. 😀 😀
Holky,proč nenapíšete v kolik dojedete na ten Svinov????????????

koczurka
28. dub 2009

A Mimco už se vrátila z kávičky.Piješ normální kafe?

mimco
28. dub 2009

Jo jo, už jsem zpět.
Piju bezkofejnové, já piju jenom turka a podařilo se mi koupit bezkofejnového.
Jinak z vitamínů beru zatím jenu listovku a dále jím na co mám chuť 😀 , budu jak tank 😀 .

koczurka
28. dub 2009

To nevadí že budeš jak tank,aspoň nebudu sama. 😉 😀 Jen papkej,papkej.Kafe piju taky bezkofeinové a piju od jihlavanky,je moc dobré,ani nejde poznat že je bez kofeinu.A víš co mám nejradši z té kávy?Ten logr,těším se vždycky na dno protože to sním. 😀 😀

koczurka
28. dub 2009

Taky už mi tak voněla hlína jak jsem přesazovala kvítka že jsem měla co dělat abych jí nezdlábla. 😀 No děsné chutě a vůně. 😝

ili5
28. dub 2009

Koczi, hlínu neeee. Já si otevřela pivko v plechu, měla jsem na něj chutě. Dala jsem si i cígo, protože mám nervy. Takže napřed vitamíny jak hrom, udělala jsem si banánový koktejl, litr mléka vypila, nyní cígo a pivčo, takže se zese....
Holky, myslím, že té smůly na mě už bylo dost, tak štěstí jak na mě sedne, tak z toho padnu asi. Pak si podám i sportku, když to na mě spadne 😀

michule
autor
28. dub 2009

Ahoj holky. 😀 😀 😀
Koczurko - tak jsem se nasmála, tak logr a hlína. To je mazec. Tak jsem si vzpoměla na sebe a víš co jsem dělala já, milovala jsem vůni popelníku, plného vajglu a kdybych to bylo jen možné, taky bych jeden slupla jako bombón. Ty hormóny se v té těhuli tak honí. To je jedno, hlavně si dej hlínu o které víš, že je fakt čistá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 . Bobek malý, ten ti to všechno vrátí. 😀 😀 😀
Mimco - nebudu nic zakřikovat, ale to je skvělé. Kéž by se to v pondělí potvrdilo a pak hurá na sraz kuželek 😀 😀 .
Ili - ty už si pícháš? Tak to já fakt budu na srazu propíchaná jak terč, zatímco vy si budete vegetit s bobkama v břušku. No nevadí, někdo musí být poslední, když Koczurka byla první, no ne??? 😀 😎 😀 Jinak těch vitamínů máš fakt dost. doufám, že opravdu pomůžou!!!!
Petisto - krásných 10 vajušek. Takže teď už jen embryjka a máš to za sebou. Já vám prostě závidím, že máte i ty pitomé cesty i injekc za sebou. Čím více se mi to blíží, tím mám větší nervy. No tak je to se mnou. 😒
LAjči - ty jdeš na insiminaci? Nějak jsem to tady nepostřehla!
Monali - ty jdeš myslím zítra na krev, že? Jak je?
Holky s tím srazem pište. Je to tedy 16. 5 v kolik? No a baby, které nejsou místní vyzvednu na Svinově. Takže vím, že tam přijede i Mimco, to jsou dvě auta. Takže místa dost a jen si to musíme upřesnit!!!!! Tak vzhůru do toho.....

ili5
28. dub 2009

16.5. tak to je super, to jdu. Svinov je kde, musíte mi říct, kde mám vystoupit na které zastávce a tam počkám. 😀

michule
autor
28. dub 2009

Ili - Svinov - Poruba Svinov. Nevím jak ti to mám vysvětlit, jelikož nevím čím pojedeš. Každopádně ať je bus nebo vlak, tak si koupíš jízdenku Ostrava Svinov a tam tě budeme čekat. Ještě si pak napíšeme jaké máme auta, ať se tu nepopisuji já a budu jen doufat, že se najdeme. Taky můžu v práci udělat ceduli SRAZ KUŽELEK a všechny se sletíme jak včely na med. 😀 😀 😀 V tramvajích i autobusech zastávky hlásí a na nádraží máš obrovský nápis Svinov. To se prostě ztratit nemůžeš!!!! Ale nevím jak je to s linkovým busem, tak poprosíš řidiče, ať tě na Svinově vyhodí, sedneš si za něho a budeš čekat. Já jsem taky tak cestovala do Zlína.

ili5
28. dub 2009

Dobře, pojedu busem a řeknu Svinov, ať mě vyhodí.

michule
autor
28. dub 2009

Ili - jo, to bude skvělé, ale musíš mu říct, ať do tebe nežduchá, že jsi asi těhotná 😀 😀 😀 😀 ,ať je jemný jo??

koczurka
28. dub 2009

Michul,teda popelník jo?Ty jo tak to je mazec. 😀 😀 To jsem na tom ještě dobře. 😀 Ty přijedeš taky autinem na srazík jo?To si nedáš ani pivko?
Ili,odkud ty vůbec jsi?Jako kde bydlíš? 😀

lajcikova
28. dub 2009

ja čekam jak pojede petka naložim se sni v hranicich,ale asi jak minule ne?peti

jojo ja sem holka odvažna,jen někdy pěknej debil udělam věci kterych pak lituju,no snad ted nebudu 😉