Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

monali
15. kvě 2009

holky díky
nejvíc mě ubíjí ta nejistota, kdybych na 100% věděla že je konec tak je konec,bylo by to blbé ale aspoň bych
věděla na čem jsem. Ale takhle zase čekat, na jednu stranu už jsem to vzdala a prostě to beru jako konec,
ale pak zase doufám , že snad... Prostě pakárna 😝
Navíc se mě snaží i uklidlnit manža, trvdí, že když on je lenivý , já jsem lenivá, tak nemůžeme čekat, že naše
embryjko bude mega akční 😀 prostě je lenivé po nás a moc se mu nechce ukazovat 🙂
No zatím jsem taková otupěla ( prosím neplést s tupá 😀 )

Lajci, škoda že nebudeš na srazu, ale je důležité aby ses dala do kupy, a určitě to není poslední srazík.
Koczurko, s tou krví je mi to včera bylo taky divné, ale napadlo mě to až cestou zpátky. Uvidím, když to
nevydržím, tak si zajdu ke svojemu gyndaři a necham si udělat odběry.
Michul, mám synovce je mu 12 a kolikrát nestačím čučet, co všechno zbaští. Vůbec si teda nedokážu
představit, co můžou zdlábnout dva 17tiletí skoro chlapi, To asi vaříš ve velkém? 😀

monali
15. kvě 2009

Ještě k tomu srazu, dívala jsem se kde to je a jestli Michul vyzvedneš holky na svinově, tak bych přijela přímo
tam, jezdí mi tam autobus přímo od baráku.A počkala na vás.

mimco
15. kvě 2009

Ahoj holky,
takže definitivně mi prosím napiště, kde v kolik mám být, beru auto, takže tě Koczi klidně naberu.
Kdo chce, napíšu mu svoje číslo do IP kdby něco.
Už se těším 😀 .
Monali, nevěš hlavu, ale vím ze své zkušenosti, že to čekání je ubíjející.

koczurka
15. kvě 2009

Ahoj Mimco,
to by jsi byla zlatá kdyby jsi mně nabrala u Duhy třeba ve 13,45h?Čekala bych na zastávce u Duhy ve směru jak bys přijela od Hlučína.Však mně nepřehlédneš. 😀 Napiš mi když tak radši tvůj mobil do IP. 😉 Jsi zlatá.Díky zatím.

koczurka
15. kvě 2009

Je vlastně Monali je taky od Duhy,myslíš že by mohla jet s náma Mimco? 😨

mimco
15. kvě 2009

No jasně, že mohla 😉 . A jedeme na ten svinov, nebo rovnou na místo?

koczurka
15. kvě 2009

To je jedno,to už záleží na tobě.Jak se ti bude chtít. 😉 Díky,jsi moc hodná,zpátky už mně odveze drahý.
Už se na vás těším. 😵

koczurka
15. kvě 2009

Telefonek mám uložený,díky.

mimco
15. kvě 2009

Víš co, tak se domluvíme až pro tebe přijedu a nebo sem mrknu ještě zítra dopo a uvidím, co ostatní holky.
Tak piště piště. Kdo chce, abych přijela na nádraží? No problemo 😉 .

koczurka
15. kvě 2009

Monali,tak napiš jestly pojedeš s náma.Dej vědět. 😉 Když tak ve 13,45h u Duhy na zastávce.

koczurka
15. kvě 2009

Tak fajn,my jsem domluvené a zbytek se uvidí ju? 😉 Jsem úplně zapoměla že máš tak pěkné jméno. 😅

mimco
15. kvě 2009

Dík, ale klidně bych si ho vyměnila za normální. I když, dneska už takový exot nejsem, zato ve školce byla mamka za divnou 😀 .
Já už se těším, jenom škoda, že si nedám vínko, práce jedna blbá 🙂 .

koczurka
15. kvě 2009

To je škoda no Mimco,ach jo ta práce. 😠
Kde jste holky???

michule
autor
15. kvě 2009

Ahoj holky. Zdravím všechny a hned na úvod - Mimco ( no problemo 😀 😀 😀 víno dáme jindy), je skvělé, kdyby jsi dojela přímo pro holky na nádraží a rovnou s Koczurkou. Prostě a jasně, já se asi zblázním. Lítám tady jak hadr na holi, drahý vyšiluje se zítřejší práci a naši dva adolescenti mají zítra v Porubě na bazénu závody - Velkou cenu Ostravy. Takže budu mít fiččččááááákkkk jako hrom. Je možné, že bych to na 14 hod. nestihla, ale příjdu určitě. Prostě příjdu rovnu do Bombaye. A Evka a Peti přijedou na Svinou ( snad i ILI ). Vím, že jsem to slibovala, ale člověk míní a život mění. Tak to bohužel je. Nic jiného se u nás neděje, jen jsem ztratila soukromí, to mi trochu vadím, no a tím pádem jsem si byla dát zase víííínko s kámoškama ( já si důvod vždycky najdu 😀 😀 😀 😀 Takže Mimco - holky přijedou an Svinov ve 14 hod a odtama pojedete přímo do Bombaye. Myslím, že je to snad definitivní, ještě se musí ozvat holky, pokd nenastane nějaká změna. Každopádně číslo mám i na teba i na KOczurku, takže jsme v kontaktu, kdyby něcoooo..... 😉
Monali - pamatuji jak čekala Koczurka na výsledky, to bylo taky nekonečné. Ale pak ta radost. No neskutečným způsobem ti budu držet palce. Ta nejistota, ať už se jedná o cokoli, je pěkně na palici. Tak jak jsi psala, buď a nebo, ale to ALE je blboňskéééé. Zítra ti budeme brblat do embryjka, třeba se těma šílenýma řečma zalekne a začne se něco dít 😀 😀 😀 😀 😀.
Těším se na vás zítra holky, zase mezi svýma, mezi těma, kdo dovede pochopit tu úmornou cestu. Sraz Zoufalek zítra ve 14 hod!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

koczurka
15. kvě 2009

No vymyšlené to je pěkně,ale všichni se do auta nevlezem,takže jsem myslela že někdo pojede s někým kdo ví kde tramvajkou víš?Tak nevím,nějak to vymyslíme.Když tak s něma tou tramvajkou sjedu já ty dvě zastávky,to už je to nejmenší. 😉

koczurka
15. kvě 2009

Uvidíme kolik nás bude a tak... 😉

michule
autor
15. kvě 2009

Koczurko - ty, mimco, peti, monali a evka, vy se určitě do auta vejdete!!! Budu se snažit udělat maximum pro to, abych dorazila na Svinov taky. Takže neboj nic, nikdo tě tramvaji jet nenechá. 😉 Napsala jsem to, jen kdybych náhodou přijela o malinko později. Abych so pozichrovala situaci, to víš, nikdo se rozkrájet nemůže, škoda, někdy bych to brala. 😀 😀

evkaa25
15. kvě 2009

ahojky všichni 🙂
Monali,držím moc moc palečky,aby se tvé obavy nepotvrdily.
Lajci,škoda,že nedorazíš.Lili tebe bych taky ráda viděla,ale chápu to.
Já už se na vás všechny moc těším.
Takže zítra budu ve dvě na Svinově!! 🙂 A Koci,ty nás všechny pořádně popliveš... 😀

koczurka
15. kvě 2009

Jasně,ale jestly přijede i Ili,což doufám tak už se nevlezem. 😉 Ale to je v poho,říkám že to nějak vykoumáme. 😉 Hlavně dondi. 😀

koczurka
15. kvě 2009

Evko,poplivu to si teda piš! 😀

ili5
15. kvě 2009

Ahoj zlatíčka, zítra nepojedu, je to to teprv 5 den po ET, tak se nechci autobusem trmácet, škoda. že to není příští týden. Určitě zas bude srazík, tak pojedu. Je mi to líto a zítra na vás budu myslet, neopijte se!!
U mě teď byli na předváděčce, merino, kecala 2 hodiny, ale brácha dostal za to merino deku , polštář, kosmetický balíček a my každý krém z mořskou solí za 450 kč, tak jsme to vyslechli. bráchovi volali už 3x a on, že nechce, jsem řekla, že je blbý Merino za 9 000 může mít za 2 hodky poslechu? Tak odešli konečně všichni, brácha s pytlem Merina 😀 . Jdu do vany a nyny. Užijte si to hezky a pak napište zážitky, budu na Vás moc myslet. papa 🙂

monali
15. kvě 2009

Koczurko, tak jo, jestli to nevadí tak se přidám hned u Duhy. Budu na zastávce v těch 13.45

lajcikova
15. kvě 2009

tak holky moje zlate zitra si to užite 😉 ja tedy nakonec fakt ne.večer kouknu co ste napsali,a nezapomente fotit,at si aspon fotky stahnu.hezky vikend.jo a moni hlavně klidek,držim ti palečky,pěstičky no prostě vše co mam. 😵

koczurka
16. kvě 2009

AHOJKY!!!

Monali,jasně buď u Duhy.Je to domluveno tak buď tam. 😉
Ili,Lajci,škoda ...no co už s váma,snad příště. 😉

petista
16. kvě 2009

Já hlásím 14.00 nádraží Svinov 🙂
Ili, Lil, Lajci škoda, ráda bych vás viděla 😔

evkaa25
16. kvě 2009

holky,tak já za chvilku vyrážím.Už se na vás fakt těším!!!
A s holkymy co nedorazí se snad uvidíme na příštím srazu.... 😉

ili5
16. kvě 2009

Ahojky, myslím na vás, počasí moc nepřeje, ale do hospůdky neprší. Napište pak, tahám diskuzi na první stranu, aby jste ji lépe našly, když budete opojené vínkem. 😀
Fotečky!!!!

mimco
16. kvě 2009

Nazdárek, hlásím se za práce.
Sraz byl super, ráda jsem Vás holky poznala a moc ráda jsem viděla holky co znám už z minula 😀 .
Škoda, že jsem musela odjet. Snad příště.
Ili, bohužel, foťák jsme nevzaly ani jedna a tak jsem na to myslela a stejně jsem ho zapomněla.
Jsem zvědavá v kolik holky půjdou domů 😀 .

koczurka
16. kvě 2009

AHOJ HOLKY!!!

Taky jsem vás všechny ráda viděla a bylo moc fajn.Příště se doufám přidají i ostatní holky. 😉 Seděly by jsme určitě ještě dýl,ale Petis jel poslední vlak ve 20h.Blbě se nám odcházelo. 😀 Už teď se těším na další srazík. 😉 😵

evkaa25
16. kvě 2009

Holky,tak já už jsem taky doma a manža mně tahá ještě znovu do hospůdky za kámošema.No co mám dělat 😅
Takže se ozvu zítra pa pa.......