Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

larri
24. kvě 2009

U nas je cena 5100 za vsechny.Nepocitaji je od kusu.Muj taky nema problem,ale podle toho 1.IVF nam to doporucili.
No Apolinar je taky statni,takze proto tam neplatim.Mozna,ze mam stesti,kdyz jsem brecela po laparce doma,tak jsem najela na Konikovi na Apolinare a tam holky,at se objednam hned.Kdyz mi rekla sestra,ze mam prijit za tri mesice nebo hned zitra,tak bylo rozhodnuto.
Kamaradka byla v Podoli a celkem spokojena,tak jsem tam chtela taky.Ale mela jsem pripravene penize,protoze ji to stalo necelych 30 000.Pak jsme se bavily se znamou a ta na to koukala a ptala se proc nejdu k Apolinari,ze tam neplatila nic a ja tomu neverila.No a ona ma od Apoli dvojcata napoprve.
Vis,kdybych tam nebyla spokojena,tak bych nevahala a sla jinam.Ale ja si tam chvilema,kdyz se bavim se setrama nebo s doktorkou pripadam jako s kamaradkama.Je to i tim,ze jsem tam dochazela na injekce,takze jsme se videly denne.No a kdyz jsem tam sla ted znova,tak si mne pamatovaly a hptaly,jak se mam.A to taky potesi,kdyz vis,kolik se nas tam prostrida.

larri
24. kvě 2009

lajci,co trva 5 mesicu?

Ili,vidis,ted to mas skoro o polovinu levnejsi a jestli jsem dobre cetla,tak i pozitivni.

lajcikova
24. kvě 2009

ja mam ale problem že prostě neraguju na ten fostimon jen nechapu proč mi to každej rve když vi že tudy cesta nevede 😒 ve středu se o tom pobavim s dostalem,za těch pět dni mi tam narostl největši 7mm,kdyby to tak šlo dal tak bych tam ve středu měla mit vajucho 14mm,to už moc nechybi do těch 19mm,uvidim co mi řekne dostal. 😒
nic jdu nakrmit manžu chudak vstal po nočni,a na dalši jde za chvily 😢 zase budu sama.

koczi tu nebyla asi rodi či co

jinak monali se mi dneska zdalo že sem ti dělala ult.a řikam ti divej se jak ti bije to srdičko 😀 už mi asi fakt jeb..... 🙄

lajcikova
24. kvě 2009

čekanio na darovane vajička,to bylo ale ve fertasu,nevim jak je to ve fn

smilers
24. kvě 2009

ivco hlavne se na vse dostala poradne zeptej, i ohledne te cekaci doby na darcovska vajucha a hlavne mu o tom fostimonu rekni a tvrde si stuj za svym, nekdy je to i potreba 😉 pak dej vedet

koczurka
24. kvě 2009

AHOJ HOLKY!!!

Lajci,nene nerodím,vždyť víš že mi to zatím nehrozí. 😠 Chudák tvůj manža sotva vstane a zas jde do práce?Já jsem taky pořád sama,drahý pracuje a pracuje,ale je mi jasné že to jinak nejde.Někdo vydělávat musí. 😉 Jinak máš fajn sny,možná je to dobré znamení.Doufám že se s tím Dostálem rozumně domluvíte,vůbec se neohlížej na to že je plná čekárna a zeptej se na co potřebuješ.Já se taky neohlížela,bohužel ale když už jsem tam jela takovou dálku a jedná se o takovou věc tak je mi jedno jestly zdržuju nebo ne.Co mi ostatní dají.
Larri,to vím že u nás v Ostravě to máme předražené,na to už jsme přišly,ale za co platila tvoje sestřenka tolik peněz to fakt nevím.Mně to v Ov vyšlo na 25000kč.Každopádně je to soukromé centrum a to dělá taky hodně.
Smilers,vám to ale sluší na vítání občánků. 😉 😵

smilers
24. kvě 2009

koc diky, no ty uz to mas holka taky za par jak vidim 😉 jak se citis jako budouci novopecena mamca? 😀

ili5
24. kvě 2009

Holky, zítra jdu na krev, budou mi dělat i UZ? Ať vím jestli se mám vyholit 😀 .
Jak je to s tím UZ, kdy je další kontrola v OL, musím tam pak ještě jet? Už bych se zítra nejraději rozloučila, mám to fakt daleko a ta čekačka. Poraďte kolikrát jste tam musely ještě po krvi. Díky.

larri
24. kvě 2009

Sestrenka byla v gyncentru v Ostrave a nevim za co platila tolik.Vim,ze problem mel jeji manzel,pak rikala,ze ji myslim taky nedozravaji vajicka jako mi.
Ted se na to vykaslali,protoze se prestehovali k rodicum,kde si to opravuji.Jenomze mezitim ji bylo zjisteno,ze ma spatnou krev.Cekalo se dlouho,jestli ji ma jeji otec nebo matka.Kdyby to byla jeji mama,tak bych musela jit na vysetreni i ja,protoze je to dedicne.Nastesti jsem se to dozvedela az kdyz uz vedeli vysledek.Jeji sestra ma holcicku a to ji rekl doktor,ze muze byt rada,ze se ji podarilo otehotnet.Nevim presne o co jde,ale jsem rada,ze nemusim oddalovat ivf dalsim vysetrenim.
Vzhledem k memu veku,nechci nic jineho nez otehotnet,tak jako vsechny tady.

larri
24. kvě 2009

Lajci a co kdyby si se zeptala na internetu,jak jsou takove ty poradny,co by ti navrhnul jiny doktor.Ja vim,ze te to nebavi ale nazor nekoho jineho,kdo s tebe nebude jenom tahat penizky by sis precist mohla.
Ja treba hrozne rada ctu poradnu doktora Rezabka od nas Apolinare.Jeste jsem u neho nikdy nebyla,ale vzdy,kdyz ho potkam v caru,tak mam z neho nejaky respekt.

larri
24. kvě 2009

Proc by si se mela ili kvuli utz holit? Leda,ze by to bylo tak hrozne,ze by se k tobe nedostali. 😉

smilers
24. kvě 2009

ili ja sla na utz,kde se mrkli co a jak ( sliznice ajestli uz je neco videt) a pak me nabrali krev a dalsi den jsem si volala 😉

smilers
24. kvě 2009

jinak ili ja chodila do fertasu cca do toho 12tt, po 1.screeningu me predali me gyndarce

larri
24. kvě 2009

Smilers,tebe nebo vas oba obdivuji.Zvladat trojcatka nebude vuuuubec jednoduche,ale i tak vam preji,at vse zvladate,jak se da.Stejne to, co potrebuji holky je hlavne laska a to verim,ze ji dostavaji od vas dost.

smilers
24. kvě 2009

larri diky 🙂 ono to nebude jednoduche psis az budou met kazda sve potreby, to pak bude mazec, ted jeste nevi, co je ceka a co chteji od zivota😀😀 jj u nas ji dostavji dost od vsech, akorat to budou asi velek rozumbrady, protoze pokud segra nebude met mimco, tak budou vyrustat mezi dospelejma😀

larri
24. kvě 2009

Ja si neumim ale predstavit,jak maminky behaji za detmi,kdyz zacnou chodit a ty budes muset behat na tri strany. 😉
Mam tady znamou s dvojcaty a kdyz neco potrebovala s jednou venku,tak mi tu druhou hodila do ruky.A vzdycky rikala,ze budu mit taky dvojcata,tak at se ucim.Ja bych se dvojcatum nebranila,spis naopak.

smilers
24. kvě 2009

larri, no vidis, treba budes met dvojky 😉 no ja si to zatim taky nedovedu predstavit ale kvapem se to blizi 😀

lajcikova
24. kvě 2009

holky ja včera večer psala tomu machačovi,všechny vysledky sem mu opsala napsala sem co a jak,a on mi už jako odepsal 😕 čumim jak blazen,poslal mi na sebe mobil že mu mam zitra zavolat že mě vezme přednostně na konzultaci,mam si vzit všechny vysledky sebou,že se mu to nezda že mam krev o.k,že bude problem asi v tom fostimonu.tak mu zitra zavolam,a uvidime co a jak.psal že tam měl taky pani ktera byla na darovanych,skoro podobny přiběh,a že ji nasadil uplně jine leky a ma dvojčata ze svych vajuch.sem zvědava na něj,už sem ho roky neviděla,ale vždycky byl přijemnej a hlavně měl čas na to se bavit.

koczurka
24. kvě 2009

Tak jsem vyžehlila. 😝
Smilers,už se nemůžu dočkat to víš,ale nějak mi to pořád nedochází že každou chvilku budu mít mimíska v náručí a bude ze mně mamka. : 😨 -D 😀
Lajci,je dobře že to řešíš na víc stran,zato člověk nic nedá že? 😉
Ili,já jsem to měla komplikovanější takže jsem se dozvěděla že jsem těhu až po měsící kdy už šlo vidět srdíčko takže mně hned pak poslali ke svému dr.Takže fakt nevím.S tím ultrazvukem taky netuším,ale já bych se pro všechny případy oholila. 😀

ili5
24. kvě 2009

larri, s tím holením, já se vyholuji stále, ale nějak těch 14 dní po Et jsem na to prděla, tak už jsem zarostlá, hnus, br. Styděla bych ce, kdyby mi řekla, že jdu na UZ a měla tam nějaké bodláčí 😀 😀 😀
A s Lajci určitě ve FA netahají jen peníze, protože jak už jsem ti psala je to tam tyky zadarmo jak u tebe, státní. Akorát si Dostál trvá na své léčbě.
Lajči, co kdybys pro začátek přešla k Oborné, pak by ti mohla říct názor na toto, jinak Ti něřekne nic na špatnou léčbu, když je to její kolega. Jakbys chtěla odejít, tak zkusit přejít k ní, vyslechnout si pak její strategii a pak se rozhodnout. Já k ní přešla a nelituji, ba naopak jsem velice šťastná.
Holky je tam blízko špitálu nějaké obchody s hadrama, botama? Byla jsem u dálnice, Tako, .... ale poblíž nic jiného není, musím tam zůstat pro výsledky. Tak co by jste mi tam doporučily. 😉

ili5
24. kvě 2009

Holky, tak mi por´dte kam se tam v OL dá jít, díky, nebo už spíte všechny?

michule
autor
24. kvě 2009

Ahoj holky. Zdravím všechny téměř po víkendu. Byli jsme na výletě, břicho mám nafouklé jako balón a to jsem asi teprve v půlce stimulky.8-)
Ili - když sjíždíš z dálnice, tak po levé straně je velké nákupní centrum, stejné jako tady v Ostravě shoping park. Taky jsme se tam s drahým vydali když jsme čekali na injekce ( vezli je z Prostějova ). Takže se nudit nebudeš. Je tam všechno a já byla nadšená. Přej ti, ať je HCG milion 😀 😀 😀 .
Koczurko - já žehlila včera tak dobré 2hod. a tebe obdivuji, že to s takovým pupíkem zvládáš. Krásná nová fotka, to už je opravdu obrovské panďerko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .
Peti - pergolka a posezení hotovo???? To je paráda když si jen tak můžeš vyběhnout ven a nevnímat okolí. No jo, ale každá sranda něco stojí, že? 😀
Smil - máš taky můj obdiv. Koukla jsem se do alba a holky nemají chybu. I drahý se díval a jen nevěřícně kroutil hlavou. Smekám a obdivuji. A ne až začnou běhat, ale až budou mít tak 15, to bude masakr a manžel bude stát se vzduchovkou u okna 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .
Lajči - tobě přeji, ať ti konzultace po tel. dobře dopadne. Snad existují nějaké léky na které reagovat budeš.

koczurka
24. kvě 2009

Ili,na zítřek držím móóóóóóc palečky! 😉 Budu tu na tebe netrpělivě čekat. 😵
Michul,ty se máš na výlety si jezdíš.To já už radši neriskuju.Bříško se ti nafukuje to je dobře aspoň víš že se tam něco děje. 😉 To žehlení musím zvládnout,to víš nikdo to za mně nechce udělat. 😀 😀

ili5
24. kvě 2009

Děkuji, zítra podám hláčšení. S chlapem se nebavím už 3 dny, tak nevím jestli mu výsledek vůbec řeknu. 😀
Ukážu jim to břicho vypadá děsně velké od žaludku už, hrůza. Jak jsem se holila, tak jsem přes břicho neviděla na pipinu, tak jsem holila po slepu, naštěstí bez vykrvácení
🙂 . Dobrou děvčátka, jdu ještě namalovat pazury a nyny. Vstávám v 5, je to daleko.

ili5
24. kvě 2009

Mám zapnutou Novu, to je píč...., co?

koczurka
24. kvě 2009

Ili,ty jsi číslo. 😀 😀 Já se po slepu holím už nějakou dobu a zatím taky bez vykrvácení.Je to dobrá gymnastika co?. 😀 😀 😀
Já na tu novu radši ani nekukám,bylo mi hned jasné že to bude kravina. 😀
Tak dobrou...

lajcikova
24. kvě 2009

ili ja si nemyslim že ze mě tahaj prachy jen si myslim že tu lečbu naplanoval aniž by poslouchal co mu řikam a co mam za sebou 😠 ale to je už jedno,dalši měsic v haji a nic z toho nebude.

jinak ti držim palce na zitra.

michi ty jdeš myslim taky ve středu do fn ne?se tam asi teda potkame 😎 a myslim že i monča by tam měla byt ne?mam v tom zmatek. 😝
jdu chrnět,v televizi je ho....
a v radiu hrajou cele album jakesi debilni skupiny tak radši mizim 😠

larri
25. kvě 2009

Ili,ja kdyz se holila na OPU,tak jsem se rizla,bohuzel.Na OPU to jeste slo,ale za dva dny jsem mela pravou stranu,jako kdyz maji holky udelanou vrchni cast rtu.Takove to neprirozene.Vypadala to hrozne,byla jsem v lekarne a septala co se mi stalo.A lekarnice zacala mluvit nahlas,at na to nic nedavam.Mam pockat tak dalsi dva dny a kdyz by to nespadlo,tak na gyndu.Rikala hlavne nicim nemazat.
Takze za chvili budu stimulovat,tak si musim davat pozor.

Holky,vsem vam drzim vsechny prstiky,at vam to dopadne podle vasich predstav.

koczurka
25. kvě 2009

AHOJ HOLKY!!!

Tak Ili už to ví.Držím ji pěsti ať nám veze dobré zprávy. 😉
V tu středu se vás tam sejde no? 😅

koczurka
25. kvě 2009

Tak pořád nic?Nás napíná ta Ili. 😎