Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

koczurka
28. kvě 2009

Jee tak to taky kupuju ty receptiky,no spis mamka mi to vzdycky pribere.V kterem cisle to je?
Lajci ,to mate ale hodneho dedu. 😉

lajcikova
28. kvě 2009

to nevim v kterem čisle,budeš muset listovat 😀
jo děda se vždycky smiluje,vi že to nemame jednoduche,a normalně to pochopily dřiv než mamka te to musim furt vysvětlovat 🙄 jako to oplozeni a tak...

koczurka
28. kvě 2009

Tak to je super dědeček,je fajn mít někoho takového kdo pomůže. 😉 S tím vysvětlováním to je vždycky sranda no. 😀 No zkusím to najít ten receptík,uvidím. 😨

lajcikova
28. kvě 2009

jmenuje se to myslim rychle šlehačkove řezy 😉

michule
autor
28. kvě 2009

Ahoj holky. Zdravím z práce. 😒
Tak vy si nedáte pokoj s tím jídlem!!!!! No dobře. 😀 😀 😀
Lajči - já ho chci taky ten recept, ulítávám na slsdkým, chci ho, ale prosím rychle. Jinak se zblázním. 😉
Koczurko - jen si s ní udělej pořádek hned na začátku. Jen tak tě bude akceptovat.
Ili - s tím, aby to nikdo nevěděl je to těžké. Taky bych to chtěla ututlat, takže tě chápu. Fakt aspoň do toho 3tiho měsíce, ale co nděláš, lidi jsdou různí.
Já měla na oběd řízek z krkovičky, šťavnatý, jen málo prorostlý, zajedla jsem to čikoládou a teď nutně potřebuji ten recept se šlehačkou...,, 😀 😀 😀

koczurka
28. kvě 2009

Jo jo kuknu,díky Lajci.A co děláš?Nenudíš se?

michule
autor
28. kvě 2009

Jinak Lajči dědeček je skvělý, to se musí nechat. Včera drahý přišel s tím, že nám jeho mamka dala ,, dvacku ,, na IVF, že nám to snad přinese štěstí. Tak jsme byli fakt rádi, pomůže každá korunka. Jsou ještě hodní lidi. A s tou mamkou mi to povídej. Však jsi včera slyšela tu moji. Ta to nepochopí ani za 100 let. 😀 😀 😀 😀 Umělé oplodnění je pro ni španělská vesnice. Ani cestou zpět jsem ji to nevtloukla do hlavy. 😀 😀

lajcikova
28. kvě 2009

čau michul maš dneska dost sladkeho ne? 😀 čokoladu ja nwemusim 😝 mam rada kokos a tu šlehačku,bože to je tedy chut asi mě jebn....jenže segra dojede až v 18.30z prace 😖 to zdechnu chuti.asponjahody pujdu sežrat s cukrem 😀
ne koczi nenudim vidim všechny sve telenovely,kobru odpledne super 🙂 včera mi už psaly holky z prace taks e i těšim do prace,myslim že pokud bude tak ve středu ivi že v patek už jdu do prace 😎 teda snad tam něco roste už mě ani to břicho neboli ☹ už mam zase ty debilni myšlenky že to neklapne,achjooooooooooo ☹

ili5
28. kvě 2009

tak ty řezy šlehajdové jsem četla je to už více jak rok, ještě na starém pracovišti, ale je možné, že je tam zase, hodně receptů se tam opakuje po nějakém čase.
Lajci, super dědeček, já musím spoléhat na sebe. Ale to nejhorší je snad za mnou, už žádné platby. Jen kdyby to byly dvojčata, tak bych musela předělat byt, překopat, před 8 roky jsem dělala rekonstrukci, ale pro další 2 děti je to nevyhuvující.

lajcikova
28. kvě 2009

michul 😀 😀 😀 tvoje mamka je fakt božiii,až bude te dělat rodiny sraz se hlasim dobrovolně, 😀 🙂 tak fajn mi už dlouho nebylo 😎

ili no my to tu mame taky jako male.dole je kuchyn a obyvak,a nahoře mame miniaturni ložnici a vedle jdnu amlou mistnustku nedodělanou,a ještě sme v pronajmu no hlavně že tchanovci maji barak na dvě patra a bydli tam jen oni dva ☹ ale at si to sežerou.nejvic mě sere že lezem rovnou do kuchyně ale majitele to nechcou předělat a ja na to teda nemam,a ni to enni moje že?

lajcikova
28. kvě 2009

teda ja pišu divně se mi ty pismenka přehazujou-to bude určo počitačem přece nejsem debil ja že? 😀

michule
autor
28. kvě 2009

3 vejce

1 hrnek krupice

1 / 2 hrku oleje

1 hrnek mléka

2 hrnky polohrubé mouky

1 vanilkový cukr

1 prášek do pečiva

1 sáček strouhaného kokosu

150 g cukru moučky

2 kelímky šlehačky
Smícháme vejce, cukr, olej, mléko a pak postupně přisypáváme mouku rpzmíchanou s vanilkovým cukrem a práškem do pečiva. Vzniklou hmotu nalijeme na plech. Na syrové těsto nasypeme kokos smíchaný s cukrem. Pečeme necelou půlhodinu a na horké opatrně nalijeme neušlehané šlehačky. Krásně vsáknou a vznikne skvělá dobrota.
Je to ono Lajči???????
Najela jsem na internetu na tento recept a podle mě je to ono, já totiž jedu po práci do obchodu a můžu to nakoupit. Doma mám průvan i v lednici i v zásobách, takže to bude velký nákup. 😀 😀 😀

lajcikova
28. kvě 2009

jojo to je ono 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 chci a hned 😠

ili5
28. kvě 2009

No, já bych měla představu jak bych si to předělala, vyměnit kuchyň s dětským pokojem, atd. Už jednou jsem si to nechala předělat a překopat jinak. To by člověk nevěřil co vše se dá udělat s králičích panolákových bytů, chce to jen penízky ☹

michule
autor
28. kvě 2009

Lajči - to si piš, že tě bereme. Ale ať po hodině neutíkáš 😀 😀 😀 😀 . Bláznivá celá rodina.
No a jinak s tím bytovým prostorem to máme taky parádní. 2+1 ,,obřích rozměrů,, to miminko by se ani chodit nenaučilo, jelikož tam není kde chodit 😀 😀 😀 .

michule
autor
28. kvě 2009

😝 😝 😝 😝 😀 já taky, už ať jsou tři, jdu a vykupuju Hrušku. ( Debilní hormóny, nevím do čeho kousnout dříve )

lajcikova
28. kvě 2009

no unas jedině na zahradě tam je mista dost mame jen 2kilometry čtverečni 😝 tam se určo ty děti neuči chodit 😀 i běhat.
neboj určo bych neutekla,my sme taky takova rodinka,jak homolkovi hlavně když někam jedem 😎 byses fakt nasmala

koczurka
28. kvě 2009

Ani nemluvte o chutích.Já už jsem dneska snědla tolik sladkého a zase do sebe láduju tu buchtu s tvarohem a jahodama. 😝 To je děs,radši půjdu spát ať nejím tak často. 😀

lajcikova
28. kvě 2009

tak dobrou koczi,ale ty chutě nezaspiš 😀 to znam

koczurka
28. kvě 2009

To je mi jasné 😀 😀 .Tak dobrou holky...pak kuknu co jste napsali. 😵

lajcikova
28. kvě 2009

ja jdu taky hajuuuuuuuuu,sem jakasi unavena 😀 už sem horši než ty,doufam že jak začneš rodit tak mi aspon sms pošleš?at vime nějak mam tušeni že to bude co nevidět 😕

koczurka
28. kvě 2009

😵 že by Lajci???To by bylo prima.To víš že ti písnu. 😉

michule
autor
28. kvě 2009

Tak jděte spát a já jdu něco dělat, jako - že pracovat, jo. Tak večer kuknu. 😀 😎 😀

ili5
28. kvě 2009

jdu dokrmit souseda a taky nyny, tak papa

monali
28. kvě 2009

ahojky,
dneska nám celé dopoledne nešel proud, naštěstí to bylo nahlášené dopředu a vy zrovna tady tak pečete
a vyvařujete. Tu šlehačkovou buchtu dělám taky a je fakt úžasná.
Já jsem si dneska aspoň odmrazila mražák, prošla obchody. Když to vypadalo že budu doma tak jsem si říkala,
co budu dělat 🙂 a teď když se mi to najednou krátí, tak se mi zdá žej toho mám ještě tolik, co potřebuju
vyřídit a udělat 😀 .

lenkacar
28. kvě 2009

moni a jak to s tebou vypadá?

ili5
28. kvě 2009

Moni, prosím tě, kolik jsi měla HCG po těch 14 dnech jak jsi šla na krev. nebo Tys byla njak v tom špitále 14 dní, že? bojím se, že taky Uz nebude v poho.

monali
28. kvě 2009

Ili, já myslím, že můžeš být úplně v klidu. Já jsem po 14 dnech měla HCG 140, a po 20 dnech od ET 603. 😒
Takže na tvých 890 nemám ani náhodou. Ono to asi fakt vypadá na dvojčata. 😀

lajcikova
28. kvě 2009

hm moni to je mala hodnota ☹ ja měla 16den od et 1230,ale pak sem dostala křeče a bylo to v .... ☹ seš celkem v klidu,ja sem byla jak šilena 😖 no už je to za mnou.
holky ja mam břicho jak v 6měsici 😒 neboli mě ale citim se nafoukla 😠 jinak sem četla nežadouci učinky toho prednisonu a je tam přehnana chut k jidlu,přibirani navaze,deprese atd.to mi teda dal fakt leky 😠 ty měla napsat memu chlapovi aspon by přibral 😝

monali
28. kvě 2009

Lajci, nejsem ani tak v klidu jako spíše smířená s osudem. Už před tím prvním UTZ jsem měla příšerný strach, že
zase bude něco blbě, jako předtím, no a bylo. Pak jsem sice ještě doufala, ale tělo mi samo napovídalo, že je
konec. Zatím mám spíš takové chvilky, kdy to na mě přijde a brečím, s ostatníma o tom ještě ani nedokážu
mluvit, jenom s manžou a ten je moje velká opora. ☹
Jo a dneska jsem vyhodila všechny pozitivní testy - stejně v mém případě kecají 😠 rozhodně mi neukazujou
že jsem těhotná 😠 😠 ☹

Ili, rozhodně před UTZ neplaš. Já jsem úplně jiný případ. Už první těhotenství po IVF mi taky zamlklo. Bylo to ještě v GC v OV. Tehdy jsem měla akorát 2 vajíčka, takže nebylo z čeho vybírat. Myslela jsem že byly nějaké slabší, že se neudržely.
Teď ale na výběr bylo a výsledek je stejný. takže problém bude asi někde jinde. Hlavně buď v klidu.