Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

koczurka
28. dub 2008

AHOJ HOLKY!!!

Tak už jsem Vás málem našla na třetí stránce opět!No to teda ne!!! 😠
Pomalu ale jistě se mi blíží výlet do Olmíku a já se těším čím dál víc... 😀
Kde jako jste děvčata?Zase stávkujete?No počkejte na srazíku!!! 😀 😀 😉
Jinak stimulantkám samozřejmě držím moc,moc pěsti.
Hezký den!!!

michule
autor
28. dub 2008

Ahoj holky.
Taky se jen tak hlásím a zdravím. Ať v tom není s pozdravama Koczurka sama 😀 . Já se hlasím vlastně z období praktické zkoušky, ale tak nějak jsem pořád v pohodě.
Smil - držím palečky, ať se vše zdaří na výbornou.
Všem hezký den - pište ať mám aspoň co číst, když už se nezúčastňuji debaty. 😀 😀 😀 😀 ( To my nikdo, ale na nás taky příjde řada 😀 😀 ).

smilers
29. dub 2008

Ahoj holky, no kecejte, kecejte at mam co cist a komu gratulovat k dobremu zacatku🙂

jinak dnesni info z UTZ, podle protokolu co mam pred sebou mam 8 foliku, naprave strane mam velikosti 17,16,16 a 15
na leve strane 14,14,12,12, sliznici mam opet 10 mm, dle dr. v naprostem poradku, opet picham puregon a cicham synarel, nemohli me najit zilu, takze se me to tam protahlo, pak sem musela do spey na dalsi odber a moc, aby me OPU mohli delat v celkove anestezii, nu a nakonec, zitra jdu na dalsi UTZ s tim, ze pokud uz foliky budou vetsi, tak jdu v patek na odber a pokud bude potreba jeste pockat, tak na odber v so, ale dle dr. si mysli, ze u me to bude uz v pa, pac me to asi dle meho rychle roste, jinak muzu vam rict, ze dneska kdyz me prohmatavala bricho, pac med vzdycky nemuzou najit levej vajecnik, tak sem myslela, ze vyskocim z kuze, jak me to bolelo, toz tak 😉 😀

princ
29. dub 2008

Ahojky holky ....

Smilers ty se máš mě to teprve čeká co a jak ... hlavně máš všechno O.K. a držím ti palečky ať ti to vyjde ...
Já jedu na kontrolu v neděli a už se nemůžu dočkat ... na minulé kontrole mi říkal dr. že bych tak na konci května záčatkem června mohla být těhu .... ale moc se neraduji ať to vyjde ... 😀 🙂 🙂

Jinak užijte si krásný den a ty co dělají nějaké zkoušky držím palečky .... moc ...
🙂 🙂

smilers
29. dub 2008

princ neboj, taky to budes met zachvilku za sebou🙂 a jeste vyhrano nemam, zalezi kolik vajicek bude ve folikach a hlavne, jestli se po oplodneni budou dobre vyvyjet🙂

princ
29. dub 2008

Já vím .... drží moc moc moc moc moc palečky 🙂 🙂

smilers
29. dub 2008

diky i ja drzim palce🙂

gabka14
29. dub 2008

Ahoj holky!!! 😉
Tak po dlouhé době se opět hlásím, ale vidím, že to tu nezanedbávám sama, že Michul a Koczurko. 😀 😀 😀 A taky Ili se tu teď moc neukazuje.

Koczurko ty už jsi určitě strašně nedočkavá na Olomouc, co? 😀 😀 Ale uteklo to, ne?Příští týden už jedeš. 🙂
Michul tobě ať všechno dobře dopadne ve škole. 😉

A všem stimulantkám přeju hodně štěstí a držím pěstíčky, ať je všechno tak, jak si to přejou. 😉 😉 😉

konka
30. dub 2008

ahoj holky, tak u mne byla v sobotu OPU, vzhledem k mym 7 folikam bylo nakonec jen dve vajicka, no prepadla me derpese uplne udesna. nastesti se oplodnily obe a od pondelka si je , svoje dvojcatka hreju v brisku.. ted uz nezbyva nic jen cekat...

gabka14
30. dub 2008

Konko to je fajn, že se obě oplodnily....tak od pondělka hodně odpočívej a dávej na ty svoje dvojčátka pozor.Držím pěstičky a přeju hodně štěstí!!!!!!!!!!! 😉

koczurka
30. dub 2008

AHOJ VŠICHNI!!!

Konko,držím Ti moc,moc,moc pěsti ať se dvojčátka pěkně zahnízdí a pěkně rostou! 😉
Gabi,no konečně jses ozvala!Jak se pořád máš?No pěkně to tu flákáme co? 😎
Smilers,odběr už se Ti blíží pomalu ale jistě.Tobě taky držím palečky!Hodně štěstíčka! 😉
Michul,jak jdou zkoušky?Určitě je to náročné.Drž se holka,za chviličku to budeš mít všechno zmáklé a budeš jen vzpomínat. 😀 😉 😀
Mějte se všichni krásně...papa

smilers
30. dub 2008

nazdarek

mam po UTZ, tak tady je info:
foliku mam celkove asi 8, presny pocet se dovim az v den odberu, na jednom vajecniku jsou vajicka o velikosti 18 az 19 mm na druhem o velikosti 16 mm, sliznice 11mm, OPU nas ceka v pa a v ne pravdepodobne transfer, ale jeste se uvidi, co a jak, rikali transfer nejpozdeji do st, jinak me dodatecne pichli posledni davku puregonu 100 jednotek, synarel mam naposledy cichnout taky dnes, pak jsem dostala jednorazova antibiotiuka, kvuli vyskytu mensiho mnozstvi krvi v moci ( je to pravdepodobne tim mojim nachlazenim), nu a tresnicka na dortu je, ze si mam v 21 hodin pichnout do zadnice pregnyl, nu a jelikoz nemam doma zadnou diplomovanou sestru, tak to bude muset jistit pohotovost ve fakultce ( nastesti mam od sestricky zadanku), a samo me zase brali krev

smilers
30. dub 2008

konko taky moc drzim palce at to vyjde 😉

konka
30. dub 2008

smilers: tak ted uz se niceho neboj, za chvili mas injekci za sebou a pak uz te ceka jen OPU a Et :-d a pak dalsi cekani na to, zda to vyjde.. je to hrozne, vid? 😀 mam pocit, ze porad jen cekam...

smilers
30. dub 2008

konko co uz nadelame😀 a kdy budes testit?

konka
30. dub 2008

ja tak brzy ne.. mela jsem ET v pondeli, takze fakt cekam... poslouchej ty chodis taky do fertimedu, vid? budes tam spat, ja ne, jen jsem si polezela 5 hod na pokoji a pak zpatky domu do ov do sve postylky... ale dnes uz vim, ze ani ta OPU neni tak strasna.. je to v pohode, mela jsem nejspis stesti na sestricky a na tu embryolozku, nebo je dojala ma hyterie po tom, kdy jsem se dozvedela, ze jsou odebrana jen dve, nastesti obe se oplodnila a jsou uz u mne... tak hodne stesticka... 😀 ja propadala panice.. tak snad jsem te trosku uklidnila

smilers
30. dub 2008

ja doufam, ze tam nebudu muset spat, bydlim jen 10km od olmika, a jezdime autem, takze je to zbytecne, no uvidim

konka
30. dub 2008

nebudes muset, oni se te zeptaji, kdyz tak si tam polezis tech 5hod, fakt nemusis... ale ceny nejsou tak strasne, ale ja jsem radeji doma... musim rict, ze oproti ostrave je to fakt rozdil... v cenach.. ja se bala i narkozy, ale je ji lepsi min, nebudes se cukat a nic vedet 😀

smilers
30. dub 2008

jj ja mam anestezii🙂

konka
30. dub 2008

to je fajn, mi se zdal hezky sen, jak me probudili, tak mi rikali, tak pomalu sejdete, drzely mne, ale ja jim rikam, musite mne dat s dolu, nejak moc jsem nahore :-d ale ono se mi to jen zdalo... 😀

smilers
30. dub 2008

vidis, ja pri minule anestezii ani nevedela, jak me dostali do postele😀

michule
autor
1. kvě 2008

Ahoj holky.
Všechny moc zdravím. Volno - to je prostě paráda. A já ho mám až do pondělka.
Smil a Pric - ať vám vše vyjde. Moc držím palečky a hodně folíku ať se má co oplodňovat. 😀 Pak pište kolik Vám jich uložili do pupíku???? 😀
Konko - neboj nic, vyjdou určitě obě. To bude štěstí najednou. 😀 Už jsem to tady psala moc krát, i s jedním vajíčkem moje kamarádka otěhotněla a to jich po punkci měla 13. Bohužel se oplodnilo jen jedno a celé těhotenství a pak i porod bez problému. Prostě šťastlivec. Moc ti držím palečky a kdy přesně testuješ???
Gabi - teda, ty žiješ??? 😀 😀 To je, ale překvápko. Jak se máš?? Pořád pracuješ?? A jak to u vás vypadá s genetikou a vyšetřením???
Koczurko - kolik to máme ještě dnůůůů??? 😀 😀 No jo, tobě se neskutečně blíží. Jsem zvědavá, ty asi více, že?? No a zkoušky - praktické mám skoro hotové. Byla to brnkačka, to jsou věci, které mě baví, jen s učením to je horší, každopádně to mám cca za 19 dnů. A to je jako mazec. 😒
Holky přeji krásný den volna a pohodu a pište. Já jdu kolem 17h na doučování, takže pro mě opět bezva den. 😀 😀

konka
1. kvě 2008

michule: ja vlastne ani nemam testovat doma, mam prijit 15/5na krev a na kontrolu...

michule
autor
1. kvě 2008

Konko - tak to jo. To je jiný přístup být tam 5 hodin nebo na noc, než u nás hodku a mazat domů. To je fakt o něčem jiném. No prostě bez komentáře a mohl tam být drahý s tebou? 😀

konka
1. kvě 2008

michule: nemohl, ale zas na druhou stranu je to o tm, ze mi ET nedelali pri UTZ, takze mi neukazovali , ze tam ty embyjka jsou, jako v nekterych jinych centrech. ale musim doufat... do ktereho centra chodis?

michule
autor
1. kvě 2008

Konko - dostávám se až teď k PC, byla jsem se nechat doučovat z angličtiny, no nic. My chodili do Gyncentra v Ov, ale to je naštěstí už pryč a teď jsme čerství přistěhovalci do Olomocké fakultky u MUDr. Oborné. Zatím jen zkoumáme krev a čekáme na výsledky z genetiky. Ostatně jako zbytek holek zde. No a pak bychom měli jít na KET, máme 10 zmrzlinek, ale to až po všech testech, takže datum mi není jasný a ani na to nespěchám
( zatím ). 😀 😀 😀

konka
1. kvě 2008

michul: ja taky chodila do gyncentra, ale je fakt ze ve fertimedu to jde rychleji, jako objednani a tak.. ja prestoupila v unoru? breznu? ted presne nevim, takze fakt rychlost. a mimochodem to IVF me prislo o pulku levneji.. jinak doucovani z anglictiny bych teda taky potrebovala, jako sul... 😠

smilers
2. kvě 2008

Ahojky,tak mam 4 vajucha a vsechny se oplodnili,tak ted musime pockat do ne

princ
2. kvě 2008

Ahojkky Smilers moc ti držím palečky ať to vyjde .... 🙂 🙂

smilers
2. kvě 2008

princ diky i ja drzim palce vam🙂