Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

michule
autor
29. črc 2009

Evi - skvělé. To je krásný pohled, že?? Takže já jsem rybičku viděla krásně a zřetelně 6+3, takže spíše měla MUDr jen trochu horší ultrazvuk. Ale fotku máš a teď víš, že je tam. To je skvělé, takže teď jen uvidíš, jakým tempem se ti začne zvětšovat pupík. Normálně je to ze dne ned viditelnější. No a to je to krásné. Jinak 4 mm to je macíček. 😀 😀 😀 Nejlepší na tom je, že příště už bude mít 2 cm. Hrozně to letíííííí 😵
Ili - chtěla bych ti jen napsat, že je jedno jestli tvůj drahý hraje automaty, pije nebo je babař, je to stejná verbeš a patří jím mučeníííííííííí. Já jsem se po 4 letém manželství rozvedla. Malý měl tehdy dva ročky a přišla jsem trochu dříve domů a on ten debil tam měl babu. Chtěla jsem tím jen napsat, že pro mě nebylo dítě a není žádné lepidlo, které by něco mělo změnit. Není to tak a oni se nemění. Já jsem byla do půl roku rozvedená a když jsem potkala po roce samoty mého drahého, tak jsem si připadala jako v pohádce. On ho učil, on si s ním hrál a on si vždy přál své dítě. A tak dneska vím, že se o tu naši rybičku postará stejně dobře jako tehdy o úplně cizí dítě. Dneska sice říká, že jedno dítě vychoval a každému ho představuje jako svého syna, ale to ,, své ,, si vychutná jako nikdy. Ovšem zase vím, že samotná žena to má trochu více těžší. No kdyby mu léčení pomohlo, byla by to záchrana. Volové, tolik peněz, to je mi tak líto, za takové kraviny utrácet. Co všechno za to může být!!!! Raději kočár za dvacet tisíc než to hodit do budky.

michule
autor
29. črc 2009

Lili - chlastat, souložit, hulit dýmku ( jenom si pak nepoplést partnery 😀 😀 😀 ) a domů už jedete 3. No já schvaluji každé CAR, jenom né naše Gyncentrum.

lajcikova
29. črc 2009

teda vy ste toho nakecaly 😕 tady jako pracuju jen JÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ? 😠

ili je to těžke,to musiš zvažit sama,jen se tu připojim k tomu že je jedno,jestli pije,kurvi se nebo hraje.je to to same.jen člověk musi vědět co chce.asi je těžke opustit otce sveho ditěte,ale zase upřimně jaky to bude otec když bude strkat prachy do budky,a ne do rodineho rozpočtu?myslim že by si určo nebyla sama,maš rodiče....a sou i samoživitelky a zvladaji to,je to těžke ale jde to.ale ja do vaši situace nevidim,takže mi nenaleži žadne právo tady soudit.ja bych nemohla mit takoveho partnera,vyrustaly sme s alkoholikem a tyranem,a tak nějak sem se zařekla že takoveho nechci,a diky bohu sëm to dodržela.ikdyž mame dluhy,a neni to jednoduche ☹ někdy až zoufale,ale držime spolu.ilinko myslim že to neni vubec jednoduche se rozohdnout.a ted je otazka jestli on sam se bude chtit lečit????a že to neni snadna lečba,a otazka jestli pak odola.

evči tak už maš srdičko-super gratuluju,a chytam těhu bacilky,jen jestli mi k něčemu budou že? 😠 ale naděje umira posledni-no jen aby mi nebylo 50 až se mi to povede 😀 😝

michule
autor
29. črc 2009

Lajci - no ano, pracuješ jen ty a Monča, ale můžu tě ujistit, že i tohle se dá závidět. No jo, ale už se ti to taky krátí, takže zase jeden veliký CHLUSTANC ode mě ttttttttttttttttffffffffffffffffuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjj a Slovensko bude plné rozkoše. Vlastně to tak vypadá, že si tu to letošní léto jen špásujete a já držím už několikaměsíční půst. ☹
Takže víkend nejedu nikam, ale jelikož jsme včera slavili 13 let výročí, tak drahý koupil lístky na Slezskoostravský hrad a tam se konají Shakespearovské slavnosti a jdeme na Sen noci svatojánské. To je fajn, loni jsme to oslavili u vínečka a letos v divadle, pěkně piánko. On totiž nikam jet nemůže, protože musí pracovat za ségru, která musí nutně odjet. No a proto ta záplata, ať neřvu. 😀 😀

evkaa25
29. črc 2009

Tak holky já jsem se právě vrátila z návštěvy u rodičů.Ukazovali jsme jim fotečku a všichni mněli obrovskou radost. 🙂
Michl,takže víkend se zase nekoná?To je škoda,ale alespon odniknete nějaký ten výlet za kulturou,jak píšeš 😀
Jo,zapomněla jsem napsat,že mi napsali vycházky od 8-20hod. a manžel má od zítra až do pondělí volno,tak nás to moc láká zajet si někde na víkend.Samozřejmně do penzionku v poklidu relaxovat.Tak se ještě uvidí. 😒
UTZ vypadal moderní,ale dr. říkala,že jsem 5-6 týden.Minulý týden sice říkala 5 týden,ale asi je drobek ještě moc malý,tak říkala 5-6tt.Přesněji mi to řekne až za ty dva týdny.
Já když jsem si to počítala,tak mi připadá,že jsem rozhodně musela otěhotnět mimo ovulaci.Moc sice těmhle počtům nerozumím.Ale já mám pocit,že přesně vík,kdy k tomu došlo. 😕 A bylo to jen pár dnů před očekávanou ms.Odpovídal by tomu i první těhu test,který jsem si dělala na svoje narozky a to byl 6 den vynechané ms.Čárka už by mněla být zřetelná a ona šla při tom tak tak vidět.
No nevím,hlavně,že tam náš drobeček je.Pořád se na něj koukám. 🙂
Ili a prosím tě co tvůj partner dělá?Jestli se můžu zeptatat?Vydělává dost peněz a je to hrozná škoda,je takle rozhazovat. 😠

lajcikova
29. črc 2009

evi možne je všechno,ja to ma taky jakesi divne.sem ten 21DCzašpinila nevim co to bylo,a ted sem myslela že mam přesně 29DC ms,ale to bylo jen špiněni asi pul dne,od te doby nic 😕 a testovat teda nebudu,mam lepa že tam zase nic nebude.zitra si pichnu agulutin a uvidim jestli to dostanu.to sou nrvy k vuli jednomu ditku 😠

michul si hodna,to tvoje tfuuuuuuuuuj určo musi zabrat 😵 mamča jede na dovču?se mááááááá,at mě vezme sebou 😎 budu ji dělat společnost my bychom si určitě měly o čem povidat(telenovely atd.) 😀 tak ji tedy aspon pozdravuj.

jdu konečně spat tak dobrou

monali
29. črc 2009

ahojky, jenom narychlo zdravím než usnu. 🙂
Vy jste toho teda nakecaly. To je hned vidět, že si to doma pěkně užíváte 😀 a jenom Lajči a já dřeme 😀
Dneska už nemám sílu dočítat, nechám si to na zítra
Dobrou

michule
autor
30. črc 2009

Ahoj holky. Hezký den všem.
Lajci - mamina je už v Bulharsku 2 den a psala, že pohoda, nádhera a naprostý veget. Pozdravím ji, děkuji. Ta teď bude mít absťák ohledně těch telenovel. No to nechci vidět. A lajci - věř, že zázraky se dějí. 😵 😵
Evi - jen co jsem to dopsala, že se nebudu rozepisovat ohledně toho víkendu ať mi to výjde a jako naschvál-nevyšlo. Ani nepíšu, že móžna příští víkend, já už tomu nevěřím. Nenadělám nic, pracovat se musí a já teď sama budu čakat na první nemocenskou výplatu, se z toho asi smíchy posmolím. 😀 😀 😀 Pak napiš kam jedete, doufám, že vám to vyjde!!!!! A co na to vaši, jak reagovali????? 😀 😀 😀
Ili - tak jak doma, řešite????
Moni - zdravím, neboj, máš to za pár a víš co, já se nudím takovým způsobem, že v TV sleduji momentálně Supermana, tak co si o tom myslíš??? 😀 😀 😀

lajcikova
30. črc 2009

čauky
tak zazrak se tedy nekonal,manža mě donutil koupit ten debilni test a je tam zase hov.....nechtěl mi to pichnout dokud si neudělam ten test,ted sem zbytečně nasrana 😠

jo moni my tu dřeme a oni si uživaji,ale ty ještě měsic a už budeš taky doma apak tu budu jen ja ☹ to sme to dopadla-chjooooooooo ☹ ☹ ☹ kurv...ja mam dneska jakousi depku či co,no nic jdu radši dodělat ten oběd tak hezky den

monali
30. črc 2009

ahojky, 🙂 tak jsem všechno dočetla

Lajci, s testem mi ani nemluv, já si byla nechat píchnout Agolutin v úterý u doktora. Taky jsem si říkala, že
skusím, třeba se po revizi zadařilo, dokonce mi jeden test ještě zůstal doma, ale nakonec jsem se na to
vykašlala. Stejně by to bylo k ničemu a ještě bych byla naštvaná a zklamaná. Takže to máme tak nastejno.

Michul, to už musí být těžká krize, když čučíš i na supermana 😀 😀 Jenže co doma dělat, že?

Evi, to jsou samé krásné zprávičky. A co vaši, jak se těší na další vnoučátko? To určitě ukápla i nějaká slzička,
že jo? 🙂

Lili, dovolená v Egyptě, to bude určitě super. skvěle si odpočinete, pobavíte se, a třeba i nějaký ten zázrak bude. My většinou jezdíme po horách, protože manže nesnáší vedro.. Tak si to užijte.

evkaa25
30. črc 2009

Ahojky kočeny 🙂
Já jsem dneska někde celý den lítala,tak jsem tady až ted.Ale moc jste toho nenakecali,takze nejsem ani moc po zadu 😀
Byla jsem dneska zanést lístek na peníze.No to bylo pozdvižení.Jsem nechápala. 😀 Samozřejmně se ptali kdy nastupuju a když jsem řekla,že doufám,že až za čtyři roky,tak všechny říkaly,jak to věděli,jak to tušili. 😀 Všichni mi to moc přejou a bylo fajn vidět,že to myslí fakt vážně.Opět jsem se přesvědčila,že mám fakt dobré spolupracovníky-kamarády!! 🙂
Šéfové byli všichni na dovče a vrací se až o víkendu.to mně mrzí,protože tam budu asi muset v pondělí znovu.Prý je šéf naštvaný,že jsem si dovolila jít na nemocenskou.No holky chápete?!Jak jsem si to mohla dovolit??? 🙄 Blboun jeden.Tak se tam musim ještě stavit,říct mu,aby si za mě našel náhradu. 😉
Když jsme tu radostnou novibnu říkali rodičům,tak jak přesně odhadujete,bylo to velice dojemné.Rodiče si mysleli,že jsem na nemocenské kvůli dalšímu IVF.Nemohli uvěřit,že to nakonec přišlo přirozenou cestou. 🙂 No takže tak o mně. 🙂
Monali a Lajci,to je škoda,že jste na testech nenašli ty vysněné //.Hrozné zklamání a pořád do kola.Moc moc vám přeju,aby vám to už taky vyšlo.
Michul,vypadá to,že ty se na ten svůj vysněný víkend dostaneš těsně před piorodem,co?Tak třeba to vyjde příští výkend.Ale nezapomen,že když se budeš doma moc nudit,tak sedni k PC a piš piš tady na koníka.At se nenudím já a mám co číst. 😀 😀
Ten náš víkend nakonec taky padl,ale asi příští zajedeme do čech k rodině.Tak snad to vyjde. 🙂
Jinak Michul tobě už třeba přišla nějaká kontrola?Nebo to neřešíš?Ili psala,že za celou dobu nic a já mám ted vycházky od 8-20hod,tak to asi nebudu řešit.Myslím,že po 20hod by už asi nemněl nikdo přijít.Co myslíte vy?
Lili a co ty?Už balíš kufry do Egypta??

lilienka
30. črc 2009

ahojky holky
tak další den za náma.Konečněš mi mistrová napsala-že to neva ta dovča navíc.Aspon si ji užiju 🙂 jinak jsem mírně nalámaná jak zákon káže 🙂 byla tu segra s holkama.Vyžahly jsem 2l sangrie a 2 šampusy a musím říct,že se už dost motám 😀 skončilo to tak,že jsme si objednali pizzu a oblečení jsme skákali do našeho pidi bazénku 😀 1 lehátko to nevydrželo-aspon ho střihnu a budu mít z něj jen ten polštář.To určo prásknul manža jak na něj skočil šipkou 😀 😀 😀 😀 Hodně dlouho mi nebylo tak fajn-tak vám aspon pomocí těch písmen tu náladu posílám 🙂 Jinak Evi ještě nebalím-já to moc tak neprožívám-to spíše manža.Loni vyšiloval jak se těšil a já ještě hodku před odjezdem listovala na netu-ten byl z teho na nervy 😀

ili5
30. črc 2009

Ahoj děvčátka, teda tho je napsáno...
Michul, tak to jsme opravdu skoro stejné dvojčátka 😀 , já taky se rozvedla jak Nikol nebyl ještě rok a byla sní sama a pak od 2 ročklů ji vychovává nynější partner, chudák se to teprv ve 13 dozvěděla, že není biologický. Nikdy to nedával najevo, viděl se v ní, věděl, že je asi neplodný, tka si ji moc vážil.
Finančně nejsem na něj závislá, vdávat se nebudu nikdy, tak jsem posuzovaná jako samoživitelka, tak jsem na tom stejně jak mám nemocenskou, jako bych robila. V tom máme výhodu, cikáni ví, že jich živí děcka a dávky, tak jich mají tak moc 😀 . Jinač to nyní neřeším užívám si ěhu, ale na děti ohlled neberu být s tátou, protože když není spokojená matka, tak tím trpí hlavně to dítě, takže matka musí být především spokojená. Uvidíme jak se to vyvirbí, asi jako 14 let, nijak 😀 😀 😀
Dnes jsem byla ráno na krev, pak v Polsku,pak jela do OL v nákupním středisku šmatlali dlouho, pak jeli na creming, dojeli dom 17 30 totálně zničená. Bolí mě hlava a nohy spuchlé, jsem si dala.
Tak si představte, že dnes jsem 13+2 a to se dělá jen do 13+6. Tak mi vzali krev, dělal mi UZ a zdělil, že bohužel je pozdě už nejsem 1.trimestr, ale 14+3 tt. Tak jsem mu řekla že tímto tempem přidávání rodím v září. Že jsem uměle 11.5. a on že 4. měěsíc a 1 ýden.Je moc velké a podle toho se to dělá, takže mi dělal 2. trimes, ledviny, játra atd. a VÍM CO TO BUDE, jsem naštvaná, nebo jsem to nechtěla vědět!!!§ A měří 11,8 cm.
Aevko mi v 6 tt měřil 9 mm a v 6+6 tt měřil 1 cm. Už v OL mi říkala že je nějak větší, a táhne se to furt, tak nevím jestli je to dobře, to budu rodit císařem.
UZ byl super, jsme to viděli i manža i dcera, se furt vrtělo a hlavu prohýbalo dozadu, mávalo ručkou, viděli jsme 5 prstíku a nohy, nádhera.... Fotka aky super, má nohu ve vzduchu. Určo je už dáme do alba, věřte!! 😀
Mám už 4 fotky, dnes platila 50 kč, jinak u svého gyn. neplatím nic, tak supwer.

koczurka
30. črc 2009

AHOJ HOLKY!!!

Moc vás všechny zdravím. 😵
Lili,teda parádní párty jste měli co?Se máte.
Evko,to oznámení je krásný pocit že?Jé já si na to pamatuju,jsem brečela jak jsem to říkala. 😵
Monali,ty pracante,ty jsi taky věčně v té práci že boroku.
Lajci,to je škoda že nebyly dvě//,ale neboj dočkáš,já tomu věřím. 😉
Michul,tak už ti začíná být lépe,to je fajn. 😵Hlavně jez ty suchárku ať se nám neztratíš. 😀 😀 😉
Ili,ty jsi kde dneska?Jinak ten tvůj manža je teda exot.Léčebna pro takové lidi je v Opavě.Od drahého synovec se tam léčil,ale nepomohlo mu to. ☹ Moc velké šance na úplné vyléčení nedávají. 😒 Snad to u vás bude jinak.
Jinak u nás nic nového.Snad jen to že Honzula včera večer usnul ve 20h a na kojení se vzbudil v 1.30h,což se nám ještě nestalo.Snad už teď bude mít delší pauzy mezi kojením v noci. 😎 Tak jsem se i vyspala.
Za chvilku tu budete psát taky takové starůstky a radůstky,už se těším. 😵
Tak pa holky...zase zítra.

michule
autor
31. črc 2009

Ahoj holky. Tak jsem včera byla venku s kámoškou co má po těžké autonehodě a když si tady tas stěžuji, že nic nemůžu, tak už se nebudu nikdy rouhat, jelikož já nebudu moci tak února a ona už celý život. Ale dělaly jsme si srandičky, že ona má na krku průkazku důchodce se ZTP a já těhu průkajdu a to jsme stejně staré. Má už na celý život francouzské hole a tak mi i vyhovovala procházka s ní. Statečná, celá sešroubovaná, kosti v noze jako strouhanka a přišité celé ucho, nefunkční, ale práce plastiků vynikající. To píšu jen proto, že já brečím jak je mi zle a jaka jsem proti ni srajda.
Ili - jak oni to jako počítají, to máš pravdu, že budeš mít termín v září a na sebe jsem zvědavá!! 😀 😀 No a zase máš už udělaný 2 trimestr, takže to nevadí a hlavně, že miminko je v pořádku. Takže ty jsi naštvaná, že víš co to je??? No a bdueš nám to tady tajit?? S chlapama je kříž, co naděláme, když bez nich je to taky špatné.
Koczurko - ty jsi hodná, jenže já mám k suchárkovi daleko. Je to o něco lepší. Od pondělka nezvracím, ale pachy ty mi vadí strašně. To abych nosila roušku. Snad brzy přejde i toto. Ještě jen kojíš nebo už je na umělé výživě, že tak krásně spinká???
Lili - super akce. To jste se museli pořádně vyřádit a vyblbnouut. To je pecka, úplně jsem se řechtala jak jsem to četla, vžila jsem se do toho a tiše záviděla. 😀 😀 😀 😀 😀 Výborný polštář. Já to dělala s karimatkou. Když se mi kousek natrhl, tak jsem stříhala, došla jsem k tomu, že mám takový kousek jen pod zadek. A na pláži to vypadalo báječně. 😀 😀 😀 😀 😀
Evi - kontrola zatím nepřišla a nějak bych se snažila vymluvit, že jsem byla třeba někde u lékaře a snažila byhc se sehnat papíry, ale myslím si, že těhulím moc vycházky nechodí. No každopádně Ili byla celý týden na horách a nic se nedělo. Nemám z toho strach. Ale zase pokuta je pak řádná. No já nevím. To máš úplnou pravdu, že já se tam dostanu až v zimě a to je mi na nic. Já už nic neplánuji a nic nepíšu, jsem z toho zklamaná a další víkend doma u telky. Já už ty pořady znám nazpamět. No a s tou tvou práci, to jsou hlupáci. To můžou nepřát jenom hnusně zakomlexovaní lidi. Normálně se na ně vy.... mám úplně nervy, jelikož vždy když jsem měla jít na IVF, tak to bylo povzdvižení a byli rádi, že s eto nepovedlo, že jsem zůstala na místě a teď se to nějak otočilo a jsou všichni šťastní, tak nevím jestli v tom nepanuje nějaká trapná faleš. Neřešíme a užíváme těhulkování, jo????
Moni - já se to úplně stydím napsat, ale prostě když je člověk doma a nudí se, tak to musí nějak přežít a já to každé ráno přežívám s telenovelou Zoro 🤐 . Když já za to nemůžu, ale to je tak pěkné. Je jedno, že jsem 11O dílu neviděla, normálně vím o co jde a chci vidět tebe pak doma, to si budeme psát co právě běží a nebudeme potřebovat ani noviny. 😀 😀 😀 😀
Lajci - to je v dupě. TAk počkej až po tom Slovensku!!!!! Teď tobyl třeba předdovolenový stres a pak bude dovolenkové miminko. 😀 😀 😀 Moc to přeji vám všem holkám, opravdově a z celého srdíčka.

lajcikova
31. črc 2009

ahojik

michul ja to tušila,že tam zase nic nebude 😠 ale jako litovat se nebudu 😎

koczi sem viděla že maš nove fotečky---- 😵 😵 😵 😵

ili a řekneš nam co to teda bude????ja to tipuju na holčičku 😉 ale třeba se platu 😕

koczurka
31. črc 2009

Ahojky všem!!!

Lajci,jo jo dala jsem zas nějaké foto. 😉 Ty máš přehled.
Michul,jo ty pachy to je hnus,já to měla taky a nejhorší bylo že mi strašně smrděla nafta v našem autě,takže jak jsem jela v autě tak jsem trpěla jak pes.Později to snad přejde. 😉
Jinak já teď jenom kojím a jsem ráda,je to fajn někam jet a nestarat se kde mi kdo převaří vodu na sunar a tak.Ale můžu říct že už se těším až bude papkat všechno a já se toho kojení zbavím. 😝 😅
Dneska jsme byli v poradně a vážíme už 5900g!!! 😨 Dr. nás pochválila opět a šly jsme.Moč je lepší ale není úplně dobrá takže za tri týdny kontrolní moč a pak se uvidí.

koczurka
31. črc 2009

A kde je dneska zbytek??? 😨

ili5
31. črc 2009

ahojík, lajci, to je mi líto, ale hlavu vzhůru, víš že taky se těhotní letos, tak Ty taky!!!
Já chci holčinu, ale bohužel je to kluk, ale hlavně aby bylo zdravé, snad se mu ten camprlík ještě změní na pipinu, ale já ho viděla byl tam!!!§
Michul, mě na tom cremingu říkal, že ještě mám dojet ve 20 tt, takže není 2. celý, jsem objednána na září, ale poptám se svého gyn. jestli to není zbytečné zas tam jezdit, tak bych to zrušila. Jinak mi dnes nevolai, akže je to v pořádku, chválabohu.
Kde jsou ostatní holčiny, že nepíšou, hm..
Koczi, musím kouknout do albíčka. Tak Honzík už dobře spinká, bude to co raz to lepší, uvidíš. Já na prdy používala větrovou mast na pupík a trubičku do zadku, ta trubička dost pomáhala, používá se stále i po tolika letech?

koczurka
31. črc 2009

Ili,taky používám takovou mastičku na pupíka kapky na prdíky.Taky dávám probiotické kapky,to je taky dobré na prdíky.Trubičku mi dr. nedoporučila ale koupila jsem si jí v lékárně,akorát jí nepoužívám protože je mi to nepříjemné mu to tam strkat.Takže čekáš asi chlapečka...to je přece jedno hlavně ať je zdravý!!!Aspoň nemusí rodit! 😀 😀To jsem ráda že můj Honzulka nemusí rodit fakt.Ono chlapi to mají v životě celkově jednodužší,z dětství přejdou do puberty a pak rovnou do senility takže berstarostný život. 😀 😀 😀
Jinak holky do budoucna,ty probiotické kapky jsou moc dobré a u nás stojí asi 600kč,v Polsku v lékárně je koupíte za 200kč!!!Takže jsme jely do Polska a koupily troje. 😀To mi poradila dr, že to tam je levnější a přitom to je stejný výrobce,divné no.

michule
autor
1. srp 2009

Ahoj holky, všem krásný den a ránko zároveň ( úplný poeta ). 😀 😀 😀 😀 Tak vy se tak rozepíšete večer, když tu nejsem, protože už válím špíček. Ale ráno tu zase budu sama, že?
Koczurko - dobrý nápad, to je fakt, proč pro to nezajet do PL když to tam je o třetinu levnější. Ti naši dodavatelé jsou fakt hrklí. Navíc to máme kousek, takže žádný problém. Jsi dobrá s tím kojením, jen koj a hlavně ať ti co nejdýl vydrží. Vždyť taky Honzulák je pořádný kusanec 😀 😀 😀 😀.
Ili - to je paráda, nakonec i vyšel klučík, takže páreček budeš mít doma. Já si myslím, že bůh nadělujei spravedlivě a že nám tu copandu dá. Ovšem když to budou kuličky...no aspoň mám zkušenost 😀 😀 😀 😀. Já moc dobře vím, jak jsi zase chtěla holku, ale manžel musí být nadšený, no ne???? No a jaké máte předběžně naplánované jména???? 😀 😀 😀
Lajci - ahoj, ještě pořád děláš? To víš, zapoměla jsem to, ale myslím, že jsi říkala do neděle, že? Nevěš hlavu, jsi bojovnice jako hrom, to kurník příjde......CHLLLLLLLLLLLLLUUUUUUUUUUUSSSSSSSSSSSSSSTTTTTTTTTT 😀 😀 😀
Zbytek holek užívá, no já to nějak zvládnu, ale fakt se nudím!!!!!! 😵 😵

ili5
1. srp 2009

Ahojky, koczi, víš že jsem si to mysdlela že to už nebudou doporučovat ty trubičky, vše co je osvědčené, tak zakážou. Já jsem byla velice s trubičkou spokojená a neboj, uvidíš jak to tam kousíček zasuneš jak se mu uleví a hned to uslišíš. Ty mastičky moc nezabírali a myslím, že dávat miminku léku už takovému miminku.... Zkus a uvidíš ty bomby 😀 A taky feniklový čaj si pamatuji. Týjo, já mám paměť, co?
Michul, jak jsem odcházela s CAr, tak mi dr. Březinová s dr. Obornou přáli " přejeme zdravou holčičku, každému pčejeme tady holky nebo máme samé kluky" Tak na tom něco bude.
Chtěla jsem raději holku, nebo jsem hodně četla o IVf a dočetla jsem se, že kluci narození IVf jsou většinou taky v dospělosti neplodní a bylo to dost velké procento. No ale prý už nyní je 60% chlapů neplodných, tak za 20 let se asi jinak těhotnět ani nebude, teda kromě jiných ras.
Co dnes vaříte? J8 polévku s kuřecích křídel s játrovýma knd, a fašírky, zelí, bramborek.
Jak by ste věděli o firmě která levně dodává plastové okna poblíž Ka, tak pište, potřebuji do pokoje a obyvák, děkuji.

michule
autor
1. srp 2009

Ili - to myslíš vážně, že se rodí samí kluci??? No to je teda pecka a já někde četla statistiky, že je po IVFku více holčiček. Jako ono je mi to fakt jedno, vyšlo nám to a teď ještě aby jsme byly rozežrané a určovaly si, co chceme 😀 😀 😀 😀 😀 😀 . No víš jak jsou kluci fajn a nenároční???? Budeš nadšená, ovšem na mě to neplatí, já právě chci tu copandu náročnou 😀 😀 😀 😀 . A s tou rektální trubičkou máš pravdu, já ji dlouho používala a bylo to ke spokojenosti. Jen si na to to miminko nenavyknout. To ovšem nevím jak udělat. Já mám uvařeno už od 9 hod. Polévku bramborčku a těstoviny - drahý s kuřecím masem, já se smetanou a bazalkou. Jinak my máme rekonstrukci celého baráku ( zateplení, okna, střecha ) takže ti moc neporadím. Zkus všechny firmy v okolí na okna, dneska jich je nespočet. A s tou neplodnosti - no nevím, musíme doufat, že jednou babičy budeme ( u nás Ili to může přijít jako blesk z čistého nebe 😀 😀 😀 😀 😀 )

ili5
1. srp 2009

Michul, mám všechny kámošky po IVf co mají holky, dvakrát dvojčátka taky holky... Kromě koczurky a nyní kámoška z Fertimed, jsem ji doporučila Ol hlavně ne Ov, tak v listopadu čeká taky chlapečka, tak se to asi obrátilo a je vlna chlapečků. Podle čínského kalendáře tady na koníku bych měla mít holku, tak to neodpovídá pravdě.
Musím nějak udělat pokoj, je růžový, 16letá holka a mimi kluk, to bude sranda.

lajcikova
1. srp 2009

ahojik

ještě zitra a končíííííííííííííím 🙂 ale dorazim pozdě večer jdem to zapič s holkama 😀 😀 😀 a manža nas musi odvezt 😝

michulko si moc hodna že na mě flustaš 😵 mit tě u sebe tak ti dam asi pusu 😵 😀

jo a lili gratuluju k chlapečkovi-muj obrovsky sen 😎 chci kluka a nejlepe pareček najednou 😉 ale chtit mužu že???mam srovnani u neteře a synovce a s malym je prča,je to moje laska 😵 kaja je rozmazlena aumrčena 😠

vy mi tu dělate chutě,ja mělaq v praci špenat,a palila mě žaha 😝 ale nažrala sem se do syta 😀 ted mi manža vaři zemaky ve slupce ty ja ráááád.nic jdu haji zitra ještě vstavam a pak si budu uživat 😎

michule
autor
2. srp 2009

Ahoj holky, je mi naprosto jasné, že jsem tu naprosto sama, no nevadí, zvykám si 😀 😀 😀 😀 😀 .
Lajcii - jaké chutě, teď jsem hrozná kuchařka, jsem ráda, že zvládnu aspoň základ a kluci se nají. Určitě už máš dneska radost, že si na chvilku odpočineš. No přeji ti to. A kdy vyrážíte??? Jo a večer jdete ven a celý babinec, tak se super bavte a pak napiš jak bylo!!!!§ 😀 😵
Ili - ty jsi psala, že jsi měla v květnu 35 a zapadla jsi duben květen, tzn. že v te době jsi měla ještě 34 a tím pádem ten čínský kalendář odpovídá klučíkovi nebo se snad pletu?? Jako je to fakt jedno, já tam samou holku až do září, takže mu budu věřit. Jinak já mám jen 2 kamarádky co mají kluky po IVFku a zbytek same copandy. Taky se chystáme dělat pokojíček, ale zatím to nechaváme plynout. Uvidíme až po všech těch testech, do te doby ani nic nekupuji a ani nic neberu od holek. Už měly tendence kupovat, ale zůstalo to v práci. Jsem strašně pověrčivá, ale jinak až ta doba příjde, tak se těším na okupaci těch obchodů. Konečně budu mít zase po nudě. 😀 😀 😀 😀 Nevím jak ty, ale já po mladém nemám jediný kousek. Prostě nic. Takže začínat budu od nuly, hlavní je, že nevím co, proto to tady studuji a válím u toho oči. 😀 😀 😀
Jinak včerejší slavnosti na hradě byly nádherné. Hrad byl v obklopení pochodní a do toho všeho ta atmosféra. Krása, romantika a jiný svět. V hl. rolích Laurinová a Vízner, jinak směsice slovenských herců. Moc doporučuji všem, ale zřejmě až příští rok, jelikož lístky prý už nejsou a trvá to do 4.8.
Užijte krásnou neděli. A kde jako jste všechny????? 😀 😀 😀 😀 😀

michule
autor
2. srp 2009

Ili - tak teď jsem ještě jednou projela ten kalendář a máš pravdu, nevychází to, no mám místo oči pomeranče. 😀 😀

ili5
2. srp 2009

michul, já měla 35 let 5. května a Et byl 11.5, takže už mi bylo 6 dní 35. Jsem si nadělila dáreček ke kulatinám.
Já taky nemám nic, měla jsem i nové věci nepoužité, nebo jsem toho měla spoustu, plen, košilek... půjčila jsem to kámošce i s postýlkou, se vším a ona zbarabovala, vystěhovali je do holobytu, tak jsem o vše přišla 😀 .
Já taky nebudu ještě nic kupovat, ten pokoj chci předělat kvůli oken, vymalovat a je dost děcký, nábytek hlavně, a Nikol je velká, tak jsem dala do Avoza inzerát a koupím vestavěnou skříň a komodu. Chtěla bych to stihnou než bude škola, ale nevím jestli to stihnu. Musím sehnat malře a ty okna. Jssem rozeslala mejly s rozměrama a ještě mi žádná Fa neodepsala. Na skříně taky čučím co chodí reklamy do schránky,buď na míru nabo co by mi rozměrově páslo hotovka, ta vyjde levněji.

lajcikova
3. srp 2009

hezke poénděli,pro mě konečně volnoooooooooooooooooooo 😀
jinak včera sme byli 4 a nakonec jen tři,ale bylo super holky zpivaly -vínečko bíle,ostuda jka blazen,ale aspon sme se odreagovaly 😀

nevite za jak dlouho dojde ms od agulutinu?sme si ho pichla ve čtvrtek a furt jako nic 😕 je to 4den,a anii naznak-si to tělo jako ze mě děla prdel či co.sem zvědava jak pojedu na dovču s ms 😝 😠 se na to.....

ja taky nemam ve vybavě nic,měla sme toho spoustu ale po tom potratu sem všechno vyhodila,takže nemam nic.a nějak mi to tedy hlavu nelame.

nic jdu asi teda vařit nebo co,pak zase kouknu 😉

ili5
3. srp 2009

Ahoj,
tak já už jsem po obědě, dělala jsem koprulu s vejcem,tak už jsme po obědě. Nějak se venku chmuří, mohlo by sprchnout, je sucho a dusno, vnusně se dýcchá.