Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

koczurka
22. srp 2009

AHOJKY HOLKY!!!

Lajci,moc pěkný úsměv. 😉 To máš ale zlatého chlopka doma. 😵
Konečně sprchlo,už to bylo neúnosné ty vedra.

ili5
23. srp 2009

Ahoj kočky, lajci, je to moc hezky napsáno a moc mě to dojalo, myslím, že už se musí zadařit, nebojej!! Vidíš, chytnout se chytne, přišli Ti na trombozu, tzn, že nyní Ti dají léky a bude to OK, tomu věřím moooooc.
JInak já ve čtvrtek ve 4 ráno mě vzbudily pohyby miminka. Pod pupkem víc v levo to bylo jak elektřina, brnění. Kdo jste byl někdy na rehabce a dávali vám elektro, tak přesně takto a pak vedle toho buchy buchy malinké, no já pak nemohla usnout, jsem si to napsala hned do kalendáře. V pase už mám 96 cm. takže 13 cm víc, pupek mám vygajdaný, že by se mi tam vlezla 20koruna celá, jak chlap, fůůůůůj. A bradavky? takové kola jak mlýnské, a černají, hrůza a děs, mám ty bradule přez celé prso, jak mám výstřih, tak mi ty bradule vylízaj, to jsem teda při Niki neměla. Dnes začínám 5 měsíc, toto utíká... Včera jsem byla u kámošky, tak jsem si vypůjčila další knihu pro těhu, no já pak půjdu dělat porodní asistentku, jak budu vše vědět, nebo do CAr, to myslím,že taky toho už víme dost jak doktoři, co holky? 😀
U nás pršelo jen v noci, celou noc a od rána zas sluníčko a je hezky. Ale dobře se dýchá, jak popršelo. Já se dávím kukuřicí opět a k tomu jsem si do1/2 l. krigla odšťavnila jablka a hrušky.

lajcikova
23. srp 2009

ahojik

ili je to už skoro rok co sem to album psala ☹ a stou trombozou mam dojit jen kdybych byla nahodou těhu........ 😔

je ty už citiš mrnouska,musi to byt nadherny pocit 😔 😵

holky ale takova hruba absence--no fuuuuuj 😠

ili5
23. srp 2009

No nevím kde jsou ostatní, asi na vzduchu dýchyjí. Snad dojdou při neděli.

michule
autor
24. srp 2009

Ahoj holky, všem krásný večer. Já když nenapíšu brzy ráno, tak aspoň večer 😀 . 4 dny jsem tu nebyla a teda nic moc se to tady nepohnulo!!!!!!! No nevadí, snad se zase rozepíšeme brzy všechny. Jinak já jsem zažila moc fajn neděli. Drahému jsem na vánoce koupila tandemový seskok a tak si byl včera splnit sen a byl skákat. Byli jsme v Kunovicích u Uherského Hradiště a zážitek to byl nezapomenutelný. Alespoň pro mě. Drahý byl trochu zklamaný, že to bylo strašně rychlé a že z toho nic nemá. No, ale podruhé skákat nebude, musela jsem na to na pěkně šetřit. 😀 Ale jako dárek to je určitě skvělé. Mladý bude mít v březnu 18 a asi si taky skočí. Musí ovšem rychle, jelikož se může skákat do 195 cm a to mu ještě 5 cm chybí, ale kdo ví co bude v březnu. 2metrového chlapa nenasoukají do letadla a kdyby ano, tak ti tandemisté jsou malí, tak nevím jak by si s takovým čahounem poradili. 😀 😀
Ili - to je skvělé s mimiskem. To je to na co se strašně moc těším. Tak hlavně, ať miminko kope, ne moc bolestivě. 😎 Jinak Ili - já ani nevím kolik mám v pase, jelikož pas nemám od stimulace a 93 určitě nemám, to mám daleko více. Ale nemám metr, mladý si něco měřil a neví - chudák - kde ho dal. Jen doufám, že to byla třeba délka nohavic 😀 😀 😀 😀 😀 .
Lajci - moooooooc hezké fotky. Já tě teda provokovat Polskem nebudu, i když to byl ráj pro oči, hůř už pro peněženku. 😀 😀
Evi - co holčičky?? Jak to zvládáš náhradní mamino????
No a tak se ozvu každý den pravidelně, ať o sobě trochu víme. Všechny ještě jednou moc zdravím. Hezkou noc a Koczurko - dávej fotky Honzuláka, je to totiž k neuvěření jak roste, to není možné, ty mu dáváš nějaké zázračné krmivo!!!! 😀 😀 😀

michule
autor
25. srp 2009

Ahoj holky, přeji všem krásné ráno. Posunuji nás ze 3ti strany. Za chvilku vyrážím zase ven a tak nevím kdy se tady zase ukážu, ale při této docházce budu mít 3příspěvěk posobě. 😀 😀 😀 😀 Tak hezky užijte sluníčka a napište, třeba jen pozdrav, jo? 😀 😀 😀 😀

evkaa25
25. srp 2009

ahojky všem 🙂
Tak koukám,že to tady trochu vázne,ale nebojte.Mně dneska končí hlídání,tak od zítra tu zase budu závislačit několikrát denně. 😀
Holky jsou zlatíčka,fakt si to dost užívám.I když večer chodím spát se slepicema. 😀 Holky jsou čipery a držet s nima tempo neni lehké. 🙂 Se ségrou jsme alespon super pokecali po dlouhé době.Jinak neni na nic čas.
Ili to musí být super ty pohyby......Už se na to taky moc těším.
Koczi jo máš pravdu,že jste mi tu psali,že doktoři se můžou mýlit.Jsem strašně štastná,že se mýlili a že se nám podařilo otěhotnět 🙂
Nic musím fičet za holkama at mi z domu neudělají kůlničku na dříví 😉

ili5
25. srp 2009

Dobré odpoledne, tak jsem sr přejedla a piju šťávu z ostružin, jsem si uvařila šťávičku, odšťavnila jablka a hrušky, tak to do sebe na přeskáčku házím. to budu zdráva. 😀
V tom pase mám 96, to jest o 23 cm více, bojím se abych nepopraskala, tak to mažu valezílou večer i prsa, tak mám masnou i postel, povlečení. Pak ležím nahá, ale vazrlína nevpije, tak to pak košile odnese 😀 Jak jsem šla rodit Niki, tak jsem v den porodu měla v pase 105 cm, to už mi chybí jen 9 cm 😅
Jinak ve stimulce jsem už přibrala na 63 kg, a toto mám furt, tak nevím že vypadám jak bravek, ale žádné kilo navíc, to nechápu. Boky mám široké, nic starého přez ně nenavleču, kozy o 2 čísla větší, břicho jak před porodem, obličej kulatý jak prasátko, měla jsem oválný, a kila nikde. Asi to pak skočí najednou.

evkaa25
26. srp 2009

Dobré dopoledne všem 🙂
Tak mi ty moje neteřinky před chvílí odjely ☹ Je pravda,že už se těším,že si odpočinu,ale je to tu ted takové smutné......Žádné štěbetání,ještě že tu je ségra se svým miminkem,ti jedou až večer. 🙂
No a pak tu budem zase sami s pejskem 🙂
Ili koukám,že baštíš a piješ samé zdravé věci.Já se taky snažím jíst co nejvíc ovoce a zeleniny.Včera mi ségra přivezla švestky,tak asi udělám bublaninu a zbytkem se naláduju jen tak 🙂
Bříško už musíš mít pořádné. 😀 Já se radši nemněřím,jelikož já mám bříško velké pořád.Máme to v rodině.Celkově nejsme tlustí,ale vše co přiberu,tak do břicha.Někdy jsem z toho zoufalá,ale ted už se těším až bříško poroste a bude to protože v něm roste miminko 🙂
Pořád čekám,že se ozve Petista a nic.Asi ted dohání práci a jen nemá čas......
Michule tos dala manželovi opravdu super dárek.Můj manžel po tandemovém seskoku touží už dlouho.Já jsem kdysi taky chtěla,ale časem u mně převládl strach.Ale musí to být super 😎
No nic,jdu uklidit trochu náš domeček.Je to tu po holkách,jako kdyby tu vybouchla atomová bomba 😀

lilienka
26. srp 2009

ahojky holky
tak se ozývám,že není nic nového 🙂 tento týden mám odpol-takže nuda doma,V pondělí jsem v práci podlézala mašinu a zvedla se asi o 30cm dřív-auuuu.Záda mě bolí jak po hodině tvrdého vzpírání a o šrámu na zádech ani nemluvím(kámoška se koukla a prý-no rygol tam máš pořádný 😀 )aspon nějaké"vzrůšo" v robotě 😒
Evi pomalu si zvykej na nepořádek 😉 Já když přiberu(jako že jsem ted přibrala 3 kila přes dovolenou... 😖 )tak jen do nohou a zadku(jsem jak kuželka 🙂 )zkusím něco zhodit do stimulky,protože se jinak propadnu hambou jak tam napíšu svou váhu...holky,já jsem tak přemýšlela-ty 3 placené pokusy je na osobu nebo na pojištovnu?jako že by stačilo vyměnit pojištovnu a byly by zase 3(chápete mě ne?) ale to by bylo asi moc snadné co? Už mě to nebaví a unavuje mě to.V sobotu máme ukončení prázdnin,tak aspon speru držku 😀 akorát ale nejspíš budu mít po 16ctce(odpol.noc 😖 )ale bude tu celá rodina vč.tety a bratrance.Malá od bratrance už dostala vozíček(psala jsem o ní,jestli si vzpomínáte-nechodí-má tu spinální sval.atrofii 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 ) tak jsem zvědavá jak jí to jde.Je takový zvláštní,ten vozíček-má jen 3 kola-"podvozek"jako u kočárku co má jen ty 3 kola.No uvidíme.Tak zatím.

michule
autor
26. srp 2009

Všem krásný den. Tak já mám navařeno, vvypráno a vytřeno. Je půl 11 a teď se zase budu do večera nudit. Mlaďoch mi dělá zle, jelikož jde na koupko a zítra jede až do neděle na Hartu. Takže z něho moc radosti nemám.
Evi - to je jasné, že ti teď bude zase smutno. Když je plný barák, je vždy veseleji. Nesmí to být plný dvoupokojový byt, to je pak hotový masakr 😀 😀 . No a drahý byl hotový když jsem mu předala dárkovou letenku. Ono totiž všeonecně platí, že chlapům se strašně špatně kupují dárky. Takže co letos vymyslím nevím. Je pravda, že je to drahá sranda, ale je to fakt na celý život. Já mám fobií z výšek, ale pokud půjde příští rok mladý skákat, chtěla bych to absolvovat s ním. Třeba to překonám a můžu zase běhat po rozhlednách. 😀 😀 A s bříškem se neboj, uviddíš jakou rychlostí to půjde. Já když se dívám na album od Koczurky a porovnám si bříško s ní, tak to co měla v 18tt, já mám už dávno. To je znakem toho, jak hezky vypadala a jaký vorváněk budu a jsem já. No úplně mám problém tu hodit fotku. A včera mi kamarádka řekla, že její známa má takoý pupík a má v září termín. Tak to jako nechápu. 😒
Ili - já to mám stejné, fakt. Mažu se poctivě i během dne. Ale já mám Elasti- q a olej od fa Hipp, všechny trika a podprdy mastné. Jenže mě neskutečným způsobem to břicho svědí a říká se, že se nemá drbat, jenže co dělám já!!!????? No jedu jak opičák co má blechy. Stojím venku a škrábu se. Katastrofa. Teď jsem se nevážila, příští týden mám poradnu, už se těším, na tu váhu už méně. Tuším, že mám cca 4 - 5 kg navíc. A jak píšeš ty. Boky, nad zadkem ty ,, bochánky lásky ,, zadek a už se mi kulatí obličej. Takže to bude jako přes kopírak před 17ti lety. +25kg a tentokrát, vzhledem k věku to půjde dolů asi hůře. Takže zbohem moje krásné 15ctery džíny a trička velikosti S. doufám, že mi aspoň noha zůstane stejná. 😀
Peťka nepíše, asi opravdu hodně maká, stejně tak Lajci a Lili. Monča - dovča. Takže 3 těhule, které se doma nudí nikdy nezklamou.

michule
autor
26. srp 2009

Lili - to by mě taky strašně zajímalo. A taky to, zda když se dva rozejdou a mají za sebou 3 IVF, jestli partner by mohla jít s jinou partnerkou znovu na IVF nebo ta ženská s jiným partnerem????? Nevím, taky jsem nad tím přemýšlela. Ale údajně 4 IVf ještě není zcela hrazeno pacientem. Prý se něco málo ještě přispívá, ale kolik to ví čert. Jinka malé o bratrance je mi stranšně líto, to je hnusná nemoc. Ten kočárek je jen záplata, ale aspoň něco. A nedři tak, budeš ojizvená jak z Vitenemu 😀 😀 😀 😀 .

ili5
26. srp 2009

Ahojek, to IVf je na osobu, je jedno kolik partnerů si veměš, jen 3 pokusy a můžeš přejít jinam na pojišťovnu, ale už prostě nic. 4 pokus Ti pojišťovna uhradí ještě léky nějaké, záleží kolik jsi vyčerpala, takže ve státním CAR Tě 4 .pokus nevyjde tak drraho. Srtejně nadstandarty si platíme sami, + něco málo za ET, takže žádnáí hrůza. Při 5. pokusu se ooplatí injekce sehnat přez známe atd... Vím že to berou i chlapi co cvičí, menopur, atd si píchaj a zhání. Mě taky nabízeli prachy ať jim prodám injekce 😀
Já dnes měla den otevřených dveří, tak teprv dovařuju obídek. Papriky rajskou. Polévku s játrovýma mám od včera a kuře taky, tak si každý může vybrat.
Mám na hlavě barvu, pak letím porozdávat balíčky Avonu, ještěže je dnes hezky venku. 🙂

monali
26. srp 2009

ahojky,
tak zdravím už jsem zpátky z dovolené, v práci jsem od pondělka, ale pořád se ještě nemůžu dostat
do tempa 😠 😒 Nevím co dělat dřív a tak v tom mám chaos a udělané nemám nic 😠 Akorát tak
postupně dočítám koníka ( a to i v práci), naštěstí jste toho zase tolik nenakecaly. 😉
Na dovči bylo fajn, akorát to rychle uteklo.
zatím pa, jestli mi to vyjde už vás dočtu a večer kuknu.

lenkacar
26. srp 2009

cože ili chlapi do sebe perou tyhle srajdy? já padam .. 😕

lenkacar
26. srp 2009

nevim co jim z toho rostě mě 4brady a prdel 😝 ,holky jsem v plusu 13kg díky hormonů v neuvěřitelně krátké době ,kdy já tohle shodim ,nevim ,proč na mě toto tak působí ,díky antiko za 3měs. 10kg

ili5
26. srp 2009

Zdravím monali, tak jsis odpočala a hurá do práce. fajné věci vždy utečou a jiné se táhnou jak smrad.
Leni, to mi povídej, já než šla vůbec do IVF, tak jsem vážila 56 kg, pak 1. Et, pak KEt, další příprava na Et a před zavedením šup 63 kg. Ale jsem hlásila 61, nebo 63 už mi připadalo moc 😀
Došla jsem z proccházky, na etapy jsem chodila, tak mě bolí nohy a natékají mi. Jsem si je dala nahoru, ale nepomáhá. Musím koupit krém na unavené nohy s mátou. Mě v tom rve. A to chodím už jen v cuklích, v krásných nových botech nemůžu vůbec jít. A to se má v těhu chodit na dlouhé procházky, aby byl snadný porod, jo ale to bych přišla o nohy! 😀

michule
autor
26. srp 2009

Ahoj holky, všem krásný večer.
Ili - to je fakt, dlouhé procházky a nohy zaražené až v žaludku. Já to praktikuji taky, ale zrovna teď jsem si masírovala šlapky, hnus. Jak stařenka. A říkáš, že injekce si píchají i muskulátoříci, jo? To jsou volovéééé!!!
Monali - ahoj. Takže ty už jsi doma!!!!!! No a já myslela jak si neužíváte už druhý týden a ty už makáš. Boroku. Tak se dej dokupy a napiš jak bylo ( já vím, že super, ale kde jste všude byli atd. )
Lani - je to naprosto normální. Já začínala se stimulkou před cca 4lety o váze 57 kg. Před otěhotněním jsem měla 63 kg. Takže každá stimulace na mě zanechala nějaké kilčo. Nejhorší na to všem je a bylo, že ze žrádýlka se hubne lépe, ovšem hormony se v těle drží strašně dlouho a opravdu jsem vždy hodně a až nezdravě makala, abych se dostala aspoň na 60kg. Nezoufej, hlavní bude ten kýžený výsledek a ten už musí vyjít. 😀

evkaa25
27. srp 2009

Dobré ranko všem 🙂
Barák prázdný,ale asi mi už zůstane to brzké vstávání.Vstala jsem v sedum a už jsem neumněla nějak usnout.Když tu byly holky,tak jsem si přála,abych mohla ještě chvilku spát a ted....No alespon toho stihnu víc.
Manžel dělá až do pěti,tak jezdí domů kolem půl šesté,takže se budu asi trochu nudit 😒
Píšete tady své váhy.Já mněla někdy před 1 IVF 64kg.Před otěhotněním jsem vážila 71 kg.A ted mám 72kg.Takže myslím,že vaše váhy jsou úplně v pohodě. 😀 Já se vždycky taky styděla to říct,když se doktoři ptali.Většinou se na mně tak divně podívali,jelikož já na to tedy nevypadám,ale váha je neúprosná ☹
Monali zdravím tě z dovči.Počasí jste mněli myslím po celou dobu fajn,že?A jak bylo jinak?Kde jste všude byli?
Já jdu ted v sobotu na zapíjení svobody,tak alespon zažiju pořádný babinec.Holky říkali,že jakož to jediná střízlivá,je budu hlídat 😀 Tak jsem zvědavá 😀 😀
Michul,tak mladoch si bude užívat na Hartě,jo?!Tak pozor,abys nebyla zároven mamina a zároven babička 😀 😀

evkaa25
27. srp 2009

Tak koukám,že tady závislačím sama 😀
Snažila jsem se opravit to moje nastavení.Tak jsem si posunula datum poslední MS o 12 dní,aby mi to psalo správně,že jsem v 10tt.Datum porodu mám 28,3,ale to se mi tam nepodařilo nastavit 😒 Mi to bud píše 27,3,nebo 29,3.Ale to je to nejmenší. 🙂
Ráno bylo venku nádherně.Sluníčko,ale nebylo horko.No a ted začalo pořádně pršet.A to jsem zrovna chtěla jít na procházku.
Ili mně poslední dobou taky bolí nohy.Ale ne chodidla,ale spíš v kolenách.Vůbec nevím z čeho..........
No nic,jdu zalít kytky a pak asi relax u knížky.Kouknu na vás večer,jestli tu někdo pisne 🙂

monali
27. srp 2009

ahojky 😉
Evi, Michul, Ili - vaše starosti s váhou bych chtěla mít 😠 Michul a Evču jsem viděla - obě tenké jak proutek,
Ili určitě taky tak, co mám říkat já - skoro velrybka 😝 😒 😀 . A vy jste teď aspoň těhu, já přibírám a nemám
se ani na co vymluvit 😉
Jinak na dovči jsme byli v Hřensku - kousek od Děčína. Můj největší zážitek - celé Hřensko je jedna ulice,
miliony ťamanských stánků, mezi tím sem tam restaurace. A to je všechno. Normální obchod ani jeden, jedině
potraviny a ty jsou taky ťamanské. A ještě ti hajzlící ani nechtěli mluvit česky - jenom německy. 😠
A teď tam frčí hlavně ptačí krmítka - stojací i visací, poštovní schránky a disky na kola - no čuměli jsme
jako blázni 😀

Jinak každý den jsme chodili po různých skalních vyhlídkách ( nejlepší je se šplhat do kopce, když je venku
32stupňů - nikde žádný stín = v půlce kopce jsem žádala o rozvod a manža tvrdil, že má infarkt 😀 - no jo,
to jsme my turisti 😀 ) . Dvakrát jsme si udělali výlet do Německa - jeli jsme turistickým autobusem, vlakem i tramvají a ještě i lodí po hoooodně hnusně špinavém Labi. A ještě jsme se tam v info centru připojovali na český internet, manža kvůli počasí a já jsem rychle kukla co nového na koníkovi 😉 😀
Počasí nám vyšlo úplně skvěle - bylo až moc vedro - nejstudenější den bylo asi 27stupňů. Jenom v pátek odpoledne trochu pršelo - tak jsme to prováleli v hotelu - velmi příjemné - doporučuji 😀
A ještě zážitek - v hospudce kam jsme chodili na večeře měli bramborové knedlíky plněné uzeným a zelí -
moje oblíbené jídlo - tak jsem si ho tam za ten týden dala hned 3x
😉

monali
27. srp 2009

Evi - to věřím, že když jste měli barák plný tak ti teď připadá prázdný, holt se budeš celý den těšit, až se
ti vrátí drahý z práce. A ta váha - to neřeš - ty jsi vysoká a štíhlá - a já malá a buclatá 😝 😀 a to vážíme
stejně. 😀
Ili, a jak při tom všem zvládáš starost o souseda? a nebo už se stará někdo jiný? Měla by ses šetřit a odpočívat,
ne?
Michul, a jak dopadl Zoro, když jsem měla jeden den , že kouknu tak jsem zjistila, že skončil? 😠 Tak zas nic
nevím.
Lajci, tak co nového, jak jsem to tady tak četla - dost mě pobavilo to s tím psem, jak si tě táhnul k sobě 😀
Lili, tak co záda, už je to lepší, musela to být šlupka. A navíc jsme tady jediné dvě, které už zase chodí do
roboty.
Koczur, malý je moc hezky, jenom poctivě dodávej fotečky, ať se můžem kochat.

monali
27. srp 2009

Ještě vám musím napsat, včera když jsem přišla domů měla jsem tam dopis z fakultky. Uplně ve mě hrklo
co se stalo, jestli jim ještě něco dlužím nebo co se děje 😖 a manža mi ještě říká - třeba píšou že jim
vypli proud a naši mražáčci rozmrzli. Jsem ho měla chuť zabít 😠 však ono by mu taky nebylo do smíchu,
a když jsem ten dopis otvírala tak taky nervozně čekal co to bude --- naštěstí jenom nějaký statistický
dotazník uf,uf uf 😉 na vyplnění. Ale fakt jsem se bála. 😉

evkaa25
27. srp 2009

Monali,tak to byl vyčerpávající příspěvek.Jsi šikulka 😀 😀
Jak tak píšeš,tak jste se na dovolené opravdu nenudili.To muselo být zajímavé,ty vaše výstupy v tom hicu.
A byli jste se třeba i někde koupat??
A co ty t´amanské krmítka 😀??Přivezli jste si nějaké? 😀 😀 😀
A k té váze.Skorovelrybka určitě nejsi.Neboj,za chvilku bude KETík a po něm už budeš těhulka,tak budeš moct přibírat a přibírat a svádět to na těhu.Tak jak to dělám já. 😀
Když píšeš o tom dopise z Fakultky,tak mně nedávno přišel dopis z Fertasu.Máme tam zamraženou dávku manžových spermií.Pořád nám říkali,že je to tak hrozné,že si je tam radši máme nechat zaražené,kdyby nešly k IVF použít právě vytvořené.Platí se za to myslím 1000kč za půl roku.No a ted nám psali,že jim 1000kč dlužíme-což je pravda.Naposledy jsme to platili,před 2 IVF.
Tak jim manža volal,at napíšou číslio účtu,že jim to pošlem a oni že ne,že to chcou hotově.Takže to určitě balí do své kapsy 😠Jak jinak by jste si to vysvětlili?
No a ted když se nám podařilo otěhotnět,nevím,jestli to mám platit dál.ěch 1000kč jim určo zaplatím,ale uvažuji,že to necháme rozmrazit.
Na druhou stranu to beru tak nějak jako pojistku a bojím se,že když to udělám,tak se něco pokazí......Tak nevím,nevím.........

ili5
27. srp 2009

Monali, to muselo být nádhera taková dovča. Já byla akorát na chajdě, ale stačí na tu bídu. V každém městě mají ťamani jiné zboží, mě baví se hrabat v tom bordelíčku, jako žínky, misky, svíčky atd. Prostě nepotřebné zbytečné věci, ale vždy si je nakoupím a mám radost jak levně a barevně jsem nakoupila 😀
O souseda se starám furt, měli včera ohledně pozůstalosti, tak tu byla jeho nevlastní dcera, samo že jen na skok, tak to vyřídila, dala jsem ji oběd, pojedla a jela do Čech. Jsem ji říkala, že synové ani nezavolají, nepřijedou, jak se mu daří, jestli nemá hlad, nebo aspoň zavolat 2 minuty jednou za měsíc, to je hrůza fakt.
Holky, neuvažujete o srazíku?? Pokud je venku ještě tepločko, někde na terasku posedět, co vy na to?

michule
autor
28. srp 2009

Ahoj holky. Moc vás zdravím opět po dvou dnech, ale nějak jsem začala navštěvovat známe, a že jich je, no a tak mám stále co dělat. Večer si vás prolouskám, posměju se a než stačím napsat, spím. 😀 😀 😀 No a když jsem včera večer přišla domů, tak pro mě drahý připravil překvapení. Ve vaně ( až po okraj ) byli věci pro miminko 21 let staré. Má to po synovci. No a já jsem přebírala a přebírala a z těch 3 velkých pytlů vybrala 2 velké tašky. No baby - řeknu vám, to jsou historické kousky - retro styl 😀 😀 😀 . Já si koupím hipies oblečeky a můžu zamířit znovu do woodstocku 😀 😀 . Dupačky, košilky vzadu na vázání, čepičky, trička a z čeho jsem tedy byla v šoku, tak byly spací pytle, které dnes stojí majlant a já mám 3 letní. Ovšem být astmatik, tak jem na JIPce. To jste ještě nečíchaly!!!! Dnes jsem to zkusila vyprat, už to visí, je toho celý sušák, alě ještě to po praní muselo projít kontrolou a zase něco vyhodila. Byly tam i staré zežloutlé plínky, ty budou skvělé na okna, které nevím kdo umyje. 😀
Moni - úplně vím jak ti bylo na kopci a jak krásně a odhodlaně jsi přemýšlela o rozvodu. Fakt to vidím. Ale jak píšeš, kdy tohle ještě zažiješ? Vždyť teď bude Ketouš a jsi ,, V Tom ,, ( pro jistotu ti chlustáááááááááááááámmmmmmmmmmm bacilinkaaaaaaaaaaaaaa těěěěěěhhhhhhhhhhhuuuuuuuuuuuuu ). Jo a s tím dotazníkem ( nyní už i poslaným zpět do Ol ). Taky jsem měla šok, že co se asi stalo, že mají zprávy o kterých já nevím, ale ono to byl dotazník na tu mou Leidenskou Mutace ( trombofílii ). Tak jsem jim tam napsala jak to se mnou, věřím, že je to pro dobro věci. Nám pomohli a proč jim nepomoci my, že? A ty kila - Moni - tak jde vidět, že jsme se dlouho neviděly!!! Co se teď stalo, je nechápající 😒. Však počkej!! 😵
Zoro dopadl výborně, ten jeho syn šel v jeho stopách, takže krásný, mladý a chtivý Zoro junior.
Evi - než malďoch odjel, říkám mu ,, podívej se na mě !! ,, a on znechuceně ,, no a co jako ,, a já ,, ať ta tvoje baba nedopadne jako já, je ti to jasné? ,, ( ukázela jsem mu pupek a ještě přifukla ). On se smál jako vůl. Tak jsem opět nejela na googel a vyjela obrázky pohlavních nemoci a držela mu obličej u monitoru. A on ,, no tak to je hnus ,,. Myslím, že jsem mu znechutila soulož až do neděle, pak to asi opadne. 😀 😀 😀 Jinak já osobně si myslím, že by jsi to zaplatit měla. To je železná jistota. My máme 9 nanučků a jistě si je tam budu držet co to půjde. Ne, že bych myslela hned na další miminko, ale někdy ty staré baby fakt zblbnou a nevíš co se jim v hlavách honí. Nakonec budu mít pro drahého ten fotbalový tým 😀 😀 .
Ili - ty jsi strašně statečná baba. Já tě obdivuji. Fakt mi stačila ta 13ti letá praxe v domově. Návštěvy tam chodili jen o důchodech, ani jsme je nezdravili, vychcance. Jinak Ili - kdykoli máme srazík, tak ty jsi jediná, která to na poslední chvíli odvolá, takže pokud něco naplánujeme ( a já jsem pro ), a ty nedorazíš, zbalím oře a půjdu ti do Karviné udělat ostudu. JO? 😀 😀 😀
Zbytek holek moc zdravím. Lajci a Lili - dříčky. 😀 Koczurku nevěrnici jednu. Peťku odpočatou a s frantíkem v ruce. Mimco - ta snad už má i po Ketíku, tak držím stašně moc palečky pro úspěch. No a Fandra a Gabča - snad jsou holky v pořádku. Ozvěte se!!!!!!§

evkaa25
28. srp 2009

Dobré dopoledne 🙂
Michl,ty ses nám tady teda rozjela 🙂Jen tak dál 🙂
Ty oblečky,to muselo být super. 🙂Je to originální.Pak hod něco zajímavého z tohohle tvého úlovku do albíčka.Jsem moc zvědavá.
Ten tvůj puboš musí mít z tebe radost. 🙂Úplně tě vidím,jak mu ukazuješ ty pohlavní choroby 😀
To zaplacení pořád zvažuju.Jak píšeš,je to železná jistota!!ALE zase si říkám,že nám tam říkali jak hrozné spermie manža má a ony to nakonec /MOC ZA TO DĚKUJI/zvládly samy.Tak asi nebudou tak úplně nepoužitelné.Manža bral skoro celý půlrok po 2 IVF Profertil,tak si říkám,jestli neinvestovat radši do toho/je dosti drahý,1000kč na měsíc/Že možná právě ten Profertil pomohl a spermijky se zlepšily.Asi pošlu manžu někde na spermiogram,aby jsme věděli v jakém stavu ted jeho spermijky jsou.Celou dobu co bere Profertil na spermiogramu nebyl.
Ili taky obdivuju,jak se zvládáš starat o tvého souseda a k tomu ještě zvládáš svojí rodinu.Klobouk dolu.
Ili kdy jedeš k dr?Myslím,že už se to nějak blíží,že?

ili5
28. srp 2009

Ahoj, tak se ještě nestalo aby jsme byly na první straně a jako první diskuze, super!!! 🙂
Michul, sice chodíš velice málo, ale pak napíšeš seminárku na celou stranu 😀 . J8 takové věci měla při Nikol, ještě dokonce peřinky po mém tátovi, vevnitř peří ručně drané, samá krajka, po doma byly na zimu fajn. Jinak nemám ani plenku teď, tak mě čeká vše shánět od píky. Od sousedky švagrová má věci od malého z Anglie, její chlap i ona tam pracují, má toho 4 pytle pro miminko kluka. Tak se jdu na to podívat a něco koupím. Hopsadlo, přenosnou postýlku, takové věci věci nechci, ale nějaké hadříky bych určo vzala, prý některé jsou nové, že to nestihl ani unosit. Záleží kolik za to bude chtít, že?
Na sraz mám teď čas furt, nikamnejezdím, jen středa škola, tak jak se domluvíme, tak dorazím na 100%
Dnes jdu k našim, mamce na narozky bude gulášekk kotlíkový srnčí, makrely, dortíček. Už se těším. Dělala jsem jen polévku s nudlema a židovský salát pro souseda. V 13 hod jedu, počasíčko vypadá že výjde, tak už se chystám, mě to totiž nějak trvá vše v poslední době, vařím půl dne, úklid ani nemluvím....

michule
autor
28. srp 2009

No holky - vždyť u mladého jsem měla tytéž oblečky, jenže jsem to všechno dala pryč. Tehdy jsem byla v přesvědčení, že další dítě nebude. No a teď se mi vzpomínky obnovily. Mám to na domácím sušáku, ať si lidi ( u nás debilní drbny ) neřeknou, že ta baba se zbláznila, že už pere. Vysvětlovat jim to, že na čisto se to bude prát těsně před termínem je zbytečné, jsou tak prosté, že by to nepochopily 😀 . Chodím kolem těch malinkatých věciček a směju se jak vůl. To je rozkošné. Ještě jsem se nezmínila o botkách. To je asi 20 párů, tehdejší cena 25 ,- až 45 kč. A taky šraky do kočárků a lehátko do vany. To musím teda pořádně vyprat, je to to klasické s železnou konstrukcí. Myslím, že rybička kdyby věděla do čeho jde, tak už mám pohyby 😀 😀 😀 . Dneska existují vodítka na děti, to je taky výborná věc.
Ili - určitě si kup ty věci. Vždyť já tady ty kousky mám jen na doma ( jak já říkám na zabarák ). Ta kámoška co čeká ty dvojčátka tak se prohýbá u poladny. Všechno ve dvojo. To jsou šílené sumy a taky si myslím, že má obrovskou radost když něco dostane. No musíme si pomáhat. Jinak musíme holky zbantovat na sraz. Někdo musí navrhnout datum a místo ( no to zase bude dohadování 😀 😀 😀 ).
Evi - mlaďoch si vzal foťák sebou, ale jen co dojede, tak fotím, některé kousky jsou opravdu nepopsatelné a musíš je vidět. 😀

evkaa25
28. srp 2009

Jo holky,ten sraz by byl super. 🙂
Je pravda,že já mám víkendy až do 12,9 plné a kvůli pracujícím holkám,by to určo mnělo být o víkendu.
Co třeba v sobotu 19,9??