Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

evkaa25
31. bře 2010

Ili,tak to je fajn,že je malý hodnoučký.
Já jsem právě malou uspala a peláším dělat oběd.Jsem ale docela grogy.Ono někdy ji stačí dát si ji na bříško a ona usne a já ji pak přendám do postýlky.Ale někdy ne a ne usnout třeba tři hodiny a chce se pořád nosit.Ale je to náš vysněný a vymodlený andílek,takže rozmazlujem a rozmazlujem,nosíme a nosíme. 😀 😀 😀
Já právě na papíru z porodky mám napsáno,že mám jít s malou na kyčle ve třech týdnech bud k nim a nebo do Hlučína podle bydliště.Ale moje pediatrička mi říkala,že se chodí až v šesti týdnech.Takže já jaksi nevím,kdy teda mám jít. 😅 Asi půjdu něco mezi a bude. 😉
No nic jdu dělat rychle ten oběd,než se malá vzbudí.Venku nic moc počasí,tak asi nepůjdu ani na prochajdu,tak nevím,jak to bude odpoledne se spaním.........
Všechny zdravím 🙂

mimco
1. dub 2010

Já jsem ale trubka 😅. Michul, ty jsi měla pravdu! Testovat se moc brzy nemá.
Já jsem pokaždé měla // už po 6-ti dnech od KET. No, dneska je to 9 dní. Ráno jsem si skočila ještě pro test (jiný typ), co kdyby, že? Byl negativní, tak jsem ho hodila do koše a jela za ségrou. Před hodinou jsem se vrátila a nedalo mi to, vytáhla jsem ho z koše a co myslíte? Byla tam 😀!!! Slabounká, spíš duch, ale byla, i manža ji viděl. Je to naděje. Oni mi ten KET dělali horzně pozdě, já už jsem to vlastně měla 27. 3. dostat, je možné, že tu mrchu drží ta divina a divigel? Břicho jako na mrchu mě už nebolí a po dlouhé době mám z lentilek prsa 😅.
Připadá mi to neskutečné, každopádně raději žádné předčasné radování, to už tady 3x bylo. Pozítří testnu ještě jednou a uvidí se. Od pondělka chodím do práce, dneska mám noční, ale žádná dřina, internet a TV.
Moc Vám děkuju, že na mě myslít.

ili5
1. dub 2010

mimco, suprrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr! Zázraky se dějí a zvůášť na Velikonoce, se svatí smilovali. Dobře, žes ještě testla, bys zvedala těžké, úklid velikonoční a ono je těhulkování. Teď dávej pozor na sebe a piš jak se cítíš a jak čárka sílí. Myslím, že nevydržíš do pozítří, zítra tesni a hned dej zprávu a fotečku do alba. Mě taky 7 den nic, pak jsem kukla za chvíli a nevím zda byla druhá, nebo jsem ji vytáhla spíš očima z toho proužku 😀 a pak každý den silnější a pak tlustice. Takže moc gratuluju!!!!§ 😉

mimco
1. dub 2010

Já jsem si právě vzpoměla na testy od Koczurky a dnedka jsem jí koukla do alba, pamatuju si, že to HCG jí hrozně pomalounku stoupalo, Koczi, nemýlím se, že?
Já jsem včera vysávala a vytírala 😖. A dneska jsem si s babičkou dala turka s kofeinem.
Já jsem prakticky vůbec neležela, furt někde trajdám a dneska ségru konečně pustili domů, tak jsem za ní letěla. Před tím s babičkou na hřbitově, trošku jsem to tam mamušce poklidila. No a zastavila jsem se až teď v práci.
Ale možná je to tak dobře. Před tím jsem ležela s nohama nahoře, bála se pohnout a jak to dopadlo, blbě!

koczurka
1. dub 2010

AHOJKY VŠEM!!!

Mimco,moc držím pěsti aby čárky jen tloustly. 😉 Jo to jsem byla já,dlouho mi to neukázalo až pak jak píšeš,strašně špatně viditelná čárka,bylo to dvanáctý den po ET.Nikomu jsem to ale neřekla,ani drahému a tajně jsem doufala a modlila se.Jo a testila jsem pořád,ráno,odpol. i večer.Den po dni sílila,pomalu ale jistě.Tak pevně věřím že to tak bude i u Tebe.Držím pěsti moc,moc,moc. 😉
Evko,to jsi dobrá že už jsi schopná i vařit.Já jsem nebyla schopná dlouho vařit,byla jsem unavená jak blázen.Nosila mi mamča obědy,ještě že tak.Až pak jsem si najela na svůj režim a začala jsem pomalu stíhat.No asi máš hodnější dítě. 😀 Jen rozmazlujte,však si to ti naši bobci zaslouží že? 😉 😵
Ostatní moc zdravím.
Zatím pa...

evkaa25
2. dub 2010

Ahojda. 🙂
Mimco,tak já se přidávám a taky moc moc držím palečky,aby čárka jen sílila. 🙂 Taky je asi dobře,že budeš chodit normálně do práce a snad na to nebudeš tak moc myslet.usí to vyjít!!!
Koczi,tak ono je to u mně každý den jinak.Někdy toho stihnu poměrně dost,malá spinká a je jak andílek. 🙂 A pak přijde den,kdy jen pláče,nechce spát a já si nestihnu ani vyčistit zuby,najíst se,zajít do sprchy nebo na záchod.Natož uvařit,nebo uklidit. 😅 To bylo zrovna včera.Mněla jsem už docela nervy,Janička pořád plakala a já nevěděla,jak jí pomoct.Pořád mávala ručičkama nožičkama,byla strašlivě neklidná.Trochu se bojím,aby to nebyla ta tříměsíční kolika. 😠 Nedávno jsem začala kojit přes kloboučky,jelikož mám jednu bradavku trochu vpáčenou a obě už jsem mněla docela bolavé,tak nevím,jestli to třeba nemůže být tím,že přes ty kloboučky spoliká i nějaký vzduch.Takže dneska zkusím kojit zase bez nich a uvidíme. 😉
Ili,tak ono to s těmi kyčlemi bude asi taky všude nějak jinak.Já asi půjdu něco mezi 3-6 týdnem a bude. 😀
A co naše Michul a Darča?Jak se vám vede?
A ostatní snažilky?Myslím na vás a držím moc moc palce,aby to vám všem konečně vyšlo!!!

ili5
2. dub 2010

Mimco,
já taky poprvé ležela s nohama nahoře, bála se vzít hrnek s čajem, atd. Teď po ivf jsem za 2 dny jela do školy, nervy, do toho vaření, starat se o staříka, no uteklo to, nemyslela na to tak jak poprvé a povedlo se. Asi se fakt musí ta děloha prokrvovat a ono to uchytí. Psychika dělá hodně a tělo to pak vypudí.
Já dnes a včera gruntuju, okna, dnes u souseda okna, ale jsem se včera zas nastydla pořádně, že nemůžu dývchat, kýchám. Tak malý vypadá lépe, jen ten kašel, tak zas to dostane ode mě. Furt spí. Dnes zas celý den, jen nakrmím, ani neodbrkne, spí. Teď jsem ho vzbudila, spí od 10, nakrmila ve spaní a spí zase. Taakže jdu pověsit záclony k sousedova, dám prát další várku záclon, i když se dnes nemá prát, pere se v Ježíšově krvi, se říká, ale já na to vzpomněla až pozdě, takže to musím doprat a pověsit. Odpoledne mám návštěvu. Chci si nazdobit beránka, ozdoby vytáhnout a mít už Velikonoce se vším všudy. Sladkosti a vajíčka čokoládové už jsmew pojedli 😀 tak jsem zvědavá jak dlouho vydrží beran. Mám i roládu, jen ji musím naplnit krémem a polít čokoládkou a kokosem.
Evko, já jsem dostala lístek na ortopedii s kýčlema a tam na lístku to je napsané kdy mám jít. Dala mi ho sestřička jak byla u mě nadruhý den jak došli z porodky, místo a hodina a ve 3 týdnech. Pak na ortop. mi sesdtra napíše další návštěvu, 6 týdnu a nyní ve 3 měsících. Tak ten lístek mám furt doma a chodím jen s tím lístkem na polikliniku.
Koupila jsem malému s JUSTu mast na průdušky, tak mu to mažu, když tak kucká. Já si to taky namazala i spánky, ale smrdí jak pamela pro babky na kolena 😀 Ještě zvažuju kapky do páry pouštět trea tree.

mimco
3. dub 2010

Tak to vypadá, že z toho asi nic nebude, včera 2 testy, skoro neviditelný duch a dneska ráno téměř úplně neviditelný.
Jedno se možná snažilo, ale nepovedlo se.
Ve středu jedu na krev tak uvidíme. Pořád jsem to ale nedostala. Myslíte, že to drží ta divina???
Nevypadá to dobře.
Monali, prosím kde ti dělali tu laparku? Dívají se i do dělohy? Myslíš, že budu muset na tu inseminaci čekat dlouho? Děkuji.

mimco
3. dub 2010

Ještě jeden dotaz mám Monali. Jak dlouho je po té laparce člověk mimo? Myslím, jestli je třeba nemocenská a jak dlouho jsi byla v nemocnici? Děkuji, jsem to ale zvědavá.

ili5
3. dub 2010

mimco, po laparce jsem byla fit během několika hodin. za 3 šla domů. mohla jít dom na druhý den, ale praskly mi stehy v pupku, šil mě znova a ošetřovatelka, dobrá duše mi utrhla dren, husa. Ale měla jsem se super, nadstandart, jídlo na výběr, plno dobrůtek, holky za mnou odskakovaly i mamka, odpoledne další návštěvy, paráda 😀 .
Divina to určo drží, mě po ket držela dlouho, i když byla po krvi, stále neměla, až vysasdíš, pak dojde. Neházej flintu do řita, duch je duch. Já měla po ket bílo jak sníh, ani duch, ani prd, takže něco tio určo je. 🙂

mimco
3. dub 2010

Dren? Ach kurňa, to se mi moc nelíbí a to vedl z břicha, nebo ze spod? Au Au
A kde ti tu laparku dělali?
Díky za odpověď.

mimco
3. dub 2010

A tos neměla vůbec pozitivní test?

ili5
3. dub 2010

Dren je v břichu. Neboj je to rychlovka t vytáhnutí. Většinou se tahá na druhý den, tak to nebolí, někdy 😀 Laparku jsem si nechala dělat u nás ve špitálu, chodím k asistentovi přímo, tak mě oparoval i cysty, tak mi to vlastně navrhl on, měla jsem stejně srůsty, endometriozu, cysty, tak mě vyčistil přijednom a udělal profuky, zjistil, že jsem už neprůchodná, po slepáku jsem dostala srůsty a vejcovody se mi zavřely, takže jsem paK musela na IVF.
Pozitivní jsem neměla ani po 1. IVF ani po KEt, ani náznak, ani 5-13 den, nic. Takže něco určo se děje, neboj.
Jen po 2. IVF jsem měla 7den, takovou mlhu jen, kterou jsem tahala očima, asi jsem ji viděla jen já, ale byla tam a teď ta mlha leží v postýlce, takže laparku ani potřebovat nebudeš!!!!

koczurka
4. dub 2010

AHOJKY!!!

JDU JEN POZDRAVIT A POPŘÁT HEZKÉ VELIKONOCE!!! 😵 AŤ JSTE POŘÁDNĚ ZMRSKANÉ A POLITÉ AŤ NEUSCHNETE.
MĚJTE SE KRÁSNĚ.PAPA

ili5
5. dub 2010

Ahojky,
my dojeli z hor, malému se moc líbilo, zas to prospal celé dny.
Mimco, nevidím žádné zprávičky, tak co jak čárečka druhá, sílí? Kdy jedeš na krev?

Hezké Velikonoce.

fandra
6. dub 2010

Ahojky.Zdravím po velikonocích.Jak se vede?U nás celkem pohoda,malý začíná zkoumat své pěstičky a věci oklo.Fotky nové bohužel nevložím,protože mi to hlásí nějakou chybu této webové stránky a prohlížeč mi to zavře a zpětně otevře.Psala jsem i admin ale neporadila. ☹ Koczi byla jsi teda zmrskaná a politá?A kdy dáš nové fotečky fešáka Honzíka?Michule a Evko a jak vy bojujete s malýma princeznama?

michule
autor
7. dub 2010

Ahoj holky. Moc vás zdravím.
Nějak se nemůžu stále dostat k PC. Důvod je jednoduchý - ta neša princezna je tak uřvaná, že nemám sílu, čas a bohužel ani náladu. Dává nám takový záhul, že nevím ani co se děje ve světě a TV jsem neviděla ani z rychlíku. V noci spí, ale v 5 ráno si chce vykládat. Takže proč né - omezuji se jen na brmbrm autíčko, hafhaf a bůůů. Pak melu během dne páte přes deváte a okolí mě nechápe. Potřebovala bych spát a vyčistit si hlavu, ale to nastane asi až půjde do školy. ☹ ☹ Cvičení nehrozí, takže stále vypadám jako po porodu 😀 a pak, že stresem se hubne.
Včera jsem byla na poradně, máme 4990g a už snědla i bráchu 😀. Faldy má tak obrovské, že ji nemůžu ani pořádně umýt 😀. Taky má nějakou alergickou reakci - nevíme na co. Potničky to tedy nejsou, nasadila nám MUDr fenistil a uvidíme. Je dost možné, že ji svědí tělíčko a nemůže se poškrábat a tudíž ječí. No uvidíme. No a příští středu jdeme píchat naušnice, takže se připravuji na hysterický krávál po zbytek dne.
Tatínek je z ní ovšem vyřízený a neustále pěje ódy jak je krásná, jenže on je celý den v práci a to by se mi taky zdála přenádherná 😀. Takže nosím a zpívám a když přestanu, tak záchvat!!! V kočárku je zlatá. Včera jsem se v te zimě procházela 4 hodiny, hlavně že spala. Toť o naši krasavici.
Mimco - staršně moc držím palečky na pozitivní krev.
Ili - tobě tiše závidím. To snad ani není možné, že tak malý krásně spinká.
Fandro - snad ti to brzy půjde ať se podíváme na malého Jiřulu. Jinak u nás velikonoce neslavíme. Takže zmrskaná jsem dost od zlatíčka, jako mátoha. 😀
Evi - co Janička? Jak jsi psala, že každý den je jiný a jednou nestihneš nic a jindy ano, tak u mě je to tak, že nestíhám většinou nic. Hezky napapat a šupky do kočáru. To je boží klid. Zima nezima, prostě chodit a vozit. 😉
Koczurko - malý je už asi v pohodě, že? Byl taky uřvanec, nebo jako od Ili spavec?
Lili a Moni - jak vy pokračujete?
Musím končit, při každé minutě se ozvu pravidelněji. Čert se vzbudil. Hezký den všem.

evkaa25
7. dub 2010

Ahojda.
Já Velikonoce nesnáším,vždycky jsem jezdila s manžou někde na výlet,ale s Janičkou jsme byli samozřejmně doma,tak bylo veselo.Malá byla naprosto zlatá o víkendu.Sobotu i neděli prospala.Ale v pondělí to zase začlo.Neumí usnout,je neklidná,ručičky jí lítají na všechny světové strany,trápí jí prdíky a vzteká se u kojení,což způsobuje,že mám celé bolavé bradavky..........
Podezírala jsem ji,že před tatkou o víkendu hraje zlatíčko a přes týden mi pak dává záhul,když je manža v práci.Ale ted byl na velikonoční pondělí doma,tak mu předvedla,co dokáže! 😀 😀 😀
A trvá to do dneška,v noci spí tak od 10-12,nebo do 1.Pak od 2-4,nebo maximálně do 5 a pak prostě ne a ne usnout.Musím ji pořád nosit na rukách,to pak nepláče,ale jakmile ji položím do postýlky,začne řev. 😖 Včera jsem ji chovala od půl osmé až do půl 12,to pak na hodku usla a já padla na hubu a jen tak zírala do prázdna a odpočívala. 🙂 Ted leží vedle mně v postýlce a pěkně sebou šije,tak uvidím,jak dlouho to vydrží.
Michul jak píšeš o tom blábolení,tak to je přesné.Snažím se jí zpívat,ale ukolébavky mi jaksi nejdou,tak plantám Halí belí se Skákal pes a tak.No slyšet mně tak někdo,tak asi nepochopí. 😀
Jinak tu mám trochu problém s tchýní,která by mi chtěla strašně pomáhat,ale já o to jaksi nestojím. 😖 Pořád mi tu chodí koukat na Janču a mně leze hrozně na nervy.Včera už jsem vybuchla a řekla jí,že potřebuju s Janičkou svůj klid!Tak uvidím,jestli to zabralo...........
Mimco,pořád na tebe myslím,jak to dopadlo?Doufám,že čárky jen sílí!!
A co Monali,Lajci a Lili?Holky jak se máte?Myslím na vás.........
No nic,malá už se budí,za chvilku bude řev,tak tomu jdu raději předejít.Mějte se pa pa.........

ili5
7. dub 2010

ahoj,
michul, malý byl taky uřvan, však jsem psala, že na zabití je, ale po tom měsíci či 6 týdnech úplně změna, asi vyměněný za zlatáčko. Jen jí a spí. Je přesný jak hodiny, v noci ve 2 a v 5 na jídlo. to se začne protahovat, tak letím ohřát vodu, nakrmit ve spánku a pokračuje ve spaní, žádne brknutí, nic. V 5 to samé, jen ho přebalím ještě a spí do té 7, to nesnídá, je po nás, vypije tak 20, někdy nic, pak si vykládá, já mám hodinu pro sebe. Jdu do sprchy, káva, net a v 8 30 už volá, tak ho nakmím a on se povalí, přebalíme a jde do postýlky spát. Nyní spinká a já píšu sešity do školy, nemám nic přepsané, jsem na to prděla. Jinač usíná samozřejmě s peckama na břichu, stáhnutý zavinkou a přikrytý peřinou, to dávám pravidelně, má to moc rád. Zavinka je už krátká, má 62,5 cm, tak mu čohaj nožky 😀 .
Na Velikonoice jsme jeli do hor, taky nesnáším. Malý je na cestování zvyklí, od počátku jezdíme, však byl zvyklej od mističky cestovat 😀 .
mimco, jak ty, zlatko? 🙂

mimco
7. dub 2010

Nazdárek, tak bohužel negativní, duch zmizel a na krvi to bylo jasné.
Nedá se nic dělat. Laparka mě nemine. Takže asi ta inseminace, holt je to asi osud.
Každopádně holky buďte rády, že máte už ty zlatíčka na světě u sebe a už tam nemusíte jezdit.
Čeká se tam čím dál tím dýl, fakt pakárna, ordinace bez pacientky a půl hodiny nikdo nevyleze.
Přestávám chápát pořadí v kterém volají pacientky.
Hrozně se těším, že to snad jednou skončí a my si s manželem odpočinem, už je to fakt na palici, pořád dokola.
Oni tam jsou naštěstí tak strašně hodní, že se na to čekání pak člověk ani nemůže zlobit.

Tak se zatím mějte holky a posílám pusu všem Vašim miminkám 🙂.

lilienka
8. dub 2010

ahojky holky
mimco nebudeš mi věřit,ale mám skoro stejný průběh jak ty. Taky jsem testla a test vyhodila,po práci mi to nedalo a test z koše vytáhla a byl tam duch.Hcg jsem měla jen 13,75-ale to bylo ještě 2dny před termínem mrchy,musela jsem si to tak hlídat kvůli práce,protože ted jsem na vcelku"nebezpečné"práci.Ale už 5tý den špiním...takže je to asi fuč. No ted už ale opravdu nevím co dělat,všechny vyšetření co mi dr navrhl,jsme absolvovali.Piju kontryhel,jím kys.listovou,ovoce,zeleninu a zase je to na 2 věci. Manžovi jsem neměla sílu to říct-počkám až co mi řekne dr.Normálně se mi nechce žít-ale to pokaždé,to zase přejde. Mějte se holky.pa

ili5
8. dub 2010

Ahoj,
mimco, to mě strašně mrzí! Snad laparka bude v poho a bude stačit pouze IUI!!! Není to tak náročné jak IVF. Moc štěstíčka přeju!!!!
Lili, tos otěhotněla přirozeně? Tak to je suprové, máš velkou šanci, že se to určo chytne za malinký čásek! Já taky pila kontryhel, jedla chilli, do všeho sypala na prokrvení dělohy a snědla 3 balení Wobenzin. Ten mi hodně pomohl, byla jsem furt marod, cysty, srůsty atd a to mi poradil gyn. a pak už se to chytlo. Nevím co vše mi pomohlo, určo Březinová hlavně, ale i ty sračky co sem do sebe házela. A to jsem kouřila 😀 . Teď ne, přestala jsem den před ET a vydržela do teď, takže asi nezačnu. Uvidíme po 1. velké pařbě 😀 . Zatím se na akcích držím, nebo v noci bych to nedala vstávat 2x k malému a přes den bych prospala s ním. Až půjde na službu na víkend k babičce, tak toho využiju, snad se dočkám někdy.
Čekám na tchánovce, mají dojet za chvíli na návštěvu, kuknout na malého. 1 za měsíc ho vidí a vidí rozdíly jak roste, prý je pokaždé jiný.

mimco
8. dub 2010

Ahoj Lili, to je mi fakt líto, je to tvrdé, tentokrát mě to nejvíc mrzí právě kvůli manželovi, byla to jeho poslední šance na vlastní děti. Určitě počkej na výsledek od doktorky, na blbé zprávy je vždycky dost času.
Já začínám dostávat hrozný strach, že nebudu mít nikdy děti, tím by pro mě skončil život. Bohužel život v bezdětném manželství není reálný, tedy pro mě určitě ne. Zní to úplně hrozně, ale je to tak.
Neumím si představit co bychom jako dělali. To bychom jenom celý rok chodili do práce a z práce, 1x za rok na dovolenou, která už nás taky neláká, protože oba snímě, že pojedem k moři nebo někam na chatu 3.
Zatím a drž se.

ili5
8. dub 2010

Jinak, musí to být hrozné, vidět 2. čárku a pak nic z toho.
Já čekala 14 let, každý měsíc pravidelně jestli se nestane zázrak. Kolik testů prubla, nikdy ani duch. Nevynechala ani 1 měsíc abych v koutku duše nečekala na zázrak. A že to bylo měsíců, že? Se divím, že jsem nebyla z toho v Opavě 😒 Nakonec jsem se dočkala, kdy toho mám tak hodně, že jsem ani nedoufala a stal se zázrak. Bůh se na demnou smiloval, vidí kolik musím věcí stihnout a žádná odměna za to není, tak se smiloval a poslal mi Patynka.
Zkoušela všechno, i čarování od kámošky, tak jsem opakovala nějaké nesmysly každý večer, měla takový oltář v šatně a svíčku, se divím, že jsme nevyhořeli 😀 !!!Pak se jmelí muselo na strom ovázat....No vyšlo, nevím co pomohlo. 😅

lilienka
8. dub 2010

ale kdepak přirozeně-to já nemám ani tu nejmenší šanci 😒 byl to náš 5tý pokus.
Víš mimco,já si taky vždycky představovala,že budem 4 až 5,taky si neumím představit život ve dvou,ale zase-nejsem sama a mám toho nejlepšího chlapa na světě i když občas si zazlobí.
Prostě se s tím asi budem muset smířit či co.Nebudu utíkat ze zivota a nebudu se k vůli tomu trápit.Prostě to tak je a basta. Uvidím jak mi bude a asi zkusím nějakou výšku nebo aspon nějaký kurz,at nezakrním a prostě se zaměří m na "karieru"pokud se tomu tak dá říkat.
Ale ještě neházím flintu do žita.Ted si protiřečím co? 🙂
Ili tak ty ses dala na čáry jo? jsem se pobavila.To já se dala na šutry 😀 mám u sebe 2xlapis lazuli,měsíční kámen a ještě avanturin-se divím že se v bazenu neutopím 😉
No nic-jdu na chvilku na sluníčko-načerpat vitamín D

mimco
8. dub 2010

Já se stím bohužel nikdy nesmířím a ani nechci. Byl to taky pátý pokus.
Já mám sice taky super chlapa, ale nás to spíš rozděluje než spojuje.
Na všechno zatím máme čas, ještě to pořád budu zkoušet, my se nevzdáme.
Minimálně do 35let.

ili5
8. dub 2010

Mimco, mě bude 5.5 36 let, tak taky jsem to zkoušela dlouho.
lili, taky mám kamenů plno, růženín nosím stále s sebou, je to můj kámen ve znamení a koupila mi ho Niki jak byla malá. Ona je taková ježibaba, od mala se zajímá kdo je v jakém znamení , horoskopy, pak jak byla starší tak začla kameny sbírat a číst a pak čarodějnické knihy, má doma svůj koutek nad stplem, tam kouli věšteckou, knihy čarodějnické, kývadla, karty, velkou ježibabu, jak tleskneš, tak se řechtá, plno kamenů v misce. Dělala různé seance z holkama, pak jsem jí to zakázala v bytě dělůat, nebo jsem měla strach, aby mě nestrašilo v bytě. Já taky vykládala karty a zajímala se o takové věci, ale jak jsem zapadla, jsem s tím přestala. Niki si dala taky pohov, furt se jen učí, mají to docela těžké ve škole, tak ji nezbyde čas na koníčky.

imco, jak by Ti stačila jen IUI, tak je to zdarma myslím 6x ročně, tak to není takový záhůl a určo to výjde. Já mohla jen IVF a jen 5% šance s našimi spermošema, takže vyhřívejte se holky na sluníčku a myslet pozitivně!!!! 🙂

koczurka
10. dub 2010

AHOJ HOLKY!!!

Tak se nám zas ochladilo,toje děs fakt.Už ať je to léto. 😵
Michul,přesně vím o čem mluvíš,malý taky byl docela uřvan tak jsem neměla čas ani náladu vůbec na nic.Když přes den usnul šla jsem spát taky.Jinak bych to nedala.Malý byl dokonce tak vyčůraný že spal jen v kočárku přes den,takže já jezdila denně maratony,hlavně že spal.A taky chtěl nosit pořád,jakmile jsme ho položili tak řev,pak to ale najednou úplně pominulo a byl zlatý.Ty začátky jsou fakt záhul jak prase,ale pak bude dobře a budeš jen vzpomínat. 😉 Teď už je to s Honzulákem pohoda,i když každé období má svoje,teď zas lítám za ním a musím hlídat na každém kroku,všechno strká do pusy čuňas. 😀 Ale až nedávno jsem doslova vylezla z tepláků,zase jsem poznala co to je se nalíčit,učesat se po ránu a hlavně se vyspat. 😀 Takže se taky dočkáš neboj. 😉 Jinak s kily navíc bojuju dodnes,ale to mně už netrápí,mám zdravého prcka a to je hlavní,komu se nelíbím tak ať na mně nečučí. 😀 😉Malá má nádhernou váhu,kukla jsem do alba,princezna malá.
Nic musím jít,vzbudil se.Večer písnu k ostatním příspěvkům.
Papa

ili5
10. dub 2010

Ahoj,
ti kluci jsou myslím víc uřvani ze začátku. Já taky jak nemusím tak se ráno nečešu, nemaluju, chodím v pyžamu celý den, malého fuknu na balkon, tam spí nejlépe. Jak ale musím jít ven, nákup, škola, tak se vyloženě trápím se chystat. Doma věčně uřiganou halenu od malého, postel věčně převlíkám, kluci čůraj nahoru, takže jak ho svlíknu, tak má někdy i hlavu počůranou, já celá, prostěradlo. A to mám nachystaé u postele podložku, ale říkám si, teď určo nepočůrá a just. Včera pokadil tatínka ve vaně, už se sním večer koupe, vozí ho na podložce a slyším jak mě volá, tak vejdu a průjem všude 😀 měl to i v uších malý, nebo ho furt v té vodě držel a malý si lebedil, smál se. Tak jsem ho osprchovala. A to jsem se včera chtěla koupat s malým já. Mi to vyšlo.
Honzík už je pohodička, už začíná chodit? A spí celou noc? Já se těším až se vyspím celou noc. Dnes jsem byla na nákup v OV, vypila 2 kávy, ale jsem furt mimo. Koupila pampersky v Albertu mají akci, 1 vyjde na 3,2 kč ty bílé, noční, v testu v časáku vyšly nejlépe a držky a platila jsem nějak 890 a já dala stovku a čekám na výdavek, prodavačka zas na zbytek, na sebe koukáme, až mi to cvaklo. Tak jdse se omluvila, že jsem už vypila 2 kávy, ale jsem prostě furt mimo 😀

koczurka
10. dub 2010

AHOJKY!!!

Tak koukám že to tu fakt jede. 😀
Ili,ještě že to tu držíš jinak by nám to tu už dávno zamkli.Jinak Honzulík se vzbudí jednou za noc na sunarek a pak spí až do půl sedmé,takže fakt paráda.Ale poslední dvě noci se třeba nevzbudil vůbec na sunar až kolem pěti,vypil a ještě usnul.No tak snad už mu to vydrží. 🙂 Ještě nechodí,ale lítá po čtyřech nebo se plazí,i když už se mu povedlo i postavit a myslím že brzy chodit bude. 😵 Už aby to bylo,už fakt je těžký a moje záda už trpí jak pes.S tím čůráním mi to taky tak dělal no,ale teď už ne,teď zas čůrá pokaždé co ho položím do vany,v ten moment jak ucítí vodu tak čůrá. 😀 S tím pokaděním to je sranda no,to budou mít oba štěstí. 😀 Manžel by si měl podat sportku nebo něco. 🙂
Mimco,to je mi líto,doufala jsem a držela ti moc palečky.Co říct.S tím čekáním v Olmíku je to fakt na palici,ale taky jsem vždy říkala že jsou tak hodní že nejde se na ně zlobit.
Lili,taky mně to mrzí,ale je fajn že to bereš takhle.Vzdělávat se není vůbec špatné,taky jsem nad tím uvažovala těsně před IVF a pak mi přerušil mé plány Honzulík. 😀 Ale byla jsem fakt rozhodnutá,řekla jsem si že když nemůžu mít dítě tak si polepším vzděláním. 😉 Možná ti tvé plány taky skříží mrně. 😉 Ono to tak většinou bývá že nic není tak jak chceme a věci přichází v tu nejnečekanější době.
Evko,tak jak tak čtu tak Janička je pěkné kvítko,o víkendu zlatíčko a přes týden zlobík!Asi je víkendový tip,má recht. 😀 😉 Co kojení jak jde?
A kde vězí Lajci,Monali,Fandra a taky Petista dlouho nenapsala.
Nic jdu hodit sprchu a lehnout k telce.Mějte se zatím hezky....papa