Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

evkaa25
12. kvě 2010

Čauky všem.
Koczi,krásné fotky.Obzvlášt s tou výstavkou autíček. 🙂 To je moc roztomilé a vidím,že se táta s Honzulkou vyblbne. 😀 To můj Kája pořád hučí Janičce do hlavičky,že s ním brzy bude chodit na ryby.Že jí koupí rybářskou vestu a vlastní pidi prut a tak. 😀 😀 😀 On je nadšený rybář a od doby co máme janču doma,chodí na ryby každou sobotu se odreagovat. 🙂 Ti chlapi holt nic nevydrží.Když má Janča jeden ze svých dnů,kdy řve jak na lesy,tak manža je z toho málem psychicky labilní. 😀 Ale abych ho jen nepomlouvala,tak musím říct,že taTKA JE TO ÚŽASNÝ.mALOU PŘEBALUJE,HRAJE SI S NÍ.V noci k ní někdy taky vstává a uspává.No prostě šikulka. 🙂
Mimco,dík za pochvalu Janči.Jo vlásků má hodně,taky jí pořád češu kartáčkem.Jsem jak ujetá......... 😅
Jo Koczi,jak píšeš s tím kojením.To je přesné,někdy v noci ani tak moc nevypije,ale žužlá mně místo dudlíku.A to dudlík nechce.Občas si ho vezme,ale většinou ho vylpivuje.Proč by taky dudlala dudlík,když má mámu,že?!? 😀
Michul to o tom půl roku hladovém mimču je tedy síla.Chudátko malé.........Já mám mlíka myslím dost.V noci mně vždycky až bolí prsa,když mně nechá Janča spát víc jak dvě hodky,hned jsem nalitá.To spaní se jí zlepšuje den ode dne.Dneska mi usla ještě ráno v šest a spala do osmi,tak to bylo super. 🙂 Ted si vedla mně hraje ve vibrujícím křesílku. 😉
A k tomu tvému cvičení taky smekám klobouk.To já bych nedala.Se mnou cvičí zatím Janička. 😀 😀 😀 😀 😀

ili5
12. kvě 2010

Ahoj michul,
taky mi došel papír od Březinové. Dárcovství těchto oplodněných vajíček se nedarovalo kdy\sik, jsem se na to ptala, taky jsme překvapená z dopisu. Myslím, že myslela jako vajíčka darovat? nebo je tam napsáno nezbytné genetické vyšetření, no jsem z toho paf. Určo bych je někomu nedala,naše oplodněné, pak nevíš po letech se můžou vzít s naší rodinou ty děti, bude to jak psi, každá ves, jiný pes. To určo ne, aby mi lítali sourozenci mých dětí a já měla starch, aby náhodou si Pája pak nevzal svou sestru 😒
Koci, přesně tak. Odsuzovat tě nikdo nemůže, i když tady 😒 no!!
Evko, sedět na dia poradně nemusíš, nesmíš nic zvedat, lítat atd, ale jít si někde sednout pár metrů, nebo do auta a domů se může. J8 ji do tel řekla, že nejdu, já se neptala jestli se ji to líbí, já jen konstatovala. Donutit mě nemůže.
Jinak Radek chce uložit mimča a pak se po 4 letech uvidí, by šel ještě do holčiny. Tak nevím, asi to zaplatíme ma rok a uvidíme. Jinak jsem ještě neposlala fotku, ostuda. Ale zavolám pak a zeptám se Březinové b jakém stavu jsou, jestli mám do toho jít.
Takže Espumisan jste dětem nedávali, jen dospělí jedli? Zítra se poptám. 🙂

ili5
12. kvě 2010

Michul, zlatíčko, prosím Tě, nemáš ten papír co se má Mudr Březino vé polsat s fotkou? Já našla jen z genetiky z Olomouce, ale ten její ne. Prosím, můžeš mi to přeposlat na i mail? Ať to konečně můžu poslat? Chci ji pak zavolat a poptat se jestli to má cenu mrazit, jestli se po 4 letech nerozpadnou, mrazila je ona, tak si snad vzpomene. Děkuji-

michule
autor
13. kvě 2010

Ahoj holky. Moc děkuji za vaše názory. Beru je vážně a fakt jsem to potřebovala slyšet od více lidí. Budu ji volat a hned ji tedy řeknu, že přistupuji k likvidaci.
Ili - ten papír už nemám, poslala jsem to přeci i s tou fotkou, takže ti asi nepomůžu - promiň. A co se týká těch zamražených embryí, tak nemůžou se rozpadnout. Prostě ti je budou uchovávat jak dlouho budeš chtít. Jen tedy budeš ročně platit 1.000,-.Ale to je pakatel narozdíl od částky, kterou jsme daly za naše mimča. 😀 Každopádně ti fandím s dalším miminkem, já jsem taky tak mluvila, ale teď fakt vidím, co ta naša princezna stojí peněz a mlaďoch taky, takže je nechám svobodně dostudovat a dopřeji jim nějakou slušnou budoucnost.
Koczurko - malý je skvělý , to si stavěl do lajny sám ty autíčka? Jo a drahý má moc pěkné ponožky 😀 😀 😀 😀 😀 ( fakt se mi líbí ta barva!!!! ). Děkuji za názor. Cítila jsem to úplně stejně. Cvičit musím chodit, jsem jak rozvrzaná stará almara, léto za dveřmi a já jak slon. Neeeee, já bych chtěla mít zpět své kila, své džíny a své sny o dokonalé postavě 😀 😀 😀 😀 😀 . No, ale jsem nohama na zemi a tak jen 2 x v týdnu se jdu vyřádit.
Evi - to je masakr, malá je normální malá hašišačka vlasatá 😀 😀 😀 😀 . Je krásná, a zdá se mi to, nebo ne, ale je to celý tatínek? Přesně tak hučí do hlavy můj drahý Darči, že ji vymyslí tréninkový plán, budou hrát fotbal a plavat, no komedie.
Mimco - taky díky za odpověď . A co malinká od ségry, jak roste?
Holky viděly jste včera vizitu???? Bobečci malinci s těma pusinkama. No bečela jsem u toho jak koza.
A ďábel se vzbudil, jdu dělat jídlo než se rozeřve, ale hlavně, že je zdravá.
Jo a mlaďoch včera udělal autoškolu, ještě, že mu dají řidičák až za měsíc, chtěl by auto nejlépe hned, magor malý. 😀 😀 😀 😀
Tak krásný propršený den všem. Heslo dne: nemusí pršet, stačí když kape 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a ven se nejde....papa

ili5
13. kvě 2010

Michul, mražené jsou jen na 5 let, takže už jen 4 roky. Mi napsali. Musím se ji zeptat jak vypadali, protože mi říkala, že některé byly pomalejší. Tak je zbytečné to držet, když by se při kultivaci třeba rozpadli. Já našla jen papír z genetiky. Ten jsem vypsala a je tam kolonka na připomínky, tak jsme jim tam napsala, že příště bych v žádném případě toto nepodstoupila. Výsledky jsou zbytečně negativní 1:60 je dost a stresuje to v těhu maminku. Sousedka byla v Ov je těhu a brečela, vyšly ji taky pozitivní. No, hnus, prostě. Šla na plodovku a pak ty nervy čekat na výsledky a jestli to netrastí a jasně, že to bylo Ok. Jsme 3 ze vchodu co nám vyešly pozitivní testy a váýssledek Ok. A to nás tady bydlí 9 nájemníku.
Taky to řeším z finanční stránky. Ale Niki je za vodou, je příští rok dospělá. Byt ji zůstane po nás, my chceme za 5-6 let jít na barák bydlet. Pajinek má bohatou babičku, má velké majetky, 3 byty panelákové, chajdu, pronajímá hernu, takže Pajino je zabezpečený už nyní. V Karviné už má byt 2+1, který teď pronajímají a připadne jemu. A byl by zas jedináček, ja Nikča. Tak bych šla na 4 roky mateřskou a před skončením bych to zkusila a protáhla si mateřskou na další 4 roky, jak by to vyšlo. Ale cítím se stará a ta piostava nyní, teď vím co to je komlex méněcennosti. Nikdy jsem se necítila být tlustá, teď se stydím někam jít a to mám kilo na víc, ale to břicho, teda ta kůže jen, hnus. a ty prsa, se mi zdají prázdné. Já chodila po bytěw bez podprdy, teď chodím i doma v podprdě. Šla jsem na pernam. mejkap, obočí , rty a furt nejsem spokojená. To břicho bych potřebovala odstřihnout 😀
Jinak rifle trupky obleču, ale jak zapnu jen horní knoflík 😀 tak to bachoro se vleje nahoru a vypadám cigi rigi.
Dnes v poradně malý 7 240g a 65 cm, to je kus, co? Dnes jsem mu dala přesnídávku poprvé a jsme se nasmáli, se šklebil, pak jedl jak urvaný, krásně olízne lžičku, jsme čučeli.Dáváme od mala kapky na lžičce, tak si zvykl. Tatínek nakoupil plno papání, tak budem zkoušet. Večer dávám vločky vývarek s Nutrošem a spí do 3 30 hod od 20 hod a pak v 6 a pak do 8 rána, takže 12 hodin, bobek hodný. Nosit se furt nechce, dnes jsme měla návštěvy plný barák a se vztekal na rukách, jsme ho musela dát do postýlky, to je jeho lehárko. 🙂

michule
autor
16. kvě 2010

Ahoj holky. To máme krásné období, že? Co děláte? Asi to co my, že? 😉 Doma je tak dobře 😀 . Jsem zvědavá, kdy jako bude krásně. Včera jsem jela přes náš lesík k mamce a cestou jsem potkala nějakou mamču s kočárkem a ta mě oslovila, jestli náhodou nejsem Michule? No a světe div se, byla to Fandra - zdravím tě!!!!! 😀 😀 😀 Tak jsme se zakecaly, pochválily si miminka a zase šly za svým. Hned jsem to volala drahému ( musel mě poslouchat i když měl hodně práce a jen říkal,, no vidíš, náš zelený mercedes pozná každý ,, 😀 😀 😀 😀 ).
Fandro - malý je fakt rozkošný mišánek. Je to kus chlapa a v tom zeleném kabátku byl k nahryznutí. 😀
Ili - tak to jsem fakt netušila, že jen 5 let se to udržuje v dusíku. No vidíš, tak to ti vyjde akorát. No a jak píšeš, že se nám postava naprosto změnila, tak je to pravda. Já o prsou ani nemluvím, protože to je úkaz jako hrom 😨 😨 . Normálně bych šla na silikony, ale drahý o tom nechce ani slyšet. Pravda, ani ty prašule na to nemám, ale mu se to nelíbí, je totiž ,, dolňák ,, 😀 😀 😀 . Takže podprda to jistí. Ale zase ty naše ,, povadloně ,, za ten zázrak stály, takže to neřeším. Kus kůže na břichu bych klidně darovala, nechce někdo???? 😀 😀 😀 😀
No nic, ďábel se probral, opět mi pozvracela deku, tak to jdu ukidit a opět prát. Uvařeno už mám, teda v peci a budeme se nudit, vykládat blbinky a čekat na taťku. Tak vám všem přeji krásný den ( myslím jako stávený příjemně ) a pište ženky!!!!!!!

ili5
16. kvě 2010

ahoj,
michul, já to mám v tom papíru od Březinové, že na 5 let s ročním poplatkem 1 000 kč. Uvažuju na zpevnění prsou. Podprdu mám, ale bok je prázdný, tak to vypadá divně. Znám hodně kámošek co to tak nosí a vypadá to děsně. Ale jsem slíbila bráchovi, že mu na byt přispěju 100 tisíc, tak musím šetřit a za rok to zplatit. Něco ještě mám nazpořené, zbytek nevím. Jěště 1 rok mě školné, pak buzde lépe.

fandra
16. kvě 2010

Ahoj holky! To počasí je příšerné, je to děs. A prý má pršet až do úterka, takže se doma asi zblázníme 😠My máme jet zítra s malým k MUDr. na oční, protože mu pořád slzí jedno očko, ale pokud bude tak, tak to odložíme. Michul, já to taky hned volala manžovi a musel si mě do detailu vyslechnout 😀 😀 😀 Díky za pochvalu Jiříčka, však ta Vaše princezna je taky moc krásná a jak si hezky spinkala na bříšku 🙂 To nám včera vyšlo, že? Škoda, že tak není dneska. Já ani nebyla v obchodě, v tom dešti se mi nechtělo, takže jsme dneska bez oběda, tak si objednáme z pizzerky nudle s kuřecím masem. Mají je tam moc dobré a je toho taková kupa, že i můj manža (a to je jedlík 😀) to jí nadvakrát. Objednáváme to u Chachara, u šikmookých bysme si už to nedali, po tom, co jsme viděli v TV, jaké maso do toho dávají 😕 Jinak se odpo chystám žehlit a prát, ostatně jako tak 3-4 krát do týdne.

fandra
16. kvě 2010

Jinak jsem přidala pár foteček,tak můžete kuknout.

ili5
16. kvě 2010

fandro, to je nádherné miminko a zdá se mi celej tatínek, Ne?
co bylo v tv o těch šikmookých, já to neviděla?

fandra
16. kvě 2010

Ili, díky. Je to sranda - někdo říká, že je to celý tatínek a někdo zase, že celá já. My se musíme smát 😀K těm šikmookým - je to už dýl, co to dávali v telce. Normálně to byl maras, ta hygiena v kuchyni a uchovávání masa,kdoví jakého.U nich je běžné jíst psí maso.Jinak tvůj Patynek je taky princátko šikovné.

ili5
16. kvě 2010

fandro, děkujem. Možná je na Tebe, záleží jak je to focené. Fotky někdy zkreslují. Takže má něco z maminky i tatínka.
No prý jedí hlavně kočky 😠 . chachar nám chodí taky do schránky reklamy, ještě jsme neobjednali nic od nich. Tak jsou dobří, jo? No tak zkusím vyhledat jejich reklamu a objednáme.

evkaa25
18. kvě 2010

ahojky.
Tady to tedy pěkně vázne.A to je venku tak příšerné počasí. ☹ Je mi tak hrozně líto těch lidí,co se jich týkají povodně. ☹ Je to hrůza!
Já hlásím veliké pokroky se spinkáním.Né tedy mojím,ale Janičky. 😀 Včera uslahned po koupání v osum hodin a spala rekordních 4hodiny a 45 minut.No paráda!A pak po nakojení a přebalení ještě dvakrát po 3 hodiny.Jsem se vyspala do růžova! 🙂
Taky začíná krásně žvatlat.No kolikrát když si hraje v křesílku,nebo postýlce,tak ji jen tiše sleduju a směju se.Je úžasná kráska naše! 🙂
A jaké jsou pokroky u ostatních maminek?A co snažilky?Je to škoda,že tady za náma už moc nechodí........Já na ně často myslím a pořád držím palce,aby se jim konečně taky splnil sen,jako mně!!!
Ili,to je jasné,že mně nikdo nemůže donutit jít na tu diabetologii.Je to nepříjemné tam jít s tak malým miminkem a kvůli kojení pojede rozhodně se mnou,ale já chci vědět,jestli ta cukrovka vážně odešla.Mám známou,které už zůstala.No a já musím mít všechno.Těhu cukrovku,migrény v těhotenství,streptokoka a včera mi moje gynekoložkavolala,že mám nějaký nález na stěru z čípku. ☹ Snad prý nic vážného,ale uvidí se.No každopádně za Janičku to všechno stojí!!!Je to naše nejcennější zlatíčko! 🙂
Michul,já to popravdě moc nepoznám,ale když se malá narodila,byla jako já,když mně mamka porodila.Vážně jak přes kopírák. 😀 Hodně lidí říká,že je celý manža,ale spíš bude asi po mně.Ten kdo zná mojí ségru a její děti,tak ten říká zase,že je do naší rodiny.No až budu mít víc času,tak vložím nějaké fotky se ségrou 😉
Fandro,tak co byli jste na tom očním?Snad to neni nic vážného,tak pak dej vědět.
Nic pádím do hajan,zítra jedu k ségře na návštěvu s Janičkou,tak se mnějte pa pa........

fandra
19. kvě 2010

Ahojte holky! Evko, máš pravdu, je to něco šíleného s těmi povodněmi. Je mi těch lidí moc líto. U nás ve Výškovicích zaplavila Odra zahrádkářskou oblast, ke které tak rádi chodíme na procházky. Viděli jsme to z posledního patra u nás v baráku a je to fakt síla! Na tom očním jsme nebyli, protože dost pršelo, tak jsme to odložili na příští týden. Jinak snad to počasko se už umoudří, i na Netu ukazují, že od zítřka má být už i sluníčko a tepleji a v sobotu až 19 stupňů 🙂 Hurá! Dneska ve 13 hodin jdu s Jiříčkem po osmi týdnech na další kontrolu kyčlí, tak doufáme, že to bude zase OK. Evi, je fajn, že už Ti Janička spinká dýl, aspoň si i ty trošku dáchneš, že? A bude se to i nadále protahovat, uvidíš. Přeji všem snad už bezdeštný den!!! 😀

michule
autor
19. kvě 2010

Ahoj holky. Tak jako ty povodně jsou katastrofické. Je mi těch lidiček tak šíleně líto, že ani slov nemám. Nedovedu si dost dobře představit, jak bych existovala. Je to neštěstí. Co je proti tomu náš vytopený sklep. Měli jsme asi 3 cm vody a kočárky museli jít do jiných prostorů. Mladý včera kýbloval a odnesl 10 kýblu a vytřel, bohužel ne do sucha. Takže než to vyschne, potřebujeme tak měsíc. Nemáme totiž izolaci skepních prostorů. No a taky nám zateklo pod okna, ale to jsou nedůležité mapy. Ty nějak přemaluju. Už aby bylo tepleji. Doma je to na palici. Malé, pokud si nevšímám, tak řve jak za naroďák a já už mám taky nervy v pr....Dneska pokud odpoledne nebude pršet, jdu ven i kdybych měla navlíknout zimní bundu. Už fakt nemůžu. ☹
Fandro - ségra se dívá z oken jak se ta Odra vylila. No prostě maras. Chodíš na nožičky asi taky k Širokovskému, že? Nás čeká taky kontrola, asi za 14 dní. Tak tfuj tfuj, ať dopadnete dobře. Malý je skvělý a veliký. Takový míšan na cumlání. 😅
Evi - je mi to jasné. My taky pořád bádáme na koho je ta podoba. Ale je to ve finále úplně jedno. Takže malá dělá pokroky. Já závidím všem, kterým si děti hrají. Malou nezajímá vůbec nic. Jen my. Hračky můžu s klidem prodat. Jediná věc je fajn, že večer když ji položím do postýlky, tak se na ně chvilku dívá a pak usne. Zlaté noci!!!!!!!!!
Tak holky snažilky nemají o nás zájem!!!!!????? Ozvěte se. Bacilky sice už posílat nemůžeme, ale palcu na držení je tu víc než dost!!!!
Všem hezký den, v rámci možnosti samozřejmě a dala jsem pár foteček. Už je asi nebudu mít kde dávat, tak si taky založím to ,, rajče ,, jak Fandra a Koczurka 😀 😀 😀.

ili5
19. kvě 2010

Evko, já mám doma glukometr, který jsem jim ještě nevrátila, tak se občas změřím, i když zvýšené někdy mám, stejně bych dietu nedržela, takže jich zatím prdím. S malým bych tam nešla, nebo v čekárně u dia to páchne starobou, hrlza. Vždy jak jsem přecházela tímto pracovně, mě natahovalo. A šla bych za holkama do kanclu a malého nechla doma na hlídání. Ale zatím se mi nechce vstávat, musím dojít na 7 , nemusím se objednuávat, jak budu mít čas, tak mám dojít.
Glukometr jsem půjčila tátovi, má hodnoty děsně nízko, 2 jen, je mu špqatně. Tak jsem mu dala ať se měří a případně zajde se nechat vyšetřit.
Streptokoka mám od puperty v krku chronické, je taM nonstop. Já mám taky vše, mononukleozu, toxoplazmozu atd. Prostě zdechlina. ale do dr jdu až modrám, nebo omdlívám, mám tlak moc nízko.
Jedu d školy, mám 37,9 v krku jak nože, hlava motá. Píšem závěrečnou z čj, tak bych neprošla do dalšího ročníku, jelikož na pololetí mám N, nebo jsem šla rodit.
Jak na potvoru malý je hnusný, že už musím nadávat, řvu tady na všechny. Už abych jela a odpočinula si od nich.

koczurka
20. kvě 2010

AHOJ HOLKY!!!

Kukala jsem na ty Vaše dětičky a jsou všechny moc krásné!!! 😵 Posílám všem miminkám hubánka. 🙂
Jen v rychlosti protože jedeme pryč,malý dospává ale už se ozývá.
Povodně jsou šílené,ale snad už nezačne pršet a bude to jen lepší.
Tak utíkám,jen jsem chtěla pozdravit a dočíst co nového,u nás nic.Za pár dní už nám bude rok,šílené.Jo když už jsem u toho,nevíte kde bych mohla objednat nějaký dobrý dortík?Nemáte někdo zkušenost?
Zatím pá,večer....

fandra
21. kvě 2010

Ahoj holky. To počasí je fakt boží. Ještě, že jsem byla s malým dneska dopoledne venku, protože kdybych to nechala až po obědě, tak bych byla hodně zklamaná ☹ Michul, jo, chodím k Širokovskému. Kontrola dopadla dobře, ještě nemá vyvinutá jadérka, další kontrola za dva měsíce. Koczurko, koukni na stránky Cukrárna Větrník v Ostravě - Porubě na Bulharské ulici. Mají tam na stránkách fotogalerii dortů a jsou moc hezké. Udělají ti tam i fotku na dort z jedlého papíru, to taky je super. Je tam i telefon, kdyby ses na něco chtěla zeptat. Holky, přeji vám všem hezký víkend! Snad už bude i to sluníčko 😎

koczurka
23. kvě 2010

AHOJ HOLKY!!!

Tu to zase pěkně vázne. 😠
Venku je konečně hezky,i když je to pořád aprílové.Ale je tam fajn teplo.Já si teď uvařila kafčo tak si ho pěkně vychutnávám,taťka dohlíží na skřítka. 😵Já ty neděle odjakživa nesnáším,je to tak divný den,takový nějaký unuzený a člověk už myslí na to že je zas celý týden před náma.
Fandro,díky za tip.
Mějte se krásně a pište,papa.

ili5
24. kvě 2010

Ahoj, my dnes dojeli z hor, počasí krásné, jsme opálení, pusu mám spálenou spíše 😀 . Dnes začlo ráno lít, tak jsme dojeli domů. Malý celý den na vzduchu venku, ráno v 9 ven a v 19 na koupání domů. Krmení, přebalování vše venku. Bylo nádherně. Chtěli jsme jet na Slovensko, ale ve středu píšu a neměl to kdo za mě napsat, švagriňa nezvedala tel, spala, tak jsme jeli jen na hory.

fandra
24. kvě 2010

Ahoj holky.To počasí je fakt zajímavé, ještěže máme tu pláštěnku na kočárek. Dneska jsme byli na procházce a cestou nás chytl slejvák jako hrom, za chvilku zase bylo sluníčko, to je aprílové počasí 😅 Ili a kde jste byli na horách? Evko a Michul, jak se máte?

ili5
24. kvě 2010

Máme chatu v Horní Lomné. Tam bylo moc hezky. Ráno pršelo, tak jsme se sbalili, že pojedem dom a ono zas vysvitlo sluníčko, ale jeli jsme . Dojeli tady a tady slejvák, škaredě... bouřka teď...
fandro, krasaveček velký, taky pucloček, že? Kolik vážil a měřil ve 3 m? čepičku Ti snese na hlavě? mY MÁME PROBLÉM, čepku jen v ručce drží, na hlavě nemá rád. Na levo, v tom zeleném mi připomíná Pajina, taky se tak tváří v kočárku spokojeně, ty grymasy.

ili5
24. kvě 2010

Posílám Pájinka

ili5
24. kvě 2010

Tady vyvádím v postýlce.

ili5
25. kvě 2010

Evko, jak jsi dopadla na cukru? Už to máš za sebou? Já chtěla jít dneska, ale mám dosrtu, tak jsem neodolala a dlabala hned ráno, tak zas nic, chjo.

evkaa25
26. kvě 2010

Ahojky holky. 🙂
Tady to tedy žoje............ 😅 😀 Vidím,že asi stíháte tak jako já. 😅
Janička je posledních pár dní opravdu šikulka.V noci vstává třikrát,to nakojím,přebalím chvilku pohoupu na balonu a zase spinká.No pohodička.Někdy mi usne přímo v posteli po kojení,tak ji někdy nechávám a spíme spolu.Nedávno jsme spolu tak k ránu spinkali a na postel se nenápadně vkradla Trixinka a lehla si mi k nohám.Manža šel právě do práce,tak nás vyfotil a pak mi to ukázal.Jsem se musela smát...........Taková normální rodinka prostě. 😀 😀 😀
Ili já na tom OGTT testu byla dneska.Malou hlídal manžel a byla úplně zlatá,celé to prospinkala.Na výsledky jsem si mněla volat,ale já na to pak nějak zapomněla akdyž jsem volala ve dvě odpoledne,tak už tam nikdo nebyl/i když tam mají být do půl třetí/No takže tam cinknu zítra a uvidím..................No jsem vážně zvědavá,jak mi to vyjde. 😕
Ili a Fandro,fotečky vašich klučíků jsou nádherné.Vážně šikulky. 😉
Janička dělá den ode dne pokroky,zvedá hlavičku,žvatlá,hraje si........jen to oblíkání to je tedy teror.Vždycky to prořve. ☹ A ted když je takové počasí na prd,tak ji musím kolikrát oblíkat více i do kočíku,tak pak v kočíku řve a řve a řve,než usne vyčerpáním 😅 Oblíkání prostě vážně nemá ráda. 😒
No a i když je ted Janča tak hodná,tak nestíhám,nějak se mi roztrhl pytel s návštěvama.Hodně kamarádů se chodí dívat na Janičku až ted,nějak pořád nebyl čas.Dokonce včera tady za mnou dojela holčina se kterou se znám z Koníka.Bydlí v Hlučíně,tak jsme si pořád psaly a psaly a ted už jsme se podruhé viděly.
Koczi o neděli mi ani nemluv.Já jsem ji vždycky nesnášela,když jsem chodila do práce.V pondělí jsem vstávala vždycky o půl třetí ráno,takže vážně opruz.Ale ted když jsem doma s Janičkou si užíváme,že je s náma doma i tatka,takže se mi už neděle docela líbí. 😉
Michul,jak vy s tou vodou?Snad už to máte ok.A co Darinka?Kolik už váží?Já jsem Janču vážila sama doma minulý týden a mněla 4500g.To už je kus baby,no ne?!? 😀
Jo a na závěr ještě napíšu příběh mé známé.Za pár mněsíců jí bude 40let.Od svých 25let se snažila s manželem o mimi.Před deseti lety podstoupila několik pokusů IVF v Ově.Nikdy se nezadařilo.Problém byl na její straně a dr jí říkali,že nikdy mimi mít nebude.Potom se rozvedla a po nějaké době znovu vdala.Její nový partner počítal s tím,že děti mít nebudou.Jsou spolu něco kolem šesti let,nikdy se nechránili,když ona nemohla mít děti.Pořídili pejska a nakonec si docela spokojeně žili.Před měsícem zjistila,že je těhotná.......... 🙂 Jak jsem psala za chvilku bude mít 40 let,takže pro ni vážně šok.Ale mimi si samozřejmně nechají a začne jim docela jiný život.To jen,že zázraky se vážně někdy dějí!!!

michule
autor
27. kvě 2010

Ahoj holky. Tak já hned na úvod napíšu, že jsem neměla a stále nemám ani moc náladu na psaní, ale svěřit se musím.
Byli jsme na poradně a malá prospívá úžasně. Váží 6480g. Ale když ji MUDr dala na bříško, tak zjistila, že není vš OK a poslala mě s opožděným zvedáním ( špatně pase koníky ) na neurologii. Tak jsem hned druhý den byla na dětské neurologii a tak kromě toho, že je hyperaktivní ( to jsem ovšem věděla, Mira byl úplně stejné mimino ), tak mi řekla, že má vtočenou levou nožičku dovnitř. Cvičit zatím nemusíme, za 6 týdnu další kontrola. Házela s ní a ona se smála, lekala ji a ona nic a já vždy poskočila. Tak mi řekla, ať beru magnezium ( to beru a lekám se stále ). Takže po stránce psychické je normální miminko, ale má asimerii levé části těla. Jsem z toho fakt rozhozená a doufám, že to nebude mít vliv na chůzi. Dnes jdu na druhé vyšetření kyčlí a řeknu mu, jestli se nedá něco dělat dříve. Ale asi to není ortopedický problém. No chce se mi pořád bečet, jen doufám, že vše dobře dopadne. Ona spí jen na bříšku a nikdy by mě nenapadlo, že pase špatně koníky. Zvedá hlavu jen se neopírá o lokty. No tak to je fakt v pr****
Jinak mi mlaďošek dnes odjíždí do Kanady, tak další nervy. Jsem nervózní z těch letu. Letí z Mošnova do Vídně, z Vídně do Holandska a pak až nejdelší let do Kanady. Takže kdy já se uklidním nevím. No a když už mám nervy, tak jím a jím. Na někoho to působí tak, že nejí a nevím kdy skončit.
Malá je uječená víc než dříve. To jsem vše te MUDr na neurologii řekla a ta se ptala, jak spí v noci. To spí celou noc jen v 5h dostane a pak do rána. TAkže říkala, že jsem šťastný člověk, že si to musí vynahradit ve dne. No a to jsem čekala.
Holky - kluky máte fakt úžané, jsou to medvídci a Janička je neskutečný černý havránek. Já malé říkám veverko, jde mi tak trochu do rezava, tak doufám, že bude světlá po nás, no a když ne, tak rezavé holky jsou taky šik a v kurzu 😀 😀 😀 .
Fandro - nám ta procházka nevyjde nikdy. Pořád je tak hnusně. Jo a už ji Jiřulka 180ml? Protože my jsme včera najeli na tuto dávku a je spokojená. 😎
Evi - sklepy pořád pod vodou, nechce to vysychat, ale kočárky jsou v suchu. Tak to je hlavní, že? Trixinka se chce taky účastnit vaších lehánku, není se co divit. 😀 😀 S tou kamarádkou to je nádherný příběh, je to tak - zázraky se dějí!!!!!! Jen jim věřit.
Tak vás všechny zdravím a po nožičkách napíšu co a jak. Už musím běžet, ještě veverku obleču ( to bude taky kravál Evi ) a jdeme.
Všem krásný den a méně nervů!!!!!!!!!!!!!!

ili5
27. kvě 2010

evko, tomu říkáš pohodička, v noci houpat na balonu a 3x za noc vzhůru 😀 ? Pohodičku si představuju trošku jinak.
Oblékání Patrino taky nemá rád, nesnáší čepky, takže jsme je zbytečně kupovala, už mu je nedávám, drží si je v ruce. Doma jak je protivný, ho posvlíkám jen do plenky a to je nejraději, striptér malý.
Michul hyperaktivní, to už jde poznat u mimča? Toho se fakt bojím, nemám moc pevné nervy, to by se taky nemusel ročku dožít. 😀 Jak se to pozná? To už je navždy, že? Máme v rodině jednoho klučinu, už mu je 17, ale fakt na zabití!!! pajino je divoch, otáčí se na břicho, zpět od 2,5 měsíce, už se mu podařilo dopředu hupsat , takže se bojím té hyperaktivity jak čert.
Michul, snad to bude dobrý. Na naši diskuzi je maminka a má myslím podobný problém. Zatěžuje mimi jen levou část těla, nepase, atd. Poslala ji na nějaké cvičení, nevím přesně o co jde, ale prý je vyhlášený.
Na fotečce s bráškou se mi zdají oba narezlí, ale sluší jim to moc. Díváte se na růžovku? Ta holčina zrzavá jaká je to kočka velká, fakt pěkná, oči černé, vlasy krásné...

evkaa25
27. kvě 2010

Tak super,že jsme se konečně zase trochu rozepsaly. 🙂
Michul,tak to je mi líto,že vás potkaly takové starosi s malou,ale abych tě trochu uklidnila a povzbudila,tak mám kamarádku má kluka Ondráška.Ted má 5,5měsíce a je moc šikovný.Ve třech měsících mu zjistili,že se špatně vyvíjí.Nerozevíral pěstičky a pořád se tak nějak prohýbal do luku. 😒 Okamžitě ji poslali k ortopedovi a okamžitě začali cvičit Vojtovu metodu.V pondělí o ni bylo ve Víkendu na Nově.
cvičili dva měsíce a ted je Ondra naprosto v pořádku.Minulý týden jsem ho viděla a vážně nijak poznamenaný neni a pevně věřím,že už se nic nového neobjeví. 🙂
Ta Vojtovka prý hodně těmhle dětem pomáhá,hlavně se to musí odchytit včas!Prý u toho ty děti dosti pláčou,takže docela zápřah na nervy,ale pro dětátko to přece každá z nás udělá!
Michul,takže držím palečky,aby se to zlepšovalo a zlepšovalo.Určitě to časem Darinka všechno dožene a bude naprosto v pořádku!!! 🙂
Ili,jo je to už pohoda.Ony ty kojené děti vstávají v noci častěji než děti na UM výživě.Ze začátku mi nespala v noci téměř vůbec,jen na rukách.V postýlce jen hodku a byl zase kravál.Ale od toho 6tt se to úžasně upravuje a věřím,že brzy se ten její spámkový režim upraví úplně. 🙂
Musím frčet,Janička se hlásí.......