Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

michule
autor
29. zář 2010

Ahoj holky. Já dneska podnikala maratón po obchodech. Byly slevněné dětské příkrmy a jídla všeobecně. Tak jsem si připadala jak ti důchodci co jsou v obchodě už v sedm a čekají na akce. Ale to se vždy vyplatí, takže Darča má co jít další dva měsíce 😀 😀 😀 . Teď spí, tak si dávám kávičku a chystám se na koš s žehlením!!!! Fuj - pořád dokola.
Koczurko - úplně stejné u nás. Jakmile nastane rýma, malá je ještě větší klíště než obvykle. Tahá mě za tepláky a cpe se na ruky. Takže každou chvíli odsávám a kapu a navíc nás potkalo opruzení. Nevím proč, když mám spotřebu plín největší ve střední Evrpoě 😀 . Takže omývám černým čajem a přebaluju. Tak to jde celý den a mě z toho už šibe. 😀 Můžeme se domluvit a vyšlápnout si spolu. Můj brácha by byl nadšený, miluje hory a když mu dám impuls já, bude vyřízený. Myslím to vážně!!! Jen aby ještě vyšlo počasí!!!!!
Evi - skvělé fotečky. Káji je mi líto, no tak snad se mu to vše brzy zahojí a ty mu na ránky pěkně foukej. Jsem zvědavá, jestli bude mít Trixi ty miminka???? Dávej info!!!!!!!!! To bude radosti, že? A jak se Trixi chová k Janičce??? Teď malé pořád ukazuji pejsky a štěkám a sousedky kolem nás mají pejsky a ta se může zbláznit. Ta na ně tak ječí, volá je, ale po svém. Protože my ještě ani zmínka po slovech. Ani máma, ani táta, jenom pískot!!!!! 😀 😀 😀 😀
Moňul - taky na tebe myslím a doufám za tebe!!!! Nikdy nevím co na to napsat. Krev bude stejně rozhodující. Tak naber sílu a věř, že ti to všechny moc a moc přejeme.
Smil - malá je ďábel. ?Možná vypadá jako anděl, ale je to jen skořápka!!!!! 😀 😀 😀 😀
Ivi - tak nevadí. Teď ber vitamínky a třeba se zadaří...není možné, že ne!!!!!!!
Takže už je vzhůru. Spala přesně 33 minut. Mě šlak trefí. Žehlit budu tedy až v noci. Jinak to nevidím 😒 A to jsem vám ještě nenapsala novinky typu : spí sice celou noc, ale s náma. Postýlku nenávidí a jakmile ji do ni dám tak má záchvat zuřivosti. A během dne spí v autosedačce. Holky, to je dítě za odměnu a za sto tiisíc??????? Nerouhám se, ale je to síla. Musí mi ta hlava jednou puknout, protože toto mimino nemůže být náš výtvor ( a taky že není!!!!! ). Volám do OL - co to tam provedli s našima embryjkama??????????????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

koczurka
29. zář 2010

AHOJKY!!!
Michul,tak teď jsem se fakt nasmála,ten závěr nemá chybu. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Taky občas říkáme že ho půjdem do Olmíku reklamovat. 😀 😉 Samo že jsou to naši miláčci,sranda musí být. 😵
S tím spinkáním vám to nezávidím,ale co jak už jsi jednou psala není to napořád. 😉 No Honzulák teď spí přes den už jen jednou,no už je to velký chlap taky že?
V kterém obchodě jsi dneska rabovala? 😀 😀 😀 S tím výšlapem to klíďo beru!!! 😵 Tak snad počasí bude přát a fakt se domluvíme. 😉
Evko,malá je suprová.Jste si to pěkně užili jde to vidět,spokojená rodinka. 😉Taky jsem zvědavá jestly budou štěňátka.
Moni,taky pořád doufám a myslím na Tebe.
Jo babinec,Ivča tu nadhodila myšlenku o srazu...co vy na to?

michule
autor
29. zář 2010

Koczurko - jsem tu, ještě jsem neodešla od PC, jelikož jsem tak huštala tou autosedačkou, že zase zavřela oči. Ale je to fakt, jsou to naši miláčci a já ji říkám ,, ty Darčo, neser mě, nebo pujdeš zpátky pod mikroskop!!!! ,,. 😀 😀 😀 😀 Byla jsem v Intersparu a v Albertu v Hypernově. Bebu jsem koupila za 199,- Hamánky ( velké ) 10,90,- piškotky, příkrmy a Krupice 2+1 zdarma. No tisícovka padla jen tak, ale co už teď. 😀 Sraz beru, můžeme s těma ďáblama kdekoliv. Co tak nějaký koutek, kde by nám je odebrali a vrátili až po kávě?????? 😀 😀 😀 No to asi nekapne, takže je mi to jedno. Hlavně co nejdřív, já můžu vždy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

evkaa25
29. zář 2010

Ahojte.
Michul,taky jsi mně pobavila s výhruškama Darči,že se vrátí pod mikroskop. 😀 😀 A Koczi s reklamačkou.Jste to ale čísla.......... 😉
Janča si hraje pod hrazdičkou,ale samotnou ji to taky nebaví/viz. Michul/,takže jsem tu jen na skok.
Taky doufáme,že štěnátka budou.Uvidíme za měsíc.Ty čtyři dny jsme si maximálně užili.Co máme Janičku,tak nám vážně nic nechybí.Jen teda máme problémy s tchánama,že se dost často nervuju,proto je nám asi tak krásně,když jsme někde všichni spolu.I s Trixinkou.A Trixi to má taky ráda,jelikož ji neopouštíme jako doma.Žádný market,Jančino cvičení,plavání.Na tohle všechno ona žárlí.Ale jinak se k Janičce chová moc pěkně.Na té jedné fotce jde právě vidět,jak ona si říká,že chce jít za Janičkou na postel.Dá tlapky na postel a čeká se zadníma nožkama dole,jestli jí to dovolíme nebo ne. 😀 Samozřejmně je vždycky hlídáme,když jsou obě na zemi u sebe nebo tak.Jednou Janča Trixinku chnapla za fousy a zatahala.A že má sílu to já vím moc dobře,mně takhle běžně při mazlení rve vlasy. 😖 Jako by nestačilo,že mi při kojení pořád vypadávají.No a Trixi knučela bolestí,ale neudělala nic.Normálně by chnapla na prázdno,kousat nekouše.Ale pro výstrahu a u Janičky ví,že nemůže!
No nic musím fičet,Janče tu pěkně vyvádí.S tím srazíkem jsem pro všemi deseti!!Tak nahodte nějaké místo a čas..........
pa pa

Monali,myslím na tebe!!

lajcikova
29. zář 2010

hoj
michul 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ja už ted mam taky spoustu času ☹ a mohlo by to byt i přes tyden????
ja tedy navrhuju středu 13.10 čas asi kolem te 14hod.nebo tak nějak???ja pojedu autem takže je mi to celkem jedno,jen pak potřebuju přesnou adresu mista kde,to vite navigace-jinak jsem ztracena 😀

jo a zitra jdu na prvni hodinu ZUMBY.tak sem zvědava no 😕 😕 😕 😕 😕
už sem vas dlouho neviděla,tak se těšim 🙂 vzala bych robota ale on by se asi s miminkama nudil 🙂 takže bude doma, 😀

evkaa25
1. říj 2010

Tak já bych toho 13.10 taky myslím mohla. 🙂 Kdo se další přidá?
A vůbec kde jste všechn?
Dneska konečně venku bylo docela pěkně i když zima,tak jsem skoro celý den trajdala s Jančou venku a s Trixinkou a střídaly se u mně kamarádky,co mněly čas. 😀
Lajci,tak co zumba?Ted se docela rozmohla mám takový pocit.Jak to šlo??

lajcikova
2. říj 2010

ahoj krasnou sobotu 🙂
evi bylo to božííííííííííííí 😀 dneska jdu zase,beru i lukyho,bylo tam spoustu děti,a asi se to fakt rozjelo,bylo nas tam kolem 50 😝 .tak večer zase juknu

takže 13:10 sraz:zatim přislibyli:
lajčikova
evka

koczurka
2. říj 2010

AHOJ HOLKY!!!
Michul,tak to jsi dobře nakoupila.Taky sleduju akce,teď už teda hlavně na plínky protože už papá to co my a sunárek k tomu.Uvažovala jsem kdybych fakt chtěla vyrazit někde na Lysou jak bych nesla Honzulu a pak mi došlo že asi bych potřebovala tu krosnu že??? 😀 😀 😀 No tak jsem to říkala kámošce že jí přece nebudu pořizovat kvůli jednomu výšlapu a kámoška klid já ji mám tak když tak ti jí půjčím.Takže nosítko by bylo. 😀 Thy jo ale vynést ho až nahoru by byla pěkná makačka. 😝 😀
Monali,neozvala jses...snad jsi v pořádku.
Evko,to jsi krásně napsala že co máte Janičku tak Vám nic nechybí. 😵 To já jsem asi hrozná baba...pořád něco chci a po něčem toužím a věčně něco. 😀 😎 😝 Ale samozřejmě to největší štěstí už mám to je jasné!!!Se 😵 divím že mně Honza už neposlal do špic. 😀 😀 😀
Lajci,proč by jsi nevzala Robotka,jen ho vem ať si zvyká na menší děti,co nevidět bude mít sourozence tak co. 😉Navíc Honzík má strašně rád starší kluky. 😉Jsem říkala že by potřeboval staršího bráchu. 😀
Jo holky přemýšlela jsem kde by jsme ten sraz spáchali a nic mně zatím nenapadlo,chtělo by to fakt někde kde mi Honzulák nezdrhne protože už fakt neposedí. 😀
takže 13.10 sraz zatím přislíbyli:
lajčikova
evka
koczurka
Ivčo,doufám že tentokrát fakt dorazíš. 😉

koczurka
2. říj 2010

Tak nikdo nepísnul...tak dobrou jdu do hajan.Zítra páááá

michule
autor
3. říj 2010

Ahoj holky. Tak já dnes jen v rychlost, protože se chystáme na prochajdu.
takže 13.10 sraz zatím přislíbyli:
lajčikova
evka
koczurka
Michule
Můžeme jít do Hypky, nebo nad Kauflandem je ten dětský JOJO parky. Myslím, že se tam bude líbit i mladému od Ivči i Honzíkovi. To je jen návrh, já dojedu s malou kdekoliv.
Jinak Koczurko - já mám taky krosnu, takže by nebyl problém. Posílám fotky z Lysé i jiný ,, mižmaž ,,. Všem krásnou neděli a ještě se snad holky přidají!!!!!!
http://imichule.rajce.idnes.cz/

koczurka
3. říj 2010

AHOJKY!
Michul,nádherné fotky!Darinka už je velká slečna thy jo. 😕 😵 Na některých vypadáš fakt znaveně 😀 ,dokonce víc znaveně než na fotce poslední fáze porodu. 😀 😉 Takže to fakt není sranda.A jak jste šly zpátky tak asi fakt byla zima co?Ale tak hlavně že jste v pohodě.
S tou Hypkou nebo Jojo parkem je to suprový nápad si myslím. 😉 Ani tam asi nebude tolik lidí jak o víkendu že?
No radši se na srazík netěším protože se mi to nějak zkomplikuje a budu naštvaná. 😀 Takže se vůůůbec netěším. 😀

lajcikova
4. říj 2010

hoj
michul krasne fotky,a mate pšknej kočarek 😵
jinak stim srazem,ja klidně lukyho vezmu,ale bude tam muset byt něco co ho zabavi.
michul hodiš sem nějaky odkaz na ten jojo park????potřebuju adresu k vuli navigaci 😉
tak hezkej den

lajcikova
4. říj 2010

http://www.jojopark.cz/o-nas.php

tak nevim je to ono?????

koczurka
4. říj 2010

AHOJKY!!!
Lajci,jo to je ono.Je to velke nakupni centrum takže to nemůžeš minout. 😉

koczurka
4. říj 2010

Jinak z toho mám taky obavy jak se Honzulák předvede,konečně poznáte jak je hyperaktivní. 😀 😀 😀

koczurka
4. říj 2010

Haló,haló kde je kdo???

michule
autor
5. říj 2010

Ahoj holky. Děkuji děkuji....
Koczurko - to jako máš naprostou pravdu, já jsem byla fakt hotova, nic jsem nědělala více než rok a najednou taková zátěž, no a tak to dopadlo!!! A cestou zpět byla už větší zima, ale dalo se to. Zase tě zahřeje ta cesta, jen mimina musíme zababuchat. 😀 😀 😀 A neboj, že se nám Honzulák představí ve vší své kráse, já si myslím, že takového čerta jak je Darča jsi ještě nezažila. Ona totiž ještě ke všemu se beze mě nehne, takže to bude paráda, až začne ječet!!!
Ivi - jojo, to je ono, jen jsem si tam teď přečetla, že tam smí děti až od roku, tak se na to půjdu osobně zeptat až pojedu do kaufu. A neboj, že ho něco nezabaví, když tak si je prohodíme a uvidíš jaká to bude zábava 😀 😀 😀 .
TAk zatím pa a zase tu kuknu večer, Darča spí, tak musím jít něco rychle dělat. Moc zdravím zbytek holek. A Moňul - ani si se neozvala??????

monali
5. říj 2010

ahoj holky, zdravím všechny a doháním absenci 😉
Minulý týden v OL to dopadlo jak jsem čekala. Krev negativní , tak jsme na 29.10. objednaní k Dostálovi a uvidí se, co vymyslíme. Zatím jsme se s manželem dohodli,že to ještě určitě zkusíme, akorát na to budeme muset teda pořádně našetřit 😠 No co se dá dělat, Navíc koukala jsem do ceníku , ale nevyznám se v tom, co všechno bychom měli platit.
Tak snad Dostál bude mít dobrou náladu a vysvětlí všechno.
Já jsem zatím doma, tentokrát se mi vůbec nechce vracet do práce. Kolegyňka zase všem rozhlásila že už nebudu kvůli mateřské a já zase ( už potřetí 😒 ) budu zpátky. Jestli se zase budou všichni ptát , bude to hnus 😠
Sraz je super ale to už budu v práci, a tak brzo se ani nedostanu. Ještě to zkusím nějak zkombinovat, určitě dám včas vědět.
Teď nám pár dní blbnul počítač, dneska nehraje televize a mám pocit že sporák dosluhuje. Když se daří, tak se daří 😀
Zatím pa

evkaa25
7. říj 2010

Ahojky holky.
Monali,to je mi líto,že to nevyšlo.Nechápu,že je to tak nespravedlivé.................... ☹ Moc jsem na tebe maslela a přála si,aby to vyšlo.Tak snad se tak brzy stane.Píšeš,že se s manželem nevzdáváte.To je moc důležité!!Neztratit bojového ducha.
A to vracení se do práce já vždycky nesla strašně těžce. 😖 úplně si dovedu představit,jak se ti tam nechce.Ale zkusím tě uklidnit tím,že za pár dní,týdnů,to kolegové přestanou řešit a vše se vrátí do normálu.
Tak se drž a piš co nového...
Michul,Darča je princezna.Už šikulka veliká.To jsem zvědavá až je ve středu s Janičkou poměříme o kolik je Darča větší. 😉
Na srazík se moc těším,tak snad všechno klapne a ještě se nějaké holky přidají..........A snad tam trefím autem,ale myslím že jo.Ten Kaufland je jako by z druhé strany šoping parku,že?!?
No jinak všechny v rychlosti zdravím a jdu dělat oběd,dokud je Janička v klidu.
Asi se jí klube zoubek,tak bývá ted docela uřvaná a protivná.No božátko moje,ale někdy je to s ní na palici.......Ted dva měsíce byla úplně zlaté dětátko,vůbec neřvala a ted dělá takový cirkus.......no snad to budou zoubky a brzy se prořežou....
tak zatím pa pa

fandra
8. říj 2010

Ahoj holky! Na srazík dorazíme s Jiříčkem taky, tak se na Vás těšíme. U nás je všechno v pořádku, Jiřík je moc roztomilý, jak se zasměje a z papulky mu vykukujou dva spodní zoubky. 😀 Jinak chodíváme na to plavčo, příště už by se mělo začít s potápěním, prozatím poléváme kelímkama. V pondělí máme osmiměsíční poradnu. No a ve středu se tedy uvidíme v Jojo parku. Tak se opatrujte a přeji všem příjemný víkendík!!!

koczurka
11. říj 2010

AHOJ HOLKY!!!
Tak se to tu zas nějak zaseklo. 😠 Bylo hezky tak jste asi trajdaly po venku jak my co?
Monali,máš fakt můj obdiv jak si prostě jdeš za tím,to je super určitě ta trpělivost bude stát za to. 😉 Pak nám tu určitě písni co jste s Dostálem vymysleli.
Jinak já na srazík pojedu tramvají tak snad dorazím. 😀 Bohužel drahý potřebuje auto. 😠 Tak teda to prosím upřesněte...13.10. ve 14h u Shopping parku nebo přímo u jojo parku?Přesně asi nevím kde je ale tak mám hubu tak se zeptám že? 😀

evkaa25
11. říj 2010

Ahoj.
Jo já se snažím využít co nejvíce ještě těch pěkných dní,tak jsme s Janičkou co nejvíc venku. 🙂
Na srazík se budu snažit dorazit.Mám sice na ruce dlahu,jelikož jsem si ruku nějak namohla a mám nějakou skříplou šlachu,či co.Dneska jsem s tím byla u dr a dlahu mámv mít do příštího úterý.Ale jde sundat a zpátky nandat,tak pokud mně ta ruka nebude moc bolet ve středu,tak ji sundám a fičím na srazík. 😀 Jinak by se mi s ní docela blbě řídilo..... 😅
Tak v kolik vlastně tam bude ten srazík?Ve dvě???
Koczi,já se asi taky budu muset zeptat,s mým orientačním smyslem doufám,že tam dorazím.Navigaci nemám....... 😒
Doufám,že nás dorazí co nejvíc a pořádně pokecáme,ted už musím fičet,pa pa.....

lajcikova
12. říj 2010

ahoj
potvrzuji zitřejši učast,dorazime kolem te druhe,dorazim za vami přimo do toho jojo parku,jen teda pojede i Radek jelikož pojedem ještě asi rano do polska,tak snad nevadi????asi to nebude na dlouho,ale aspon hodku pobudem 🙂 tak se tu ještě vyjadřete,zatim hoj

fandra
12. říj 2010

Ahoj holky! Taky potvrzuji účast na zítřek. Ve 14 hodin v Jojo parku. Tak se opatrujte a zítra ahoj 😀

evkaa25
12. říj 2010

Ahojky,tak moje účast zítra je ohrožená,máme něco s autem,tak nevím,nevím..........A k tomu ta ruka....... 😖 Ještě uvažuju o tom dojet autobusem,ale popravdě netuším,jak bych tam dorazila. 😅

koczurka
12. říj 2010

AHOJKY!!!
Já potvrzuji účast stopéro. 😉 😀 Ve 14h u jojo parku.Co ty Michul kde se flákáš?
Ivčo,to víš že neva neblázni,Raďulka patří mezi nás. 😉
Papa

koczurka
12. říj 2010

Evko,tak snad se nějak dopravíš. 😉

evkaa25
13. říj 2010

Ahojda.
Tak jsem se rozhodla,že dneska pojedu.Musím jet pomalu,jelikož nám nějak zlobí jedno kolo,tak snad dojedeme v pořádku.S Janičkou bych si netroufla,kdyby to bylo nebezpečné,ale manžel říkal,že když pojedu pomalu,tak to bude ok.
Nechci brát kočárek,tak jak to tam je s těmi úplně malými dětmi?Něco tam píšou,že až od 1 roku??
Michul psala,že se tam půjde zeptat.............Já doufám,že tam Janču budu moc dát se koulet někam na zem?Jinak bych ji musela mít celou dobu na klíně a to by ona asi nevydržela.
Tak se těším,že se dneska uvidíme. 🙂

smilers
13. říj 2010

Ahojky, nedocitam 😉 hezky si uzijte srazik 😉

smilers
13. říj 2010

u nas je sice zatazeno, ale Vam to snad vyjde s dobrym pocasim 😵