Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

princ
26. kvě 2008

Já se moc nepozoruji, ale .... já vím že u každého to je jinačí .... jinak jsem v klidu .... manžel je víc nervozní jak já ....
Máš icq nebo skype? bylo by lepší si tak někdy napsat co ty na to?
🙂 🙂

konka
26. kvě 2008

princ, u mne nebyla priznaky vubec zadne, krome jednoho dne me nebolely ani prsa.. spise bricho jako pred MS. tak fakt klid, ja dokonce i krvacela 10 den..

smilers
26. kvě 2008

jasny ja mam icq i skype, ale pouzivam icq, mam ho i v mobilu🙂 takze tady je cislo? 318008306

konka
26. kvě 2008

smil. ja uz myslela, ze ti testy dosly 😀 nebo to je nova davka? 😀

smilers
26. kvě 2008

konko , to je prosimnova varka😀😀 to vis dokud vidim carky, tak jsem v klidu😀😀 aspon tu budu za raritu s tolika testama😀😀

konka
26. kvě 2008

no manzel uz tak rika, ze vsude jsou moje pocurane testy.. kdo se porad na ne ma divat, ale ja stale sledovala, mam ale jen 4 😀 mam sice jeste jeden, ale nemam odvahu, co kdyby byla slabsi, takze dnes mi reknou jiste vic.. snad mi daji fotecku .-D

smilers
26. kvě 2008

a kdypak jdes, teda v kolik?

smilers
26. kvě 2008

jinak tolik testu me prave nakoupil manzilek😀

konka
26. kvě 2008

dnes, doufam, ze mi to v te porube jeste nezrusili 😀 jdu na pul druhe.. nez se dostanu na radu a nez dojedu domu, tak kolem ctyr budu informovat, doufam, ze budu mit fotecku a hlavne budeme mit srdicko... a ty jdes pristi tyden, vid?

smilers
26. kvě 2008

ne ja uz jdu ve str 😉 28.5. 😀

smilers
26. kvě 2008

konko tak, jak? docela napinas 😉

konka
27. kvě 2008

ahoj... tak vcera byl den blbec.. dolezu do poruby na fakultku a cekam, cekam.. akademicka ctvrthodinka ubehla a nic se nedeje, tak jdu klepat a ono zamknuto... tak se jdu podivat na tu chodbu a zadna cedule uz tam nebyla.. no mohli tam napsat, ze se stehuji ne? tak volam do olomouce co a jak a oni vam to nikdo nerekl? tak mi popsali cestu a ta ktera je z ov vi, ze do polanky z poruby jeste ve spicku je to tak tak.. jenze ja musela mhd. nastesti jsem to nasla. budova je tam krasne vybavena... byla tam doktorka, nevim, jak se jmenuje ale velice prijemna, koukla videla vacek a v nem maleho plujiciho bobise, tak se ptam na srdicko a ona , ze je to maly prenosny utz a ze neni tak kvalitni jako v olomouci, ze podle nej ho jeste nevidi, ale jinak se pry mimi vyvyjiji dobre. snizila mi davky utrose na 1-1-1. fotku mi nedali, protoze z toho utz nejde vystup.. ☹ coz me mrzi.. zaverem tedy jedna krasna bublinka, doma privitani s kytkou.. coz jsem byla velmi prekvapena... 😀

smilers
27. kvě 2008

konka tak to moc gratuluju 😉

konka
27. kvě 2008

smil dekuji.. ale snad je vse v pohode, mimi namerila jen 3mm a podle knih by melo mit 6mm, tak snad to dozene...

smilers
27. kvě 2008

ty uz jses 7tt 😕 to ti rekla dr.?ja se musim optat kolikatej dsem ja, pac nebvim, jak to pocitaj po ivf 😝

smilers
27. kvě 2008

na knihy kasly sim te, kazdej to ma jinak 😉

konka
27. kvě 2008

smil, on si to pocita konik sam, je to od prvniho dne posledni MS, tak to tak vypada.. jeste vcera jsem byla 6tt 😀 , tak to zkus v nastaveni,vzdyt uz mas potvrzeno tehotenstvi 😀

smilers
27. kvě 2008

no ja si to nastavim, jakmile me rekne presne v kterym jsem tydnu, aby me to konik ukazoval dobre, dle meho tam dam datum asi den pri et

konka
27. kvě 2008

smil, ja nevim, tam se te to pta na den posledni MS a ono se to tak pry fakt pocita, tak nevim... pry je to od doby, kde se vajicko zacne vyvijet. mi dr nerekla v kterem tydnu jsem.. ale kdyby to melo byt tak jak rikas od et , tak jsem v 5tt

smilers
27. kvě 2008

ty jsi mela et kdy prosim te, at vim?

smilers
27. kvě 2008

no ja se optam zitra, pac ja bych to rada vedela presne 😉 jasne pocita se to podle posledni MS z duvodu, protoze neni jiste, kdy doslo k oplodneni, ale pri ivf se to pocita jinak a ja prave nevim kdy

konka
27. kvě 2008

smil opu 26/4 a et 28/4.. jdes zitra na kontrolu? tak se zeptej 😀

smilers
27. kvě 2008

jj jdu zitra na kontrolu a chystam se jich optat 😉 , teoreticky bych mela byt ve 4TT, tak snad tam flek nejakej bude 😖 nebo budu muset zase cekat

konka
27. kvě 2008

flek 😀 a ty jsi kdy byla na ET? o tyden pozdeji nez ja? ty jdes na kvalitni utz.. oni tam meli jen prenosny.. takovy prtavy..

smilers
27. kvě 2008

ja mela et 4.5. 😉 no vidis, do albumu dam, ze je to nas flek😀😀

konka
27. kvě 2008

tak to je asi tak tyden 😀 no jsem zvedava na tebe, mozna zkusim umluvit sveho gyndare o mensi utz s fotkou... jeste musim popremyslet co a jak, mozna nadseny zrovna nbude.. 😵

smilers
27. kvě 2008

no ja pokud tam enco videt bude, tak foto chtit budeme 😉

konka
27. kvě 2008

to je jasne, mi taky rekla, ze kdybych byla v olomouci, tak foto je.. a kdyz jsem se ji ptala, zda uz priste tam budou mit pristroj na foto, tak rekla, zatim ne, ze pry pokud chci fotku , tak mam jet do olomouce, ale ted je zkouskove a manzel si vylet nechce udelat.. pry mam pockat 😀 mozna fakt oslovim sveho gyndare

princ
27. kvě 2008

Ahojky .... gratuluji Konko.... tak jsi měla pravdu ... taky ti to mohli zavolat .... no ale stalo se.... já tam jedu ve středu 4.6. ... a mohla by jsi mi prosím napsat kde to je ... mám číslo a ulici .... ???

koczurka
27. kvě 2008

AHOJ HOLKY!!!

Jsem tady dlouho nebyla a vidím že je vše jak má být! 😉
Pomalu ale jistě se nám blíží srazík a já se moc těším až pokecáme.
Holky těhulky,držte se a nezapomeňte nám tu nechat strašnou spoustu bacilků!!! 😀 😀