Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

michule
autor
10. črc 2008

Ahoj holky.
No tak já vás jdu jenom pozdravit a dostat nás opět z té třetí stránky. Nějak často se dostáváme na tuto stranu, že? 😀
Evko25 - to máš pech. Je to hrozné, já vím jak si to musím hlídat já. Pořád na ten lístek v době nemocenské zapomínám, ale vždy mi to vyjde tak tak. Takže teď budeš mít prd, ale počkej jak budeš ráda až dostaneš dvě výplatky najednou 😀 . Je to nepříjemné, já vím. No a s tím Čermákem mě to vůbec nepřekvapuje, je to prase. Ale sestřičky mi tu dokumentaci dali bez problému. Teda jen výpis z dokumentace a ještě jsem tam nechala 200kč. Stejně ji ale nebudeš potřebovat. Oni si v Ol dělají své testy. Do te mé MUDr jen nahlídla a vrátila mi ji zpět. Takže nevadí, že ji nemáš.
Smil - je to stejně neuvěřitelné, moc ti fandím, ale nějak si pořád říkám, že tři miminka najednou je fakt mazec. Drž se a buď opatrná. 😎 🙂
Koczurko - už jsem dobrá, takového ,, koka " jsem neměla ani nepamatuji. A co vy, jak se máte a co chystáte na víkend??? Já mám na sobotu báječný plán!!!! Moje maminka se rozhodla malovat celý byt, jdu ji umývat okna. To je zas nádhera, že??? 😀 😀 😀 😀
Tak pište, aspoň plky, ale ať si máme občas co přečíst. Zatím... 😉

koczurka
11. črc 2008

AHOJ HOLKY!!!

Michul,to je teda štěstí s tím malováním co?No stejně má být škaredě tak co. 😉 😀 Já mám dneska srazík s holkama ze střední po deseti letech,takže dnešní odpoledne bude docela veselé. 😎
Jinak drahý celý víkend dělá tak si musím něco vymyslet sama.Že bych Ti přišla pomoct s úklidem? 😉 😀 Né,dělám si sjandu!
Přeju krásný víkend všem!!! 😅

michina
11. črc 2008

Ahoj holky, taky jsem vas prisla pozdravit. Uz mam pov ystereni ve Fertimedu v OL, bych neverila, kolik lidi tam bylo!! Ale fakt Sobek byl super, takové ty kecičky, které už tady kolujou samozřejmě taky padly. Jinak nám hned naporpvé vzali krev na genetiku a infekce, mě udělali vyšteření gynekologické, manžovi spermiogram a vystereni protilátek, v nedeli tma jedeme jeste rano na postkoitalni test. Mame zadano o IVF, uz jsem dostala antikoncepci, jeste si musim 3.DC cyklu (ted jsem 14., takze az dalsi cyklus) zajit na krev kvuli hormonum a pak uz 5.DC zacit brat antikoncepci, 22.DC zacit pichat hormony na stimulaci. Vzhledem k tomu, že jedm v srpnu na 14 dni do toho irska, tak vidim stimulaci az na druhou polovinu zari..
Takze tak. Ale Fertimed doporučuju, určitě jsem se rozhodla správně a mam z nich dobry pocit. Kdyby byla vsechny zdrvaotni zarizeni tkaova jako oni, tak je na svete hej (Ale samo si clovek za to musi dneska priplatit).
😉

michule
autor
11. črc 2008

AHOJ HOLKY. - Konečně víkend 😀 😀 !
Koczurko - to je teda štěstí, ale klidně ti cinknu a spolu to máme hotové raz dva 😀 😀 😀.
Doufám, že bude škaredě a nebude mě to lákat ven 😎. Takže ty máš srazík, tak si to pořádně užij a pak napiš jak bylo a co holky jak se změnily po těch 10ti letech. 😀 No a pak ten víkend pěkně vytrp ( jako já ) a napiš, budu tady nahlížet. 😉 😀 😅
Michin - to je neuvěřitelná rychlost v tom Fertimedu, že? Já sice jezdím na fakultku do Ol, takže jsem velmi spokojená, ale zase od března jsem tam byla jen dvakrát. Takže takovou bleskovou rychlostí budu stimulovat na jaře 😀 . Každopádně všechny centra jsou super narozdíl od OV.
Všem taky přeji krásný víkend a pište.

koczurka
12. črc 2008

AHOJKY HOLKY!!!

Michul,tak už mám po srazíku a proběhlo to v pohodě a bylo moc fajn a sranda.Holky se vůbec nezměnily až na jednu,tu bych nepoznala sni náhodou,byla jsem z ní úplně v šoku.Jinak špatně mi nebylo ani náhodou protože jsem nic moc nevypila (takže netrpím Michul).Byla tam taky jedna těhulka a skoro všechny už tam dítě mají,no a samozřejmě se mně ptaly kdy budu mít já,že mám nejvyšší čas a takové ty žvásty!?No zase takové otázky,to je vždycky mazec.No ale nechtěla jsem to tam pitvat a tak jsem řekla že nejlepší nakonec ne? 😉 😎 😀
A co Ty Michul jak jsi zvládla úklid u maminky,už to máte hotovo?Dneska je teda pěkné dusno,tak to muselo být náročné co?
Michin,to je super že už se to tak pěkně šlape!Hlavně že jsme všichni spokojeni a nejsme už v tom slavném Ostravském centru. 😉 😀
Mějte se zatím moc hezky a písejte... 😅

konka
13. črc 2008

ahoj holky... michul gratuluji k rozhodnuti prejit , ono od konce srpna budou znova ordinovat v polance, tak to pak neni tak z ruky..
jinak jsem se dozvedela, ze dr. jaros snad ma pracovat od zari prave pro fertimed.. neni to nahoda 😵

tak preji vsem hezky den..

koczurka
13. črc 2008

KUKY,KUK kde jste kdo?!To je ale počasíčko co? 😠

smilers
13. črc 2008

Nazdarek,tak jak se dari, co ty konko, jak ty si dopadla na screeningu 😉

michule
autor
13. črc 2008

Ahoj holky.
Koczurko - naprosto chápu ty kecičky o dětech, to je fakt mazec a než to pitvat, tak raději na to jít jako ty. Já taky vždycky říkám, že nemám kam spěchat s druhým 😀 ( i když mi asi v mém věku nikdo tyhle řeči nevěří 😀 😀 😀 😀 ) . Jinak úklid byl šílený. To vedro, ta dřina, ještě, že to mám za sebou. Byla jsem na to s mamkou sama, segra dělala a brácha má nemocenskou, takže takový malý borok, dneska neudržím z toho ždímání hadru ani kolu v ruce. A s tím počasím dneska - paráda, ty kroupy - drahý stál u okna a litoval auto ( nevím proč, stejně nemáme garáž, tak nevím kam ho chtěl odvézt 😀 😀 😀 😀 - chytrák ). Já byla zavřena v koupelně a doufala jsem, že se nic závažného nestane. ( Pěkna zásoba mejlíku - díku, jdu na ně 😀 😀 😀 ).
Všem pěkný zbytek neděle a těhulkám v tom počasíčku pohodové těhulkování . 😎

michina
14. črc 2008

Včera jsem byla zase ve Fertimedu na další testy a opět nemám co vytknout (kromě modřiny po odebrání krve, ale to se může stát každému). Fakt fofry, kdybysme nejeli na dovču, v sprnu určo stimulujem na 1.IVF. Tak to musí počkat do září.
Kucurko, taky nemám ráda ty kecy, hlavně se mi nechtějí ty mé trbale vyprávět "cizím" lidem, takže vždycky řeknu, že to necháváme na přírodfě a te to holt někdy nejde hned, jak bychom chtěli. A pak je už klid. Ale jinak to moc lidí neví, rodiče, segra a nejlepší kamarádka. Prarodiče by to moc řešili a zbytku to může být jedno. 😅

koczurka
14. črc 2008

AHOJKY VŠEM!!!

Michin,to je fajn,pojedeš na dovču tam si odpočineš a odreaguješ a pak hned začneš stimulovat a pak těhulkovat. 😉 😅 Krásné období je před tebou.Budem držet pěsti ať jde vše jak po másle. 😉 ¨
Michul,tak ty jsi takový boroček,teda to jsi ale zlatá dcera.Co by jsme pro ty maminky neudělali že?! 😉 😀
Vy máte nové auto Michul?Pochopila jsem to tak,tak nevím jestly dobře.Nebo jste litovaly dávného miláčka? 😀 😀

koczurka
16. črc 2008

AHOJ HOLKY!!!
Haló,haló kde jste kdo!!!Zase jsme skončily na třetí stránce. 😒 Jak se máte holky?

koczurka
18. črc 2008

AHOJ VŠEM!!!
Tak já si zase píšu sama se sebou,no to je super.Ale hlavně jak si pokecám ne? 😀 😀 😀 😉

fandra
18. črc 2008

Ahoj holky.Tak mne čeká laparka v polovině srpna.Jinak čekáme na ty výsledky z genetiky.Ty zuby přesouváme,objednám se do fakultky a klidně si ten rok počkám.Jak pokračujete vy?Mějte se fajn.

michule
autor
18. črc 2008

Ahoj holky. 😀
Taky se konečně po celotýdenním tempu ozývám. Konečně víkend.
Fandro - laparka je pohoda, takže žádné strachy a pak dáš vědět jak jsi na tom. 😎
Koczurko - ty jsi taková věrná dušička tady. Když mám čas, vždycky kuknu, ale v práci psát nechci a doma jsem v obležení mlaďocha. Taď využívám chvilky, kdy šel do obchodu a já můžu v klidu psat. Jinak s tím autem, je staré jak svět, ale drahý se bál, že nějaká pořádná koule nám prorazí střechu a my budeme mít kabriolet. 😀 😀 No a pro změnu máme pracovní víkend, takže si opět hodně odpočinu. 😒 Co podníkáte vy??
Všem krásný víkend 😀 😎 🙂

konka
20. črc 2008

ahoj holky, tak uz mam po dovci a hura do prace zitra.. jsem hloupa, ze jsem nemocenskou ukoncila, nejak se mi ted nikam po trech mesicich nechce 😀 ale zkusim to.. do ol jsem nedojela, kvuli poruse na pujcenem aute.. skoda mluvit jaka smula, ale jak ctu diskuse, tak me to mrzi cim dal vic, jelikoz mi nikdo nerekl, zda ten muj prdola ma nejake vnitrni organy, ale nastesti screening dopadl v poradku.. minuly patek jsme merili 6,12. jinak mi uz okoli rika, ze je me fest, ze jsem dost pribrala, ale kdyz mi tak chutna 😀 manzel me na dovci rozmazloval, takze jsem nemusela vubec nic jen jsem si lebedila a hlidala psa 😀

michino: dobre ses rohodla.. ono neni nad dobry vnitrni pocit.. pak to pujde uz samo

evko. ja presla z gyncentra do fertimedu a sla jsem bez dokumentace. ja jim vysvetlila, ze uz se tam nechci ukazovat.. chapali to a stejne veskera vysetreni udelali znova.. dokonce vice a nektera na pockani.. ale pokud chces jit do FN, tak to nevim, jak to tam maji s dokumentaci..

ili5
20. črc 2008

Ahoj holky,tak jsem dojela z dovolenky,jsem odpočatá a zítra jedu do toho Olmíka.Jen nevím adresu,nevíte ji náhodou?Ať si můžu vyhledat mapu.Prosím napište.díky.
Jinak papíry mi v Ostravě okopírovala sestra všechny a orig.mi dala co jsem tam měla i z laparky,no všechno.Dala jsem ji hned bombonieru jak jsem vešla,tak nevím jestli to zabralo,těžko říct. 😒
S tím dusíkem máš dobrý nápad,protože Mimčo brala dusík v Olomouci a jela zpět a zas vracet,tak bysme to měli po cestě.Zkusím se zítra s něma domluvit v Olomouci,jestli bych to nemohla půjčit v OV:Ty už máš zmrzliny převezené?

konka
20. črc 2008

ili, ja znam adresu z fertimedu, tu potrebujes?

ili5
20. črc 2008

Konko,já potřebu na Fakultku.To ji zháním včas co,jak zítra jedu 😀 .Tak holky pište,ať tam dojedu.papa

konka
20. črc 2008

ili, tak to ti nepomuzu 😀 ale kazdopadne drzim pesti a pak napis.. kazde centrum je a bude lepsi nez gyncentrum... 😀

ili5
20. črc 2008

no snad mi tady někdo pískne,nebo jsou všichni na dovče?!Napíšu Gabce sms,mám na ni číslo.
Jinak se ti jak daří,Konko?

gabka14
20. črc 2008

Ahoj holky!!! 🙂 🙂
Tak už jsem taky tady, v pátek sme se vrátili z dovolené, sice počasí nic moc, ale i tak bylo super.A včera jsem vypravila mladého na tábor, tak to bude klideček.

Ili ta adresa je Fakultní nemocnice Olomouc, I.P.Pavlova 6, Olomouc 775 20. Myslím si, že by ti stačilo zadat kvůli té mapy jenom název té nemocnice, ale adresu jsem ti napsala.Tak už zítra jedeš, jo?

ili5
20. črc 2008

Ahoj Gabko,to je rychlost,díky moc.Já tam zadala jen Fakultní nemocnice Olomouc a ono to chtělo upřesnit.Tak jsem tam našla 3 Fakultky,nevím co jsem vyhrabala 😀 .Zítra se budu hned hlásit jak dojedu.

gabka14
20. črc 2008

Tak zítra jak dojedeš, dej hned vědět, jak jsi dopadla.A ty jdeš k dr.Oborné nebo k dr. Dostálovi?Já tam budu zítra volat, musím se objednat.Teď někdy by mi měly přijít výsledky z genetiky, tak už by se pak konečně mohlo něco dít.Už se těším.

smilers
20. črc 2008

Zdravim 🙂 drzim pesti at Vam to uz konecne vyjde a konko vitej z dovci😉

konka
20. črc 2008

smil ahoj.. dovca byla fajn, ale nejak jsem se unahlila a zitra poficim do prace.. vubec, ale vubec se mi nechce 😠
jinak mam stale zravou ... nevolnosti me netrapi, takze snim snad uplne vsechno... no budu jako koule.. ale snad to pak pujde dolu..

ili5
21. črc 2008

Ahojky,tak jsem dnes byla v OL.u dr.Dostála.Dělal mi cytolku a prý mám vřídek na čipku,tak prý se to musí hlídat.Nevím co to je,nikdy jsem to neměla,jak něco o tom víte,dejte imfo 😉 .
Jinak 21 den cyklu mám poslat krev.U mne to vychází 3,8, to jest neděle,tak nevím jak to udělat,asi na pohotovost.A pak 3 den cyklu a poslat a pak 20,8, kontrola.Musím zavolat do OV ,jestli mi na 20,8,půjčí dusík s mimčama,ať nemusím z OL to tahat 19,8, a 20,8,to zavést.Dal mi papíry na genetiku,že si ji mám udělat u svého gyneko.Já tam dnes byla a on to nedělá jen V OV,tak mi dal tel.Volala jsem tam a mají pno až konec září,začátek října,tak jsem se ani neobjednávala.Nevím proč mi tu genetiku nevzali tam.Chtěli manžovi spermiogram zas,tak jsme to odmítli,že máme zmražené,tak nebudem podstupovat zatím takové věci,když nejdem na ICSI ,ale jen na KET:Prý jen 17 %,že se to povede,tak nás potěšil ☹ Dostala jsem už léky,divinu a prednison.
Gabko,tys dopadla jak,kdy jedeš?
Michule,ty jak stěma zmrzlinkama,co ti zatím řekli? 😵

ili5
21. črc 2008

Mimčo,je fajn,že taky jedeš 19,8, Tobě taky brali hned všechny odběry před KET,mě se zdá,že tě jen připravili a zavedli,ne?Trošku mi to připomeň,prosím.Mě připadal,že by chtěl raději hned na IVF a zmraženým moc nedává šanci.Chtěla bych to v září mít za s sebou.Buď a nebo.Tak pište,papa

gabka14
21. črc 2008

Ahoj 🙂

Ili a na tu genetiku jsi volala kde?Do centra Ostravy nebo do Poruby?V Porubě nemají tak plno jak v Ostravě.Já jsem taky prvně volala do Ostravy a potom, co tu Michul psala, jak se tam dlouho čeká, tak jsem zavolala do té Poruby. I na výsledky se tam méně čeká.
Já jsem dneska do Olomouce volala a jsem objednaná na 9.září.Ale nevadí, to uteče jak voda. 🙂 😵 Manžel je stejně objednaný na spermiogram na 11.8., dr. Oborná chce u toho spermiogramu i studii ROS.to prý jestli spermie neobsahují nějaký stresový oxid.

konka
22. črc 2008

ahoj holky, tak jak to pozoruji, tak se tady rozjizdite 😀 za chvili uz budete vsechny cekat na vysledek..

gabko: stresovy oxid? to slysim poprve, ale ty nase byly hodne mrsky line a deformovane, mozna se mne baly? 😀