Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

michule
autor
5. bře 2008

Jasně jasně.....takže příští víkend???? To zas te škole neuniknu 😒 . Ale máme tady první vlaštovku, takže pište ať se ta domluva nezamluví. 😀 😀 😀
Gabi - to já jsem zase pro všechno špatné, chodím tam, protože to mám za pár, ale klidně nepůjdu, ale teď je první termím a to víkend 14. 15. 16. - 3. tak pište a pak dodáme kde a kdy.
Hlavně, že Pupin, která to navrhla tady není, tak PUPi - šupni sem!!!!!! 😀 😀
Smil - ahoj, kde jsi se toulala 😀 ??? No ještě ta Koczurka a jsme tam všechny, ale bylo to vtipně napsáno - migrace - to zní hezky, to jsme mohly mít na novém tématu, ale řekla jsi to pozdě. 😀 😀

pupin3
5. bře 2008

Čusíček holčany,takže nápad to byl dobrý....Koczurko ty se nějak otáliš 😀 😀 Holky když budete navrhovat tak já jen chci říct že víkendy nemůžu jedině jeden víkend co čtrnáct dnů a to až po 18hod to jsem v práci,takže nevyhovující a přes týden ,záleží jak mám směny jeden týden ranní a zas odpolední,semnou to bude asi těžké 😎 😎

pupin3
5. bře 2008

Už jsem tady tady 😲 😲

smilers
5. bře 2008

michule to vis, nejak ted nestiham, prace az nad hlavu😀😀 njn vsak migrujete a vzdycky muzete napsat adminum o novej nazev,ne😀 treba

" Migrace z OV do OL-I.M.K.G.P.F.M.k." 😀

jinak pristi tejden me ceka zase navsteva v CARU, tak jsem zvedava jestli IVF uz ted nebo az dalsi cyklus🙂

gabka14
5. bře 2008

Tak Pupin píše, že to je s ní složité, že o víkendech nemůže a u mně to je teď, co je kolegyně nemocná, přesně naopak. Od pondělka do pátku dělám do večera a víkendy mám volné. 🙂 🙂 Tak to tu budememuset nějak vymyslet 😀 😀

koczurka
5. bře 2008

Tak holky...já jsem říkala že se podřídím,fakt!Já obětuju úplně všechno! 😉 Už se budu těšit,doufám že z toho nesejde. 😒

koczurka
5. bře 2008

Kukám na poštu pro tebe a zase fňukám....kukáte taky někdo? 😎

mimco
5. bře 2008

Ahoj holky,
já se přidávám k tomu srazu.
Je to super nápad, ráda bych Vás poznala.
Snačí napsat kdy a kde a já tam budu.
Pa

michule
autor
6. bře 2008

Ahoj holky.
No tak to je paráda, všechny se poznáme, ale ta která to navrhla ( že Pupin!! ), tak ta vlastně nemůže. No tak prosím tě napiš který ten víkend a od kolika máš čas, musíme se přizpůsobit. A Pupi - vidíš ty oběti, které do toho chceme vynaložit???? 😀 😀
Mimco - jak je?? To je fajn, že jsi se ozvala.
Gabi - neboj, musíme to domluvit na víkend, o nic nepříjdeš!!!!! 😎
Koczurko - s tou oběti jsme na tom fakt stejně, spíše jsme šílené. 😀 ( Na poštu se raději nedívám, pořád u toho bečím jak koza ☹ ).

koczurka
6. bře 2008

Ahojky holky!Zase to tu držíš že Michul?My Tě nemít ... 😀 😉 .
Kde zase vězí zbytek?Co ve škole,žádná špatná známka?My jsme dneska v kurzu začly s excelem...a je to tak náročné,já to prostě nechápu.Už mám hlavu jak balón z tolika informací.
No a tak by bylo fajn se sejít a odreagovat si mozeček příjemným popovídáním.Tak už napište kde a kdy ať se mám na co těšit! 😎

michule
autor
6. bře 2008

Koczurko - já jsem zase dneska školu vybulila. Už si taky dělám co chci. No jenže zase vím, kdy si to můžu dovolit. A s tím excelem si dodnes nevím rady. Takže se hezky uč a pak by jsi mě to mohla naučit pořádně, ať v práci válím. Co? 😀 No a jelikož naprosto chápu tvou velikost hlavy, tak ta moje mi dneska praskala ve švech taky. Takže jestli holky neodepíšou, tak ztratíme hlavu a půjdeme samotné!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

koczurka
6. bře 2008

Michul,tak jo...jestly holky nepůjdou tak jedem solo! 😅 😉 Proberem úplně všechno a aspoň se nám uleví.Já si myslím,že by bylo fajn pokecat s někým kdo má stejný problém.Já teda osobně neznám nikoho kdo by měl stejný problém jako já ☹ .
Jinak ten excel fakt nepochopím,ráda bych Tě klidně zaučila,ale je to bez šance... 😀 😉 😎 .Zlatý word!
Mějte se všichni moc hezky!!!

mimco
6. bře 2008

Ahoj holky,
je mi celkem fajn.
Mně totiž čeká v květnu maturita, takže mám o zábavu postaráno.
Je mi to pořád líto, ale život jdr dál.
DOUFÁM, ŽE TEN SRAZ KLAPNE, JAK PÍŠE KOCZURKA, JÁ TAKY NEZNÁM NIKOHO SE STEJNÝM PROBLÉMEM JAKO MÁM JÁ, TAK BY BYLO FAJN TO S NĚKÝM PROBRAT.
Hezký večer.

pupin3
7. bře 2008

Ahoj holčiny,včera jsem se nestihla připojit,byla jsem asi unavená nebot jsem už v devět usla u televize.Holky já mám co 14dnů pracovní víkend až do 18hod takže kolem 19hod by bylo možno někde usednout a ten druhý víken ted jezdívám pryč nebot stavíme chaloupku,respektive opravujeme a to odjíždím už v pátek ☹ ☹ ☹ .zrovna ted mám pracovní víkend a za 14dnů další tak se domluvme.Po domluvě můžu skončit i dřív.záleží jak se domluvíme.A já už to zařídím.... 😎 😎 Odkud kdo vlastně je,já třeba s centra ostravy kousek od hot.domu Jindřich a vy.Dneska jdu na 13hod do Poruby na vyšetření,večer vám podám hlášení jak jsem dopadla.páček

princ
7. bře 2008

🙂 Ahojky, dá se říct že jsem pročetla snad všechny stránky Ostravské gyncentrum a nemám z tohoto prostředí dobrý dojem, především dr. Čermák. Byli jsme minulý týden na krev a spermiogram... sestřička na II. patře byla úplně super (zapomněli jsme papír na vyšetření).dr. Čermák 😖 ma mě působí jako nějaké starožitnictví... já vím každý má svůj styl a vkus... podle mě chce jen tahat peníze z lidí. Uvažuji že počkám na výsledky a dáme jiný směr - Olomouc. Od mojí tety tam byla kolegyně a otěhotněla hned napoprvé a má dvojčátka.
Koczurko chtěla jsem se tě zeptat jak douho se snažíš otěhotnět?

ili5
7. bře 2008

Ahojte holky,jsem úplně hrozná!!!!Dnes mám volno,obědnala jsem se k Čermákovi a ráno jak jsem vstala,tak jsem si to rozmyslela a nikam nešla.Chtěla jsem si vzít ty papíry a říct,že bez léku bych do toho v žádnem případě nešla.No tak už nemám kdy tam jet,manža už od pondělí jede do práce na 10 dní ,tak nevím jak to udělat.Michulko,ty máš 10,jaks dopadla v té OV,dali vám papíry?Bylas tam dnes?Tak dej vědět jaks dopadla .Princ,vítám tě u nás,myslele jsem,že jsi muž PRINC.My se snažíme 11 let,teda už se snažit nemusíme,protože je nám to na prd 😀 .Manža 5%střeliva,já endometriozu a neprůchodné vaječníky.Tak se drž a běž raději jinam.pa 😉

ili5
7. bře 2008

Manža se mě ptal,jestli na náš sraz pozveme i našeho pana Čermáka. 😀 😀 😀 😀 😀 .No nebylo by to marné!Má na Stodolní nějakou restauračku,tak tam zasednem 😒 😅 .
tak pište,dnes mám volno a nemám si ským tady psát.Dcera je už v poho,už má chuť i na pizu,tak to rychle zapomněla.
😒

michule
autor
7. bře 2008

Ahoj holky.
Zrovna jsem se vrátila z Gyncentra a řeknu vám, vše úplně v pohodě. Neměla jsem to s dramatickým výstupem, ale naopak. Sestřička - Petra - v naprosté pohodě vzala dokumentaci a šla ofocovat papíry. Je to sice jen pár listů, ale podstné je, že to důležité je v nich. Stejně je to jen formalita, v OL si vše udělají své. No takže já to mám za sebou a jsem spokojená z výsledkem. Ještě jsem sestřičce za tu ochotu koupila veliké nesko. Takže se holky nebojte a pokuď tam půjdete se slušnosti, nikdo vám nic neřekne. Ještě mi sestra řekla, že by to taky zkusila jinde a že to tak dělá spoustu pacientek. No a s převozem nebude taky žádný problém, máme jen zavolat, na kdy mají zmrzlinky připravit a jede se na velkou cestu.
ILI - já mám taky volno, proč jsi tam nešla, nikdo tam teď nebyl, úplně prázdno!!!! A s tím srazem, no jo, Čermáka bereme sebou, to bude fičákkkkkk!!! 😀 😀 Jo a tyky máme jen 5% střeliva. To je, ale ranec, co??
Mimco - takže ty jsi nepovažovala za nutné nám říct, že jsi maturant???? No zakže to už jsme dvě. Květen se pomalu blíží a stejně by byli nervy, tak si odmaturujeme a pak bude na ředě miminko, jo? 😀
Koczurko - takže excel není tvoje parketa?? No nic, zdokonalíme se ve wordu. Hezky se uč, konec už máš za pár a pak hurá na sraz!!!!!! 😀
Princ - vítáme tě.

mimco
7. bře 2008

Ahoj Michule,
zrovna se chystám do školy, poprvé v tomto pololetí, to bude slávy až mě uvidí. Moc se mi tedy nechce.
Třeba spolu chodíme do třídy a ani o tom nevíme, to by byl mazec.

michule
autor
7. bře 2008

Mimco - co děláš za školu?? Já si myslím, že by to teda mazec byl, ale asi to nebude pravda, jelikož já mám večerní, tedy každý den kromě pátku a pokud by jsi ve škole nebyla celé pololetí, tak bych ti přeci musela posílat úkoly, no a to nedělám, škoda!!! 😀 Ale o spřízněnou duši tam, to bych stála.

koczurka
7. bře 2008

Ahojky všichni!Tak konečně páťulinek... 😀.
Princ,taky Tě tady vítám.Já se snažím otěhotnět cca. 7let...plus-mínus...my jsme si nikdy nedávali nějak zvlášť pozor,takže nevím přesně.Taky nemáme nejlepší kvalitu střeliva,ale přesně nevím.A Ty?A prozradíš kolik Ti je let?Tak to pořádně promysli kam půjdeš a pak dej vědět jak pokračuješ jo?Držím pěsti!
No Ili,ten tvůj manža má ale nápady...Čermáka!!?Nejspíš vtipálek že?
No holky Čermáka tam radši nepozvem...ježiš nechci ho už v životě vidět!!! 😎
Ále Mimco,další školačka jo?Ty tajnůstkářko! 😎
Michul,to Ti jako fakt ta sestra řekla že by to taky zkusila jinde jo?Tak k tomu měla asi nespíš nějaký důvod aby to řekla co?No ještě že jsme na to přišly za včasu,kdybych tam ztratila všechny pokusy tak bych to nerozdýchala.
Já jsem si to myslela že to proběhne v pohodě,taky si myslím,že se slušným vystupováním a úsměvem jde všechno líp! 😀
Jo,proč už tady není napsáno kde se ten sraz bude konat?Jsem myslela že to tu už bude napsáno a nic.

koczurka
7. bře 2008

Tak jsem tady zase přišla jak už tu nejste...to jsem ale smolař,fakt! 😠

michule
autor
7. bře 2008

Já jsem tady!!!!

koczurka
7. bře 2008

Ajoj!Jak se máš?

koczurka
7. bře 2008

Dneska vlastně nemáš školu že?Co plánujete na víkend?

michule
autor
7. bře 2008

Koczurko - fakt mi to řekla, asi ví svoje, prostě řekla, že by zkusila všechny možné CARy, že jsou tam kočky, které třeba jezdí do Prahy a spousta z nich se zase do Gyncentra vrátí, no já asi ne. A s tím srazem to vázne jen na Pupiňuli 😀. Ale pokud jsem to dobře pochopila, tak víkend za 14 dní je 21. - 23. 3. no jo, ale to je před velikonocema!!! Ale to nevadí, já jsem pro, jen holky pište, ať se domluvíme, záleží na datumu a pak už je jedno kde a v kolik se slezem. A pak - děj se vůle Boží - to bude drbárna 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 . Co škola???

michule
autor
7. bře 2008

Já jsem domluvená s kámoškou na kafe, večer. No a jelikož teď vařím, tak celý víkend budu hnít ani se nehnu a jen se budu dívat na TV a samozřejmě na koníka!!!!! A co plánujete vy?? ( ještě ti i napíšu mejlíka!!! )

koczurka
7. bře 2008

Ále jo...už se to krátí.Já už to neřeším..udělám to nebo ne,nic jiného!
A proč se spousta z nich vrátí?Nějak jsem to nepochopila.
Zase se tu sešly dvě závislačky na koníkovi že? 😅

michule
autor
7. bře 2008

Jasně, my dvě. 😀 😀 😀
😀 No to nevím, možná po nezdařených pokusech, kdy už vyzkoušely jiné centra a už jsou na pokraji zhroucení, taky cesty jsou daleké, no nevím, tak to řekla a nad tím jsem nepřemýšlela. Byla jsem ráda, že vše bylo bez problému, i nám poradila a prostě byla velmi příjemná. No, ale vím, že ne vždy to tak musí být. A co máte v plánu o víkendu vy s drahouškem???? 😎

koczurka
7. bře 2008

My jdem dneska na pivko...taky jsem domluvená s kámoškou že dojde,tak podrbeme no.
Ty se máš že budeš mít navařeno!Aspoň budeš mít víc času na koníka že jo že? 😉
(mejlíka určitě napiš!!!)