Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

konka
13. zář 2008

ili, ja mam 13letou, tezka puberta u nas nastala 😀 jj, bylo to fakt velikanske stesti, tezko to popsat, ale kdyby jsi zazila me stavy, kdyz mi po opu rekli, ze mam jen dve , to cekani na kvalitu, kdyz pak rekli, ze jsou dobre a pak ty dva dny, jestli se je podari oplodnit, hruza.. manzel musel volat kazdy den 😀 ja nemela silu.. nakonec to dopadlo vyborne. ja ve skrytu duse chtela zase holcicku, ale opravdu by mi to bylo jedno. hlavne aby byla zdrava, ja odmitla zkousku plodovky, ale scrennigy dopadly dobre, tak snad jsem neudelala chybu

ili5
13. zář 2008

Na ty sperma jsem se dívala pozpátku na diskuzi,samozřejmě,aby si někdo nemyslel... 😀

ili5
13. zář 2008

blbne mi zas koník,zas píšu a neodeslalo to a nakonec se to otisklo 2 x.Psala jsem to už 3 x.Tak asi to ještě dojde jednou 😀 .Na plodovku bych asi taky nešla.

konka
13. zář 2008

😀 neboj, nikdo si nic myslet nebude.. .-D muj muz neni ukazkovy jedinec, takze darcem by nemohl byt.. 😵

michule
autor
13. zář 2008

Teda - a já si fakt myslela, že jsem nejstarší z diskuse. No - ale na druhou stranu máme jen staré děti, takže žádná křeč 😀 😀 😀 .
Konko - měla jsi fakt hodně štěstíčka. To je skvělé když se to povede hned napoprvé. A jak se říká, holky jsou fakt silnější. Takže musím jen doufat, že mezi těma 10ti zmrzlinama mám pár holek taky. Holčičku bych si taky dala říct, když už jendy ,, kulky ,, doma mám 😀 😀 😀 😀 .
Koczurko - ty jsi proti nám mladý kousek 😀 😀 .Teď se ti zadaří, uvidíš.
Ili - už by to chtělo to miminko, že? Ti naši ,, puboši ,, už by to taky potřebovali.

ili5
13. zář 2008

michul,pravda.A hlavně,že nás už tak nepotřebují a já bych se tak ráda starala a mazlila.Co se dá dělat...

michule
autor
13. zář 2008

Ili - ani nemluv. Já jsem pořád sama. Mladý mě vůbec nepotřebuje. Jo, jen když chce peníze, to jsem mu dobrá. 😀

lilienka
13. zář 2008

zdravíčko děvčata-tak já jen,že mi je 28 🙂 Já možná na plod.budu muset jít,jestli se zadaří.V rodině máme svalovou atrofii ☹ od bratrance 2letá holčička nechodí-a takový nádherný andílek to je.... ☹

ili5
13. zář 2008

lili,to je mi líto,určitě to bude ok,uvid

michule
autor
13. zář 2008

Lili - to je strašné. Já si to ani nepřipouštím ty naše rodinné nemoci. My byli, jelikož ty naše anamnézy jsou taky příšerné, tak snad to vše dobře dopadne. Byli jste už na genetice před IVF? 28? No takže jako Koczurka. Jsme mladice 😀 😀 😀 .

lilienka
13. zář 2008

krev nám brali na genetiku2x-poprvé jim to nějak nešlo.Jak jsem na předoper.vyšetření ve fakultce v Ov,tak mi doktor řekl,že už začínám být stará,tak at´si pohnu s hledáním gyncentra... 😀 😀 😀 a to bylo letos v květnu.Na to,co všechno mi bylo,tak to šlo se vším rychle-to jsem ráda.Nesnáším čekání.Všimly jste si,že člověk stále na něco čeká? 🙂

konka
13. zář 2008

michul, kolik je teda tobe? 😀 teda fakt nejstarsi, ted me to az desi .-D nase puboska si sourozence zaslouzi, alespon si uvedomi hodnoty a jednou, az my tu nebudeme, bude mit nekoho z rodiny..takhle by zustala sama..

ili5
13. zář 2008

lili,fertimed?

lilienka
13. zář 2008

ano prosím 🙂 jsou super

ili5
13. zář 2008

slyšela jsem na nich samou chválu,kromě jedné kámošky

michule
autor
13. zář 2008

Lili - o několik stránek pozadu jsem psala, že jsme se měly jmenovat ČEKANKY. Pořád jen čekáme. Na objednáni do CARu, na genetiku, na injekce, na ET, pak na KET, pak na těhotenský test....prostě pořád do nekonečna. A s tím věkem to asi nemyslel vážně. To je něco. Mě poprvé Čermák v OV řekl, že do 35 mám čas, no a 35 mi líže záda a mimi mám stále v mražáku 😀 😀 😀 .

michule
autor
13. zář 2008

Konko - já bych tomu našemu pubošovi přála hned dvojitou nadílku. Taky by neměl zůstat sám, i když brácha má 3 děti, takže má aspoň bratrance a sestřenice, ale spadla by mu brada kdyby se to povedlo. Jo a dala bych mu je do pokoje - to by byl masakr 😀 😀 😀 . Nejsi stará .... tak už dost o tom věku. 😀 😀

lilienka
13. zář 2008

já si nemůžu stěžovat,.Původně jsem se rozhodovala mezi OV a OL,ale ta kritika na Ov mě odradila.Sice ten první dojem byl divný,ale to bylo tím,že jsem tam jela hned po noční,tak jsem byla trochu mimo 🙂

ili5
13. zář 2008

holky,já ještě nedostala ty výsledky z genetiky!

michule
autor
13. zář 2008

Ili - a kdy a kde jsi byla na genetice? U MUDr. Všetičky? A kdy jsi objednána do OL?

koczurka
13. zář 2008

Holky,trochu se venku ochladilo a jak jste se rozkeckaly. 😀 To je fajn...

koczurka
13. zář 2008

Bolí mně celé břicho,asi mi narazily žebra nebo co jak mně přesouvali.Jak kdybych měla natažené břišní svaly. 😒

konka
13. zář 2008

koczurko, tohle je presne to, co jsem citila taky, natazene brisni svaly, jak kdybych delala cely den leh sed 😀

michule, ty mas kluka nebo holku, jako pubose?

michule
autor
13. zář 2008

Je Koczurka se nám objevila 😀 😀 . Asi s tebou mrskali, ty máš 30kg i s postelí, tak se nediv, to si tě jen přehazovali 😀 😀 😀 . Venku je šílená zima. 😀 😀 😀 😀

koczurka
13. zář 2008

No to nevím co se mnou dělali,ale jsem nějaká natažená přetažená a bolavá.
Konko,fakt tě taky bolelo celé břicho? 😕
Michul,30kg máš TY,já určitě ne. 😎 😀 Jsem nervózní ze zítřka.

michule
autor
13. zář 2008

Konko - kluka - psala jsem, že kulky, už bych tu malou pipinku taky chtěla.

michule
autor
13. zář 2008

Neboj - zavoláš, zajásáš a napíšeš. Buď v klidu, nejhorší máš za sebou, teď už příjdou jen radosti. Takže mých 30kg zmizlo s prvním IVF. Teď s tou Divinou se i já divím.

konka
13. zář 2008

ale v profilu mas mirunku, tak jsem si myslela, ze mas holku, ty me holka mates 😵

koczurko: preci bych ti nelhala, fakt jak leh sed a trvalo to asi tak dva az tri dny.. asi jak je cucaji ty foliky, tak se natahuji svaly.. .-D

michule
autor
13. zář 2008

Konko - já vím, pro mě je to malý Mirunka ( Miroslav ) i když měří 188cm. Už jsem se naučila říkat mĺadý, protože když jsem řekla malý, tak se všichni smáli. 😀 😀 😀

koczurka
13. zář 2008

Konko,asi jo.Ale když sedím nebo ležím tak je to v pohodě,ale stát nebo chodit,uf. 😀 Hned jsem klidnější,já už jsem v tom viděla komplikace. 😎 Teď jsem klidná jak želva. 😀
Michul,já už kašlu na kila.Před chvilkou jsme s drahým dopekly dobrou buchtu a co myslíš že dělám.Čekám až vychladne a jdu do ní. 😀 😀