Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

koczurka
14. zář 2008

Po utrogestanu se má chvilku ležet že?Sice to tam nepíšou ale já ležím s noťasem na břiše.

koczurka
14. zář 2008

No vidíte holky měla jsem jich tolik a mám z nich jen 6.

michule
autor
14. zář 2008

No dobrá tedy. Už jsem chytřejší. Já zkusím smlouvat 😀 😀 😀 . Důležité teď je, ať to všechno dobře dopadne. Tak budeš těhulka o pár dnů dříve 😀 😀 😀 😀 .

michule
autor
14. zář 2008

To máš skvělé, že máš ten ,, noťás ,, já budu doma o n ěj taky bojovat. Jen pěkně lež. A nezoufej. Já poprvé měla 15 a oplodnilo se taky 6. Podruhé jsem měla 25 a oplodnilo se 13. Teď jen ať se dobře rozmrazí a přežijou to. Nezáleží na počtu, ale na kvalitě. 😀 😎

koczurka
14. zář 2008

Přesně tak,hlavně ať se jim u mně líbí.O co chceš smlouvat?

michule
autor
14. zář 2008

Aťmi tam dají hodně emroušku!!!! 😀 😀 😀 😀

koczurka
14. zář 2008

Aha tak to nevím jestly uspěješ.Ale u ketu je to možná jinak. 😉

koczurka
14. zář 2008

Jo a to mi ještě řekla jak jsem se ptala jestly mi budou dávat dvě tak mi řekla že mi můžou zkusit udělat prodlouženou kultivaci a že mi dají jen jedno.Tak to jsem hned řekla že nee.

koczurka
14. zář 2008

Já vím že je prodloužená kultivace moc dobrá věc,ale jedno je málo.

bara011
14. zář 2008

ahoj bára tak jsem tě koczuku koněčně našla . 😝

koczurka
14. zář 2008

Jéé ahoj Baruš!!! 😀

koczurka
14. zář 2008

To je kolegyně co jsme spolu byly na punkci...

koczurka
14. zář 2008

Tak to jsi dobrá že jsi mně našla... 😎

koczurka
14. zář 2008

Před chvilkou jsem ti poslala meilíka...

koczurka
14. zář 2008

Zítra jdem spolu i na transfér... 😀

bara011
14. zář 2008

taky to mám na 8 ale mám strach zustalu jich hodně málo a taky jen pře icsi

michule
autor
14. zář 2008

Teda holky 😎 . To je skvělé. 😀 Vítám tě Baro - tak a jak to vypadá s tebou??
Koczurko - asi ne, i u KETu to bude stejné, dělám si legrácky. Nesmím být sobec a musím jím v tom dusíku nějaké sourozence nechat. 😀 😀 😀

bara011
14. zář 2008

zůstali mi 3 z 13 a ztoho je jedno pomalejší takže mám jen na jeden pokus 🙄

koczurka
14. zář 2008

Michul,to je fakt.Pak by jim mohlo být smutno.
Barun,buďme vděčné fakt že vůbec něco máme. 😉 Jak jsem mluvila s embrioložkou tak zrovna někdo volal a ptal se jak to vypadá a jen řekla že nemá dobré zprávy že se neoplodnilo ani jedno.Což musí být hrozné.Ale prý se to stává často.

koczurka
14. zář 2008

Barun takže hlavu vzhůru,to se povede uvidíš.Víš že jsem byla pozitivní i před punkcí tak budem dál. 😉 😀

koczurka
14. zář 2008

A Helča se ti neozvala?Mně teda vůbec... 😒

koczurka
14. zář 2008

Michul,děláš nakonec to rizoto?Já užho mám hotové. 😀

koczurka
14. zář 2008

HOLKY,
tady je receptík na výbornou buchtu:
3 hrnky pol.mouky,1 hrnek cukr,1 prášek do pečiva(to vše smíchat dohromady).
Náplň:3 tvarohy(v kelímku),3 vejce,1 hrnek cukr,půl litru mléka,můžete přidat citr.kůru a rozinky.(to vše ušlehat).
Na dobře vymazaný plech vysypeme 2 hrnky směsi(je to divné ale to těsto je vlastně sypká směs tak se nelekněte.Já jsem se poprvé divila).Na tu směs rozetřeme tu tvarohovou náplň a na tu směs vysypeme zbytek sypké směsy.Na to nakrájíme čtrvrt až půl čerstvého másla(na tenké plátky).
Pečeme v mírné troubě asi 30min.
Je fakt výborná. 😉 😀

michule
autor
14. zář 2008

Koczurko - jasně, že dělám a teď jsem dala do truby hrnkovou buchtu. Recept si hned opíšu, stejně bych ji nemohla dělat, jelikož nemám tvaroh, ale příští víkend je v troubě 😀 😀 . Kromě rozinek, ty přímo nesnáším, ale jinak vypadá skvělé, to bude mlska, mňam. 😀 😀 Tak moc děkujeme. Já od rána něco vymýšlím. Už jsem předělala šatník i botník. Doufám, že ještě příjdou třicítky a já se půjdu oběsit 😀 😀 😀 .

koczurka
14. zář 2008

No tak třicítky určitě nepříjdou to určitě ne.Tak ať buchtičku nespálíš,kuchťo. 😀 😀 Já si jdu dát hlavu do kupy a taky trochu pouklízet.Když už budu od zítřka ležet.Zatím pa a určo ještě dneska tady budu.

michule
autor
14. zář 2008

Jasně jdi. Pak už neuděláš nic. Tak pa a taky kouknu k večeru.
Všem dobrou chuť k obědu. 😀 😎

lilienka
14. zář 2008

Dobré odpoledne děvčata.Venku kosa čím dál víc,co?Je mi divné,že ty Koczurko bereš ten utrogestan bereš už ted a mi ho dali až po ICSI.Ta buchta vypadá lákavě 🙂

lilienka
14. zář 2008

ještě se chci zeptat,myslíte,že mi uškodí trocha kávy? Piju ted Caro,ale na kávu to nemá 🙂

koczurka
14. zář 2008

Lili,trocha kávy ti určitě neuškodí. 😉 Káva se nedá nahradit ničím že? 😀 Já vlastně utrogestan začla brát až dnes ráno,takže den před embriotransferem.

lilienka
14. zář 2008

hlavně at je co platný,co?Budu na tebe myslet,at se všechno podaří. 🙂