Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

koczurka
24. zář 2008

Ili,klidový režim už mám dávno za sebou.Navíc se ležet vůbec nemusí takže dělám už úplně vše.Tý jo dobrotka,já bych si po takové dietě taky dopřála tak to buď v klidu.A neboj taky se dočkáš. 😉 Už se těšíš do práce?Kde děláš,jestly to není tajné?Já jsem zvědavá Kelišová že? 😀 😀 😉 😎

evkaa25
24. zář 2008

Tak vidím,že jsem tady zase poslední 🙂
Koczurko já dělám ve velkoobchodu s květinami.Do nedávna jsem jezdila se svým partákem rozvážet květiny.Jezdila jsem do Jablůnkova,Č.Těšína,Třince,takže dost daleko a to byly 16 hodinové šichty ob den.Bavilo mně to,protože jsem tam jezdila skoro 4 roky a hodně svých zákazníků jsem mněla ráda.Po nemocenské,kdy se nám miminko nepovedlo,jsem tuhle svou práci opustila,protože to bylo přece jen dost fyzicky náročná a stresová práce a tak.Veškeré obědnávky,faktury a tak jsem si dělala sama...
No a ted´ dělám ve skladě.Kolegyně se mně snaží šetřit jen ty přesčasy prostě jsou,protože jak jsem psala ted´v sobotu otvíráme další pobočku v Ov.Doufám,že mně tam nepřeřadí,bydlím totiž 8km za Hlučínem a nechtělo by se mi dojíždět.
Jo a k těm penězům,tak to za moc nestojí.Myslím si,že by jsme mněli být mnohem lépe ohodnoceni,ale co naděláš...Kdybych nedoufala,že brzy půjdu na mateskou,tak bych se určo rozhlížela po jiné práci.Ale na druhou stranu to mám blízko a docela fajn kolektiv. 🙂
No to jsem se zase rozepsala o sobě a co vy těhulky a skoro těhulky.....co nového???

evkaa25
24. zář 2008

chtěla jsem napsat mateřskou!!!

lilienka
25. zář 2008

ahojky
no u mě nic nového.Žádné zlepšení ☹ Začínám mít pocit,že se to dere ke špatnému konci.No uvidíme v po.

gabka14
25. zář 2008

Ahojky!!! 😉
Tak dneska ráno jsem si píchala celkem tři injekce a večer mně čeká ještě jedna.Už třetí den mně bolí hlava, možná to je z těch léků 😒

Lilienko musíš věřit, že vše bude v pořádku,mysli pozitivně.Jestli jenom špiníš, tak to opravdu nemusí ještě nic znamenat.Moc držím palečky,ať je vše v pořádku 😉 😉

Dneska jsem potkala kamarádku, která teď byla na KET v OL a vyšlo ji to.To je super. 🙂

konka
25. zář 2008

lili, nevzdavej to, vsugeruj si to, ze je to v poradku. vim, ze se to cizimu lehce rika a tobe spatne dela.. ale bude to v pohode.. uvidis..

lilienka
25. zář 2008

snažím se myslet pozitivně,ale začíná se na nás valit další problém(z rodiny) a ten je o dost horší ☹ at´už je pondělíííí.Dnes ke mě příjde kámoška mě ostříhat(po těch injekcích apod.mi začaly šíleně padat vlasy 😒 ) tak udělám radikální řez 🙂

koczurka
25. zář 2008

AHOJ HOLKY!!!
Evko,dneska je to s prací špatné,buď ráda že tě to aspoň trošku baví a že je dobrý kolektiv,to je si myslím to nejhlavnější. 😉 😀 A předtím s těma květinama to muselo být taky zajímavé a hlavně krásné,vždycky jsem si říkala že by se mi líbilo dělat s květinama. 😵
Lili,to mně mrzí že máš problém,už tak se stresuješ a ještě další věc.Neboj,za chvilku je pondělí a pan doktor tě uklidní a bude Ti líp. 😉 Už jsi ostříhaná?A hodně? 😕
Gabi,to je dobrá zpráva s tou tvou kámoškou že jí to vyšlo. 😉 Jinak mně dneska taky tak bolí hlava že to je děs. 🙄
A kdepak máme Michul?Žádné zprávy ze školičky?

lilienka
25. zář 2008

ahojky.Vlasy mám kratší tak o 30cm.měla jsem je do pasu,ted je mám tak po lopatky-je to super,hned je lehčí hlava.Jinak večer se dostavila mrcha ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ to jsem ještě nezažila-jsem jak podřezaný králík.Už jsem to obrečela,ale myslím,že dnes toho ani já ani manža moc nenaspíme ☹

konka
26. zář 2008

lili, treba to neni MS, zkus si rano udelat test a zavolej do centra.

lilienka
26. zář 2008

já si test dělala-sice vyšel,ale ta druhá čárka je moc slabá.A tel.nikdo nebere ☹ holky,já jsem zmatená jak lesní včela.

konka
26. zář 2008

lii, odpocivej, zadne skakani a tak. kazdopadne zkousej volat a urcite si te objednaji na kontrolu, nejlepe uz dnes. treba jedno nevydrzelo, tak jako u mne. a to druhe bude silne, uvidis..

lilienka
26. zář 2008

Díky.Už od pondělka poctivě ležím,vstávám akorát když si jdu pro jídlo nebo na wc.Snad máš pravdu.Hlavně ty odpočívej a šetři se.

konka
26. zář 2008

lili, drzim pesticky, urcite to dobre dopadne, az se dovolas, tak pak napis co a jak. Mas to hodne silne? ja taky tenkrat strasne brecela, manzel si se mnou uzil, dokazu si predstavit a vcitit jak se momentalne citis..

lilienka
26. zář 2008

no večer jak jsem byla na wc,tak to ze mě teklo úplně šíleně-počítám tak deci naráz 😒 Večer jsem si ani nedala Utrog.-nemělo by to cenu.Dnes jsem si ho dala-dnes ještě nevím-jak jsem si dělala test,tak jsem krvác.,ale ted jak jsem byla na wc tak nic.Kdo se v tom má vyznat?Proč to prostě není tak,že když je menstr.tak v tom nejsi a když není tak v tom jsi?A né takový mišmaš.

lajcikova
26. zář 2008

prominte že vam lezu,ale už od začatku sleduji lilienku,a mam podobny problem jsem 18den po et,vložily nam tři embrya.devaty den sem začala slabě krvacet tak sem testla//,kontrola v car včera sem volala mame hcg1132,a dnes sem začala slabě krvacet,tak taky nevim do fertasu se nemužu dovolat,no snad se ta ms nerozjede.lili moc ti držim palce,ja mam dalši kontrolu až ve středu,a kdo vi co bude do středy 😢 tak se opatruj

lilienka
26. zář 2008

díky.Já se tam taky neumím dovolat-měli by začínat tak v 8 ne?

ili5
26. zář 2008

lili,ten ustrogestan musíš brát,jak krvácíš,tak ho používej orálně.Já ho taky polykala,až ke konci zaváděla.Má stejný účinek a máš jistotu,že nevyteče.
Dovoláš se,zkoušej to pořád a pak dej vědět,Držím pěsti. 😉

lajcikova
26. zář 2008

ano lili začinaj v 8,ale jen to piska vunec to nezvomi,tak asi maj poruchu.zatim to krvaceni zmizlo,no snad to je reakce na ten utroš.a ty jdeš kdy na kontrolu,a řekli ti kolik maš hcg?

michule
autor
26. zář 2008

Ahoj holky.
No prostě mi nefunguje net. Nevím, jak mi dlouho poběží teď. Úž se mi to dlouho nestalo, ale jsme nervózní všichni.
Koczurko - tak co ty, jak se cítíš a co testík? Moc na tebe myslím. Ve škole to bylo hrozné. Šílená nuda. Až budou zápočty, tak se asi nudit nebudu 😀 😀
Lili - to máš naprostou pravdu. Taky bych z toho byla pěkně na nervy. Tak buď ať se miřuji s MS a nebo vím, že jsem těhu a veselím se. Takhle je to pěkně na hovno ( jsem sprostá, ale má to svůj důvod ).
Lajciku - taky držím palečky.
Co my všechno musíme ustát. Fuj.
Gabi - vydrž, je to hnusná otrava s těma injekcema.
Jinak se zatím cítím normálně. Mám jen nadmuté prsa, jako když se mi blíží MS. Ale zjišťovat něco je ještě brzy. Vždy se mi to rozjíždí tak 10 - 11 den po ET. Dnes jsem 5tý den, takže jsem ještě v naději 😀 😀 ( aspoň něco ). Jinak svůj termím MS mám zítra. Prostě holky NADĚJE FAKT UMÍRÁ POSLEDNÍ. 😉

lilienka
26. zář 2008

takže holky-já o to asi přišla ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ dr si není jistý,ale říkal,že mám počítat s tím,že js potratila.Dal mi 2 inj.a pokud se to zhorší nebo to nepřestane,tak musím do nemocnice.V po musím na ko ke svému(tendle byl záskok)a pak jedu ještě do OL.Hodnoty hcg neznám-nějak mě nenapadlo se na to zeptat.Michul já ti řeknu,že momentálně naději nenávidím.

konka
26. zář 2008

lili, ty jsi byla na kontrole? hele kontrolni test byl //, tak ja bych to nevzdavala

lilienka
26. zář 2008

dr říkal,že ten hormon zůstává v těle i několik dní po potratu

konka
26. zář 2008

lili, treba to zastavi ty injekce a odeslo jen jedno.. nevzdavej to..

lilienka
26. zář 2008

holky-já se na pár dní odmlčím.Vy se držte!

michule
autor
26. zář 2008

Lili - ať se děje cokoli, držím strašně moc palce a budeme na tebe myslet. 😉
Jde mi moc pomalu net, ale NÉ zas tak pomalu, abych si vás nemohla dočíst. 😀 😀 😀

evkaa25
26. zář 2008

Lili nevzdávej to,moc ti všechny držíme palečky.............

artep26
26. zář 2008

http://www.petice.nazory.cz/petice/petice-detai...
holky jestli se vám chce tuhle petici podpořit, do toho! 🙂 stačí se jen zaregistrovat a podpořit ji 😉

michule
autor
27. zář 2008

Ahoj holky.
Všechny zdravím při sobotě. Je to zvláštní, že já tu příjdu ( když už mi jde konečně net ) a tady nikdo. 😢
To co poslala Artep určitě vyplním. Je to mazec. Takhle uvažovat můžou jen lidé, co neznají pojem neplodnost.
Koczurko - co se s tebou dějě? Včera jsi tady vůbec nebyla a jindy jsi upsaná ažaž. 😀 😀 😀 A vlastně všechny. Co dneska vaříme???? 😀 😀 😀 😀

konka
27. zář 2008

ahoj michul, ja dnes byla v praci, tak se toho ujal manzel, budeme mit karbanatky a bramobor, polivku nejak zasklil 😝 kazdopadne jsem zvedava, zda ty karbose budou k jidlu.. 😵