Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

gabka14
10. bře 2008

Ahoj holky!!! 🙂
Dlouho jsem tu nebyla, tak jsem musela dočítat a bylo toho teda dost. 😀 😀 😀 Dneska jsem tu zase dost pozdě.....že jo Michul? 😀
Akorát by mně teda zajímalo, kdy se sejdem.Psaly jste 22.3. a pak tu Ili a Mimčo psaly 29.3. Tak které datum platí?Mně je datum docela jedno, hlavně, aby to nebylo moc pozdě večer, jsem z Havířova, tak abych se pak mohla dopravit domů.Ale je mi jedno, kde se sejdeme, Ostravu znám, pocházím od tama....(i když hodně věcí se tam změnilo) 😵 😵

susyk
11. bře 2008

Ahoj holky, tak se hlásim dlouho sem tu nebyla a nečetla ip, tak vás tady teď dočítám. Maturantkám držím palce. Pro mě to teda byl nejhorší zážitek a pak ještě státnice fuj. Ale nechci vás strašit. To určitě zvládnete. Jinak naše mimčo se má pořád dobře. Příští týden jdeme zase na kontrolu. Tak snad to bude v pohodě. Pan doktor Jaroš není moc sdílný vždycky mi akorát řekne že je všechno v pořádku a tim skončí. Příště už by mohlo být poznat jestli je to holka nebo kluk. Tak sem děsně zvědavá. Ale manža je přesvědčen že to bude holka. Já mám zas furt pocit, že to bude kluk. Tak sem zvědavá kdo má pravdu. Tak se tu zatim mějte papa

michule
autor
11. bře 2008

Ahoj holky.
Susyku - zdravíme tě. To je moc dobře, že jste s mimiskem v pohodě a pak nám hned nahlas jestli holčička a nebo klučina. Jo a děkujeme za ty palce k matuře, myslím, že to budme všichni potřebovat.
Gabi - no včera fakt pozdě, ale nedá se nic dělat, já včera s Koczurkou vůbec, takže máš velké plus. A ohledně toho srazu, takže teď víme, že mimco a Ili můžou víkend 29.3 a zase nemůže Pupin, takže mě napadá asi jediné - větší počet prostě asi vyhraje. Mě je to jedno, myslím, že i Koczurce a Gabce, takže pojďme se už domluvit. 😉
Koczurko - v ZOO bylo suprovně. Měla jsem sebou tříletou neteř a ta prostě neměla chybu. Užili jsme si konečně procházku se vším výkladem. Jinak procházka po obchodě je taky báječná, ovšem pokud je za co utrácet. 😀 😀 . Tak hezký zbytek dne a večer se ukážu.

ili5
11. bře 2008

Ahojte,Susyku,já myslím,že to bude holka.Tak pak dej vědět,je super,že je vám fajn a je vše ok.
Holky,já zkusím ještě tu chatu zrušit a šla bych s váma,tak uvidím.Já,ale nikde netrefím,mám orientační schopnost na nule,tak bych dojela nejraději na konečnou a tam byste mě čekaly?Nebo jinde,ale na zastávce,řekla bych řidiči,kde mě má vyhodit.Tak budu číst co kdy a kde a v kolika a pak se přispůsobím.Tak zdarec. 😉

gabka14
11. bře 2008

Ahoj holky! 🙂

Susyku, no konečně, že jsi se tu ukázala.Ale škoda, že jsi nenaplivala nějaké ty bacilky, abychom se konečně taky nakazily.Je super, že je vám fajn...jo a s tím, co to bude, jestli kluk nebo holka to nakonec bude jedno, ne?Hlavně ať je to zdravé!!!!!!

ili5
11. bře 2008

Gabko,ty pojedeš autem,nebo autobusem na ten srazík? 😒

gabka14
11. bře 2008

Ili tak to ještě nevím, jestli pojedu autobusem nebo jestli by mně manžel hodil autem.Sice řidičák mám, ale už jsem dlouho neseděla za volantem, tak mám docela strach a vozí mně manžel. 🙂

koczurka
12. bře 2008

Ahoj holky!

Holky moje,už jsem objednaná do Olomouce!!!7.května v 11h. 😵 😉
Tak už tady máme i Susyk!To je moc fajn že je vše v pořádku!Opatruj se.
Já myslím,že by měly holky co přijedou od někud,napsat jak pojedou a kde a podle toho by se to domluvilo kde se sejdem,ne?Co Vy na to?Jinak termín mi je opravdu jedno.
Já jsem teď trošku marod,pokouší se mně zmocnit nějaká chřipajzna nebo co...a tak ležím v posteli ať mně to neskolí úplně.Ještě dva dny mám do závěrečné kurzu a tak to chci dochodit.
Ili,Ty přijedeš čím a kam teda?
Michul,Ty jsi taky tady měla absenci jo?No to bych neřekla do Tebe.My dvě se tady buď potkáváme jen my dvě,nebo tady nejsme ani jedna.To vypadá jak kbyby jsme se domlouvaly že? 😀 😉
Tak holky pište ať už se konečně domluvíme.
Zatím papa...

koczurka
12. bře 2008

Holky,dneska stávkujete nebo co? 😒 😀

michule
autor
13. bře 2008

Ahoj hoky.
Tak se teda omlouvám, ale já fakt fakt nemám čas. Celý týden ve škole zkoušky. Nevím jak zvládnu ty 3 měsíce co mám před sebou, ale pokud to dám, zblázním se od radosti a budu na tom vlastně stejně. Jinak s tím srazem to pěkně vázné. Takže doufám, že datum 22. 3. mezi 16 - 17 hod platí a jen se všechny připojíme k souhlasu!!!!!!!!!!!!! 😎
Koczurko - to máš teda pravdu, jako kdyby byla nějaká domluva, ale bohužel není, prostě toho máme všechny hodně, zase se polepším. 😀 Moc držím palečky k závěrečné a pak se pochlub co a jak!!!!! No a prosím tě to je bomba s tou Olomouci. To jsem ti celou dobu přála. Ten důležitý krok, konečně se rozhodnout. No a nenapsala jsi kde do OL a ke komu???? TAk šup šup, piš jsme zvědavé!!!!!
GAbi - překvapuješ, jsi šikulka se psaním, fakt!!! Takže ty se bojíš řídit?? No a v Havířově jsem se narodila, takže ho trochu znám, moc pěkné město. 😀 😀
Pěkný den a večer se hned podívám, jak se nám tady daří s domluvou. 😀 😀

koczurka
13. bře 2008

Ahojky holky!!!
Nějak to tu vázne!Michul,souhlasím s tím datem srazu a doufám že ostatní už taky.
Teď ještě kde a jde se na to. 😉 Jinak to naprosto chápu že nestíháš,musí to být honička jak blázen.To už zmákneš těch pár měsíců,nejsi žádné béčko! 😅 😉 Držím pěsti ať vše zvládáš v poklidu a nezblázníš se z toho. 😀 Jo,jo je mám taky radost že už se to začne zase trochu hýbat.Jsem objednaná k dr.Dostálovi jak jsem vlastně chtěla a do fakultky.Prošla jsem i dopodrobna jejich stránky a mám z toho dobrý pocit,myslím že to tam je stokrát lepší než v našem slavném centru.
Jo holky,četly jste někdo že od roku 2009 pojišťovny nebudou přispívat vůbec nic na IVF?Takže jsem z toho úplně na nervy.Doufám že se to nestane!!! ☹

mimco
13. bře 2008

Ahojky,
potvzuji svou účast 22. 3. a už se těším, doufám, že to klapne.
O tom přispívání jsem nečetla, to nemyslíš vážně, to mě teda pěkně vytočilo. Chápete to? Lidem, kteří neumí zhubnout, protože se přežírají pojišťovna hradí drahou operaci bandáž žaludku, to je v pořádku. Ale když někdo nemůže mít děti má platit statisíce??? Kde to žijem.
Jsem se zase nas....!

gabka14
14. bře 2008

Ahoj holky 😉

Koczurko tak to je dobře, že už jsi se rozhoupala a do té Olomouce jsi zavolala.

No já jsem o té nové reformě, co by ctěli od roku 2009 taky četla.Je to hnus!!! 😠 Ale nevím, jestli je to už schválené, asi ještě ne.Já jsem četla, že by umělé oplodnění mělo být hrazené jen jednou, ale že to ještě není rozhodnuto.Tak to už jsme si to asi vybraly? 😠 😠 😠 Ale hnus je celá ta zasr..á reforma, ne jen to s tím umělým oplodněním.Tak to aby jsme co nejdříve šly do toho, aby nás pak nevyždímali úplně z peněz.Pak už bych asi na to neměla.Musíme doufat, že v té naší vládě se ještě najde pár normálních lidí a neprojde to.

michule
autor
14. bře 2008

Ahoj holky.
Máme zase pátek, hurá...jsem ráda, jenže se musím učit a to zas takovou radost nemám, no co se dá dělat.
Koczurko - tak co škola??? pak rychke napiš jak dopadla závěrečná!!!! Doufám, že ty naše palce pomohly?? 😎
Gabi - v té naši vládě se asi nenajde žádná dobrá duše, jelikož oni to nezažili a tak rozhodují. No je to hnus hnusacký. stydět by se měli, jenže je nejhorší, že my s tím stejně nic nenaděláme.
Těším se na srazík, hurá, už aby to bylo. To bude babinec. 22. 3. V 16H NEBO V 17H?? A u hodin v centru, jo??
😀 😀 😀 😀 😀 😀

koczurka
14. bře 2008

Ahojky Holky!
Konečně pátek a pro mně i konec mého slavného kurzu.Tak jsem to tam nějak naflákala a vůbec netuším jestly dobře nebo špatně.Výsledky bohužel budu vědět příští pátek,ale vlastně to aspoň s Váma v sobotu když tak oslavím nebo posmutním.Bylo to náročné hlavně díky tomu,že jsme na to měly vyhrazený čas.A to já nesnáším dělat něco na čas,jsem pak dvojnásobně nervózní.Ale jsem fakt moc šťastná že už to je za mnou.Teď zas budu mít víc času na koníčka 😀 .Tak ale doufám,že si tu zas nebudu psát jen sama se sebou!
Mimco a Gabi,ani mi nemluv jak mně to vytočilo a to jsem slyšela hned ráno v televizi a pak jsem celý den přemýšlela jen nad tím.Sice to ještě není schváleno a pevně věřím že se to neschválí,ale možné je všechno.Taky teda zírám kde to žijem.To nemluvím o tom že se plně hradí léčba notorikům a feťákům...kteří si to zavinily sami. 😠 Takže nám nezbývá nic jiného než doufat!!! 😒
Michul,zase se musíš učit jo,boračku. 😉 Ale ber to tak,že budeš vzdělaná a chytrá.Na srazík se taky těším,ale abych se přiznala tak si nejsem jistá kde je u hodin.Je to jak je radnice?Vlastně kousek od gyncentra?Já centrum až tak moc neznám,jezdím tam fakt minimálně.Nesnáším ty davy tam,vždycky tam něco vyřídím a utíkám od tama.
Jsem já to ale ostuda co?Ostravačka nezná centrum! 😎 😀 😉

koczurka
14. bře 2008

Jo,holky dokud na to myslím,nemůžete mi někdo náhodou donést ten ceník z toho Ol.?Jestly to teda máte někdo.Děkuji předem.

michule
autor
14. bře 2008

Koczurko - já jsem tady!!!! Takže u hodin je naproti Elektry. Takže zastávka Elektra. Je to před Vesmírem. No a jen vystoupíš a počkáš u hodin, ani nevím jestli jdou. To je jedno. Hlavně, že se sejdeme všechny.
No a k ukončení gratuluji. To je úleva, že?? 😉 No a ohledně toho placení IVF, já fakt nic nevím, jsem to, ale drbna, že?? Co se tam jako říkalo??? Takže to taky může dopodanout tak, že když jsem 2 IVF měla ještě částečně placené pojišťovnou, tak jim budu vracet zbytek, no nejlépe přímo do ruk MUDr. Čermáka 😀 😀 😀 😀 . Tak to by byl mazec. 😉

koczurka
14. bře 2008

Ale,ahoj...to jsem ráda že tu nejsem sama.Jak se máš?

koczurka
14. bře 2008

Aha,tak už vím kde je u hodin.No to by byl mazec,ten by si mnul rukama co Čermák?No musíme stihnout zbytek pokusů ještě tento rok,já to pochopila tak,že už nebudou přispívat.Tím chcou pojišťovny ušetřit miliardy korun nebo co to mlely.Já bych jim nevrátila ani korunu...

michule
autor
14. bře 2008

Děkuji za optání, mám se fajn, je pátek....... 😉
Nic bych jim nevrátila, za ty nervy by nám to měli dávat zdarma. 😀 😀 No každopádně já už nám už zbývá jen jeden pokus, takže musíme doufat, že z těch 10ti zmrzlíku bude aspoň jeden životaschopný!!!! No uvidíme.
A jaký máš pocit z konečného dne??

koczurka
14. bře 2008

No to jo,za ty nervy by nám měly doplácet.Určitě se zmrzlíci chytnou,neboj a věř.Já taky věřím,jinak bych do toho nešla.Z konečného dne mám smíšené pocity,vůbec nevím jak to dopadne...A co Ty učíš se,učíš?Nebo popíjíš vínečko a kukáš na telku!?

michule
autor
14. bře 2008

Mám Tv zaplou, ale dělám si jednu maturitní otázku, hledám a brouzdám si po netu. Jinak ráno opět do práce, takže zase pracovní víkend. No a co plánujete na víkend??? Na ten příští už plán máme, že??? Huráááá a ještě k tomu před sebou volné pondělí, to je moc moc dobře 😀 😀 😀 😀 ....nejhorší dny ve škole jsou totiž pondělky ☹

koczurka
14. bře 2008

Tak se pěkně uč.Do práce jdeš?Jéé,to Ti nezávidím ty jo!Já pondělky taky nemusím,nejradši bych je zrušila nebo přejmenovala na pátek 😉 😀 .Já mám víkend jistý,jsem nemocná takže budu doma.Sedím tu se zavázaným krkem,zabalená do deky.Bolí mně v krku a mám rýmu jak blázen. 😒 Ještě že jsme neměly sraz tuto sobotu,protože bych určitě nedošla.

michule
autor
14. bře 2008

Ježiš, tak se leč!!!! Mě chřipka obchází, sem tam se něco mihne, ale jinak jsme v práci všichni očkování a letos ani zakašlání. Jenže teď jsem to určitě zakřikla a bude po mě. Tak se hezky leč, lež a užívej volna a konce kurzíku. Ježiš já ti závidím. No jo, taky mě to čeká. Takže hezkou noc a zítra odpol tady kouknu, tak to tady drž, když už máš teda volněji!!!! 😀 😀 😀 Papa 😀 😀 😀 😎 🙂

koczurka
14. bře 2008

Jo,jo já to tady podržím! 😎

ili5
15. bře 2008

Ahojte holky,tak toho 23,3, si udělám volno,jak nezabloudím,tak mě tam máte.
Jinak nic nového,sluníčko svítí,tak peru a věším venku.pa 😉

michule
autor
15. bře 2008

Ahoj holky.
Tak jsem zvládla pracovní den, vyžehleno, dopráno a teď jen ty okna.
Koczurko - ty to teda tady držíš!! 😀 Asi jsi v peřinách, že? Jak to je??
Ili - psaly jsem 22.3, tak doufám, že ti to vyjde!!!!! 😀

koczurka
15. bře 2008

Ahoj holky!
Jo,jo Michul dobře jsi to odhadla,ležím v posteli.Jsem celá bolavá a není mi nejlíp.Drahý zlato moje taky dneska pral,ale ty okna asi budu muset já.Ale to nespěchá,myslím že neutečou! 😀 😉
Tak se mějte holky,jdu se potit ať jsem do soboty fit! 😉
papapapapapapapa.........

michule
autor
16. bře 2008

Ahoj holky - tak vás zdravím ke konci víkendu a hurá do pondělka. No moc se mi nechce, ale asi nejsem sama. Venku je pěkně hnusně a divím se, že nikdo nemá potřebu si pokecat??? 😀 😀 😀 No tak jsem na to sama - nevadí, jsem dnes totiž přeučená a už mi praská hlava. Takže jsem chtěla ,, vyprázdnit ,, disketu, ale když tu od včerejška nikdo nebyl, budu to muset udělat sama.
Koczurko - jak ti je? Doufám, že se z toho do soboty dostaneš, jinak jdeme vstříc bacilům k tobě 😀 😀 😀 . Jo a mejl - NIKDY - nemá chybu, fakt. 😀 😀 😀
Tak pa holky a pište.

koczurka
16. bře 2008

Ahoj holky!!!
Kde všichni pořád vězíte? 😒 Zase Michul to tu držíš Ty,tady jde vidět že jsme asi fakt závislačky na koníkovi. 😀
Tak jsi přeučená jo?No tak to Tě chválím,jen tak dále.Mejlíky taky moc fajn,jsem se nasmála... 😀 😉
No venku je příšerně fakt,jsem ráda že nikam nemusím.Jinak je mi líp díky,ale jsem pořád nějaká slabá.Záda mně bolí už z toho ležení,tak jsem musela jít sednout a mrknout na koníka aby mi něco neuteklo.No do té soboty doufám mně ještě něco neskolí.Jinak fakt skončíte u mně... 😀 .
Tak pište holky...