Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

lilienka
28. lis 2008

jo holky-a čekám,že vás poznám podle kytek v pusinkách 😀 na tom nádru 😀

evkaa25
28. lis 2008

Lili už ti píšu tel do IP 🙂
Já žádnou restauraci,nebo hospůdku na hl. nádraží neznám.Snad holky Ostravačky?Víte o něčěm?
Lili záleží na tobě,jestli autem nebo vlakem,každopádně ráda pojedu s tebou.I vlakem.Sraz je ve dvě,tak myslím,žestihnem kvalitně pokecat a všechno prodrbat. 😀 Fakt se moc moc těším. 🙂
Tak to jste mněli včera Lili veselo,co?Já mám veselo dneska při tom pečení.Moc se mi nedaří. 😖 😀 Ale improvizuju. 😀 Peču na zítřejší oslavu manželových narozenin.Má je sice až v pondělí,ale ted´ nám to nějak líp pasovalo a taky je dobře,že jsem doma a všechno si připravím.
No a za chvilku pojedu pro ségru a moje dvě neteřinky,tak se na ně fakt těším. 🙂
A co vy ostatní?Co budete dělat o víkendu??

lilienka
28. lis 2008

Já nemám nic v plánu.Manža má zítra zápas,tak budu sama-s internetem 😀 Já v Ov žádnou restaur.neznám,akorát vím,že ve futuru je dost možností,kde si sednout.

lajcikova
28. lis 2008

ahojik holky,tak se hlasim po 2nočnich 😝

a neni tam někde pobliž puzerka???hlavně at je to velke 😀 aby sme se tam vlezly. 😀

zitra začnu těma pernikama,moc se mi nechce,ale co už.no ještě mě před chvily nasral manža,tak sem ho sjela ted se mnou nemluvi 😠 a ja myslela že večer něco bude 😀 no tak asi nic. 😔

koczur pošli ti do IP tel na mě ju???kdyby měl vlak spožděni 😀

monali
28. lis 2008

ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, nějak nestíhám. Aspon se vás teď snažím dočíst.
Jo a nezlobte se , že teď nereaguju na vaše příspěvky , ale jsem trochu mimo.
Dneska jsme byli u Dr.Dostála, Tak jsem čekala, že se domluvíme na stimulaci a konečně se to rozjede: Ale prd 😠
Podle výsledků jsem totálně anovulační - to ale není nic nového, ale na stěru z čípku něco našli a tak musím preventivně se objednat do centra onkologické prevence, a navíc zjistili, že moje tělo vyrábí protilátky proti štítné žláze, takže mě poslal jetě na endokrinologii. Další návštěvu se všema výsledkama mám až 6.2.2009. Tohle jsem fakt nečekala. Ach jooooo 😖 😖 Nechci si stěžovat ani se litovat, prostě jsem to potřebovala zatepla někomu říct.

Jinak cukroví peču tak 2 druhy, protože zbytek dostanu od mamky, ona peče v práci s kolegyněma a děsně ji to pořád baví, za jeden den napečou asi 15 druhů a jenom si to rozdělí, a máma potom podělí mě a bráchu, takže nemá smysl abych doma něco tvořila , i když mě to hrozně baví. Já osobně bych si vystačila jenom s vanilkovýma rohlíčkama a oibjevila jsem tu recept na rafaelo a tomu neodolám. Peče se zítra, takže celý víkend strávíme u rodičů. a budeme hlídat kočky a tatínka

Zatím se mějte
Na sraz se moc těším, doufám že nebude vadit, že nejsem moc ukecaná, já radši poslouchám, než mluvím.

😉

lajcikova
28. lis 2008

ahoj moni,to vubec nva že toho moc nenakecaš,to ja taky ne tak se busdem na sebe usmivat 😀
jinak mě moc mrzi,ty testy.no ja sem taky anoovulačka-prej,proto sme měli darovane vajička. ☹ a jen si postěžuj-sme tu pro tebe 😉 moc dobře vi jake to je když tě někdo podrži.tak mocmoc štěsti 🙂

monali
28. lis 2008

lajci děkuju a to usmívání beru, zvlášť když budeme mít puse tu kytku 😀
Navíc všechny ty testy jsou podle dr. spíše prevence, takže se toho ani moc nebojím, spíš mě štve,že se to zase posunulo až na únor, zatím pa, tlačí se mi tu manža, kuknu sem ještě než půjdu spát.

lajcikova
28. lis 2008

no ja jdu poprve 14.01 k dostalovi tak doufam že se jako trochu rozhoupou a nebudu čekat do května 😒 už čekam dost dlouho-10let.a do fertasu teda určo nejdu ☹ tak až tě manža zaswe pusti tak pisni 😀

evkaa25
28. lis 2008

monali ty výsledky mně mrzí,ale je dobře,že jste na to přišli před dalším pokusem.Alespon´ doktoři budou vědět na co se zamněřit.A z jakých testů ti tohle zjistili?Z krve?
Holky já se ozvu později,mám tu ted´ ségru......... 🙂

lajcikova
28. lis 2008

pch tady každej dnes zdrha,a ja si tu pišu jako samma 😀 se na to... 😵 tak zase rano,hezky večer 😅

monali
28. lis 2008

evko, jo to všechno zjistili z krve. Je mi akotát divné, že to nezjistili v OV a teď dobrou

petista
28. lis 2008

Cauky, tak jsem právě dorazila z koncertu - Italská noc, nejlepší árie z italský oper, nádhera 🙂
Evi, neboj v práci se to srovná, mě nejprve noví kolegové přišli ujetí a časem jsme si na sebe nějak zvykli - no teda ne úplně se všemi se dá bavit, ale vesměs to jde
Lil, prosím prosím o vyzvednutí, jen napiš, jakou máš ráda kytku, ať mám nějakou správnou a hlásíš se ke mně a Lajci 😀
Evka nás s těma kytkama asi trumfne, co?
Evi, tak si to pěkně s rodinou užij
Lajci, rovněž máme doma tichou domácnost, ale důvod je na dlouhé vykládání, tak to si nechám na sraz
Monali, klidně si stěžuj, jsme tu pro tebe a pro sebe navzájem, škoda s těmi výsledky, úplně si dokážu představit, jak si byla natěšená, že už se domluvíte na stimulce. Já mám taky zvýšené protilátky proti ŠŽ, nic mi na to nedali, tak pak dej vědět, co ti na endokrinologii řekli. Mě jen zvýšeně sledujou, mám totiž i sníženou funkci a zvýšený prolaktin, takže na to prášky beru, ale na ty samotné protilátky nic... No a stěr z čípku jsem měla taky špatnej, tak si mě můj gyndař objednal na kontrolu za měsíc a to už bylo v poho, prý se to někdy stává. No aspoň ti před dalším pokusem vychytají všechny mouchy a pak bude TO ( mimi).
Na víkend plánuju napsat odvolání v jedné pracovní věci, což znamená přečíst asi 200 stran spisu 😠 lhůta je lhůta) a nazdobit perníčky 🙂 Na to se těšááám. Zítra je manža v práci, tak tady budu, zatím pápá

lilienka
29. lis 2008

Ahojte holky
tak si představte,že jsem večer omdlela...štěstí,že jsem seděla na hajzlíku 😀 tak to nebylo z velké výšky,ale i tak mě hlava bolí teda pořádně.Vzbudil mě manža jak utíkal po schodech(měl strach miláššššek),jsem vylezla po 4 a spocená jak cip-to musel být pohled pro bohy🙂.Večer mi bylo šoufl,tak jsem si šla lehnout-něco na mě vlezlo a chlap to nebyl 😖 tak jsem si dnes naordinovala dietu a smectu-brrr 😖 Doufám,že se máte líp.Jo a s tou kytkou-mě se líbí všechny a nebojte,že vás nepoznám,myslím,že tam budete jediné s kytkama v puse 😀

koczurka
29. lis 2008

AHOJKY HOLKY!!!

Lili,co je s tebou?Ty mně děsíš,doufám že už ti je dobře.A to jako z ničeho nic?Nemáš třeba nízký tlak?Opatruj se holka zlatá.
Petis,tichá domáctnost je hnus že?Ale někdy to jinak nejde. 😉 200 stran čtení to ti nezávidím,ale ty jsi šikula to zvládneš že?
Monali,ty jsi tu ale dlouho nebyla že?Se štítnou žlázou jsem taky něco měla,byla jsem i u endokrinologa a nakonec se to obešlo bez léků.Ale říkal mi že se to v těhu může změnit tak se musím objednat na kontrolu,radši.To mně mrzí že ty výsledky tak dopadly,ale nevěš hlavu.
Lajci,tak teď máš volný víkend jo?Noční bych asi nemohla dělat,nejspíš bych tam někde usla. 😀 Jinak telefonek už mám uložený. 😉
Evko,vy máte dneska velké oslavy doma že?Tak si to užijte. 😉
Nestíhám reagovat na všechno je tu toho hromada a já mám asi špatného pamatováka. 😀 😀
Co kuchtíte?Já dělám segedín,mňam.

lilienka
29. lis 2008

ahoj Koci
asi to je nějaká střevní chřipka či co.Jsem uvažovala co jsem včera jedla a napadlo mě,že příčina bude asi ve vodě co máme v práci-v tom takovém"demižonu".Ale vypadá to,že už bude jen líp.Zvládla jsem 2 chleby a ted piju kopř.čaj(jsem ted zjistila,že kopř.čaj obsahuje i kys.listovou)-zařadím ho do jídelníčku 🙂 Jinak jsem vařila špagety-jen pro manžu.Oběd nic moc,ale zítra mu to vynahradím 🙂

lajcikova
29. lis 2008

ahoj holky

tak už nemame tichou domacnost 😀 už od večera,my to nikdy dlouho nevydržime 😵

lil ty blaho hlavně opatrně,ještě že si byla na tom "hajzliku" 😀 nic ve zlem ale přišlo mi to k zasmani 😀 většinou se pada na zem a ty do zachodu 😔

tak jdu na ty perniky,rano sem pekla bananovou buchtu,už ji sežral 😠

lilienka
1. pro 2008

tož holky kde jste????

evkaa25
1. pro 2008

ahojky všichni 🙂
Tak koukám,že jsme toho tady o víkendu moc nenapsaly 🙂 Já tu mám ještě ségru a neteřinky,tak nemám vůbec čas.Odpoledne je teprve povezu domů a pak bych chtěla stihnout ještě něco upéct,ale nevim nevim.
Lili doufám,že už jsi v pořádku.Dávej na sebe pozor. 🙂
Peti ty jsi asi celý víkend četla,co? 😀
Já se tedka zase rozloučím,večer ještě kuknu..... 🙂

monali
1. pro 2008

ahoj, zdravím všechny po vídendu. 🙂
O víkendu se tady nic moc nedělo , koukám, to jste asi všichni pekli, co? 😉 My jsme byli u našich, takže teď už máme doma na balkoně 2 krabice cukroví. Akorát teď musím hlídat manžu, nějak podezřele často chodí pro něco na balkon
😀
Jinak děkuju moc za podporu, budu postupně hlásit, jak to vypadá s výsledkama a navíc mě uklidlnilo, že to není nic extra protože jak čtu má to skoro každý.
Lajci, nám tichá domácnost vydrží max.20minut, protože dýl nevydržím být naštvaná.
Peti, teda to musel být víkend, já teda čtu ráda ale 200stran a ještě nějakého spisu
😝
Koczurko, poslední dobou to tady nějak flákáš, ale zase je lepší , že odpočíváš 😉 a bývá ti ještě špatně?
Lili, doufám, že už jsi v pohodě, aspoň vidíš jak se o tebe miláček bojí, co?
Evko, to muselo být fajn, mít doma tak super návštěvu, aspoň doufám, že příjemnou, a jak jsou neteřinky velké?

Tak teď musím končit, jsem v práce a tak mi nezbývá než pracovat 🙂

koczurka
1. pro 2008

AHOJ HOLKY!!!

Tak jsem teď dopekla první a poslední cukroví. 😝 😀 Jinak mám objednáno,ale drahý bez oříšků prostě nemůže být tak jsem mu je upekla,co bych pro něj neudělala. 😅 Udělala jsem těsto z dvojté dávky a můžu říct že jsem KO.Teď mám nožky natáhlé a konečně se najím.
Monali,tak ty už máš cukroví taky z krku to je paráda že?Musím přiznat že jsem si toho vědoma že to tu flákám,ale já se polepším. 😉 Špatně mi ještě bohužel bývá,ale je to mnohem lepší než předtím.
Evko,tak jak dopadla oslava?Co jsi dobrého pekla?A co jsi nakonec dala drahému?
Lili,už jsi v pohodě?Já nějak nemám důvěru v těch vodách v těch demižonech.
Lajci,to ti drahý sní buchtu za jeden den?To bych pekla pořád,baví mně péct ale žáden už to nechce jesť. 😀 😀 😀

monali
1. pro 2008

Tak manža spokojeně chrupká u televize, PC mám pro sebe a tady nikdo. No co se dá dělat. ☹
Koczurko, klidně peč a posílej buchty k nám, poslední dobou jsem něměla moc čas a ani náladu li a moje drahá polovička zrovna dneska prohlásila, že by to už konečně chtělo nějakou buchtu. V jednom časopise byl recept
na bábovku s oříškama a mandlema, tak ho pohledám a upeču, ať si dá 😀
A co ostatní, kde jste??
Za chvíli sem ještě kuknu

monali
1. pro 2008

Tak koukám, že jsem tady pořád sama.Asi jste dneska měli hodně práce.
Takže dobrou 😉

evkaa25
2. pro 2008

ahojky všichni. 🙂
Monali já jsem včera večer už ani nestihla nakouknout.Uklízela jsem po neteřinkách.Jedna má 2 roky-Eliška a Adélka má 3měsíce.Návštěva rozhodně příjemná. 🙂
Koczurko,manža ode mně dostal pižamko a termo prádlo,jelikož pracuje i v zimně venku.No prostě praktické dárky.Dostal taky neoficiálně ten lék na plodnost a ten byl dost drahý,ta jsme se dohodli,že nebudem kupovat nic velkého.Ale zatím teda fakt netušim,co dostane k vánocům 😅
Lajci to je dobře,že už nemáme tichou domácnost.My s mažou jsme oba dost tvrdohlaví a když k nějaké hádce dojde,stojíme si oba za svým,ale většinou to nakonec nevydržím já.Většinou si řeknu moudřejší ustoupí 😀 Ale naštěstí se moc nehádáme 🙂
No jinak holky já zítra jedu do Polanky na kontrolu a pak zřejmně hurá do práce 😖 🙂
Chci se zítra přeptat na ty lázně,na tu hydrolaparoskopii,kdy mně na ni pošlou a taky se zeptám,jestli mně pošlou i na tu imunologii,o které tu někdo psal.Chtěla bych to podstoupit,at mám klid.Ale taky mi říkala jedna holčina,že chtěla,aby ji poslali na imunologii a oni odmítli,že tam posílají až po nějakém potratu,nebo mimoděložním a tak,tak nevim.Ta holčina je z jiného Caru než já,tak uvidím,co řeknou mi.Jdu k dr Holubovi.Ještě jsem u něj nebyla,ale je to blíž,tak jsem se objednala do Polanky. 🙂

lilienka
2. pro 2008

ahojky holky
včera jsem měla 16-odpol a noc 😖 a do konce týdne mám mít noční.Ale jestli nebudu mít přesčas tak jdu v pátek večer na rozsvícení stromku v Opavě a punč 🙂 už se těším.Jinak už jsem v poho-díky za starost 🙂 Jinak-když mi máme tichou domácnost,tak je to tak min.na měsíc-manža i já jsme tvrdohlaví,že to svět neviděl 😅 Tož jdu se "vzpamatovávat"k tv-ještě kouknu 🙂

lilienka
2. pro 2008

chci se ještě zeptat-musím být na lačno,když jdu na odběr na genetiku?

lajcikova
2. pro 2008

ne lili nemusiš byt na lačno 😉
no a ja mam novinku,jsem včera začala špinit,tak sem si řikala že ms dorazila,a dneska NIC,tak sem si udělala mamatest a sou tam// 😕 asi haluz,moc to nechapu,vubec tomu nevěřim a už vubec se na to neupinam.počkam par dni jestli nezačnu krvacet,pak bych musela doktorovi kvuli te trombofolii,abych mohla připadně vyživit plod.zbytkove hcg je prej blbost,tak co to teda je?vždyt nemužu normalně otěhotnět 😕

evkaa25
2. pro 2008

Ahojky Lili 🙂
Jestli musíš být na lačno,to nevím,takže neporadím........Kdy jdeš?
Jinak já se na vánoční trhy do Op chystám příští týden,jelikož tam mám nějaké vyřizování,tak se tam chcem s manželem stavit.Svařáček,pohodička a taky si každý rok zazvoním na ten zvon,co má plnit tajné sny 🙂 😒 U mně mu to nějak nefunguje......
No a pak taky jezdím na vánoční trhy do centra Ov.Většinou tam potkám nějaké známé a zase svařáček,pohodička..... 😀 Chodila jsem do Ov na střední školu a za ty čtyři roky jsem tam získala hodně známých a přátel 🙂

lilienka
2. pro 2008

lajci.....ty bláho-to by bylo super kdybys byla těhotná! ted musíš mít v hlavě zmatek co? Proč musí být všechno tak složité 😖
Evkoo na trhách v Ov jsem ještě nebyla-já byla vlastně jen v Opavě 😅 Takže Ov celkem znáš,co? Tak to už se nebojím na tu cestu 😉 🙂 No zkusím si jít ještě lehnout,ale večer ještě skočím na pár písmenek 🙂 A Lajci-budu na tebe myslet,tak dej brzy vědět co a jak -at se mi nezavaří mozkovna 🙂

lajcikova
2. pro 2008

to si piš lil že sem zmatena jak beruška na sněhu 😒 😔 asi mě klepne 😀 spiš si myslim že je to to fyziologicke těhu,nebo jak se to řika 😒 vubec tomu nevěřim.no uvidim co se z toho vyklube 😕

petista
2. pro 2008

ahoj holky, tak jsem na chvilku tady.

Evko, poreferuj pak, co ti řekli o těch vyšetřeních.
Lil, už se těším na svícínky, jsou moc hezké
Omlouvám se, že teĎ s váma moc nejsem, ale v práci každý den do šesti, večer zdobení perníčků, moc se s tím piplám, jeden mi trvá tak 10 minut, k tomu venčení šelmy, trochu veselí s manžou ... 😀
Jinak já chodím u nás tedy v Olomouci na punč, už máme vyzkoušený jeden stánek, budeme zkoušet další, vždycky si dáváme srazík se známejma. NO to víte, než ochutnáte všechny punče, stánků je tak asi 100 😀 tak je veselo
Jinak už si s manžou od víkendu povídáme, dokonce večer v postýlce ( a ne jen v postýlce) úplllně úžasně, ono občas to usmiřování fakt stojí za to 😉
Lajci 😵 😉 😕 písej...