Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

asmeena
4. led 2009

Holky chci se zeptat, když bych přešla do FN Olomouc, fungují tam i o víkendu? Ve Fertimedu fungují a já mám většinou ovulaci o víkendu nebo mi většinou transfer nebo punkce vajíček vycházel taky na víkend. 😉

lajcikova
4. led 2009

asmen mě bude ted v lednu 29 🙂 jsme stejně stare.ty ses učila v jeseniku?ja to tam mam hrozně rada,mam spustu kamaradek přimo z jeseniku,z javorniku,a taky z žulove a vapenne 😀 po škole sem tam chtěla zustat,ale potkala sem sveho muže a hold sem tady na přerovsku 😉 ale pochazim od rýmařova. 😀 prostě jak stěhovavy ptak.

peti diky za podporu 😉 fakt mam hruzu co mě zase čeka ☹ ale fn ma dobrou pověst 😉

jinak u nas byla sekana a štouchane brambory.

asmeena
4. led 2009

tak to jste si taky docela pošmákli.

Neměj hrůznu, určitě to bude k něčemu dobré ten přestup.

A co si studovala? Mně se taky moc z Jeseníku nechtělo, ale co bych pro manžela neudělala. Já jsem po střední studovala tady v Ostravě a tak jsem tu i zůstala. Manžel tu měl byt i práci a já pořád studovala, takže mi bylo docela jedno, kde po škole budu.

evkaa25
4. led 2009

ahojky holky,tak už jsem dnes z práce doma.
Končili jsme ve dvě a manžel mi udělal oběd-kuřecí řízek s bramborem,takže super 🙂 Ted se hodlám na chvilku natáhnout a pak taky musím kouknout na Anglinu,jelikož zítra mám první lekci v Novém roce 😉
Tak vidím,že už tu asi zůstanu sama z Fertimedu a všechny se přemístíte do FN.Tak doufám,že mně necháte mezi sebou 😨
Ahojky Lari.Příběh tvé kamarádky je smutný,ale s dobrým koncem a to je důležité!Zase mi to dodalo trochu síly bojovat................. 🙂
Já jsem se dneska dozvěděla,že moje kdysi nejlepší kamarádka/přestali jsme se tak moc kamarádit,když jsme šli na střední školu každá do jiného města/čeká mimi.Nechtěla a prostě se to tak nějak stalo.Nakonec je docela ráda a připadá jí to úplně normální.Tak si jen říkám: kdyby jen věděla,že pro všechny to neni tak jednoduché.......... 😒

asmeena
4. led 2009

evi a ty si co všechno podstoupila ve Fertimedu. A jak dlouho ho navštěvuješ?

lajcikova
4. led 2009

no asmen ja byla v te žulove na tom den¨bilnim učnaku,sem chtěla vypadnout z baraku tak misto na obchodni akademii sem šla na brašnařku 😒 no co už je to za mnou,ale upřimně občas sem litovala že sem nezustala na te ob.akademii.

no evi ja ti nevim jestli tu mužeš zustat 😀 -si koza to je snad jasne ne????kam bys jako chodila 😉

ted sem udělala palačinky-ten muj chlap jen žere-cukrovi samo už neni 😀

lilienka
4. led 2009

ahojky holky
já ted zrovna dala cukroví do mražáku.Mi to moc nemusíme tak nám toho spoustu zbylo.Ráno jsme jeli do aquaparku a pak hned nakoupit a rovnou jsme tam zůstali na oběd.Tak domácí oběd je domácí,ale i tak jsem si celkem pochutnala.Za chvilku jde manža na trénink,tak zmiznu nejprve ke kamarádce(dám jí zbytek granulí a nějaké vitamínky pro pejska 😢 ) a potřebuje pomoct s akvárkem-pořídila si ho na 200l a pak asi k našim.Chci si vytisknout nějaké fotečky bobuška a pc mám já a naši mají tiskárnu-to bude boj-já tomu vůbec nerozumím.Lajči-naši mi vždycky říkali-udělej si maturitu a pak si můžeš vybírat-jooo,já si ted můžu vybrat jestli budu na začátku nebo na konci linky....... 😖 Já chtěla na zemědělku-jako že to pak budu mít"blíž"na veterinu,ale skončila jsem na stavebce no.Beztak ten život máme nějak nalajnovaný a mi se pak můžem snažit o dušu a pak se divíme,že to stejně nejde.

asmeena
4. led 2009

lili kde jste byli v aquaparku? V Bohumíně? Nebo je někde v okolí Opavy něco jiného? 😉

lajcikova
4. led 2009

lil super hlaška 😀 jo tak to ja si mužu taky vybrat jestli budu na pase nebo na tlakovkach 😀 taky bych zašla do bazenu no ale viděly ste jak vypadam-takže nic 😠
holky ja už bych šla zase na sraz-nějak se mi styska 😵 nemate cestu do hranic že by sme šli na kafčo 😕 ja jedu 16.1do ostravy s manžou-musi k soudu sem zvědava jak to budem hledat ještě autem 😝

asmeena
4. led 2009

a to je soud v Ostravě Porubě?

lajcikova
4. led 2009

no je tam razitko okresni soud v ostravě 😕 no bude to zajimava cesta 😀

larri
4. led 2009

Neni aquapark v Kravarich u Opavy? Je tam buly arena a aquapark urcite taky.Segra tam s klukama jezdila.Teda doufam,ze to nepletu.Lajci,to si jeste nevidela moji postavu,hotova modelka XXL. 🙂 Lili,ted jsi me s tim pasem rozesmala,ja u neho delala 13let.Ted delam v restauraci a jak me ti lidi stvou,tak si delam srandu,jestli by mi u toho pasu nebylo lip. 🙂

lilienka
4. led 2009

ahojky
larri-jo jo v Kravařích jsme byli.Jeli jsme už kolem 9,tak tam bylo málo lidí..Já bych nemohla pracovat s lidma-já su spíše samotář a málo kdo se semnou baví,ale zase-když už se baví,tak mě mají rádi(aspon doufám).Lajci-toho 16. mám odpol 😖 A řeknu vám,co mi ta "kámoška"(s tím akvárkem) provedla.Tak jako že jí mám pomoct naložit to akvárko-jely jsme do ostravy.Jak trotli jsme mrzly na parkovišti hodinu,než přijeli nějací kluci a pak jsme jely za nima a ona mi řekla,že na mě ušila boudu-ti kluci dávali zadarmo štěnata!!!!!Jsem cítila jak se mi sevřeli vnitřnosti......štěnátka nádherné-kříženci něm.ovčáka a rotvajlera.Mrzly venku v takové velké boudě,žádná voda no prostě hrůza.Viditelně se o ně jako o pohodlí nestarali.Tlustí-napapaní byli-to jo,ale nejspíše to bylo díky fence.Mi jich bylo tak líto-vzala bych si je všechny naráz.Ale já jsem se nedostala z toho,že mi bobušek odešel.Chci to vydýchat a pak-už asi žádné zvířátko nechci.Ted se fakt zaměřím na miminko.Lajci-a co je komu do toho jak vypadáš?????????jsi strašně krásný člobrda-milá,vstřícná,hodná,srandistka a hlavně vnitřně silná a kdejaká nudle by se ti měla klanět.A to neříkám jako otřepanou frázi-říkám to tak jak to cítím já.

evkaa25
4. led 2009

asmeno já jsem 1IVF podstoupila v Gyncentru Ostrava a pak ještě KET.Můj názor-děs!! 😖
Pak jsem našla tyhle stránky a přešla jsem do Fertimedu Ol.Dlouho jsem se rozmíšlela,jestli FN,nebo Fertas a jsem ve Fertasu a musím říct,že jsem tam spokojená,když to srovnám s Ostravou.Když se na něco zeptám,tak se mi nestalo,že by mně nějak odbyli/to mi udělal akorát Holub v Polance,tak jsem si řekla,že radši vždycky dojedu do Ol,už jsem si na to stejně zvykla/.Prostě nemám potřebu to mněnit a taky manža je tam spokojený,že si ho vždycky zavolají a mluví k nám oběma a takV Ostravě jsme nevěděli nic......Jen mně právě udivuje,že každý kdo tu přijde,tak chce přecházet.Lajci vím,že tam nebyla spokojená,tak jsem jen chtěla vědět,proč chceš odejít.Takže tak 🙂
Jsem ale fakt ráda,že mně tu necháte i když tu budu třeba jediná ve Fertasu 😀
Lili já jsem chtěla jít taky na veterinu!!No fakt.Nakonec jsem skončila na Zahradnické škole obor ekologie,což bylo docela fajn,ale o svém budoucím povolání jsem mněla taky jiné představy 😀
Larri jo v Kravařích je buly arena i aquapark.Já tym jezdím.Snažím se alespon jednou týdně,ale ted po svátcích radši vynechám.Ty žranice jdou na mně dost vidět 😀

evkaa25
4. led 2009

Lajci a mně se po vás taky už stýská a těším se na další srazík 😉

asmeena
4. led 2009

evi, s Holubem mám taky jenom negativní vzpomínky, takže taky jezdíme i na blbý odběr krve do Olmiku. Né to zase né, pokud se s Holubem nesetkám, jenom potřebuju něco od sestřičky, tak do polanky zajedeme, ale jinak ani náhodou. I když jsem si říkala, že teď budu chtít absolvovat IUI ještě ve Fertimedu než mě objednají do FN. A že možná podstoupím i to IUI v polance, uvidím, jak na tom budu psychicky. ale pokud budu mít štěstí na Jaroše, tak to možná zvládnu.

larri
4. led 2009

lili a kde delas? ja delala v byvale Galene.Mate tady nejake fotky ze sraziku?

evkaa25
4. led 2009

asmeno u nás nepřipadá IUI v úvahu kvůli špatnému SG 😉 takže mně ted čeká hydrolaparoskopie a asi hysteroskopie a pak se uvidí..........
Larri fotky má ve svém albo Lajci,tak tam na nás koukni 🙂
No nic jdu chrnět,tak dobrou noc všem 🙂

evkaa25
4. led 2009

kvůli špatnému SPG jsem chtěla napsat............holt už skoro spim 🙂

asmeena
5. led 2009

Tak kvůli tomu hnusnému počasí se mi nechce ve středu na kontrolu do Olmiku, tak jsem se přeobjednala do Polanky a dokonce mi dala sestřička vybrat pana doktora, tak jsem řekla, že chci k Dr. Jarošovi - jsem na něho zvědavá, spousta holek ho chválí. 😉

lajcikova
5. led 2009

ahojik všem
holky tady celou noc sralo mame tu sněhu jak na aljašce 😠 ve středu jedu autobusem do prace 😀 radši.jinak přišti středu jdem do te fn,no sem napjata jak ... 😕 jinak dnes sem měla dostat ms a opět nikde.a testovat teda nebudu na chemicke těhu už nemam sílu ani nervy.příšti středu mě stejně určo prohlidne nějakej doktor tak mu to řeknu.

lil moc to zahřalo u srdíčka to cos napsala,a nemyslim si že jsi divna taky mam rada samotu a upřimně moc přatel taky nemam,prej se neumim bavit,nechodim pařit atd.holt mě to nebere. ☹ no nic letim už se mi vhve zase bečet-sem debil vím 😀

asmeena
5. led 2009

lajči: to by bylo fajn, kdyby to bylo náhodou těhu, ale člověk už je dost skeptický po tom všem co zažil, že?

Já taky nikam nechodím pařit, sem tam zajdu s kámoškou na kafčo, ale taky jim moc v Ostravě nemám a ty co jsem měla na škole, tak se buď kontakty přetrhaly nebo jsou roztroušeny po celé ČR a i v cizině.
Ale nám je s manželem doma dobře, a stačí nám jít posedět na pivko klidně jen ve dvou. 😉

lilienka
5. led 2009

ahojky holky
tak pondělek máme za sebou.Larri já v gal.dělám stále.Kdes ty dělala přesně?A co tě táhlo do okolí Prahy?Tady taky pořád jen padá a padá-ani z toho ted nemám radost.Asmeen-jaroš je fajn-takový pařmen.

asmeena
5. led 2009

Tak jsem na něho zvědavá, ve středu vám pak podám info, jak na mě působil. Na jednu stranu je mi líto, že se neuvidím se svým oblíbeným Vodičkou, ale na druhou stranu nemusím daleko cestovat (v tom hnusném počasí) a třeba mi Jaroš taky padne do očka. 😉

lajcikova
5. led 2009

vodičku ja taky rááááááááááááád 😵 bych ho sežrala,no ten mi bude chybět ve fn 😢 😀
tady pořad sněží se na to 😠 už by mohlo byt jaro ro ja moc rada 😵

asmeena
5. led 2009

jaro mám taky ráda. Jak se říká, že jaro je plodné tak nevím, když jsem byla na jaře na umělém, tak to taky nedopadlo. Tak já fakt nevím, kdy je nejlepší chodit na ty IVF.
Lajči kolikáteho,že ty jdeš do té FN? 😉 Budu na tebe myslet.

lajcikova
5. led 2009

jdu 14.01 v 10:00 😉 holky padim na ulici,tak zas juknu 😉

asmeena
5. led 2009

ahojky, jdu taky koukat na Ulici. je to taková moje oddychovka, na kterou se vždycky těším. 😉

gabka14
5. led 2009

Ahoj holky, tak po dlouhé době se tady opět ukazuji. 😉 Bylo toho na mně poslední dobou moc, tak jsem tady občas jen nakoukla, ale nic jsem nepsala.Před vánocema jsme měli problémy s pejskem, byl na té operaci. A mezi svátkama mi umřela kamarádka,tak naláda na bodu mrazu. ☹ Byla už měsíc v nemocnici a vypadalo to moc zle, tak jsem ani neměla moc náladu tady něco psát. Tak snad tento rok už přinese jen to dobré!!!!!
Koczurko a tobě držím pěstičky na tu středu, ať je vše v pořádku!!! A tomu věř, že bude! Jo a jednu zkoušku už mám za sebou, mám hotovou daňovou evidenci. A ostatní zkoušky mám až začátkem února.

ili5
5. led 2009

Ahoj holky, taky jsem dlouho nebyla.Koczurko, velká gratulace k mimi. Dnes jsem hledala vhodné téma pro mne po dlouhé době, co jsem taky nenakoukla. A koho nepotkám Gabka, to mám velikánsou radost. Nevíte ještě co je se Susikem, co se narodilo? Měli bychom to spolu v jeden den.
Michule, tys měla taky zmrzlíky převezené do Fa, jak to dopadlo, prosím napiš, dopadlo to dobře? A jak si byla spokojená s dr. Dostálem? Děkuji,pa 😉