Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

evkaa25
26. říj 2008

Čauky,tak se hlásim po víkendu 🙂
Včera jsme tu mněli tu oslavu narozenin,bylo fakt fajn akorát v pozdních hodinách už měla většina trochu "nakoupíno" a já jakožto naprosto střízlivá jsem jim tak zcela nerozuměla. 😀 😀 😀
Jo a zítra jedu do Olmíku,tak si myslím,že ve stř nebo tak bych už šla vytahovat vajucha,no uvidíme.Snad jich bude dost a budou v pořádku........Hlavně se snažim moc nenervovat,ale co vám budu povídat,už to na mně leze................a do toho ty hormony.

lajcikova
26. říj 2008

ahojik tak se hlasim po vikendu ranich 12 😝 ale zvladla sem to.dočitat nebudu bych se picla 😀

evi tak jich maš hodně a hlavně kvalitnich vajiček 😉

kuczurko se nudiš co?klido bych se taky nudila ale nebi duvod byt doma ☹ sned přišti rok.ty se opatruj a hlavně papej at rostete 😵

lilienka
26. říj 2008

ahojky holky
já měla v pátek tu odpol a noc dohromady-tak jsem přišla v sobotu v 6 ráno a celý den jsem byla jak pitomá a dnes jsme byli na oslavě-no srandy kopec.Jsem sebe a muže objednala na genetiku do Ostravy-v OL ještě výsledky nemají a nám brali krev 2x.... 😖 no 1.volný termín byl 20.11. .....dlouhá doba-a pak ještě čekat 4 týdny na výsledky...no stimulku vidím opravdu až na nový rok

miky123
26. říj 2008

Caute,u našeho Lukiho vypukla střevní viroza ☹ ,děs ani nestihame doletět na nočnik 🙄
lilienka:já jsem byla na genetice ve F-M na poliklinice,tam je kratši obědnací termín,teda aspon to tak bylo

koczurka
27. říj 2008

AHÓÓj VŠICHNI!!!

No sláva,konečně jste tu. 😅 😵
Evko,tak jsi vyjuchana z oslav a teď už jen klídeček. 😉 Hned jak přijedeš z Olmíku tak podej zprávičky jak to vypadá.To tak letí ten čas,před chvilkou jsi začla stimulovat a už půjdeš na odběr,to je mazec. 😵
Lajci,to máš teda pravdu že se nudím.Drahý jak je pořád v práci tak se fakt nudím.Jinak jím až moc,za chvilku se neunesu. 😀 😀
Lili,na té genetice se tak čeká no.A kde jses objednala?Na Fifejdy nebo do Poruby?

koczurka
27. říj 2008

Stejně by mně zajímalo kde jsou holky...Michule,Gabka atd. 😨 😕

lilienka
27. říj 2008

ahojky
já jdu na fn v Porubě.Jinak žádné novinky 🙂 Jen papkej-at máš dost sil 🙂

evkaa25
27. říj 2008

čauky,tak už jsem dorazila z Olmíku.
Byla jsem tam dneska obj až v jednu a pak jsme se ještě stavili nakoupit v Globusu,takový větší nákup 🙂
Foliky rostou prý pěkně a ve středu jdu na punkci.Dneska konečně poslední injekce-za to jsem fakt ráda,protože už mám na břichu pěkných pár modřin 😒

koczurka
27. říj 2008

Evko,tak to je super zpráva. 😵 Budu na tebe myslet a na kolik tam jdeš?Kolik jich asi máš Ti neřekli?
Lili,v Porubě jsou suprovní a moc příjemní na té genetice.Navíc se výsledky snaží fakt posílat co nejrychleji to jde. 😉 Na Fifejdách tam toho mají tolik že Michule předtím čekala na výsledky snad 3měsíce nebo tak nějak.

koczurka
28. říj 2008

AHOJ HOLKY!!!

Přeju krásný sváteční den. 😵
Já jsem doma sama,drahý je v práci a já se opět nudím.Mám už uvařeno,uklizeno tak kukám na televizi a do počítače.Jak si užíváte vy? 😀

koczurka
28. říj 2008

Za chvilku bude v telce můj oblíbený film ,,Světáci" tak aspoň něco. 😅

evkaa25
28. říj 2008

čauky
Koczurko asi koukáš na světáky,co? 🙂 Já jsem koukala na zachrante Williho a brečela jsem u toho jak malé děcko 😖 😀
Jinak já jsem taky sama doma,manža taky pracuje.Akorát nejsem tak činná,jako ty.Navařeno nemám,chci udělat smažák s hranolkama a jelikož manža dorazí ve čtyři,tak to udělám pak.To je sváteční oběd,co?! 😀
Zítra jedu do Ol už na osum,tak budu brzy vstávat.Na pravo mám foliků 6 a na levo nevim.V sobotu jich tam bylo 10,tak ted´ už jsem se neptala,když dr říkal,že je to v pohodě.
A co ostatní?Jak trávíte volno???

lilienka
28. říj 2008

ahojky holky
Já ho trávím u krbu a manža pracoval venku 🙂 byla jsem se projít se psem a překvapilo mě,že je vcelku teplo.Včera jsem byla za jednou paní co pracuje s virgulí....neměla pro mě dobré zprávy-až jsem se rozbrečela ☹ ale rozhodla jsem se,že jí nebudu věřit.Říkala,že nemám chodit na umělé,že se s toho rodí"divné"děti....to mě teda jako zarazilo a říkala jsem si v duchu,že divná je ona.A už nikdy nepůjdu k podobným lidem.Ale byla milá.Tak takové mám já zkušenosti 🙂

evkaa25
28. říj 2008

lili prosímtě co to jsou za řeči,že se z umělého oplodnění rodí divné děti? 😠
To sis správně pomyslela,že divná je ona! 🙂
Chtěla bych mít taky doma krb,ale u nás by to moc nešlo.Přestavovali jsme barák a krb by se tu začlenoval fakt složitě.Možná dobře,že ho nemáme,protože já bych u něj asi pořád seděla a nic by se mi nechtělo dělat 😀

lilienka
28. říj 2008

dost mě postrašila-jako že máme malilinkatou šanci mít dítě.Ale kašlu ji-jsem se rozhodla,že budu bojovat proti osudu a proti všem! 🙂 Krb je fajn,ale je z toho celkem binec.Ale zase máme teploučko 🙂

evkaa25
29. říj 2008

holky,nějak to tu poslední dobou vázne 😒
Já jsem byla dneska na punkci a máme 21vajíček.Dost mně to překvapilo,protože při 1IVF jsem mněla jen šest.No tak ted´ jich bylo 21 a 15 z toho prý dobrých,ostatní mněli asi nějak menší kvalitu. 😒
Po punkci mi bylo hrozně špatně,tak jsem dostala injekci Tramalu a pak ještě Agolutan.No bylo to náročné. 😉
Dr mi říkal,že to u mně vypydá na hyperstimulační syndrom,že u mně možná ještě propukne.A že mám pít.Tak jsem si vzpomněla na tebe Koczurko,žes říkala,že je to děs.Tak snad mně to mine!Piju jak strhaná 🙂
Dneska hrají večer na Nově Soukromé pasti a jmenuje se to Ukradená spermie.Ted´ jsem viděla ukázky,tak už se těšim,že se budu dívat. 🙂

koczurka
29. říj 2008

AHOJKY VŠICHNI!!!

Evko,tak teď jsem Ti šla napsat na zítra hodně štěstí a ty už máš po. 😀 😕 Tak to je úrodička.Já jsem měla taky 21 vajíček jak ty a hyperstimulák je hnus.Já bohužel taky k němu přišla až po punkci,ale nebylo to tak hrozné a naštěstí proběhl transfér.Hlavně fakt hodně,hodně moc pij!!!Aspoň 5l denně a papkej hodně bílkovin,hodně má ten čerstvý sýr v kelímku Cottage.To jsem jedla jen tak bez ničeho.A to by bylo aby se dostavil hyperstimulák. 😉 Já jsem nic nedělala a pořád pila,to si ze mně dělal drahý srandu že mně vidí pořád se slamkou v puse,jestly mi prý ještě není špatně z toho pití. 😀 😀 A pomohlo to naštěstí. 😉 ¨Tak se drž.
Na soukromé pasti už se těším týden. 😀 😵
Lili,takové hloupé kecy neposlouchej prosím tě.Sice nevím co je virgule,ale to je jedno.Já jsem teda byla u kartářky už párkrát a řekla mi spoustu věcí co se stalo a stane,až mi z toho běhá mráz po zádech když si vzpomenu protože mně udivuje jak to mohla vědět.Taky mi řekla že budu mít jen jedno dítě a to do dvou měsíců až do dvou let a to jsem u ní byla letos na jaře.Dokonce mi řekla že pokud se narodí do konce tohoto roku tak to bude holka a jestly do konce příštího tak kluk.Tak jsem zvědavá. 😀 😀 😀 Ale nepoddávám se tomu nějak moc,beru to střízlivě. 😉 😎

lilienka
29. říj 2008

ahojky
já vám holky tak závidím,že jste táááák daleko-s tou stimulkou a těhotenstvím 🙂 Už abych pokračovala.Jinak u mě stále nic nového,akorát čekám mrchu-nějak se opozdila-prý se to stává po potratu(brrr hnusné slovo 😖 )No já jen doufám,že ta paní kecala a nemá o tom ani šajnu,jinak jestli je to opak,tak jsem zralá na provaz.....Tak zatím pa-jdu hajati-mám ranní a vstávám před 5.

evkaa25
30. říj 2008

krásné ráno všem 🙂
Dneska u nás tak hrozně fučí vítr,že mi popadali všechny muškáty z oken,tak jsem je už radši všechny poschovávala.Mám docela strach o manžu,dělají na lešení a v takovémhle vichru bych ho radši mněla doma. 😒
Koczurko,tas vážně zvládla vypít 5l?No to klobouk dolů 🙂 Já normálně vypiju za den tak1,5l-2l a včera jsem na doporučení doktora do sebe nalila 3l.Připadala jsem si jak žába 😀 ale když jsi tak šikovná,tak já zkusím dneska vypít4l. 😀 😀 😀
Cottage miluju,to mi nebude dělat problém.Hned dneska pro něj pošlu manžu do obchodu.On se o mně ted´ tak hezky stará.Včera udělal rizoto,abych nemusela dneska vařit.Já se ale mám!
Lili tobě momentálně práci vůbec nezávidim.Já mívám období,kdy jsem úplný vorkoholik,ale když vypnu,tak úplně.
A co Lajci?Jak tobě se daří v práci???Nebo fandro,kdy jedeš na tu imunologii?A michule ta už tu nebyla hodně dlouho..............???

fandra
30. říj 2008

Čaute holky.Evko moc pěkná urodička.Jen tak dále a hlavně teda hodně pij at jsi v pořádku.Koczurko jak se vede tobě?My jedeme do Plzně koncem listopadu a rozhodli jsme se že si uděláme super výlet.Budeme tam muset být přes noc když to chtějí, ale už víme o super penzionku ,tak si to užijeme.Jinak v prosinci máme výročí svatby a tak si zajedeme do Prahy na 2 noci.Byli jsme tam na svatební cestě tak si to připomeneme.Milujeme vánoční atmosféru v ní.Jedeme tam totíž 19.12. tedy před svátky.No a pak uvidíme podle výsleků z imuno jak dále.Každopádně se posuneme zase o kus dále.Jinak někdo to asi nedal.Holky mějte se.

evkaa25
30. říj 2008

jé fandro já jsem byla v Praze jen jednou jako malá.to si nepamatuju a potom před 4lety s manželem na víkend,na Matějskou pout´To bylo úžasné.Akorát jak se říká:"V Praze je blaze,ale draze",tak to byl fakt děs.Když člověk neví,kam na oběd,tak to tam je fakt hrozně drahé.No třeba my jsme mněli radost,že jsme našli pivo za40kč,že to se jako dá v Praze.No a když jsme chtěli zaplatit manža 3 kousky a já 2,tak jsme zjistili,že ta cena byla za malé pivo- 0,3piva.No a my jsme samozřejmně pili velké,které stálo 60 kč. 😀
a na svátky v Praze,to musí být fakt romantika..............
No a v Plzni jsem asi ještě nikdy nebyla,tak pak musíš dát vědět,jak jsi dopadla a taky jaký byl víkend.Je dobře,že si to s manželem zpříjemnujete 😎

fandra
30. říj 2008

Evko díky.Víš dlouho jsme se z toho neůspěchu dostávalia vlastně ještě dostáváme.Tak si to jak říkáš zpřijemnujeme.Je to romantika.Teplé kaštany,staroměstské náměstí.velký vánoční strom,všude je cítit medovina,lidé jsou v pohodě.A co ty jak se citíš?Moc ti přeji at se ti to povede a jste štastní.Budeš následovat Koczurku a pak snad my ostatní.

koczurka
30. říj 2008

AHOJ HOLKY!!!

Evko,je to divné ale já jsem fakt 5l vypila. 😀 A jak se cítíš?Kolik už máš dne vypito?To je moc dobře že se drahý o tebe stará. 😉 Kdy budeš volat jak to vypadá s emrijkama? 😕
Fandro,to se máte že vás čekají takové příjemné věci spojené s užitečným. 😉 Musí to být nádhera,ještě jak jsi to tu teď rozepsala,no bájo.To si piš že mně budete následovat! 😉 😵
Já momentálně trpím dost nevolnostma,ale to se nedá nic dělat.Dnes jsem byla na první poradně a mimísek teda pěkně vyrostl a už jde pěkně rozeznat tělíčko a hlava,takže to byl krásný pocit.Díky za optání.

evkaa25
30. říj 2008

čaute holky 🙂
já se necítim nic moc-břicho nafouklé jak balon a taky mi pěkně natekly prsa.No ale to vydržim,hlavně že nezvracim a tak./tím mně strašil dr./
Koczurko vypila jsem zatim 2l,tak myslím,že do večera vypiju ty 3l.Víc toho asi nedám. 😒
No já nebudu volat,my tam zas zítra jedeme a uvidíme jestli už bude transfer,nebo jestli bude muset být prodloužená kultivace.Když to nebude zítra a mněli by to být v sobotu,tak tam asi s manžou přespíme.No nebo nás pozvou až na neděli.Oni tam chcou s námi mluvit přímo a ne po telefonu,ale jelikož je víkend,tak nám to ani neva.A jestli dáme peníze za benzín,nebo za ubytování,vychází ta na stejno.No a já si vezmu příklad z Fandry a budu se snažit si ten víkend užít 🙂

evkaa25
30. říj 2008

Jo afandro,tvůj partner je romantik?
Já mám ráda romantiku,ale je pravda,že když manža slyší slovo romantika,tak div nedostane kopřivku...... 😀 😀 😀 Ale je to můj miláček 🙂

lilienka
1. lis 2008

evkoo-držím ti pěsti!!!budeš se smát,ale já se za tebe i modlila 😅

koczurka
1. lis 2008

AHOJ HOLKY!!!

Evko,já na Tebe taky moc myslím a držím pěsti štěstí!!!Ať se mimískům u Tebe moc líbí. 😉 Hned jak budeš moct tak napiš.

evkaa25
2. lis 2008

čauky.
Tak jsem dneska přijela z Ol.Transfér byl včera,zavedli mi 3 embryjka.Koczurko,Lili,jste moc hodné,že na mně myslíte................ 🙂 Jdu si zase lehnout a ozvu se později. 🙂

lilienka
2. lis 2008

tak ted musíš odpočívat.Žádný úklid apod 😉 a jak se ti tam líbilo?Pokoje mají pěkné co?Já byla myslím na 2 🙂 tak zatím pa

lajcikova
2. lis 2008

ahojik

evi tek tfujtfujtfuj at se ti ujmou pěkně na devět měsicu.

zitra zas do prace 😝 dvě rani12 a od patku tři nočni12,mě picne 😠

lil ty zustavaš ve fertasu?nebo taky miziš do fn?to bylo tve 1IVF?ja mam posledni pokus ☹ pak se pujdu klouzat ☹