Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

michule
autor
5. čer 2009

Ahoj Lajci - takže v práci na prd. To taky přímo nesnáším ty pohledy a zvlášť když se pořád nedaří. Strašně bych už chzěla zažít ten pocit přijít do práce a říct, tak a teď žádná pořádná makačka, jsem těhu. No tak doufám, že se nám to brzy podaří. 😀 😀 😀 A šéfku mám taky báječnou, pro ní jsem zase málo flexibilní, bych ji fakt chtěla vidět jak by se potýkala s IVF? Ta určitě!!! 😠
Peti - tak užívej víkendu na chalupě. To je skvělé, taky bych nejraději vyrazila pryč. Pořád čučím v tom velikém bytě do zdí, tak doufám, že bude krásně a budou aspoň procházky.
Larri - pěkná úroda. Tak hodně štěstí k ET. Máme to jen pár dní od sebe, tak doufám, že budeme úspěšné a brzy pupkaté.
Koczurko - taky se dneska dívám celé odpol na TV, ale nic moc. Už teď jsem znuděná a to mě teprve čeká nuda. Musím se zaměstnat. Asi začnu zase plést.

lajcikova
5. čer 2009

michul no zas tak hrozne to nebylo,už daji pokoj,vidi že sem cela a ne těhu 😠 tak nemaj o čem drbat.
lari zeptej se,vubec mi to nevadi,vim že bych neměla mit přes 100kg,ale mam je no....budu rada za nazor i jineho lekaře.vždycky sme pichala jen fostimon a nebo žrala clostilbegyt,ale na ten nic,to je na mě asi slabe. 😎 a děkuju ti.seš hodna. 🙂

koczurka
5. čer 2009

Michul,držím na zítřek pěsti a posílám ještě jednu dávku těhu bacilů,protože už je za chvilku mít nebudu. 😉 😀
Ani mi nemluv o nudě,já už z toho šílííííííím!!!!! 😠
Lajci,tak hlavně že už máš první den v práci za sebou,je to určitě nepříjemné. 😉 Já myslím že tvůj drahý kuje to Irsko co?
Larri,tobě taky přeju hodně štěstíčka. 😉

koczurka
6. čer 2009

AHOJKY HOLKY!!!

Tak Michul,snad už si vezeš mimísky v bříšku domů. 😉 Tak hezky odpočívej ať tě neskolí ta nemoc co se o tebe pokouší.Až budeš moct tak písni kolik ti jich dali a jak se cítíš. 😉
Co dneska máte holky v plánu v takovém počasí?A co vaříte?Já masko se zelím a knedlíkem. 😝

larri
6. čer 2009

hOLCICKY,tak mame jenom 4 embryjka,ale jsem rada i za ne.Rikala doktorka,ze jsem vyjimka,protoze nechape proc mi ty moje vajicka nedozravaji.Smala se a ja taky,protoze jsou pry hezka a shodly jsme se,ze dekujem za tech par kousku.

V pondeli mam transfer,tak se lajci na tebe zeptam.

michule
autor
6. čer 2009

Ahoj holky. Tak vše dnes klaplo. O půl sedmé injekce od mé sestry a odjezd do OL. Všichni, naprosto všichni byli skvělí. Holky, já takový přístup ještě nezažila. Přesně tak o to m vykládala ILI. MUDr. Březinová mi při vstupu sice řekla, že z těch 12 zbyly jen dvě pěkné Morulky ( takže mi je hned zavedli a už se hřejou ), zbytek, že nemohla zamrazit, protože se moc rychle vyvíjely, ale že nemám být smutná, že mám 9 sněhuláčku. Vůbec smutná nejsem, protože to musí vyjít teď a hotovo. 😉 A pak paní docentka, no tak to bylo nádherných 10 minut. Uvolňovací cviky, vše mi říkala, hladila, pak podala ruku a odešla. TAkže z přístupu jsem naprosto nadšená. 22.6 hCG a prý pokud nezačnu krvácet, tak neplašit ( jak jako nemám plašit, to by mě museli přivázat řetězy z Vítkovic a i ty bych přehryzala, že? 😀
Koczurko - moc děkuji, všechny jsem je pochytala. Nemoc nenemoc, prostě budu ležet a hotovo, dokud mě ta rýma nepřejde, teplotu naštěstí nemám, ale ten kašel, to se ty miminka tam pěkně třepou. 😀 😀 😀 Knedlo vepřo zelo, to já měla minulý týden, ale mohla bych to pořád, jenže mě pak nadýmá a jsem jak mííííčekk 😀 . Včera jsem dusila masko ve vlastní šťávě, zahustila a rýže jako obloha. A pak jsem zase jiné masko upekla na žampionéch a k tomu musím jen udělat hrnolky, teda ne já, to si ti dva lenoši udělají sami a já na to jen dohlídnu. A budu si jen válet špíčky. 😀 😀
Lajci - to víš, že dají pokoj, ono všechno jednou přejde i ty drby ze zákulisí. To nejhorší v práci máš za sebou a teď to jen vydržet. Jsi statečná holky, ostatně to jsme tady všechny. No a že by Irsko??? To by byl mazec, taková dovča!!!!
Lari - tak skvělé, od pondělka jsi na tom stejně jako já!!!!!! Budu na tebe myslet.

lajcikova
6. čer 2009

ahojik
marcelko tak je maš už u sebe,moc ti přeju aby se ujali obě 😉 tak aspon někdo je v fn lidskej,dostal mezi ně bohužel nepatři ☹ držim ti moc palečky,pěstičky vše co mam.

lari děkuj panu bohu za ty čtyři embryjka,ja bych byla vděčna i za jedno. 😉

jinak už vim co ten muj chlap kuje,asi bude moooooře 😠 moc nadšena nejsem,bude to min 15tisic,ktere nevim kde jako vezme.ale stejně ted doktory nechcem vidět ani čut 😠 mame k nim odpor.takže snad něco pak našetřime,no a něco mam slibene od sester,a od dědy tak snad na ty darovane dame do hromady ty prašule.

holky jdu se chystat ještě zitra,dneska sem měla knedlo,zelo....bylo to moooc dobre,a ted jak sem vezla segru s prace tak mamka stala u plotku a strčila nam pečene kuřatko 😵 je to zlatíčko.no a zdenek ho už snědl,a vubec sem ho nezajimala ja ale to co nesu 😠 😀 bych ho.....nic tak se opatrujte,zitra zase juknu 🙂

larri
6. čer 2009

lajci ted mi psala holcina od nas,ze u Apolinare stoji darovane vajicka 16 000kc.Ale pry je cekaci doba az dva roky,pokud privedes darkyni,je to kratsi.

Ale radci se zeptam v caru.

ili5
6. čer 2009

Ahojky, michul, to je suuuuuper, tak taky 2 mimi, budem na srazu s velkýma kočárama 😀 .
Jsem Ti říkala jak trefíš na Obornou, že je to rozdíl jak hrom. Tys ji ještě při et, ket, neměla? Já měla už oba, ale rozdíl velký. Soustředíš se ná dýchání a hlazení a nevnímáš co Ti tam dělá a není Ti vůbec nepříjemně. Pak popřeje, podá ruku , jak ve filmu...Pak za mnou ještě i na pokoj došla se ještě jednou rozloučit a popřát štěstí. Je to zlatej člověk.
Já byla v Tesku, nechala tam za jídlo 1 400 a jsem naštvaná. Protože na konci týdne zas nic nebude. každý týden to samé....
lari, super i za toto, určitě se oplodní všechny a bude i na zmražení. Asi jsi měla dávečky, ne? Já v OV měla taky jen 10, pak v Ol mi zvedli dávky a měla jsem 16. Ale stačí málo a hezké, než moc a třeba by nebylo z toho nic. hodně štěstí.
Lajci, tak moře, jo? nechtěla bys tahače kufrů zaměstnat? Dělala bych to grátis, jen za pobyt. A ovívala Tě na pláži, jen mě vemte sebou!!!!!
Holky poraďte mi něco na tu mou zácpu, mě už ty čípky moc nezabírají, beru je už od začátku. Dnes měla i dost krve, jsem hotová dočista. mám i hemeroidy, tak je to super ☹

lilienka
6. čer 2009

ili zkus si dát sedací lázen z dubové kůry-prý to nějak celí ty cévy a ty lněné semínka jsi zkusila?Já si to dávám ráno do jogurtu(pro jistotu activia 😀 ) a ještě mi třeba pomáhá i actimel-ale je možné,že je to jen"náhoda".A mrkvová štáva prý je dobrá.a ted už dál nevím 😅

michule
autor
7. čer 2009

Ahoj holky. Hezkou neděli.
Zdravím Lili.
Ili - mám s tím taky velké problémy a řeším to taky různě. Když už je nejhůř, koupím si v lékarně Lactulosu. Je to sladké jako sirup, zředím si to vlažnou vodou do celého hrnku a ráno nalačno ccelé vypiju, do 15 minut jdeš, prosím tě, hlavně se nevzdáluj od WC, nemuselo by to mít dobrou dohru. 😀 😀 😀 A neboj, těhulky to můžou. Jinak ty bílé jogurty jako líše Lili, ale to je tak na týdenní běh. A vím, jaké to je, od malinká mám tyto problémy. Úplně závidím těm mojim chlapům, ti ráno vstanou a jdou a tak chodí třeba i 3 denně, to se mi nemůže stát. Ale ta Lactuloza je 100% zabíradlo. Stojí to kolem 100kč. A s tím jídlem, to my jsem taky pakobylky, všechno sežereme a těšíme se zase na dalš nákup. Někdy mi připadá, že žereme nejvíc ze všech, všechno a pořád, dokola nákupy. 😀 😎
Lajci - jsi moc hodná, děkuji. Jo a hodně zdaru v práci. 😀
Koczurko - ještě nic??? ( to mi vždycky lezlo na nervy, každý mě potkával a ptal se - no já jsem ti psala, že jsem o 3 týdny měla změněný termín 😀 😀 😀 😀 )

ili5
7. čer 2009

lili ahoj, no dubová kůra je dobrá, ale nevím jestli těhu můžou sedět ve vodě 😒
Mám magnosolv od dr, ale nic. Zkusím to lněné semínko a zapiju to Lactulosu. Zítra jdu pro to do lékárny. Mám taky od mala s tím problém, máme to v rodině, chodila jsem pravidelně jen v sobotu, jednou týdně a to sním jak hrom. Ale nnyní mě to tlačí, mám křeče v bachoru, tak to řeším čípkama. No chlapi to je kapitola sama o sobě. Nevadí jim ani cizí prostředí jde jim to všude, ale ženské se trápí. Co sní, to vykadí, škodajich krmit, ještě nezpoklou poslední sousto a už letí. Dnes jsem si dala i kávu, ale nic. Potřebovala bych cígo, to by mě protáhlo, ale neriskuji.
Koczi, zítra jseš zas na kontrolu, tak Ti řeknou jak jsi otevřená a zda se už to blíží. Ják mi to tvé těhu rachle uteko, tak se to nyní táhne jak smrad....
Michul, ty se jak cítíš, vše v poho, nic nebolí, netlačí? CO zavádíš, byl už Utrš, nebo máš taky ten gel?

michule
autor
7. čer 2009

Ili - sednout si se zadkem do dubové kůry určitě můžeš. Tím nic nepokazíš, neboj. Jinak zavádím 3 x denně 2 utroše. Jsem přesně tak fouklá jako ty. Byla jsem se projít a kopila si ji taky. Hned při jednom i testy, až na ně příjde řada. Většinou jsem potřebovala jen jeden, vždy byl negativní, teď jich mám více, co kdyby a přijednom i kupu vložek a slipovek. Cítím se dobře, celkem, jim strašně moc, dávám to za vinu tomu Prednisonu. Kluci se hezky starají, jen nikdo nechce vyžehlit a já si teď hraju na boroka, takže nevím v čem budou po týdnu chodit a to jsem žehlila ve čtvrtek. No a nebaví mě ležet, tak jsem teda dnes trochu chodila po venku, teď už ovšem ležím a vegetím. 😀 😀 😀
Lajci - Ivetko - vše nejlepší ke svátečku. ( Nemohla jsem zapomenout, ségra mi to připomína vždy hodně do předu, že má svátek, tak jsem ji pozvala na zmrzku 😀 😀 😀 )
Gabi - tak jak je u vás, co Danek, jek je mu?????

lajcikova
7. čer 2009

ahoj všem

marcelko děkuju,dneska to bylo hezke masm kytičku od maminky a sladkosti(to sni zdenula),i když mě pěkně nasral 😠 včera ho kousl pes do ruky ma ji jak papuč a odmita jit na pohotovost,už sem z něho na nervy ☹ je jak rozmazlenej fagan. 😠 jak dostane otravu tak ho ještzě nakopu 😒
jo a ja nikomu nic neřikam,že něco slavim 😔 moc na to nejsem 🙂

michule
autor
8. čer 2009

Ahoj holky. Všechny zdravím a mám obrovskou novinku.
Koczurka je na sáááááááááále. Psala mi bobek kolem 5 hod. jenže já královna se vzbudím až teď, to jsem pěkná podpora!!!! No a psala, cituji: Tak jsem v nemocnici a jsem otevřená na dva prsty, už se to pomalu rozbíhá.
Zbytek vám dám vědět. Moc ji držím palečky, za chvilku se zase ozvu.l

lilienka
8. čer 2009

ty bláho-jsem napnutá jak struna.Hlavně at jí to moc nebolí 😒

larri
8. čer 2009

Ahoj lili a co ty?

petista
8. čer 2009

Michul, díky za zprávičku. Koczi, moc na tebe myslím fuj fuj fuj 🙂

larri
8. čer 2009

michul,das tady pak vedet co a jak,ze jo? JA JDU ZA CHVILI NA ET,tak budu na Koczurku myslet.A hlavne budu nervozni i za ni.

mimco
8. čer 2009

Ahoj holky,
tak jsem po dlouhé době zavítala.
Mischul, ili, moc na vás myslím a držím palce.
Tak Koczi už je na sále, třeba už to má za sebou, moc jí držím palce, hlavně aby to dobře dopadlo a byli s Honzýkem v pořádku 😵 .

monali
8. čer 2009

ahojky 🙂
Super tak Honzík se rozhoupal a už se mu chce ven 🙂 držím palce Koczurce, hlavně ať je všechno jak má být.
Michul, jak budeš něco vědět tak hned piš

Larri, tak na dnešek taky držím palce, ať se bobiši hned zahryznou a už se drží.
Mimco, Lili - fajn, že se taky někdy ozvete.

Já jsem dneska byla po té revizi na kontrole u svojeho doktora. Tak mi tam zůstaly ještě nějaké zbytky 😒 tak mi
píchnul injekci a napsal antibiotika proti zánětu a za týden zase na kontolu. Snad to bude už potom v pořádku.
V Olomouci jsem zažila jak to dvěma holkám udělali blbě a museli jít znovu na sál. To už bych asi nedala 😝

Čekám na zprávy co naše Koczi.

lenkacar
8. čer 2009

moni i já znám takové revize i 3krát se to předělává ,nechápu to ..

monali
8. čer 2009

Leni, kapku jsem to popletla a odepsala ti na vedlejší téma. 😉

larri
8. čer 2009

Tak jsem zpatky a Honzik jeste nic?

Jinak ja nemam mrazacky,nakonec zustalo jedno a druhe bylo 3bunecne,tak jsme mu daly sanci.Nakonec mam dva bobisky,jeden pry hezky a druhy muze
prekvapit.

Tak uvidime za 14dni.

ili5
8. čer 2009

Ahooooj, tak Koczi už rodí, nějak mě to vzalo až mi vyhrkly slzy!!!! michul, tak co ještě nic nenapsala? Hned nám dej vědět!!!! A jinak jak se cítíš?Už jseš 3sen těhotná, gratuluji.
Lari, no ty dávečky jsi měla fakt nic moc při stimulce, ale asi fakt vědí v jiných carech proč je neuznávají. Snad Ti to daopadne dobře a pořádně se zakousne!!!! Moc štěstí přeji. Kolikátý pokus je to Tvůj?
Mimco, moc ráda Tě tady vidím, jak válčíš holka zlatá, jak se Ti daří a co p ořád děláš, kdy se chystáš na další ivf, začíná se tady dařit, tak se rychle přidej dokud štěstí sedá na nnás, než odejde na jinou diskuzi!!§ 🙂

mimco
8. čer 2009

Ahoj Ili,
já jsem tady pořád, jen o mě nevíte 😉 .
Jsem šíleně napnutá, pořád nakukuju co tak Koczurka.
Já jsem objednaná až na srpen, dřív nebylo volno. To dostanu určitě léky na KET, takže bych to viděla někdy na září, máme 8 mrazáčků.
Co ty, neměla jsi mít ultrazvuk a nebo jsem to poletla?

ili5
8. čer 2009

Mimco, mám ve čtvrtek UZ. Mražáčků máš dost, tak to je jen dobře, budem se tady nyní množit všechny. Budem sledovat kdo vypadne do poradny a nepůjde, tak se můžeš objednat místo něj. Já volala jestli někdo nevypad a měla jsem šrtěstí, zkus zavolat, snad se něco uvolnilo dříve.
Koczi napíná, michul, nevolala Ti?

mimco
8. čer 2009

Ne nikdo nevolal. Já už sem s tím srpnem nějak spířená, stejně mám úplně rozhozený cyklus a musím se objednat ke svojí doktorce, protože se mi něco nezdá.
Stejně mám za dva týdny dovču, tak snad někam odjedem a pak už to uteče.
Tak to ti budu držet ve čtvrtek palce, to budeme taky všechny zvědavé, kolik tam těch miminek budeš mít 🙂 .

ili5
8. čer 2009

Teď jsem se dívala na yvushku, je v 9tt a čekala dvojičky, dnes šla na Uz a jedno to vzdalo. No snad budeme v pořádku. Já se teď učím účo, ale furt hledím do koníka, baštím ovocko, loupu ho, prostě tolik věcí, to bude ve středu koule a na vízo pak taky 😒

michule
autor
8. čer 2009

Ahoj holky, já pořád sleduji mobil a Koczurka pořád nic. To víte, že vám hned napíšu. Jsem úplně v hájí, chudák, jestli se tak dlouho trápi tak to potěš. ☹ Hned budu psát!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zdravím Mimco, Petistu a Lari gratuluji k mimiskům.
Monali - bude lépe, neboj, všechno se odplaví a pak budeš připravenáááááá 😀 .
Ili - taky jsem to četla.
Jsem z Koczurky nervózní, aspoň se na chvilku nepozoruji.