Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

monali
7. dub 2009

Úpllně jsem vás zapoměla všechny pozdravit, mám toho teď moc a nějak to nezvládám 😒
už se těším až se po ET hodím do klidu. Ale tomu sama moc nevěřím. 😒

asmeena
7. dub 2009

monali: tak to vypadá dobře ta tvoje úrodička.

koczurka
7. dub 2009

AHOJKY!!!

Monali,tak super,vajíček máš dost. 😉 Já jsem si nechala vypsat nemocenskou taky až ode dne ET.Tak jak psala Petista,po OPU ti řekne embrioložka jak vypadá spermiogram a vajíčka a doporučí ti jen to nejlepší. 😉 Já jsem dala na její doporučení.ICSI bych si nechala asi u všech i když má drahý super spermio,někdo má tvrdý obal vajíček.Já si teda myslím že já jsem ten případ,protože se vajíčka bez ICSI neoplodnily.No a s tím placením to je tak,v den ET dostaneš takovou smlouvu a složenku kterou bys měla zaplatit do 14dnů,ale to tam je vše napsané.
Tak Monali,zítra budu čekat zase na zprávičky ju?

monali
7. dub 2009

jasně, zítra podám hlášení 😀
zatím pa a dobrou

lilienka
7. dub 2009

ahojky holky
tak jsem se už vrátila z rachoty a padám únavou.Jen jsem vás chtěla pozdravit.Lajči-co nám to tu kopíruješ? Ted je mi neskutečně smutno.Chudáci ti 2-já bych se asi zcvokla a už bych se někde houpala na větvi.

lajcikova
8. dub 2009

hezke rano holky 🙂
uplně ste mě potěšily stou fn,že se to tam dava na složenku a ne dopředu na dřevo-čloěk ani nevi co bude potřebovat dopředu.super zpravy,ja věřim že mi bude stačit to ivi,ale....ještě mam 1pokus ivf.
moni krasně reaguješ,moc ti to přeju a aspon dvě 🙂 😵 at to mamš zaraz.

lil taky my z toho bylo ouvej,hruza sem rada že to nakonec skončilo tak brzio a ja nemusela tak trpět,jak oni.je mi jich moc lito. ☹ osud je nevyzpytatelny.

jinak dostal řikal pokud do června nebudu těhu tak v asi pak to ivf.ale řekl že tuši že ho nebudu potřebovat,ma prej vyhodu že manža ma sprema vyborne,měla 77mil/ml,a 45%pohyblivost.no prej ukazkove sperma,hned se ho ptaly jestli by nechtěl darovat,ale on jukl na mě a řekl že ne,prej by jeho žena těžce nesla že mu běha někde ditko 😀 ale kdyby se nam to povedlo tak pujde darovta,třeba někomu pomužem. 😉
nic jdu chrnět po nočni,mam ted volno ale zase viken deni12.takže pečeni se odklada na přišti velikonoce 😀 😎

monali
8. dub 2009

ahojky 🙂
dneska mi doktor napočítal 8folíků, tak nevím 😒 mají pořád kolem 16mm tak jsem ještě dostala dneska
injekci na dorůstaní, OPU mám v sobotu tak snad dorostou. Dneska jsem tam čekala asi 2,5 hodiny a to
tam byli akorát 4 lidi, hrůza.
Lajci, taky bych moc 2 chtěla, ale budu vděčná i za 1. Teda jestli se dostál neplete, tak budeš těhule dřív
než se naděješ. Držím palce

koczurka
9. dub 2009

AHOJKY HOLKY!!!

Lajci,možná má dr.Dostál pravdu.Třeba ivf ani nebude třeba. 😉 S tím dárcovstvím je to mazec,pak může ale teď ať si to šetří pro tebe že? 😉
Monali,vždyť to je dobrý co stresuješ?8 je super,a neboj dorostou.Já jsem jich měla strašně hodně a kvalitně nic moc když mi nezbylo ani jedno na zamražení a vidíš to přeci jenom byl jeden bojovníček. 😉
S tím čekáním to je síla,úplně se tam vidím jak jsme tam seděli a drahý nervózní jak sáňky v létě,nesnáší čekání. 😀 😀
Tak držím pěsti i na nohách na sobotu. 😉

koczurka
9. dub 2009

Dneska jsem byla na poradně,měla jsem zvýšený cukr podle moči,ale to tím že jsem snídala kakao a mazanec,jsem si to neuvědomila že se to může ukázat.Takže prý příště nic sladkého nejíst.Jinak mimísek už je otočený hlavičkou dolů tak jak má tak jsem ráda a vážíme 1800g.Já podle krevního obrazu jsem chudokrevná tak mi pan doktor napsal železo s kyselinou listovou.Tak snad to bude všechno dobrý.

petista
9. dub 2009

Moni, to je fajn, 10 folíků, budou úžasné a šikovné, uvidíš. Jdeš ještě na kontrolu? Do OPU určitě dorostou. V sobotu držím pěsti fuj fuj fuj
Koczi, tak kontrola dopadla dobře, mimís je nasměrovaný, váhu má taky pěknou. Je neuvěřitelné, že už si 32 tt.

petista
9. dub 2009

Ahojík, tak jak budete trávit velikonoce? Já na vás kuknu jen zítra, poněvádž od so do po jsme na horách, jezdíme každoročně parta holek z vejšky, původně nás bylo pět, na a teď nás jezdí 11 dospělých, 3 děti a 1 pes, takže už máme rezervované jedno patro penzionu, za chvíli celý penzion 😀 Doufám, že k rozrůstání počtu už taky přispějeme.
Jinak dnes jsem byla na předoperačních vyšetřeních, kdyby mi museli v út brát tu cystu, všechny ukazatele OK, tak jsem ráda, že jsi jinak zdravá 🙂
Pořád tajně doufám, že ta cysta praskla, jelikož normálně mám MS tak 4-5 dní, a to poslední dva dny už slabou, no a teď je to už pátý den a pořád je dost silná, tak snad odchází ta cysta.
Zatím pápá, jdu si s manžou dát vínko a čučet na ordinaci

koczurka
10. dub 2009

AHOJ HOLKY!!!

Petis,tak si to pěkně užij na horách a odpočiň si.Možná že ti fakt ta cysta nakonec praskla když máš delší MS než obvykle a nebude potřeba žádný zákrok. 😉
Kde jsi zas tak dlouho ty Mimco???
Jinak vám holky přeju krásné,pohodové velikonoce a přenádherný víkend,to počasí je boží! 😵 😀 🙂

monali
11. dub 2009

ahoj holky, tak se hlásím
dnešní OPU proběhla v poho, dělal to Dostál a vysáli mi jich - 18 😨 vůbec netuším ,kde se to ve mě vzalo,
když ještě ve středu napočítali akorát 8. Je jasné ,že tím pádem nebudou všechny dozrálé, i ebryoložka to
říkala, tak jsem zvědavá. Pro jistotu jsme je nechali všechny napíchat ICSI, tak uvidím kolik jich nakonec bude.
Břicho mě ještě teď dost bolí, tak snad to už zítra bude lepší. Volat si mám v pondělí a ET bude nejspíše
v úterý.
Taky přeju krásné velikonoce 😉

ili5
11. dub 2009

Monali, gratulace, to je teda úrodička!!!!
V úterý, to znamená, že nemáš PK. budeš je mít cobydub. odpočívej a napiš kolik ti zamrazí. určitě se hromada z nich oplodní, uvidíš. Pak mi můžeš nějaké zpustit 😀

monali
11. dub 2009

Ili dík za podporu.
Snad bude vše v poho. Už mě ty špatné zprávy moc nebaví 😖

mimco
11. dub 2009

Ahoj holky,
zdravím po malé odmlce. Už konečně stimulujum dneska jsem byla na kontrole u Dostála, a zatím to vypadá dobře. V úterý jedu znova na kontrolu a počítám, že nejpozději v pátek bude OPU. Na každé straně byly čtyři folikuly. Břicho mám opíchané jak hrom, už se mi dělají modřiny, denně 4 injekce, ale to neva.
Zatím.

ili5
12. dub 2009

Mimco, super zprávička. Piš, jak dlouho, co pícháš a kolik. Mě to čeká asi kol 24,4. čekám na mencky, už se nemůžu dočkat. Už nám to určo vyjde, uvidíš, mrkni na koczurku, tak musíme ji postupně následovat.
Injekcí mám hromady doma a můžu akorát na ně koukat. 3druhy injekcí, to břicho bude teda vypadat.

michule
autor
12. dub 2009

Ahoj holky. Zdravím nejenom starou gardu 😀 , ale taky tu poctivou staro-novou.
Nebyla jsem tady ani nepamatuji, ale když jsem teď nakoukla a viděla Koczurku a její veliké bříško, tak nechápu, jak jak čas může tak rychle běžet a pak Mimco a Ili - nevěřila jsem vlastním očím. 😎
Taky já začínám se svým 3tím IVF a od května stimuluji. Mám plnou lednici léku a v očích hrůzu.
Všechny vás opravdu moc zdravím a určitě budu přispívat se svými poznatky.

ili5
12. dub 2009

Ahoooooooj michul, zrovna jsem dnes psala koczurce do IP jestli je s tebou v kontaktu. Super, tak budem skoro spolu stimulovat, já koncem dubna.
Jsme na tom stejně, KET v Ol a nyní Et první ve fakultce, snad to výjde jak koczurce.
Ještě gabka a jsme tu všechny.

mimco
12. dub 2009

No já nevěřím vlastním očím, Michuuuul 😵 ,
tak jsme se tu zase všechny sešly, to je super.
No já stimuluju od úterka, mám puregon, menopur, orgalutran, tohle píchám každé ráno
a na večer mám ještě injekci na ředění krve. Už mám břicho samé modřiny.
Zatím dobrý, ale už chci být doma na nemocenské, už ty dvanáctky nedávám.
Včera jsem měla noční a poprvé jsem vytuhla s hlavou na stole.
V úterý jedu na kontrolu a pak se uvidí. Tak jsem zvědavá.
Včera na kontrole byly na každé straně 4 foliky 9-13 (asi velikost).
Přidalu mi ještě puregon a orgalutran - ten se teda píchá pěkně blbě, má nějakou širší jehlu nebo co,
nešla mi propíchnout kůže, byly to jatka, teda ta první injekce.
Nevím jak vy, ale co takhle srazík, vím, že to tady už holky řešily, já bych Vás viděla ráda, nejlíp všechny těhotné.
Počkejte za pár měsíců, třeba budeme dělat srazy s dětma třeba v ZOO 😵 , to by byla paráda.
Michul, tak jak se máš, promiň, že jsem se neozvala, bylo toho nějak moc, myslím, toho zlého, tak jsem nechtěla
smutek přenášet na ostatní.

koczurka
12. dub 2009

Jééé ahoj Michul!!! 😵 A super zprávička. 😉 😵
To je ale príma sešlost! 😉 A taky je fajn že zas všechny stimulkujete.
Mimco,za chvilku se modřiny zahojí,vydrž už to máš za pár.
Monali,tak za chviličku už budeš hřát mimísky v bříšku.Já na vás pořád tak myslím holky. 😉
Jo jo srazíky s mimčama určitě budou. 😵
Já jsem dneska byla celý den venku,byly jsme u švagrové na zahradě a můžu vám říct že mně to tak zmohlo že jsem KO.Okoupu se a jdu do hajan.Taky už mně dost tlačí břicho a každý mi říká že mám břicho dost nízko,že to vypadá že budu za chvilku rodit.Tak snad to nebude pravda,ještě máme chvilku čas. 😕

ili5
12. dub 2009

Holky ahooooojky, mimco, mám ty samé injekce, takže je pícháš všechny ráno, najednou. Já nevím, memopur jsem myslela, že píchnu večer, at je nemám vše najednou, ale vidím, že ty pícháš, tak nevím.
Koczurko, ještě máš nějaký pátek čas na rození, tak počkej, nespěchej, ať nejsi mooooc před náma.

Jinak s tím srazíkem bych to brala, ještě jsem vás neviděla. Jsem na nemocenské a mám vycházky od 14 do 17 hod. Jen musíte někde kde mě autobus doveze počkat a posadit zas na autobus, nemám žádnou orientaci a všude se ztratím 😀
Musíme dřív, než koczurka porodí, ať vidíme bříško a nakazí nás.

michule
autor
12. dub 2009

Děkuij za reakce a už jsem zase s váma. Na jedné lodi. 😀
Mimco - nic se něděje, je mi jasné, že každá toho máme až nad hlavu.
Musím říct, že mám opravdovou hrůzu z toho posledního pokusu. Vždycky jsem na to stimulování těšila, ale teď jsem na vážkách. Prostě mě zahltila panika. Mám v ledničce Puregon, Menopur, Pregnyl, Prednison, Decapeptyl a Dexamed - ten si dokonce budeme s drahým píchat spolu. No a na ředění krve Fraxiparin. Budu prostřílená jako ty Mimco. 😀
Koczurko - ty jsi tak hezká těhulka, až se mi chce z toho bulit. To fakt není možné jak to uteklo. V srpnu spolu sedíme a kecáme jak se nám to musí podařit a ono se zadařilo a tak krásně. Prostě opravdový zázrak.
Jednou mi nějaká pitomá plodná holka řekla, že musím při tom IVF myslet pozitivně a ono se to podaří. A víte co, já jí teď poslechnu a budu všechno vidět jen růžově. Prostě budu najivní a budu věřit, že se nám všem to teď prostě podaří, protože jinak to ani nejde. No ne?????
Ili - určitě se při stimulaci potkáme na ultrazvuku. To zas bude cestování. No, ale vidím to skvělé. Bude to legrace.
Sraz beru, kdykoliv a kdekoliv.
Všem hezké velikonoce.

koczurka
12. dub 2009

Michul,to fakt teda uteklo to máš pravdu.Jak jsme spolu seděli v tom srpnu a keckali a bylo fajn.Dokonce jsme tenkrát probírali i jména co by jsme dali že? 😀 😀
Určitě musíš myslet pozitivně,já jsem teda věřila podvědomě jinak bych do toho nešla že?Ale navenek moc ne.Pak jak u mně nastal ten hyperstimulák tak už jsem nedoufala,říkala jsem si že v tak bolavém a napuchlém břichu nemůže ve mně přežít mimís,myslela jsem hlavně na to ať už mi je dobře a nemám už bolesti,však víte.Opravdu zázrak.
Věřím tomu že mně budete holky následovat. 😉 😵
Já bych vás taky strašně ráda viděla.Holky tady mají domluvený srazík 16.5.,ale já to vidím bledě to už budu v 37tt a nevím jestly už nebudu pomalu rodit. 😀 Fakt si myslím že určitě do 40tt nevydržím,nějak to cítím.
Takže pokud by jste domluvily něco dřív tak jsem tam jak na koni. 😉 😀 😀

mimco
12. dub 2009

Jo jo, ta ostatní léky co popisujete mám taky, ale mám to píchnout třeba 2 hod. před OPU a něco zase až po transferu.
Ili, ten menopur mám nařízeny píchat ráno najednou s ostatníma, jen fraxiparin na krev mám večer.
Prostě to do sebe bodám jak je napsáno na papíře 😅 .
Tak dobrou holky, jdu spát, zítra mám ranní, myslím že to bude moje poslední, doufám, že na dlouho.

ili5
13. dub 2009

Hezký velikonoční den,
mimco, mám stimulační schéma a tam menopur od 6dne, říkala dr. že jí to je jedno kdy píchnu, Puregon ráno 150IU od 3dne a Orgalutran 0,25 mg od 6dne ráno, vždy ve stejný čas. Takže jsem myslela, abych to nepíchala vše najednou, aby tělo nemělo v sobě guláš. Takže ty 3 druhy píchneš najednou, ano? Od 6dne mám všechny 3 druhy a osmý den UZ. Partnerovi tam ještě nebrali sperma, tak snad mu vemou, jak pojedu na Uz. Jen aby to netrefilo na pátek, to oni neodebírají. Jinak se to nestihne. Mají tam jen výsledky z OV a to už je dlouho. Musím doufat tedy, že mu tam ještě něco zůstalo, měl totiž děsný. Uvažuji nad dárcem, ale drahý o tom nechce slyšet. 😝

ili5
13. dub 2009

Holky, já mám jen Puregon v lednici, zbytek injekcí mám v šatně. Řekla mi dr jen o Puregonu do lednice.
Ty velikonoce nemám ráda. Tentokrát ani v telce nic moc. Vždy byly krásné Ježíškové filmy, pobožné, se mi líbily, ale letos nic. Pohádky dnes akorát na Nově, jinak prd. 😖

Ten sraz vymyslete dříve, jinak nám koczurka zdrhne do porodnice. Jedině pak udělat sraz tam 😀

mimco
13. dub 2009

To schéma mám stejně, s tím spermio jsme na tom asi ještě hůř, nám rovnou doporučovali dárce.
Manža se s tím nesmířil. Má něco s chromozomy, krom toho, že je toho teda málo.
Jeho spermie mohly být pravděpodobně důvod těch dvou potratů. Tohle sám slyšel od doktorky, i přes to nechce o dárci ani slyšet. Je to od něj trochu sobecké, já vím, že to není jednoduché, ale myslím, že když mě vezl do nemocnice na revizi, nebylo mu moc dobře, tak si na to mohl vzpomenout. Já jenom doufám, že se to nebude opakovat.
Každopádně, kdyby tohle všechno měli podstupovat chlapi, brzy bychom vymřeli.

ili5
13. dub 2009

mimco, cistá pravda s těma chlapama. ON měl jen 5% a ještě špatných. Po té době se bojím jestli tam vůbec něco bude. Dostal od dr. doporučení 2x2 pangamin a 1x1 vitamín E. Myslím, že jemu ani svěcená voda nepomůže. Snad mu ještě stihnou udělat ten sperm. kontrolní, no uvidíme. Stejně asi dárce by sme nemohli, jelikož nejsme vzatí.
Michul na kdy ti stimulka vychází asi zhruba? Budem asi stejně.

michule
autor
13. dub 2009

Ahoj holky. 😎 😀
Ili - vidím to asi od 1. 5, ale není to 100% jelikož teď mám MS tak nepravidelnou, že se nemůžu spolehnout na nic. Navíc mám hend první max druhý den MS přijet do Ol a tam mi píchnou injekcí a udělají ultrazvuk ( nevím jak, když budu krvácet ), kterou si nesmím píchat sama, jsou to totiž nějaké kortikoidy. A pak 8 den musíme s drahým přijít na odběry a injekci proti protilátkám. Mám psaný dlouhý protokol a po té první injekci by mělo přijít do 14 dnů špinění. Takže já tomu prostě nerozumím a pokud budu stimulovat celý měsíc, tak budu vypadat jak prostřílený tlustý terč 😀 .
S těma chlapama máte holky pravdu. My jsme na tom úplně stejně. O dárcovských nechce drahý ani slyšet. On má jen 40% a ty ještě jsou hodně degerativní. Taky má vitamín E, selen + zinek, pamgamin a ten mám i já 3xdenně po 2 tablety a listovku.
Mimco - já jsem tak nasr...... na toho mojeho drahého. On je v klidu, jen si to udělá v kabince a jede se dál, ale to co my prožíváme, je hnus který si oni nedovedou ani ve snu představit. Od kdy vlastně budeš mít nemocenskou? Já plánuji, že kdyby mi v práci vyšli vstříc, tak bych ani na nemoc. nešla. Ale to říkám teď. Možná budu ráda, že zalehnu hned při první injekci, že? 😀
Koczurko - vzpomínám si, jak jsi si dělalal test a ten ti nejdříve nevyšel, pak další už byly pozitívní a jak jsi měla nízké HCG a musela nekonečně čekat na další návštěvu u Dostála. No a pak jsi jela z OL už z těhu průkajdou.
No prostě nádhera. Teď máme vše z Plzně z imunologie napsáno MUDr. Ulčovou a tak doufám, že ty výsledky na které přišla, budou vést k tomu vysněnému konci. Drž se. Jo a fotky jsou fakt ouzelné. To je taky to o čem jsme mluvily. Až budeme moci si fotit bříško do alba. Já si ho nebudu fotit po měsících, ale po dnech 😀 😀 😀