Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

evkaa25
17. lis 2008

Dobré ranko holky 🙂
Já jsem si jako každý den přispala.Nevím,jak si zase zvyknu na práci.Brzké vstávání a tak. 😒 Se mi do toho fakt vůbec nechce.Ale vím,že jak to přijde,tak se do toho zase rychle zaběhnu a bude! 😉
Vypadá to,že se nám ten srazík pěkně rýsuje.Jen musíme najít místo srazíku.Tak Lili zná nemocnice a Petista soudy a vězení. 😀 😀 😀 To mně pobavilo,ta představa,že by jsme se domluvili před věznicí.Ale musím se přiznat,že to zase nevím já,kde je v Ov vězení. 😀
Petisto mrzí mně,že mrcha přišla v plné síle.Já jsem vysadila utroš už v pátek,to mi začala ms pořádně.Bylo to rychlé.Krvácela jsem jen dva dny a dneska už zas nic.No a zítra jedu do Ol.Bude to ale návštěva bez překvapení ☹
Neví někdo jak to ve Fertimedu probíhá?Jestli budu muset čekat na výsledky krve/stejně vím jaké budou/,nebo jak? 😒
Petisto,ty máš tedy dobré informace o Sobkovi.Tak říkáš auta,jo... 😎 😀

petista
17. lis 2008

tak holky vymyslete místo srazu a hlavně pak napiště, jak se tam z hlavního nádraží dostanu 😀
Co budete dneska kuchtit? My máme lasagne a řecký salát. Jak budou vychajdy, musím vyrazit na zahradu, vůbec jsem ji ještě, jak jsem nechtěla nic nosit, nestihla uklidit, chudáci kvítka, doufám, že ještě nepomrzly. Uklidíme foliáč, manžílek poreje záhonky, práce na zahradě mi docela chyběla, mám ji ráda.Holky, jak se dává fotka? Chtěla jsem ji tam dát, ale nepovedlo se mi to 😒 Jsem na takové věci docela levá

evkaa25
17. lis 2008

Petisto,mně se do práce taky hned nechce.No jsme na tom asi stejně,tak já ti dám zítra vědět,co mi řekli.
Jo k té fotce,to si nepamatuju,jsem přes PC taky dost blbá.Kdysi jsem ji tam dala,ale už fakt nevím jak. 🙂 Koczurko a kde jste se před tím scházeli?Jetli si dobře pamatuju,tak na zastávce Elektra pod hodinama,že?
Z Hlavního nádraží je to jen několik zastávek tramvají.Lajci a ty přijedeš na které nádraží???No a potom zbývá,jak tam navigovat Lilijenku s autem.
Lili přes co pojedeš do Ov,že bys mně někde nabrala?Já bych tam trefila.
Nebo máte někdo jiný nápad?Klidně sem s ním.Musíme najít něco,co všechny bezpečně najdem.

evkaa25
17. lis 2008

Jo Elektra je jednu zastávku vedle známé Stodolní ulice.Možná jste tam třeba někdy byli.

petista
17. lis 2008

Evko, tak dej vědět zítra s tou PN. Já bych do práce kliďo šla, ale mohl by z toho být problém, že jsem nechala zbytečně odročit jednání a zavinila jsem, že se nekonala.

koczurka
17. lis 2008

Evko,jo jo scházeli jsme se pod hodinama.
Tak se může sejít přímo na hlavním nádraží a pak někam sjedem co?Když by byly dvě auta tak by to bylo v klidu. 😵 A kdyby tam dojela i Lajci tak by jsme se tam tak všechny sešly.?
Peti,to mně taky mrzí že se mrcha dostavila. 😠 Ty tady házíš soudama,co se děje že jsi tak potahovaná? 😨

koczurka
17. lis 2008

Jo a ta fotka tam jde dát v pohodě.Mi řekni co ti nejde?!

petista
17. lis 2008

Já potahovaná nejsem, já zastupuju ty potahované 😵
Jsem pro sraz na hlavním nádraží, tam trefím ( pokud tam trefí vlak)
Koczurko, nevíš, jak to budu mít s tou PN? Jak si to měla předtím, myslíš, že mi ji dá Dostál do konce listopadu? Nechala jsem pro jistotu odložit všechna jednání právě až do konce listopadu, vyslechla jsem si dost nadávek. Navíc ta MS je fakt poměrně silná a je mi poměrně blbě, takže na práci se moc necítím. Nebýt tady těch problémů, tak do práce kliďo jdu, dost mě baví.

petista
17. lis 2008

tak už vím, proč my to nejde, ty naše fotky mají moc kB, musím se tedy vyfotit a nastavit na foťáku nižší rozlišení

petista
17. lis 2008

aaaaa, vidíte tu hrubku
😎
začala jsem psát něco jiného, přerušila a pak z toho vznikla toto, takže opravuji ... mi to nejde... 😀

evkaa25
17. lis 2008

Hlavní nádraží by bylo super.Já souhlasím 🙂 a už se fakt hrozně těším 😀
Petisto,tak ty jsi právnčka,jo?!No tééééééda.
Jo holky já dneska byuy dělat asi špenát.At´ má manža vitamínky a já samozřejmě taky.
Holky kdo už včera manžu ukecal k tomu cvičení???Já ještě ne,tak to zkusím dneska 😀

petista
17. lis 2008

Manžílek se včera ukecat nenechal, ale je fakt, že jsme měli náročný uklízecí den. Začnem třeba dneska, uvidíme.
Evko, jak děláš špenát? taky ze špenátového protlaku s česnekem, mlíkem, vajíčkem, solí a pepřem, to tam všechno zamíchám, no a pak dám máslovou zasmážku a je to. Ještě nikdy jsem nedělala z čerstvého špenátu, ale prý je to mnohem lepší.
Takže srazík 13.12. na hl.nádraží? ještě juknu, jak mi jede vlak, a mohly bychom upřesnit i dobu 🙂 Autem se mi jet nechce, neboť bych určo zabloudila

koczurka
17. lis 2008

Holky,
tak to je super že jsme se domluvily. 😉 Už se taky těším. 😵
Petisto,to nevím jestly ti dr. nechá nemocenskou,ale myslím že domluvit by jses mohla.To by ti ale musel předat lístek ke tvému dr. myslím.Ať tam pak nemusíš jezdit.

petista
17. lis 2008

Koczurko, mě je to jedno, já mám svého ošetřujícího dr. taky ve FN. Dík
Jdu vařit a koukat na pohádku, odpoledne ještě juknu, zatím pá

evkaa25
17. lis 2008

Petisto,špenát dělám přesně,jak jsi tu psala.T čerstvého jsem to ještě taky nedělala.
Já ted´ koukám na Šíleně smutnou princeznu.Tu pohádku bych mohla vidět fakt mockrát. 🙂.

lajcikova
17. lis 2008

hezke skoro odpoledne 😀

petis tak to mi budeš držet fleka ve vlaku neložim se v hranicich 😀 mě určo poznaš-tlusta obluda 😀 takže si do kalendaře pišu sobota 13.12,
divala sem se na ty jizdni řady a petis tobě to jede z olmiku v 12.57-EC 107 PRAHA,a u nas v hranicich to je v 13.25,no a v ostravě na hl.nadraži sme v 14.04,to je myslim tak akorat ne?je to přimej vlak mimo přerov,takže žadna zdržovačka 😉 ale kde tak to necham na holkach z ostravy 😀 jelikož ja znam ostravu ale od frydku 😉

lilienka
17. lis 2008

páni-to je smršť písmenek 🙂
mě ještě napadlo,že by jsme třeba mohli sedět ve Futuru-tam taky trefím-jinak si myslím,že to nebude problém s tím hlavním nádrem-kuknu na mapu 🙂 Evkoo já obvykle jedu přes Hrabyň.Kdybych jela přes Benešov,tak to bych musela skrz Hlučín a z té strany Ov neznám vůbec-musela bys mě navigovat 😅 Já su dobrý řidič jen tam,kde to znám 😅 A s tou nemocenskou-já ji měla celkem dlouho ještě po mrše-až bylo fakt jisté,že je vše pryč.Dnes jsem dělala květák-to můžem po kilech 🙂 Peti a jestli teda půjdeš ven,tak se pořádně obleč-kosa jak blázen. 🙂

petista
17. lis 2008

Lajci, tak ten vlak by šel.

Takže holky 13.12 v 14.00 - 14.10 ( podle toho, jak přijede vlak) jsme s Lajči na nádraží, tak doufám, že si nás přijede někdo vyzvednou 😀

evkaa25
17. lis 2008

holky já jsem z toho srazíku úplně nadšená 🙂
Lili hlavní nádraží je kousek od Přívozu,tam to znám.A ty teda jezdíš přes Porubu?Pochopila jsem to dobře?Jsem taky orientační antitalent.Když tak mrkni na mapu,nebo se porad´ s manželem a uvidíš,jak nejlíp jet.Každopádně,kdyby ses rozhodla jet přes Hlučín,tak bych tě navedla.Tam tu cestu fakt znám. 🙂
Lajci tobě velkou jedničku,za to,žes to tak rychle pozjišt´ovala!!! 😀
Holky já myslela,že dneska udělám generální úklid,dokad´ jsem ještě doma a místo toho koukám na pohádky.... 😅
Lili a tys tam čekala na výsledkyz krve?

lajcikova
17. lis 2008

petis pošlu ti tel do ip,at se teda potkame v tom vlaku 😀

evi ve fertasu ti řeknou vysledek z krve až na druhy den telefonicky,udělaj jen ultr.

lajcikova
17. lis 2008

nic holky jdu si ještě lehnout a v pět na nočni tah hezky zbytek dne 😉

petista
17. lis 2008

Lajci, můj tel máš v IP
A jinak holky ze severnějších končin, domluvte, kam půjdeme a nezapomeňte, 13.12 v 14.00 čekáme s Lajči na nádraží. Umluvíme si nějaké poznávací znamení? třeba růži v tlamičce? 😀

evkaa25
17. lis 2008

jo tak tak je to s těmi výsledky z krve.Né že bych čekala nějaký zázrak.Vlastně jsem se s tím už docela smířila. 😒
Lajci přeju pěknou noční,jestli to vůbec jde.
Jo a ta růže v tlamičce je dobrý nápad 😀 Můj manža říká,že my se určitě poznáme,každá nafouklé břucho.... 😀Bere to podle mně,protože já ho mám pořád jak balon. 😒
No já ted´ fičím na chvilku na zahradu obstarat muškáty atd.Ale je tam teda pořádná kosa,tak budu beztak za chvilku zpátky. 😎

koczurka
17. lis 2008

Nebojte holky,my se poznáme.Ježiš to bude fajn. 😀 Už jsem si to poznačila do kalendáře.Kdyby jste nakonec některá nemohla tak dejte určo vědět ju? 😉
Petis,tak to ti určitě nechá nemocenskou ještě. 😉
Lajci,to teda o sobě píšeš škaredě,já myslím že přeháníš.Ať ti ta noční uteče.
A kde máme sonick?Ta je taky z Poruby.
Evko,zítra jedete do Olmíku že?Muškáty obstarané?Já jsem dnes nevytáhla čumák ven. 😀 Jsem zhnilá jak lemra.
Lili,já jsem na tom stejně jak ty,jsem výborný řidič tam kde to znám. 😀 Jinak jsem moc opatrná.Co tatínek jak mu je?

petista
17. lis 2008

Takže srazík je zorganizovaný, to teda byla rychlovka. Už se na vás holky moje mooc těším.
Koczurko, chystáš už těhubacily na rozdávání.
Evko, taky jsem čistila a schovávala muškáty, však už byl nejvyšší čas, teď jsem se dívala na teploměr a je jeden stupeň.
Lajci, tel. jsem si uložila takže budu volat až bude vlak přijíždět do Hranic.

monali
17. lis 2008

zdravím, teda vy jste se ale rozepsaly. Dva dny jsem tu nebyla a teď to skoro nemůžu dočíst, protože mě manža pořád vyhazuje od PC, protože potřebuje něco dodělat.
Ten sraz je super nápad, pokud budu moct ráda půjdu. Jsem taky z OV takže by to neměl být problém.

a teď už zase musím pryč, takže hezky zbytek neděle. Večer ještě nakouknu

lilienka
17. lis 2008

ahojky
Evkoo,tak jestli to tam znáš,tak klidně pro tebe zajedu 🙂 to by bylo super.Já tam nečekala,jen jsem na druhý den volala co a jak a domluvila se na další návštěvu.Nevím jestli to budeš mít stejné.Snad ti potvrdí,že se to ujalo a budeš mít vystaráno🙂Jinak tatínkovi už je líp-dnes mohl už sedět.(uffffffff) Už se na vás holky těším a jen doufám,že mi do toho nic nevleze-sem tam máme šichty navíc 😖

koczurka
17. lis 2008

Jé,já jsem zapoměla na Monali,tak promiň. 😔
Peti,těhu bacilů Vám dám kolik jen budete potřebovat,jen ať je do té doby vše v pohodě.
Lili,to jsem ráda že je tatínkovi líp. 😉 Držím mu pěsti ať je co nejdřív zdravý doma.
Evko,tak šťastnou cestu na zítřek.Jdte opatrně už mrzne. 😉

evkaa25
17. lis 2008

holky,tak zahradu mám jakž takž zmáknutou,venku je už fajt josa.
To je super,že jsme ten sraz tak rychle zorganizovali.Monali určitě taky doraz.Čím víc nás bude,tím líp.Lili to by bylo super,kdyby jsme jeli spolu.Přes Přívoz tam v pohodě trefím. 🙂
Já zítra žádný zázrak nečekám i když by to bylo to nejkrásnější na světě.Ale už se pomalu otřepávám z nezdaru a s manžou už vymýšlíme co a jak dál. 😉 Zítra se určitě ozvu,jak to probíhalo.Vždyt´ já už jsem tady na těch stránkách úplně závislá. 😀
Lili jsem ráda,že tatínkovi už je líp.Určitě sis moc oddechla.
Jo a Monali,dneska není neděle 😀 😀 😀 i když svátky jsou úplně jak neděle .......😀

evkaa25
17. lis 2008

má tam být fakt kosa
to jsem ale trdlo. 🙂