Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

lajcikova
4. pro 2008

no evi nic moc jineho mi ani netzbyde.bylo to nevim co 😠 ale moc dobře vim že sem anoovulačka,tak se ani nedivim.to by byl zazrak,a ten je jen v pohadkach 😉 takže v lednu hura do fn,a posledni pokus před nami 😉

monali
4. pro 2008

ahoj,
Lajci, no to se nedá nic dělat, zázraky fakt nejsou ☹ ale co leden je za chvilku a možná nakonec do toho všichni
spadneme najednou. 🙂
Evko, práci máš náročnou, ale zase určitě krásně voňavou. A k té adopci, papíry jsme dostali na sociálce, domluvili
jsme si schůzku a paní - příjemná, nám dala k vyplnění hromadu papírů a ve zkratce řekla co nám asi čeká. Bavili
jsme se o dítěti do 2let, a v OV je čekací lhůta 2-3roky. A ty papíry - potvrzení příjmů, pracovní posudek,
zdravotní stav to má každý z manželů zvlášť, a potom ještě dohromady nějaký papír, jak jsme spolu dlouho atd.
Až jsou papíry pohromadě, tak se s ní domluví schůzka přímo u nás doma, zase se něco vyplní a ona potom už
oficiálně odešle žádost na úřad, a ti to zpracovávají. Potom jsou různé pohovory s psychologem, kolektivní víkendové sezení a kurzy , ale to už tak přesně nevím. Pokud by tě to zajímalo ještě víc, je tady diskuze Adopce,
tam to holky popisují.

lajcikova
4. pro 2008

moni diky,po deseti letech vim že to neni vubec jednoduche ☹
ty jo u vas na ostravsku je ta čekaci doba kratkä u nas na olomoucku je 3-5let,my by sme chtěli ditě do 3let a je nam jedno jake pohlavi 😉 ještě zkusime ten posledni pokus a když nic tek jdem do adopce taky,manža se tomu trochu vyhyba,ale sam řekl že využijem co nam nabizi pojištovna a pak teda tu adopci.ale upřimně mam fakt strach,že anm ji neschvali ☹ mame dluhy atd.

monali
4. pro 2008

Neboj, máte ještě jeden pokus, a určo už úspěšný.
Vždyť hodně lidí, má různé úvěry, hypotéky a kdovíco. 😉 Zatím to neřeš, však ono se to nakonec vyřeší.
A kdo jsou vlastně ti bobíšci na tvojí fotce?
Já mám spíše strach z těch psychologických testů, co když zjistí, že se vůbec jako rodič nehodím? 😅

lajcikova
4. pro 2008

to jsou děti od bratrance manžela,a ta holka v modre mikině to je od segry.
jo tak ty psychotesty vubec neřešim-sem magor a to nepotřebuju psychologa 😀 a vy už mate podanou žadost?

monali
4. pro 2008

ne zatím máme doma jenom ty papíry a ani je nemáme vyplněné, manžovi se do toho moc nechce pokud
je ještě naděje mít vlastní, a já na něho nechci moc tlačit, ale pomalounku pomalounku 😉 ho tak zpracovávám.
hlavně se mu nechce do těch skupinových sezení,se mu ani nedivím.
Ale co je dobré, kámoška si podávala žádost v září, takže počkáme jak to bude u nich probíhat, aspoň budeme
mít trochu představu do čeho jdeme.
Zatím se rozloučím, pádím z práce domů.

lilienka
4. pro 2008

ahojky holky
na genetice jsme byli ve fakultce v porubě-proběhlo to úplně stejně jak jste psaly.Výsledky by měli být až koncem ledna,tak pak budu volat k dr.na ten další pokus.Sama doktorka mi říkala,že do Ov do caru nemáme chodit-když už to říkají i dr.....síla.Spát jsem šla před 9-sice jsem vstávala až ted,ale pořád jsem se budila.Jinak -s manžou se vidíme hodně málo-on dělá od 6 do 5,takže jak mám odpol.tak to vůbec-to si píšeme vzkazy co a jak 🙂 a 2x týdně má tréninky a v sob.zápasy. Já nevím,jestli bych měla sílu na adopci-děti miluju,ale geny jsou geny(jestli mě chápete)a právě proto obdivuju,ty co si děti berou.Ale jak tak ted uvažuju-vlastně-proč ne? jsem magor 😅

evkaa25
5. pro 2008

ahojky všem 🙂
Monali jsi moc hodná za ty informace o adopci.Chtěla jsem to zatím vědět jen orientačně.......Ještě s tím nejsem smířená,ale vím že bych do toho šla.Někdy v budoucnu.....Ted´ ještě budu bojovat 🙂
Lili je vidět,že jsi narozená ve znamení raka jako já.Mně trvalo hrozně dlouho,než jsem se s tou myšlonkou na adopci smířila,ale myslím,že nakonec dětátko považuješ jen a jen za své,i když nemá tvé geny.Ale důležité je,že ho vychováváš TY a TVŮJ PARTNER.
A to ti říkala přímo dr,že nemáš lít do Ov?To je teda husté! 😀.Myslím,že všechny tady už jsme s Ov gyncentrem vyrovnané,co??? 😀

monali
5. pro 2008

ahoj,
no tady to teda žije! našla jsem nás až na 3.straně 😲
Evko, není zač, já taky doufám , že budeme mít vlastní bobíšky, ale kdyby náhodou... A jak si užíváš poslední volný den?
Lili, nejsi magor, adopce je něco tak vážného, že je třeba to promyslet 😉
Dnes mi volali, ať si příští týden přijdu pro výsledky z genetiky, tak snad bude všechno OK .No a s tím OVgyncetrem
to je fakt nářez , když už varujou i doktoři. Ještě že už tam nejsme.
A co plánujete na víkend? My zítra vyrážíme po obchodech a v neděli se pustím do svých 3 druhů cukroví.

evkaa25
5. pro 2008

ahojky
Monali máš pravdu,že si poslední den užívám.Jsou to docela fofry.Zítra mi totiž přijede na otočku návštěva z Čech a ségry z Ov a tatka s mamkou.Mám rodinu ve Vysokém Mýtě a zítra přijedou teta a babička,jestli se bude cítit a tři rezavky 😀 to jsou tetiny pejsi.Mamka mojí fenečky a její ségra a teta.Ted myslím psí. 😀Moje teta má s nimi ( Irskými teriery)chovnou stanici.To mám v plánu i já s manželem uchovnit naši Trixi a aby mněla štěnátka.
Manža říká,že když bude mít naše fenečka štěnátka,tak se třeba na to tak upnem a nebudeme myslet na naše pářící se nezdary 😀 a třeba se to pak povede,když se uvolní mysl 😀 No to jsou ty chlapské teorie 😀 😀 To bylo jen tak pro zasmání.
No a právě pro to,že my máme velkou zahradu,tak se zítra všichni sejdeme u nás 😉
Tak já byla dnes na nákupech,uklízela jse a vařila..............No a večer jsou tady u nás Rockové Vánoce,tak tam jdem s partiou.Takže víkend fakt nabitý.No a v pondělí hurá do práce 😒
Holky doufám,že vám všem genetika vyjde OK....a všem přeju krásný Mikulášský víkend 🙂

lajcikova
5. pro 2008

ahojik
ted sem dorazila od segry,chodily čerti a mikulaš 😀 neteř slibovala jak o život,jsem zvědava jak ji to dlouho vydrži 😀
dnes sem udělal ořechy,ještě tam mam těsto na pracny-ale to až zitra 😝

petista
5. pro 2008

Ahojík, tak muže mám na pánské jízdě, tak jsem konečně tady.
Lajci, musím říct, že mám před tebou hluboký respekt. Osud si s tebou zahrává, ale ty jsi strašně statečná. Taky tě obdivuju, kolik toho pečeš. Já to vůbec nestíhám a hlavně se mi do toho tak moc nechce. Takže dělám to, co mě baví, tj. jeden perníček zdobím 10 min ...
Evi, máš recht, pěkně si to s manžílkem a partijou užij 🙂 No a zítra s rodinou taky, já mám rodinné srazy docela ráda, rodina je fajn, chtěla bych taky svoji, velkou, měla jsem v plánu 3 děti a tak to vypadá, že budu ráda, že bude jedno 😒

Holky, všechny vás obdivuju, že byste šly do adopce. Já na to nemám odvahu, bohužel v práci vidím jen ty případy, které nedopadly dobře, ale zase známí mají adoptovaného chlapečka a je úplně zlatý. No a je pravda, že vlastní dítě není zárukou ...
Monali, držím pěsti s výsl. z Gen
Na víkend jedeme do Prešova za rodinou, takže se objevím až v pondělí.
Evko, s těma pejskama budete mít veselo. Mně tedy bohatě stačí naše Ťapinka, takových ďáblíků víc, tak nevím
😀

lajcikova
5. pro 2008

peti neni co obdivovat ☹ většinou si to obrečim někde potaji ☹ a věř že je to často,uplně mě dožira když vidim všem všechno vychazi-a ja?nic,dluhy,bydleni v prdeli a ani to ditě nemam.takže tak možna pusobim.ale opak je pravdou,ale bohužel i v realitě pusobim že sem silna,nedavam na sobě většinou nic zdat-na co zřidka kdy to někoho zajima,ten muj osud.
jo to pečeni jedu teprv druhy rok,asi starnu 😀

my o vikendu žadne plany,ja marodim a zdenula ma nočni 😝 takže ještě dopeču ty pracny-a se....na to 🙄

petista
5. pro 2008

Lajci, nás zajímáš 🙂 A držíme ti ( a si všechny navzájem) všechny pěsti, který máme. A klidně si doma řvi a tak, já to dělám úplně stejně. Všichni mi pořád říkají, jak jsem šikovná, jak jsem to zvládla, ale není to pravda ☹ Teď se např. psychicky připravuju na vánoční besídku, co máme s holkama z vejšky, vlastně posledních deset let nej kamarádky. Jedná má ročního prcka, jedna tříměsíčního a další čeká za měsíc. A to jsme začali mluvit a zkoušet prcka jako první, že se až divili, že tak brzo.
A stárneme všechny, u nás se to projevuju zejména na zahradě, dřív nás absolutně nezajímala, teď se na ní od jara do podzimku příjemně odreagováváme po práci a hrooozně nás to baví. Předtím jsem si v podstatě klepala na čelo, co ti lidi blbnou.
Moc se těším na srazík, takže příští víkend jsou plány jasné pro nás všechny 😀

monali
5. pro 2008

ahoj,
Peti, zdravím, dlouho jsi tu nebyla, asi fura práce,co?
Evko, to vypadá na super večer, potom napiš jak bylo. Jo a v těch příbuzných a psech mám teda totálně chaos 😀
ale hlavně, že se máte všichni rádi.
Lajci, Peti má pravdu klidně řvi. Ono to fakt pomáhá. A co ty,taky si slibovala čertovi, že už budeš hodná? 😀
Je fakt, že to máme blbý. Včera jsem mluvila s kámoškou, dlouho jsme se neslyšely a co byste řekly - je těhotná.
A tak jsem byla nadšená, gratulovla jsem jí, a doma večer potom bulila do peřin. Ach joo ☹
Na příští týden se už taky těším, zkusím si sem dát nějakou fotku, abyste mě poznaly. A nevím jestli jsem to
už jsem psal a - jsem Monika.

koczurka
5. pro 2008

AHOJ HOLKY!!!

Chtěla jsem se vás zeptat jestly náhodou by se ten srazík nemohl konat na SVINOVSKÉM nádraží???Je to o zastávku dřív vlakem jak holky pojedou a navíc to je blíž i pro holky co pojedou od Opavy autem.Co vy na to?
Já jen že to hlavní nádraží je v takovém zapadákově a nic tam poblíž není,jsem to probírala s kámoškou a kolem toho Svinova přece jen něco znám.Jak chcete ale,je to jen promyšlenější návrh. 😉
Tak písněte ju?
Doufám že vás čertíci dneska moc nepostrašili! 😉 😀

lilienka
6. pro 2008

ahojky holky
tak mi Svinov vůbec nevadí 🙂 Jinak Evkoo,tak nějak ted nevím jestli pojedu autem-segra ho potřebuje,ale dnes k ní jedu,tak to zkusíme nějak domluvit 🙂 ještě dám vědět.Ale kdyby něco,tak se nezlob(u mě je to furt stejný-něco slíbím a pak se něco stane,že to nejde ☹ )Včera jsme byli na trhách v Opavě-holky-já se tam zrušila 😀 no myslím,že pít nějakou dobu nebudu 😅 a jak vydíte-čert mě nevzal 🙂

lajcikova
6. pro 2008

ahojik

ja klido vystoupim na svinově,musim kouknout jestli tam ten rychlik stavi 😀 no když tak za jizdy-jak v slunce seno... 😀 to zvladnem ne peti 😎

jo holky a nejvic mě sere že muje starši segra je obyčejna štětka-věčně se flaka po barech...a takova ma dvě děti?k čemu,vždyt o ně nema vubec zajem ☹ a ještě mi s usměvem řekne že sem si ten potrat zasloužila ☹ prej sem sobec,no tak asi jo 😒

my jedem v patek do polska,tak snad tam dokoupim co potřebuju ještě k vanocum. 🙄

lajcikova
6. pro 2008

tak ten vlak stavi i ve svinově,takže vyskakovat nebudem 😀
jo peti a zpatky nam to jede ze svinova 16.10 zas až do olomouce,teda aspon ja s nim pojedu.
jo holky a asi vas moc nepotěšim ale asi budu hlidat 4letou neteř-tak nevim jestli ji nebudu muset vzit sebou 🙄 tak pokud by byl problem tak bych nejela,ještě to nevim jistě ale asi to tak bude 😔 tak pokud by vam to vadilo tak mi to klido napište-bohužel asi na mě vyjde služba-chtěji na vanočni nakupy a s dětma to nejde,no ještě že mi nenabali 20měsičniho miloška 😀 by vas fakt kleplo 😀

NO A JA SI TU PIŠU SAMA 😠

lilienka
6. pro 2008

ahojky
teda Lajci-tvá segra je teda vyloženě metla na entou.To může říct jedině degen.Mi osobně malá vadit nebude 🙂 Já teda zkusím najít nějaký vlak-pro případ,že mi segra zabaví auto 🙂 Ted jsem sama samotinká-manža má zápas a pak má sraz ze střední-večer pro něho jedu.Ale i tak jsem si udělala romantiku-mám zapálené ván.svícny 🙂 Evkooooooooo doufám,že se nezlobíííííš 😅

lajcikova
6. pro 2008

se maš ja sem taky sama doma,zdena šel na nočni 😠 ja jdu až ve středa a ve čtvratek na deni12.
jsem rada že ti mala vadit nebude,je to dcera do te moji milujici segry 😒 ale děti za ni nemužou 😉 tak to nas určo poznate,mala ma ružouvou bundu 😵 a ružove boty 😀
ted sem si udělala mou specialni omeletu-rošleham vejce ,vyliju na panev a zasypu kukuřičnymi lupinky a syrem otočim a je to 😉

lilienka
6. pro 2008

já měla noc ten týden a mám 2 kg dole-doufám,že tam už zůstanou 😀 já hlad ani nemám spíše si asi udělám kávu.Ted si tu kopíruju fotky-segra má psa bišonka a to je trotlík-nejde vůbec vyfotit,furt někde skáče a utíká 😀 tak tu mám jen samé rozmazané fotky 🙂 že máte takový divný vztah-já si se segrou celkem rozumím,akorát má ted nějaké problémy.Ale včera bylo super-jsme si zašly na punč 🙂

lajcikova
6. pro 2008

no my se moc nemusime 😒 ale s moji mladši segrou tu fakt zbožnuju 😵 halvně maleho miloška-taky veškere bolesti i radosti proživala se mnou 😵
ja mam největši hlad když sem sama a ted sem sama 😠 taky podle toho vypadam,snad se mě neleknete 😀

lilienka
6. pro 2008

ty jsi ale teda 🙂 já prý vypadám na první pohled nepřístojně až nesympaticky 😅 už mi to řeklo hafo lidí-a přitom já su taková hodná 😀

lajcikova
6. pro 2008

no co už každej vypadame nějak že ano??? 😀 ja prej taky pusobim jak furie.zkusim se přišti tyden vyfoti a hodit do alba at amte představu 😀 sem zvědava jake si dame poznavaci znameni s petkou aby sme se poznali ve vlaku-no ja potahnu zavazadlo s jmenem karolinka 😀

koczurka
6. pro 2008

AHOJ HOLKY!!!

Tak to je fajn že vám to zatím žádné nevadí,je to fakt mnohem lepší.
Jinak Lajci mně taky nevadí že budeš mít doprovod. 😉Snad už vím kde by jsme mohly i zajít,je to kousek a mají tam i pizzu,mňam tu já můžu ve velkém. 😀 😀 Jo a v kolik to teda je na tom Svinově Lajci?Lajci,ty máš ale sestru,já bych jí takové kecy nemohla nikdy odpustit a nechápu jak ti to takhle může říct.Jinak zajímavé omelety děláš. 😨
Jsem na vás holky fakt zvědavá,protože to co tu o sobě píšete je fakt zajímavé.Tak to už vás poznám stoprocentně. 😀 😀 😀

lajcikova
7. pro 2008

jojo pizu ja taky rad 😀
ten vlak přijiždi 13.52 do svinova 😉
tak už jen 6dni a už se pozname,musim si vzit fotak 😀

evkaa25
7. pro 2008

holky tak se hlásím až ted´ 🙂 Nějak mi vypadává net,tak doufám,že už mi pojede.Sem mněla strach,že se tu ani nedostanu a to by mně fakt štvalo.Jsem dokobnalý závislák.
Lili v žádném případě se nezlobím 🙂 Co tě to napadlo.Mně nedělá nejmenší problém dolet na Svinov. 😎
Lajci to cos tu psala o ségře je hrozné.To by mně asi moc moc bolelo,ale i takové vztahy jsou 😖 Já mám taky jednu mladší a jednu starší ségru.Každá je jiná a já jsem takový střed 😀 Ale máme se fakt rády i když každá má své problémy.Jinak moje starší ségra čeká v únoru mimíska a jak jsme ted´ mněli tu rodinnou sešlost,tak mně ségra poprosila,jestli bych nebyla s ní u porodu,pokud nebude moct její přítel.On má dost složitou pracovní dobu a taky jezdí po celé ČR.Tak mně to šoklo,ale samozřejmně jsem souhlasila 🙂
Koczurko já pizzu mám taky hrozně ráda 😀 Taky nejsem žádná štipka 😀 😀

evkaa25
7. pro 2008

jo a monali nedivím se,že máž v té naší lidsko-psí rodině chaoz.Ale přesně jak píšeš,tak se máme rádi a to je hlavní.U nás jsou pejsci plnohodnotnými členy rodiny 🙂

lajcikova
7. pro 2008

EVI U NAS TAKY,NAŠ PES S NAMA SPI I V POSTELI 😠 MAM POCIT KOLIKRAT ŽE JA SEM TA DRUHA A NAŠE NINY PRVNI 😠 -NO CO JAKL SME SI JI NAUČILY TAK JI MAME ŽE 😀