Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

mimco
4. kvě 2009

Nazdárek,
škoda Michul, já jsem v 7:30 odevzdala krev a pak jsme jeli do města. Vrátili jsme se asi v jedenáct. Pořád jsem pokukovala a ty nikde.
Než se dostanu k tomu hlavnímu chci ještě dodat, že jsem moc ráda, že nechodím k Dostálovi. Je jako zpomalený film. Třeba je tak přepečlivý, ale stejně, není nad Obornou, která tam bohužel nebyla.
Takže, 11. 8. jedu na konzultaci a poradnu pře KET. Bohužel, jak jsem čekala to nedopadlo. Mám pocit, že Březinová s tím nějak počítala, mi se totiž před ET snížila o dost sliznice a to bylo blbé. Říkala, že se to příště víc pohlídá. Vzhledem k tomu, že už jsem to obrečela během minulých pár dní, tak už jsem dneska nějak v pohodě. Už prostě vím jak to je. Už žádný stres. Říkám si, že raději tohle než další potrat. Nejvíc mě to mrzí kvůli mamce, je moc nemocná a já jsem si myslela, že by ji mimi, i kdyby bylo jen na cestě, přidalo pár měsíců navíc. Tohle je ale jiná kapitola, to sem nepatří, je to moc smutné ☹.
Tak jsem si uvařila silného turka s kofejnem, zajela na nákup a zítra udělám doma mega úklid. Jó, ještě jsem okoupala psa, byl jako prase 🙂. Né že by manža nepomáhal, ale znáte chlapy, moc to nepřeháněl.
Do práce jdu až příští pondělí, tak mám ještě pár dnů volna.
Takže tak.
Vám holkám přeju hlavně vydržet a nevzdávat, i když to stojí spoustu nervů. Budu držet palce 🙂.

ili5
4. kvě 2009

mimco, to neeee, já myslela, že už ty budeš určitě. Moc mě to mrzí. Dobře, že máš mrazáčky. Držím moc pěstičky na KET.
Holky, já začínám mít taky strach, jak to tak sleduji, tak v te FA se přestává dařit. Bojím že budu na řadě. S tím Dostálem taky nemám dobrý pocit, jsem ráda, že jsem přešla k Oborné. Podá mi ruku, příjemná, milá, udělá si čas, prostě mám s ní velmi dobrý pocit. U něj jsem zažila 2x jeho nálady a nepřála bych to žádné.
Mimco, vždyť byly //, žádné krvácení, já tomu nerozumím. To abych raději netestovala, nebo to zklamání musí být pak horší. Drž se a ne že přestaneš psát, pěkně tady s náma buď, ano?

mimco
4. kvě 2009

Já si nemyslím, že by se přestalo dařit, neboj. Co Monali, vždyť u ní je to na nejlepší cestě.
Já měla 2x po sobě štěstí, že jsem otěhotněla. Hlavně se nestresuj. // byly, ale slabá a pak ještě slabší, takže se neudržely. Jinak já mám delší cyklus 30-32 dní, takže mě mrcha čeká asi zítra. Jasně, že jsem si ale říkala, co kdyby to bylo dobrý a ty testy jsou vadné atd. Je pravda, že po tom co máš pozitivní testy je tohle celkem tvrdé prozření, no co nadělám. Léto nějak uběhne, protože ho miluju a pak hurá na KET.

petista
4. kvě 2009

Mimco, to je mi líto 😉
Jinak, holky,vy jste toho dneska nakecali. Já jsem byla v práci, cítím se v poho a doma mě to nebaví, ty tři dny posedávání mně bohatě stačily. V práci aspoň nemám čas se zaobírat sama sebou a rozhodně je to pro mě míň na hlavu řešit problémy klientů než svoje vlastní.
Jinak já opravdu radši Dostála, je moc fajn, vždycky mi všechno vysvětlil a domluvili jsem se co a jak, naopak Oborná mi přišla mírně příkrá, i kdy milá. Asi si každý hledí těch svých pacientek.
Michul, tak gratulka k přechodu. Jak si psala o tom červnu, když jsme se začali v roce 2005 snažit a mysleli si, že to půjde v poho, tak jsme si naplánovali 🙂 , že mimčo bude v březnu, že jsme tak oba narození, tak by to bylo fajn, no a mezitím byly 4 březny a mimčo nikde 😕
Jinak já jsem měla taky tu zastavovací injekci 😉

petista
4. kvě 2009

Lajci, s těmi hormony a dávkováním neblbni, není to fakt sranda, a Dostál ví co dělá. A jinak nemyslím, že by se FN přestalo dařit, jak jsem tam kterýsi den čekala, tak jsem viděla jakousi jejich interní tabulku a za minulý rok v průměru úspěšnost 50%, což je velmi solidní. Tak doufám, že budu v úspěšné padesátce.
Jinak Mimco, mě taky od poslední kontroly do ET poklesla sliznice 😒 ,tak jsem se ptala Březinové, a ta říkala, že se to stává ... a že důležité je, že je nějaká heterogenní nebo co, což mají být změny důležité pro uchycení mimina, a ty změny jsem tam prý měla. Tak uvidíme

koczurka
4. kvě 2009

Mimco,taky mně to moc mrzí.Ale jak tak koukám tak musíš být strašně silná.
Jinak k tomu Dostálovi,je to názor každého to je jasné.Taky si myslím že si každý hledí svých pacientů.Já jsem to měla zas naopak takže na tom fakt něco bude. 😉 To je vše co jsem chtěla k tomu dodat. 😉 😎 😅
Petis,ty pracante.Jak to děláš utrošem?Ty ho zavádíš nebo polykáš? 😀
A tu Monali pustí kdy?To je věc. 😕

michule
autor
4. kvě 2009

Mimco - mrzí mě to, fakt. Psát: nevadí, máš sněhuláčky je asi zbytečné. Nicméně nabereš sílu a pak šup pro ně. Věřila jsem tomu. Já fakt nikdy čárky neměla, tak to musí zmást každou. Jen ti chci napsat, jaký jsem magor. Jezdím do Ol rok a půl po dálnici, párkrát s drahým jsme jeli kotěhulkama ať se vyhnem dálnici, dnes jsem si koupila dálniční známku, tak šup po ní. Jenže, já jsem neodbočila kde jsem měla a normálně jsem to hledala jak prvnička. Po námaze a s hubou mé sestry jsem to našla, ale přijela jsem z druhé strany nemocnice a začala jsem bečet, že to není ta moje nemocnice, že to tady neznám, že mě navedli do jiné a že se na to všechno můžu vy....Zaparkovala jsem auto a uviděla tu krásnou novou modrou budovu a zařvala : to je ona, to je moje nemocnice. Takže jsem blázen a ten přechod mám i mozkový. Můžeš mi říct, odbočit z dálnice na Nemilany???? Já to mám v te šišce tak naruby, že se pak způsobím od radosti Lajči nervový šok!!! 😀 😎 😉
Ohledně Dostála, je fajn, je milý, jenže je pomalý jak zácpa. Když už jsem vylezla z ordinace, měla jsem milion otázek, ale normálně jsem se nezeptala, protože jsem brala ohled na další dusící se holky v kabince. Takže nevím nic, ani to, jesli může být sexík?? 😒 Aspoň do toho 19.5 No nic, volat mu nebudu. Oborná je trochu jiná. Ale nemůžu říct jestli lepší, oni se tak snaží, že jim nemůžeme nic vyčítat.
Peti - já vím, já taky měla těch březnu hodně, bohužel ne jen březnu, v plánu byl i prosinec atd. No jo, další beran s tvrdou palici, to je nadílka. 😀 😀 Jo a díky za gratulaci, už se začínám potit, ten přechod bude asi drsný.
Ili - žádné takové řeči, že se bojíš. Musíme myslet pozitivně na pozitívní výsledek. 😀

evkaa25
4. kvě 2009

holky jen nakukuju....
Mimco,to mně mrzí,že to nevyšlo.Moc jsem na tebe myslela.
Všechny zdravím a držte se...

petista
4. kvě 2009

Koczi, s utrošem je to v poho, jen jsem trochu unavenější než normálně, ale paní sekretářka říká, že mi konečně aspoň stačí 😉 Normálně jí totiž úkoluju asi tisíci úkoly najednou, no dnes jich měla asi jen tak 100 😀
Jinak Michul, taky jsme měli vánoce první, druhé, třetí....narozeniny první, druhé, třetí.... 🙂 😵 😨

cecinka
5. kvě 2009

Lajcikova, jestli se ti nelíbí postup léčení dr. dostála tak odejdi a nech místo pro ty co o to stojí! Je to super doktor a nikdo ho tu nebude urážet 😠 !! Děkuji za pochopení 😔

ili5
5. kvě 2009

Ahojky holky, tak se mi blíží OPu, se těším.
Cecinko, to bylo kruté, my si tady na naši diskuzi můžem psát názory, píšem si mezi sebou, jak se tebe toto nelíbí, tak tady nelez a nenervuj chudáka Lajci. Nikdo ho tady neurážel, raději sem už nechoď a najdi si jinou diskuzi, jestli tě taky z ní nevyrazí 😀 .
To mám nejraději cizí tu vleze jen aby nás mohla sjet a zas čumí jinde. To z ní holky budou mít radost 😀 😀 😀

lajcikova
5. kvě 2009

ahojik

ili diky ale tahle dama mě nezaraži,kdysi vlezla i do naši mateřske diskuze,a takhle vyjela na andru že je hypochondr 😠 a ona nakonec potratila takže zase takovy hypochondr nebyla že jo 😠 jen to prostě tušila ale pro některe byla špatna.
a jestli se ti nelibi co pišu tak sem nelez,založ si svou temu:dam ti tip na nadpis-TŘEBA JAK PRUDIT CIZI LIDI KTERE NEZNAM,A SAMA MAM JEN 3PŘISPĚVKY!!!!!!TO JSI ASI NOVA CO?A ŘEKLA BYCH HLAVNĚ NEZKUŠNA 😀. ANEBO SI ZKUŠENA ALE NEJSI NATOLIK FEROVA ABY JSI PSALA POD SVOU PRAVOU IKONOU 😝
nic jdu dospat,ta nočni mě fakt nebere,musely mě dat na misto kde sem nic netahala jen seděla,takove křeče ve vaječnikavh sem měla naposledy při tom potratu.sem zvědava co z tohodle se vyklube.
jinak myslite že mi napiše prac.neschopnost jak budu těch 5dni pichat ty injekce,nevim jak bych je pichala v praci 😕 no ten 1dc se ho zeptam.nic hezkej den ja jdu ještě chrnět

ili5
5. kvě 2009

Lajci, super jsi to napsala. Tu neschopenku ti dá určitě. A když ne oni, tak obvodní, řekni, že ti není dobře. Pochopí to, co prožíváme s injekcema, reakce, apd není jen tak. Držím pěsti.
Monali, co je s tebou, je už lépe, co test krevní ok, napiš!!!!

michule
autor
5. kvě 2009

Cecinko - neděkuj za pochopení, tady ho totiž nemáš. Nikdo nenapsal nic zlého, aby jsi tady mohla tak vyskakovat. 😖 Tři příspěvky a takové špíny. Ty musíš mít hodně přátel. Tak šup šup do svého tématu, tady o tebe nestojíme. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.
Jinak zdejší holky moc zdravím z práce.
Lajči - myslím, že ti napíše nemocenskou, jde jen o komunikaci, někdy si o ni musíš říct sama. Tak snad ti vyhoví.
Ili - tak kdy jdeš na OPU?

koczurka
5. kvě 2009

AHOJ HOLKY!!!
Tak jsem konečně doma,byla jsem vyřizovat a pak u mamči na kávě.
Co to tady čtu proboha?Ceci,vždyť je to každého názor ne?Někomu prostě sedí a někomu ne.Ale určitě nemáš právo tady napadat.Kde jsme jako??? 😠
Lajci,to neřeš.Ještě že jsi tak nad věcí a nenecháš se vykolejit. 😉 Jinak s tou nemocenskou nevím,ale pokud ti není dobře tak si taky myslím že by ti jí měla dát.
Petis,tak to si aspoň sekretářka trochu odpočine. 😀 Hlavně se nepřepínej jo? 😉
Michul,já si myslím že sexík teď klidně můžete mít,my jsme aspoň v tu dobu úplně v klidu.Teď si myslím že ještě nemáš co pokazit.
Ili,,ty už jdeš zítra že?Ty jo to sletělo. 🙂

michule
autor
5. kvě 2009

Aho holky. 😀
Koczurko - tak já tedy budu sexovat, ale jsem po včerejší injekci nějak bez života. Jsem si to četla, měly přijít změny nálad a hle, jsou tady. Ani televize mě nebaví a dnešní spin mě taky neuspokojí. Fuj, to nejsem já, co mi to dali za jedovku? 😀 😀 😀 A sexík, ten mě taky nebaví ☹ . Drahý má ze mě radost. Příjdu z práce a čučím do zdi. Ani mluvit s ním mě nebaví. A vy tady toho taky tolik nenapíšete, takže číst by mě bavilo, ale nemám co. 😀
Tak to se mnou udělali, představ si. 😀
Ili - tak jdeš zítra? To nějak uteklo, ne? A to jsem si psaly, že budeme stejně stimulovat. No a já si teda počkám. Držím palečky na hodně kvalitních folíků. 😀 😎 🙂

larri
5. kvě 2009

Holky,omlouvam se,ze tady lezu.Nekdy tady nakouknu,obcas jsem si psala s Lili.

Lajci,30 neni zase tolik,ja mam letos 36 a to je teprve na nervy.

Cecinko,az budes mit problemy a bude te neco trapit,tak lez na jakoukoliv diskusi.Ale s timhle neuspejes nikde.Proc nenapises,co si za ty 4 roky podstoupila,at taky o tobe neco vime.Divim se,kdyz si zatim neotehotnela,tak mas asi dost velke problemy,ze se nestydis takhle reagovat na nektere holky.
Ale trochu uvazuji,jestli nebude problem nekde jinde.

Modry konik je proto,aby se kazda z nas vykecala.A pokud se ti to nelibi,prejdi si z konika na blesk a neodepisuj.
A ze Lajci,nadavala na doktora je jeji vec.Holky,si za umele plati dost penez,tak chteji videt vysledky.Ja mam to stesti,ze
jsem s doktory spokojena a neplatim ani korunu.

Holky,bydlim v Praze,ale jsem z Moravy,takze vim,kolik za to nektere z vas plati.

Vsem preji hezky den a at takove jako je cecinka chodi nekam jinam.Mate dost svych starosti,takze timhle se nenechejte rozhodit.

koczurka
5. kvě 2009

Teda Michul,co ti to daly za jobovku??? 😕 To fakt nejsi ty. 😀 No jsem zvědavá na srazíku jak na tom jsi,snad tam zas nebudu stát sama,pamatuješ? 😀 😀 😀

michule
autor
5. kvě 2009

Koczurko - pamatuji, velmi dobře. 😎 😀 Ale neboj, tentokrát tě nikdo v takovém stavu čekat nenechá. 😀 😀 No to byla injekce na utlumení, oni věděli, že jsem živel a že mě musí ztlumit. Fakt mám náladu pod psa. Snad to přejde.
Larri - klidně sem lez, kdykoli, já si taky pročítám jiné diskuze, ale nikdy by mě nenapadlo psát to co ta Cecinka ( Máme stejný věk ☹ ).

ili5
5. kvě 2009

Ahojky, tak jedu zítra na OPU. Ještě jsem si dnes nakoupila, pouklízela, ale taktak se belhám. Já mám břucho jak ve 3 měsící, obrovské. Bolí mě ledviny mám pocit jakoby jsem měla v břichu kameny těžké. Michul taky jsem mimo už pár dní, vůbec mi to nějak vypíná. Takové koňské dávky jsem v OV neměla tak asi z toho. Pořád něco hledám, dávám věci do takových míst a pak se divím co to je a kde to je. Staříkovi jsem nesla jídlo a 3x jsem se vracela pro něco. 😀
Na srazík chci jít, snad budu v poho po ET. Monali stále se neozvala, nevíte někdo co je s ní?
Dnes mám narozeninky, už jsem stará, půlkulatiny, budu mít nádherný dáreček do konce týdne, snad se udrží. Zítra OPU, PK, tak mi zavedou asi v sobotu nebo neděli, že? Chci 3 kousky, teda jestli se jich tolik oplodní s tím našim střelivem, které pálí slepé patrony 😀 . Vajuch budu mít třeba hodně, když bylo 18 zatím, ale co z toho. Dr. říkala, že jsou velmi špatné, potřebují na každé vajucho 1 spermii, takže mu asi řeknou ještě o jednu várku jak bude málo. Tak měl manža z toho obrovskou radost. A prý si má ráno dát kávu, že to taky ovlivní kvalitu spermiek, že se rozproudí. A já myslela pryvý opak, že káva a cíga zabíjejí.
Já mám jít na lačno, ale musím se trošku napít, vyjedem v 5 ráno, to bych nedala.

mimco
5. kvě 2009

Hele ty cicinko, neotravuj, tady se nechytneš!!!

mimco
5. kvě 2009

Michul, já z tebe umřu 😀, co ti to proboha dali za driák, že tě nic nebaví.
Jinak k té cestě do Olmiku, my odbočujem na 1 sjezdu na Olom. Pokaždé jezdíme přes Potštát. Ste se asi pěkně projely. Taková vyhlídkový jízda Olomoucí. Hlavní je, že jste to našly. My posledně když jsme jeli na ET přejeli srnu. Pořád vidím ten její pohled, chuděra. Ale říkám si, že to třeba rozchodila, protože utekla, no, spíš asi ne 😔.

petista
5. kvě 2009

Cecinko 😝
Ili, tak fuj fuj fuj, hodně štěstí, pak napiš, držím pěsti
Michul, to ti tam ještě něco přimíchali, ne? 🙂 I když se tím sexíkem, já nemám tak nějak chuť už právě od té zastavovačky, tak manža je z toho na nervy 😒 vůbec se mu nedivím. Dneska to budu muset nějak vymyslet 😀
Taky nevím, co je s Monali, tak doufám, že je OK 😨
Larri,ahojík
Lajci, určo ti Dostál napíše neschopnou pajdu ( neschopenku), Oborná prý tomu moc nakloněná není
Koczi, neboj, na nás čekat nebudeš, nebude-li mít vlak zpoždění 😉

michule
autor
5. kvě 2009

Vrátila jsem se ze cvičení a ani to se mnou nepohlo. Zabili mi endorfíny, chuť se bavit, touhu si něco koupit o sexu se nebudu vůbec zmiňovat a ani růžovku jem neviděla. Jde to se mnou z kopce a drahý raději odešel na karty, než aby se na mě díval ( ani to mi nevadí a ani se mu nedivím, ale uraženou raději dělat budu 😀 ).
Jo a je taky možné, že už nikdy neusnu 😀 😎 . Uvidím zítra, když tak se pochlubím, co mi ještě ta injekce způsobila. 😀
Mimco - to byla jízda, to byl fičák. Možná se mi to přihodilo už na dálnici, ne z té injekce. 😀 ( s tou cicinkou mě to taky hned napadlo )!!!!!! 😉 Jo víš co, já dneska srazila ptáka. Vím, že je to rozdíl, ale on se rozhodl chodit po cestě a pak se na poslední chvíli rozletěl, sakra, já kdybych měla křídla tak asi lítám, no ne? Nebylo mi z toho moc dobře, peří na celé kapotě a na předním skle - no co ti budu vyprávět!!!!
Peti - já ani nechci vymýšlet a ani přemýšlet, jak to budu dělat já. Nejraději bych byla, kdyby se mi na celou dobu stimulace vyhýbal, jak to jen udělat????? 😀 😀

lajcikova
6. kvě 2009

dobre rano ženy,konečně po nočni 😝

holky vy jste super,diky za tu podporu,vidimže lari take zna naši ceci 😀 jinak vi že lari psala do temy fertimedu-ted kelišek z fertimedu. 😉 je to zajinamve že takove město jako je praha a sou tam centra kde je i něco zadara 😕 a tady tudle-nudle.i když samo v te fn to zase neni takova hruza.už mě ty nervy na dostala přešly ale o tom ivf se teda budem ještě bavit 😠 ja mu dam 80kg,
ili držim pěsti at jsou hlavně kvalitni,ty mi daš vajucha a ja ti donesu sperma od manži ma jich dost a dobre 😀 -a zadarmo 😎
michul to viš dostala si injekci na zastaveni vaječniku-tedy vlastně si jak v přechodu 😀 at ti to nezustane 😅
tak jdu zkouknout ordinaci a chrapat.hezky den holky 🙂

larri
6. kvě 2009

Dobre rano,

Lajci,ja si pisu nekdy s keliskama,protoze jsem z Opavy.

Ja byla rozhodnuta do caru do Podoli,ale znama mi poradila,at jdu k Apolinari.Ma dvojcata,po 1.ivf.Rikala,ze tam neplatila ani korunu,ale ja tomu neverila.
V pondeli mne pustili z nemocnice po laparce,ve ctvrtek jsem se k Apolinari objednavala a sestricka rekla,ze objednava na zacatek brezna nebo mam prijit zitra.Bylo to v prosinci,takze jsem bezela hned ten dalsi den.
A opravdu,jedine co se plati je icsi-5100,to vyuzijeme asi az ted pri 2.IVF a za ket 2400.Takze prvni mne nestalo vubec nic.Kdyz jsem se ptala,jak je to mozne,tak mi rekla doktorka,ze je to tim,ze nepotrebuji sedet na kozenych sedackach a neni to tam takove moderni jako v soukromych,ale lecba je stejna.A hlavne jsou statni.
Vy mate jednoho doktora,ale u mne se jich strida asi 5.Ze zacatku mi to vadilo,ale ted jsem rada,protoze jedna doktorka mi pri konzuktaci napsala jine injekce nez jsem mela a pri utz se na to podivala jina a souhlasila s tim.
Ale ja je tam mam rada vsechny.Nevim,jestli chodite na netu do poradny doktora Rezabka,tak ten tam je sefem.

Michule,stejny vek mame,ale ty uz mas doma slecnu,ja ne ☹

larri
6. kvě 2009

Jo,Lajci my mame problem v tom,ze v caru nedostaneme neschopenku ani na OPU.Na stimulku vubec,ale kdybych sla k obvodni nebo na gyndu,tak nemam s tim problem.
U Apolinare totiz tvrdi,ze jsou proti neschopenkam,kdyz jsi tehotna.Oni tvrdi,ze pokud se ma plod udrzet,tak se udrzi a pokud neni neco v poradku,tak je jedno,jestli delas nebo lezis.Ja jsem s tim uz tak smirena,ze tomu verim.Delam v restauraci a ted jsme mely dve tehotne,byly v tehotenstvi bez problemu a opravdu vydrzely delat do 6_-7 mesice a ta co uz porodila loni,tak mala uplne v pohode.

monali
6. kvě 2009

ahoj kočky moje 😉
tak už vás konečně zdravím osobně. Včera si mě manžel dovezl , super pocit být zase doma 🙂
Pondělní odběr na HCG dopadl dobře, hodnota je v normě, takže "ZATIM" to vypadá slibně, ale ještě
neslavím. Hlavně po tom, co jsem viděla ve fakultce co všechno se může stát. Takže pořád doufám.

Teď se budu pokoušet vás nějak dočíst, ať jsem v obraze co se u vás děje. Zatím 😉

koczurka
6. kvě 2009

AHOJ MONALI!!!

No tak tě vítám doma! 😉 Ty jsi nám teda dala holka.MOC GRATULUJU a držím pěsti ať už teď jde vše jak po másle. 😉 😵 A co ti tam všechno dělali?Jak dlouho jsi tam vůbec byla?A kdy jdeš na další kontrolu?

lajcikova
6. kvě 2009

ahojik monči,tak super zpravy neboj to bude v poho držím ti pěstičky