Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

lajcikova
6. črc 2009

tak už leje 😠 sem akorat stihla posbirat pradlo.

michul taky sem zvědava kolik jich maš 😀 dva,tři..... 🤐

koczurka
6. črc 2009

Taky jsem zvědavá Michul. 😉 Jakto že nepíšeš babo?
Lajci,to se máš že máš rodinu na Slovensku,tam je krásně.V Maďarsku jsem ještě nebyla,ty se máš.Já pojedu tak do háje. 😀 😀
Ili,tak ty tak gruntuješ jo?Tak to ti je dobře co?To je fajn.Já bych taky potřebovala takovou menší čistku doma,nějak nestíhám. 😝 Holky já si nedokážu představit mít dvojčata,fakt.Obdivuju lidičky co to zvládají. 😅 😉

lajcikova
6. črc 2009

jo a co takova smilka s trojčaty 😀 ale sou krasne a k sežrani 😵 mam je moc rada i smilku a moc ji obdivuju o jejiho manžela,nevim jestli by to ten muj dal 😠
jinak mě už to slovensko ani nepřijde sme tam často 😝 ale relax dobrej 😎 a ty maš to nejcenějši taky bych byla klido doma,... 😔

koczurka
6. črc 2009

Lajci,já vím to je jasné,taky nepotřebuju nikam jet. 😉 No Smil má u mně obrovský obdiv i její manža. 😵 Jonak na Slovensku mají vynikající korbačíky. 😝 Občas mi je vozí známá odtama.

ili5
6. črc 2009

Ahoj, no my máme na východním Slovensku rodinu, 430 km, je tam nádherně, takový relax není nikde. Po cestě se savujeme u Mikuláši tam jsou korbačíky, salaš, parenička, tak to nakoupíme a pak suší a na zpáek taky. U nás jsou jen hnusné, dělají to z kravského mléka a to není dobré. tak se tam vždy přejím.
Koczi, nejedeš s malým aspon na chatičku ěkam do hor na vzduch? Tam děti krásně spinkají na vzdoušku.

koczurka
6. črc 2009

jo jo možná se něco naskytne,uvidíme.Ty někam jedeš Ili?

lajcikova
7. črc 2009

čauky
od neteře manžel pracuje přimo na salaši,takže mame i bryndzu.atd.a maji koně takže super.

michule
autor
7. črc 2009

Ahoj holky. Moc vás zdravím. No nepíšu, protože je mi strašně zle. Den co den zvracím. Toto jsem nezažila a hlavně netušila. Moc nemůžu jíst a tím pádem zatím hubnu. Na čtvrtek jsem taky zvědavá, to vám napíšu poctivě, ale taky se hned zeptám, na nějaké čípky proti tomu nevolnu. No tak takhle se cítím, mizerie. Výlety ani sluníčko u mě nehrozí. Vám to, ale upřímně závidím.
Ili - tobě závidím ten elán 😀 . Koczurce závidím, že to má za sebou 😉 . A Lajci - se mnou by se ti teď dobře hublo. 😵 😉 Co baráček, už je vysušený???
Fandro - ještě jsem ti já nepogratulovala, drž se. 🙂
Brzy se ozvu, jdu dnes k zubaři na preventivku a nevím jestli ji nepozvracím až mi strčí do pusy nějaký kov, já si ani zuby nemůžu vyčistit. 😀

ili5
7. črc 2009

Ahoj kočky, koczi, jedu 19.7. na chjdu do harní Lomné asi na 14 dní, nebo týden, uvidíme.
Lajci, kde v salaši na slovensku U Mikuláše?
Michul, prý jsou v lékárně nějakpé lízátka komu je špatně, tak se na to mrkni a zkus, těhulky to berou a pomáhá. Mě je fajn, jen záda, úplně štípiou, tak musím lehnout počkat a zas dělat. dnes jsem byla ráno v Polsku a koupila okurky 10 kg, květák, tak budu zavařovat. jen musím zajít na lkřen k našim na barák, snad nějaký vykope drahý. Mám opačný probllém, jak jsem byla moc unavená a neschopna práce, tak nyní nespím vůbec ani v noci. Drahý chrápe jak zakopaný havíř, tak spím v dětském pokoji na zemi. 😀 Přes den nemožno spát ani ,eležet, ak furt něco vymýšlím, včera čistila troubu a kachle.... No a teď mám okurky, tak mňamky. Já jsem hrozná, já zavařuji a za 2 dny otvírám a už je jm. Miluji je, ale dlouho nevydrží u nás. Minule jsem zavařila 100 kg, 4 pytle dávala do 5 l. flašek, aby něco zbylo na zimu. Koupila jsem ssi , nebo už nemám, ale jsou tak hnusné ty kupné, měké, bez chutí, sám ocet. to já piju i tu vodu. Zavařuji taky hřiby, ak mojeho posílám ať už jede a donese.
Michul, počkej na průkazku , dají ti ji na Uz v OL a pak běž do zubaře, hned ti tam dá razítko, já ho už má taky. I když tam nic nemám napsané, ale razítko už tam je 😀 Se mi rozbil zub, sle zachránil ho.

lajcikova
7. črc 2009

marci ja chci taky zvracet,klido i 20xdeně,ale u mě leda by se ze mě stala bulimička 😀
ili ne my jezdime k novemu městu nad vahom,naši bydli tam v horach a tam je toho spousta.mame to kousek asi 2,5hod.cesty.manža šel ze svym otcem na hřiby ja teda po těch masožravych mravencich nikam nejdu 😠

michul to jsou zazvorove lizatka nebo i čaj ze zazvoru je vybornej. 😉

ili5
7. črc 2009

ano zázvorové. Lajci, korbače bych si dala a hodně 😀 .
Michul, ještě 2x a jedete. Už se těším za tebe!!!§

ili5
8. črc 2009

Holky, co je s váma? Michul, na zíra držím pěstičky, ať vše dopadne dobře. Hned informuj co a jak. 😉

koczurka
8. črc 2009

Ahojky všem!!!

Teda tady to fakt jede v plném proudu. 😀 😀
Michulko,taky na zítra držím pěsti. 😉 Už se těším na zprávičku,doufám že nás tu nenecháš dlouho čekat. 😎 To ti teda nezávidím že ti je špatně protože vím co to je.Já jsem nebyla kolikrát schopna vůbec vyjít ven jak mi bylo zle.Ale to patří k tomu že? 😉 😵
Lajci,ty jsi číslo 😀 😀 ,prý bulimička.Určitě se dočkáš těhu nevolností neboj. 😉
Ili,ty jsi fakt nezmar,prosím tě mi řekni kde bereš tolik energie. 😨 Buď ráda že ti je dobře ale. 😉

koczurka
8. črc 2009

Dala jsem do alba nějaké fotky jak rostem a tloustnem. 😀 Jo a dneska má Honzík přesně měsíc. 😵 Toto letí to je síla.

koczurka
8. črc 2009

Tak tu nikdo nejste tak jdu do hajan,Honzulík usnul už v osm tak si jdu taky lehnout.
Tak zítra papa,dobrou... 😵

michule
autor
9. črc 2009

Ahoj holky, moc vás zdraví a s vypětím všech sil vám píšu. Dostala jsem Torecanové čípky, jelikož cesou do OL 4x zvracení a cestou zpět taky. Takže jsem si normálně v autě zavedla čípek a čekala na účinek. No musím říct, že trochu pomohl, ale žádný zázrak to není.
Já jsem tedy čekala jen minimálně. Přijeli jsme kolem půl 8 a na řadu jsem šla jako první hned o půl 9. Byl tam MUDr. Dostál. Byla to rychlovka na ultrazvuku JEDNO krásné miminko se srdíčkem jako zvon. Byl to krásný pocit, ale fotečku mi nedal a taky průkazku a ani vitamíny. No nevím, prostě z toho jsem byla trochu smutná, ale bylo mi zároveň tak zle, že jsem byla ráda, že jsem ráda. Těhotná jsem 6+5 a stihla jsem dnes i MUDr. Lhoťanovou ( hematoložku ) a ta mi rovnou řekla, že asi budu přeřazena na rizikovou poradnu, že běžní gynekologové s tím nechcou mít nic společného. Tak jsem zvědavá co mě ještě čeká. Můj drahý byl normálně trochu zklamaný, že tam nejsou dvě, ale když slyšel zprávu z hematologie, tak byl nakonec strašně rád. Jsme šťasní za ten jeden dárek. 😀
Lajci - strašně bych ti přála takové nevolnosti. Myslím, že tohle asi už nenapíšu, protože psát ať je ti zle, je pěkná kravina, ale věř, že tě to čeká. Jo a není to žádná slast. Chtěla bych se více radovat, ale snad to všechno brzy příjde a zlo ustoupí.
Ili - na tu preventivku k zubaři jsem musela, stejně tam chodím 2x do roka. No a vidíš, já průkajdu ani nedostala. Tak by mi razítko dala asi na ruku 😀 😀 .
Koczurko - to není možné, malý je chlap jako hora. To je cvalík krásný. Když leží sám, tak vypadá, že je mnohem starší, ale když je u vás, tak je to neskutečné miminko. Nádhera. No a ani já nejsem schopná vyjít ven. Fakt to neznám, brala bych dobrovolně i nemocnici, protože to je zlý sen. To, že hubnu mi nevadí, na přibírání budu mít spoustu času, ale nic nejím, z čeho to miminko bude živo? Musím se dát dokupy.
Všichni se moc opatrujte a všechny moc zdravím. Ráda přidám fotky do alba, ale až nějaké dostanu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .

koczurka
9. črc 2009

čusík holky!!!

Tak já tady pořád čekám že tu někdo napíše a samozřejmě na Michuliné zprávičky a pořád nic. 😠
Jsem napnutá jak kšanda.Dneska jdeme na poradnu tak jsem zvědavá jestly jsme přibrali a kolik jsme vyrostli. 😵

koczurka
9. črc 2009

Michulko,velikáááááááááááááááááááááááánskáááááááááááááááááááá gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵
Mám z tebe obrovskou radost fakt. 😉
Hezky odpočívej a do práce snad už chodit nebudeš co?
A už do Olmíku nepojedeš jo?

michule
autor
9. črc 2009

Koczurko - moc děkuji 😀 , jsi hodná, já mám ze sebe taky radost. 😀 Do Ol už nejedu, nemocensou mám od 1. 7. tak jsem doma, opravdu pořád doma a ležím. TV znám nazpaměť. Až příjdeš z poradny hned napiš jak cvalíček porostl. Je to krásné miminko.

evkaa25
9. črc 2009

Ahojky holky 🙂
Michul gratuluju k miminku. 😉
Koci malý je nádherný. 🙂
Já jsem docela nervozní,jestli se někde nazatoulal dopis z Fertasu ohledně těch lázní.V pátek mi volali,že ho posílají a ještě pořád mi nepřišel. 😠 Mám ho pak odnést na pojištovnu ke schválení.Peti ho dala na pojištovnu už minulé pondělí.A já pořád nic. ☹

lajcikova
9. črc 2009

ahojik

marci tak gratuluju,teda ja myslela že tam sou dvě 😀 no diky bohu za jedno 😉
nic jdu se doochystat a zase nnočni 😝 tak se opatrujte zitzra juknu 😵

fandra
9. črc 2009

Ahoj.Michul mooooooc gratuluji super.s tou průkazkou si nic nedělej,ja byla dnes poprvé u své gyndařky a ona tu z Olomouce vyhodila a dala mi jejích.A od Dostala jsme fotečku také nedostali,až dnes od dr.jinak k Lhoťanové se budu zítra objednávat.Přeju ti ať tě ty nevolnosti brzo přejdou.Jo a ještě jsem od své dr. dnes dostala kufřík pro nastávající maminky.Jsou tam různé vzorky,vitamíny,čtení pro těhotné.Tak mám radost a mám co číst.

ili5
9. črc 2009

ahooooj,
michul, to mooooosky gratuluji. Vím jak se manža cítil, můj to prožíval ak samo, už se viděl s dvojátky.... No, já vám to pšu furt o tom Dostálovi a vy furt, že je ok. Je opatrný něco zpustit. Mě ani magnosovt nenapsal, že si mám říct svojemu dr a Oborná je hnedle napsala. a to rozloučení s ní a Březinovou bylo nádherné, vzpomínám na nich často, ten přístup k lidem je fakt super. Určitě bych se příště rozhodla jen pro ty dvě. Každému doporučuji ai to zavádění mimin ona a on je velký rozdíl, dost velký.... Nevím proč ti tu fotku nedal, stejně se za ni platí, určo zas spěchala to by ho zdržovalo a byl by nervozní. 😠
Jinak okurek mám zavařených 26 flašek sedmičkových. Dnes nakoupila spousty masa, tak to porcuju a dělám játrové knd. Zítra dojde babka na oběd, tak ještě něco naložím, zbytek pobalím na mražák. Jen jsem si odskočila napsat, nebo mě zas štípe v zádech.
Já včera na večeři dělala kolínka s mákem, jsem dostala obroskou chu´t a polévku s nudlama a jak šla spát,t ak mi bylo tak zle, pak jsem zvracela, že mě ještě teď štípe v krku. Myslela jsem, že potratím jak to ze mě šlo až odspod, tahala jsem to až z paty 😀
Koczi, mimi je nádherný, už se taky moc těším až se vyklube moje prďolka.

monali
10. črc 2009

dobré ráno 😉
Všechny moc zdravím, teď tu nepíšu ale poctivě nakukuju abych věděla co je nového.
MIchul, taky moc gratuluju, nevadí že je jenom jedno, hlavně že je všechno v pořádku. A těhu průkazky
se dočkáš. A ta cesta včera to musel být zážitek, a co už ty čípky zabírají a je ti líp?
Ili, teda tvoji energii bych chtěla mít. Stíhat tolik věcí najednou 🙂 A teda chutě máš fakt zajímavé 😀
Koczi, malý je moc krásný, hotový andílek. A jak jste dopadli včera v poradně?

Blíží se šéf tak rychle končím, zatím pa

larri
10. črc 2009

Dobre ranko holky,
ted tady malo pisu,ale ctu.U mne zatim nic noveho.Byla jsem na kontrole v utery na utz nebylo opet nic videt,vysledky hcg dr.jeste nemel,tak mi dal najevo jako,ze je konec a zacal planovat moje dalsi ivf.S tim,kdyz budu mit hcg nad 50,tak kontrola.Jenomze mi hcg neslo dolu,ale o malilinko stouplo.Takze porad cekam,jestli se potvrdi mimodelozni.

V pondeli jdu na dalsi kontrolu,tak se uvidi.
Michul,mi je taky porad nevolno,ale u mne je to porad z nervu.Uz jsem stacila nekolikrat svuj stav obrecet a porad neni konec.Myslim tim,ze nevim na cem jsem.Podle hcg tehotenstvi je,ale na utz nic.Ted se ceka,jestli neco uvidi na utz nebo prijdu s bolestma a krvacenim.
Nic lepsiho pri prvnim ET jsem si nemohla ani prat. ☹

Vy se tady drzte,myslim na vas.

koczurka
10. črc 2009

Ahojky všem!!!

Díky za chvály Honzíka. 😵
Včera na poradně jsme dopadli výborně,Honzík už váží 5140g!!!Je to šílené jedlík jeden.Paní dr nás moc pochválila že je s náma spokojená a taky hlavně mně že jsem se rozkojila,protože Honzík nutrilon odmítal pít tak jsem mu ho nedávala no a dr říkala že to asi nepotřebuje jinak by to vypil že mu stačí moje mlíko.Měla jsem strach jestly nezhubl tak jsem moc ráda. 😵 Akorát moč musíme zase sbírat že byla trochu nesterilní tak jí chce radši znovu. 😒
Zatím pa musím jít malý si mně žádá 😀

petista
10. črc 2009

ahoj, jen krátce, nebo nestíhám. Michul, gratuluju
všechny ostatní moc zdravím, bohužel nestíhám příliš sledovat
ZPráva pro Evku - podívej se do IP
včera mi volali z lázní, nastupuju 19.7., to je tedy rychlovka, květen IVF, červen laparka a za týden lázně, nějak nevím, kde mám hlavu, nestíhám ani doma ani v práci
Pá všem
P.S. Honzík je straaaašně kráááásný

monali
10. črc 2009

hezký večer
přeju hezký víkend.
My po dlouhé době budeme doma (mám pocit, že to je tak od února první víkend, kdy
tnemáme žádnou oslavu nebo nějakou akci 😵 ) tak se těším jak si užiju lenošení.

Peti fajn, že ses ozvala aspoň víme že žiješ. Snad se to podaří a v lázních s Evkou potkáte.
To vyřízení byla teda pěkná rychlovka, myslela jsem, že to bude trvat dýl.

ili5
12. črc 2009

Ahoj, michul, nejdeš zítra ke svému gynďořovi na kontrolu a pro fotečku? Já jdu zítra, tak pak dám vědět jak jsme dopadli a Ty napiš jak se cítíšč a co zvracení.
Mám dakší pytel okurek, tak jdu na to, dojedla jsem obídek a vrhám se nanokurčičky. Jsem je ve středu zavařovala a včera už snědla flašku i s vodou 😀 . Každý rok to už za 2 dny otvírám, nevydržím. Ty záda mě furt bolí, tak si vždy odskočím protáhnout do postele. Tak zíra papa.

evkaa25
12. črc 2009

Ahojky holky 🙂
Dlouho jsem tu nebyla,jelikož jsem mněla včera narozeniny,tak nebyl na nic čas.Navíc je u nás ségra s mimčem na prázdninách.
No a do toho všeho zmatku jsem už týden nedostala mrchu.Tak jsem si včera na svoje narozky udělala test.No a objevila se mi tam jedna zřetelná čárka a druhá pod ní témněř neviditelná 😕
Nevím co si o tom mám myslet.Nechci se radovat,ale pořád si říkám,že co když ta dovča v Egypte a tak............No ale vím,že je to dost nepravděpodobné.Nemám už doma ani těhu testy,tak budu asi muset počkat do zítra a koupit si testík.a udělám si ho v úterý z ranní moči.Teda pokud zatím nedorazí mrcha.
No každopádně jsem poprvé v životě viděla na testu něco jiného,než jednu zřetelnou čárku a zbytek sněhobíle čistý.
Peti to je teda fofr.Já už mám žádost doma.Musím ji ale zanést na pojištovnu.Kéž už bych žádné lázně nepotřebovala,ale.............