Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

larri
15. črc 2009

Holky v Praze prsi a rano byla uplna tma,ze jsem si musela v 9.00 rano rozsvitit.Ale asi tam bude teplo.

evkaa25
15. črc 2009

Larri,to je mi líto,že to tak skončilo.Zkus ted co nejvíc odpočívat.Během osmi měsíců podstoupit to co ty,to je podle mně dost náročné.Hlavně na psichiku.
Ili,tady je taky dost horko.33 stupnů ve stínu.Chudák manža je zedník a volal mi z práce,že je to k nevydržení.
Ili určitě ti hory udělají dobře.Kde jedete?
Lajci ty už určitě odpočítáváš dny do dovolené,co?! 😉
A co Peti?Asi dohání práci před nástupem do lázní.Snad se nám tu ještě ozve,než pojede.
Pořád tomu neumím uvěřit.Moje žádost na lázně mi leží na stole.Myslela jsem,že s ní poběžím,abych tam byla s Peti současně a pak se objevily //.
K dr. ještě nejsem objednaná,jelikož chci přejít k novému gynekologovi.Ten můj bývalý ordinuje jen ve čtvrtek a už je dost starý.Moc jsem k němu nechodila,jelikož jsem jezdila pořád do Caru.A pokud mi to těhotenství vyjde,chci chodit k někomu spolehlivému.Dneska jsem získala pár tipů od kamarádky.Tak tam budu teprve volat. 🙂

evkaa25
15. črc 2009

Michul,já na sobě bohužel zatím nic necítím ☹ A chtěla bych.Jediné co je,že mně bolí v podbřišku.Trochu více pravá strana a pravá tak trochu.Doufám,že je to v pořádku.
Dneska jsem samozřejmně zase testila 😀 a čárky už jsou skoro stejně intenzivní.Tak snad i HCG stoupá...

ili5
15. črc 2009

Evko, super zprávičky. Mě dodnes píchá na praé straně, třeba jak se probudím a pohnu, tak bodání v pravo a běhám v noci co 2 hod. na záchod, přesně co 2 hod. už mám nervy na to. Chatu máme v Horní Lomné, je tam suprově.
Chtěla jsem jít dnes na byťák, ale do toho parna nemůžu,, to by mě zabilo. Jsem zelená jak lusk paprikový, prostě kočka... 😀 Jak mi bylo dobře za začátku, tak už to na mě opožděně přichází. Aspoň už mám 2 pytle zavařených okurek. Potřebovala bych umýt linku, ale kašlu to. Chci předělat dětský pokoj, obyvák, malovat, okna...tak se mi to stejně zas zašpiní. Jen nevím jestli to pak půjde vůbec umýt 😀

larri
15. črc 2009

ili,ja se te uz ptala,ale nevim jestli jsi mi odepisovala.Kolik mas roku,kdyz mas tak velkou slecnu?

A co tvuj pritel nebo manzel,pomaha ti aspon trochu? vim,ze jsme spolu nadavaly na ty nase chlapy.

evkaa25
15. črc 2009

Ili no já taky chodím v noci nějak častěji čůrat.Že by to byl příznak??? 😀
Jo a chtěla jsem tam napsat,že mně pobolívá trochu v levo/ne v pravo/ a hodně v pravo v podbřišku. 😅

lajcikova
15. črc 2009

ahojik
včera tu byla teda bouřka,jeblo to do kostela a ten je naproti baraku tak sem poskočila 😀 fuj hnus.
evi ja mam dovču až v srpnu 😝 ale je to za par.evi a doktora neodkladej.zkus jit znovu na krev a pak to porovnaš 😉

marci nevim kolik mam zhubnout a vubec nevim jestli pujdu zpatky k dostalovi 😠 nak sem na něho zanevřela,vubec nevim co budu dělat.je to blbe ale zvažuju znovu darovane ve fertasu 😔 ještě uvidim.jo ted sem si vzpoměla že mi řikal dostal že mam mit 77kg,to znamena jen 29kg 😀 tak asi jinde a v jinem životě. 😎 budu rada za 90kg.a to kdovi jestli.

lari to mě moc mrzi 😔 myslela sem že to klapne,ale člověk mini osud měni 😔 tak se drž.nebudu tady psat takove blaboly že to bude dobre atd.protože to neni pravda ja to moc dobře vim.jen čas to vyleči a stejně to v tobě zustane.

koczurka
15. črc 2009

Ahoj holky!

Venku je opravdu děsně.Byla jsem s Honzíkem ráno venku a teď jsme doma,doma je fajn chládek.Půjdem zas k večeru na chvilku,jinak se to nedá.Teď mám malého na klíně on na mně kuká zlato a já píšu. 😀
Michul,poctivá pisatelka už dávno nejsem. 😒 Ale fakt se snažím psát jak mám chvilku čas. 😉 Beskydy,teda ty se máš.Hlavně ať si to užiješ a není ti špatně.
Evko,to je dobře že jsi doma na nemocenské,kašli na šéfa oni už jsou takoví všichni.To je určitě v pořádku že tě pobolívá bříško,mimísek si dělá místo. 😉
Lajci,to jsi dobrá že se ti tak daří hubnout,já nejsem schopna nějak shodit. 😠 Jsem zvědavá jestly mi to už zůstane. 😨 ☹
Lari,lajci má pravdu všechno chce svůj čas.
Tak zatím pa...písnu večer jak malý usne.

ili5
15. črc 2009

Lari, 5.5. mi bylo 35 let. Žádná sláva, ale já se tak necítím. Můj mi nepomáhá s ničím, ráno vypadne do práce a pak jde na pivo, dojde večer, nají se a spát. tak spolu moc nejsme, ale semsi zvykla a nechybí mi nějak doma 😀 .
Michul, kam do beskyd jedete? Nepojedete taky do Lomné kuknout?

koczurka
15. črc 2009

Ahojky!

Malý sice ještě nespí,ale už je v postýlce tak snad brzy bude.Tak mám čas písnout.
Ili,tak jsi na všechno sama jo?No můj je pořád v práci a tak mi toho taky moc nevypomůže.Ale co se dá dělat že?Máme ma to ženské ale úděl. 😠 Ti chlapi to mají v životě stokrát jednodužší.
Jinak já jsem taky byla v Olmíku na ten prvotrimestriální screening,jde tam vidět podrobně všechno,prý to odhalí přes 90% vrozených vad.

koczurka
15. črc 2009

Když tu nikdo nejste tak jsem šoupla zase fotečky Honzíka do alba. 😉

monali
16. črc 2009

dobré ranko holky 😉
tak já už zase jsem v práci a teda moc mě to tu nebaví 😝 a navíc tady máme příšerné dusno

Koczur - budu se opakovat, ale Honzík je nááááádherný. A už víte komu z vás je podobný?
Lajci, to hubnutí ti jde úplně skvěle. Nevím jestli Dostál, ale já jsem s tebou spokojená 😀 😀 A co voda,
nevytopilo vás to znova? Pořád jsou bouřky a přívaláky, je to děs 😒 A gratulace k povýšení
Evi, fajn, že jsi doma, protože máš fakt těžkou práci a nestálo by to za to něco riskovat. A šéfové jsou
všichni stejní, Třeba ten můj je přesvědčený, že všichni kradou a nikdo nic nedělá 😠 A kdy jdeš znovu na krev?
Michul, Ili - vám tiše závidím, tu dovolenou, že můžete vypadnout z města na hory a pak i to, že je vám
špatně 😀 - to zní ale blbě
Larri : je mi to moc líto, ale holky mají pravdu, chce to čas. Ale myslet na to budeš pořád. ☹ Ale za chvíli
se začneš těšit na další IVF a to tě nastartuje dál. 😉

petista
16. črc 2009

Tedy Evi, to je suppppeeeeeeeer. Tak ti moooc přeju, ať ty lázně nepotřebuješ, ale vypadá velmi nadějně. Tak já pak budu psát z lázní. Všechny zdravím pápá

evkaa25
16. črc 2009

Dobré ranko všem 🙂
No trošku pozdní ranko,co?! 😀 Ale když sito ted doma můžu dovolit,tak budu spát třeba i do deseti 😀 😀 😀
Michul a Ili,tak vy míříte obě do hor.To máte super.Jen počasí aby moc nezlobilo.Tady u nác bylo večer a v noci příšerně.Bouřka jako hrom 😝
Peti ty se nám hlavně ozývej z lázní.Jsem zvědavá,jaké to tam bude. 😉
Lajci vím,že s dr nesmím otálet,ale když ono je to trochu složitější tím,že nechci se vrátit ke svému gynekologovi.Ten u nás bývá jen ve čtvrtky,takže bych tam šla dneska.Ale já k němu chodit nechci,tak tam nemůžu přijít jen dneska a pak nic.To by mi bylo blbé. 😖
No rozmýšlela jsem se k jakému dr jít.On tady u nás zase moc velký výběr neni.A nechci jezdit až do Ov.Pořád jsem scháněla kontakt o dr,o které mluvila mimco na srazu,že je dobrá.Tak jsem tam včera volala a říkali mi,že dr tam je až v úterý.No takže tak jsem dopadla.Ještě že mám známé v laborce,tak si asi zítra zajedu na krev,at alespon vím,jestli HCG stoupá. 🙂
Čárky na testu vypadají dobře,tak snad ano.
Holky,za jak dlouhou dobu asi uvidí dr něco na UTZ?
Moni,tak ten tvůj šéf,to bude to samý jak můj.Nás taky pořád obvinuje,že prodáváme kytky na černo a tak.Jako kdyby mi to stálo za to. 🙂 Bych se na to mohla......Myslím,že by mněli být rádi,jaké mají zamněstnance a ne se tak k nám chovat.Alespon,že tam mám fajn kolegy. 🙂
Koczi Honzík je náááááádhernýýýýýýýýýýýý!!! 😀 😀 😀

lajcikova
16. črc 2009

ahojik
evi vim ža ta kamoška šla v 6tt na ult.a měla už srdečni akci.když si to nahodiš do koniku tak on ti spočita kolikaty si asi tyden,jen je o tyden do předu.a ta krev je dobry napad.a na ult.je něco vidět až kolem 1500hcg,a nebyva to pravidlo.uvidiš ale pozitivni testy nejsou jen tak ze vzduchu,takže je to jasne ted to musi jen dopadnout dobře 😉 držim palce.

peti tak si to uži.taky bych jela,ale ted ne.mam jine plany a hlavně sem rada že mam to povyšeni.mame tam tři etapy ja byla v te druhe,a od zitřka sme už v te třeti.už neni kam stoupat leda bych vystřidala mistrovou 😀

dneska už budu mit svou drogu 😝 už mam zase kilo na hoře. 😠 se na to vys...........

evi ten malej je krasnej,jen nevim komu je podobnej-seš si jista že je tvuj??????? 😀 🙂

michule
autor
16. črc 2009

Ahoj holky. 😎 Tak jsem si opět ráno poblinkala, ale nemohla jsem ležet, byla jsem s mladým objednána ke kadeřnici. Takže máme fajn letní střihy, já bez melíru, ale to se změní! 😀 😀 Pak jsme prošli ,, hypku ,, nakoupili ve slevách a hned je mi lépe. 😀 😀 😀
Koczurko - malý je sluníčko. A já si myslím, že je celý ty. Prostě pořád dokola si ho prohlížím a obličejíček má hodně na tebe. Možná se pletu, ale je to taková roztomilá pusina jako ty. Venku je fakt nechutně, já se ti nedivím, že prochajdu nechávaš na večer, vždyť my máme co dělat a takové miminko musí být úplně rozhozené. Já si strašně přeju podzim nebo aspoň těch 20st. to by mi úplně stačilo. 😵
Monali - je to stašné to psát, ale já ti tak moc ze srdce přeji ať je ti taky zle. A hodně a co nejdříve. 😀 😀 Jinak dovolená mě fakt nečeká, jen drahý má volný víkend tak v sobotu ráno vyrazíme a pokud nebude škaredě, což má být, tak někde přespíme v penzionku. Jenže při mé smůle bude lít ( i když si to moc přeji ) a sobota bude doma a v neděli už nemá cenu někam vyjíždět, že? 😀 😀
Evi - takže zítra z laborky dej hned vědět. Na UV si ještě chvilnku počkáš, protože většinou je to srdíčko vidět fakt až kolem 6 týdne, ale to ti uteče - snad. Já už mám toho čekání taky plné kecky. Pořád samé čekání. Už se nemůžu dočkat pondělka. Takže nám nezbývá než - VYDRŽAŤ!!!!! 😀
Ili - jak žádná sláva???? Jsme mladé kočky, tak co jako!!!! 😀 😀 😀 A s drahým to mám úplně stejné. Moc pracuje a co druhý víkend není doma. A to ještě se mnou hází hormony takovým způsobem, že když dojde, tak se s ním stačim pohádat. Chudák, on za nic nemůže, já jen, že nechci být sama. Ale zase jsem doma s mlaďochem, ten mi moc pomáhá, ale když převrátí oči, mám náladu ho trefit. 😀 Trpí celá rodina. No jo - to jsme přeci chtěli. 😀 😀 😀
Lajci - takže ty budeš povýšená, jo. Teda ty jsi machr, tak se snaž a můžeš mistrovou vylifrovat 😀 😀 😀 😀 . Kilo nahoře není hrůza, však už si drogu vemeš a budeš v rauši... 😀 😀 😀 Je to mazec se hlídat, ale musíš mít přeci radost když něco dáš dolů, hned bych se odměnila. To se říká, že to máš udělat ( jenže já bych si koupila čokoládu a byla bych zase v ..... 😀 😀 😀 )

lilienka
16. črc 2009

ahojky holky
michul ty bys měla napsat nějakou knížku-se pokaždé pobavím jak píšeš 😀
Evkoo já jsem si vzpoměla-jak jsem hledala jiného dr,tak se mě pokaždé ptali,zda nejsem těhotná,že to prý nepřebírají.Možná,že je to jen v Opavě.Přinejhorším prostě řekneš,že nevíš jestli jsi těhu nebo ne.Všichni lžou,tak taková malinká lež se ve světě ztratí 😉 No uvidíš.Jinak já jsem s dr dost spokojená a střídá se s jinou doktorkou a ta je taky super.Aspon něco je fajn 🙂 Tak pěkný podvečer přeji a pa pa

evkaa25
16. črc 2009

ahojky všichni 🙂
Michul,to je tedy vyčerpávající psaní.Jsem se pobavila,když jsem četla,jak to u vás doma probíhá. 😀 😀 😀 Úplně vidím tvojeho mladého,jak koulí těma očima.Já mám totiž stejný zlozvik dodnes.A to už se za puboše nepovžuju 😀 Ikdyž..... 😅
Dneska jsem zavítala na stránky o hladině hCG.Tak jsem se trochu dojebala,že to moje je nízké,ale uklidnuju se testíky,že čárka sílí a tyky tím,co jste mi tu psaly vy.No uvidím zítra na krvi,nebo možná pojedu až v pondělí.To bude přesně týden od minula,tak by mnělo být už určitě přes 1000,že?!A to by bylo super. 🙂
Budu vás pořád informovat.Až vám polezu na nervy 😀 Protože jak jsem ted doma,tak jsem na vás ještě víc závislá,než předtím.A že to je silná závislost!! 😎
Lajci povíšení určitě přinese i větší plat,že?! 🙂 Tak to se vám alespon bude líp šetřit na další IVF. 😉
Koczi,taky se ti nedivím,že vycházíš ven až večer.Venku je fakt vedro,když zrovna neleje jako z konve.A chodíš ven s Honzíkem sama,nebo chodíš s nějakýma kámoškama??Určitě už by se dalo i někde na zahrádku na pivko,že?Já jsem si dala dneska jedno nealkoholické.Na žízen ideální. 😉

lajcikova
16. črc 2009

evi tak ted sem se schuti zasmala 😀 zvyšeni platu jo?jo dostanu o tři koruny vic na hodinu 😀 to nebudu vědět kam ty prachy dam 😎 a ja na ivf už nejdu,když pujdu tak do darovanych,nebo to necham tak,ještě mam 9.5roku čas,pak už si to zacalnu sama ☹ 🤐a na to bych se mohla,s našich dani platime kurv...cigany co sou na podporach,a fetaky a co ja vim co ještě za verbeš,a když chceš ditě a nejde to tak chtěj po tobě prachy 😠sem zvědava jak jim ti cigani vydělaj na jejich duchody,pulka jich zdrhne do anglie a ta druha nikdy dělat nebude 😠

michul ty si jak jesuka flecrova-normalně spisovatelka 😀

moni my tu zustanem nakonec sami,no vlastně ne ty jdeš v zaři na KET,takže tu budu sama,ale mě to neva.vy už budete chystat děti do škol a ja si budu teprve chodit s břichem 😀 😝 🙄 a budu prava padestnice v přechodu s břichem 😀
v lednu mam 30to mě asi fakt jeb.........uplně se toho čisla hrozim. 😠 manža v listopadu 33,to sme teda dvojka,mladici jak chcete 😖
nic jdu něco dělat,a zitra vezu mati do polska to sme fakt rada 😠 když mam nočni a to tři dny 😝

petista
16. črc 2009

Evi, já mám strašnou radost za tebe 🙂 tak já si teda v lázních pohladím toho Frantíka za Lili, Lajči, Monali , asi tam budu pořád stát a hladit, hladit hladit 😀 ono to nějak dopadne.
Všechny zdravím, jdu pomalu balit, žehlit atd. nachystat se na měsíc je docela mazec
MIchul, jojo, pamatuji si, jak jsi psala, jak budeš ráda, když budeš blít .... tak se ti to plní naplno, což 😀

larri
16. črc 2009

Lajci,nezlob,ja mam letos 36 a radci na to nemyslim,to ty jsi jeste mladice. 😉

lajcikova
16. črc 2009

peti ty jedeš na měsic?????????????, 😕 ty jo to bych nevydržela.jo prosim tě ohmatej tam toho frantu i za nas čekatelky ☹ budu ti moc vděčna.moc si to tam uži,maš to jak dovču 🙂

lari vubec bych ti netipla takovy věk,takže sem asi fakt tady jako nejmladši? 😀 to mě těši 🤐
nic holky tak dobrou,jdu otravovat manžu 😀

evkaa25
17. črc 2009

Ahojky holky 🙂
Psala jsem tady fakt dlouhý příspěvek a on se mi neuložil 😠
Lili teprve dneska jsem si všimla tvého příspěvku.Před tím mi nějak unikl.A docela mně děsí,jak píšeš,že těhotné pacientky nepřijmají.To se ti stalo víckrát,nebo jen jednou?? 😕 Já už jsem té dr,ke které chci přejít psala mail,ale nikdo se mi neozval ☹ Ordinuje až v úterý,tak uvidím.
Lajci,tak to je teda povíšení na nic,ne?!Když ani nedostaneš přidáno?Nebo dostaneš třeba lepší práci??
Peti ty si to v lázních užij,hodně odpočívej a poctivě hlad frantíka 😀 😀 😀

lilienka
17. črc 2009

ahojky holky,
tak mi začala 3 týd.dovolenááááááááááááááááá.Mám po noční a jak jsem přišla z práce tak jsem prala 2 pračky pak jsem sedla k tv a usnula jsem-jsem ted jako ouplně ale oouplně mimo.Peti bud tak hodná a opravdu toho Fanouška pohlad i za nás(my to poznáme jestli jo nebo ne 😉 😀)
No evi já jsem se ptala 3-4 dr.(teda jejich sester)a všichni se mě ptali jestli jem těhu.Ale já být tebou,tak bych se nebála-kdyby něco,tak normálně řekneš,že se necítíš dobře ale ke svému dr nechceš jít.A kdyby se tě ptali,zda sis dělala test-tak "jé tak to mě opravdu,ale opravdu nenapadlo" 😉Možná,že když nejsi nikde zaregistrovana jako těhu,tak to nebude problém.

ili5
17. črc 2009

Ahojky, no mě toto připadá hloupé, stejně by ji při první prohlídce na to přišli a ztratí hned důvěru, že lže. A když ještě navštěvovala CAr a najednou neví jestli je těhu..... Myslím, že jak budou mít volno, ak ji vemou, tak i ak. Řekla bych, že jsem navštěvovala CAr a ke svému obvoďákovi moc nechodila, že mi nesedí. Vemu bonbonieru sestře a je to. Já nikdy ne,ěla problém, ale asi záleží jestli je to malé městečko, vesnice, nebo město, kde si oppravdu vybereš kohochceš Ty a ne kdo zbyde.
Michul, kam by ste jeli do Beskyd přesně? Na hříbky a borůvkyy? Borůvky rostou moc, mamka nasbírala 12 l. dovezla mi taky a játo nechala na dřezu a na druhý den vyhodila, jsem celá já. 😠

larri
17. črc 2009

ahoj lili,ja budu mit taky dlouhou ale ne dovolenou,nemocenskou. ☹

lilienka
17. črc 2009

normálně ted jsem ti chtěla napsat,jestli jsi v opavě,že jdu na sádrak.jsme se mohly sejít.Ale nejspíše ne.Víš ili,já věřím,že nebude mít problém.Je to hloupé,ale co jiného dělat,kdyby jí fakt nikde nevzali s tohoto důvodu?Já jsem byla teda pěkně zpocená,než jsem našla nového dr.Je jich nějak málo 🙂 Holky přeji příjemný den.Pa pa

larri
17. črc 2009

Lili,ja musim byt ted v Praze,27.7.jdu na kontrolu a musim jit k Apolinari pro vysledky.Pokud bude vse ok,chci si vzit neschopenku v Opave.Mam dodrzovat sestinedeli,takze se do prace nepohrnu.

ili5
17. črc 2009

Lili, to bydlíš na vesnici? U nás ve městě je gynďařů jak máku, tady si můžeš vybrat.
Larri, jen odpočívej a je léto, tak si ho v kidu užiješ. jak budeš na marodce, tak jeď na hory, na vzduch a bude Ti fajn. Já se těším na neděli až pojedu, bude lepší vzduch, taky nemůžu dýchat v tom hycu.

lajcikova
17. črc 2009

čauky tak sem zpět z polska 😝 hnus,jela sem po stare-bleeeeeeeeeeeeeeeee 🙄
lidi jak smeti,mati zas vezla plny kufr okurek,paprika co ja vim čeho 🙄 no ted bude tyden makat.......

tak u nas je doktoru dost,a ja před dvěma měsici taky změnila gynekologa za ženskou,ale je super...a hlavně se s ni da mluvit o všem.
evi šak uvidiš,bud najdeš nebo ne a těch devět měsicu si odbydeš u sveho gyn.hlavně že budeš v pořadku....... 😉 jinak to povyšeni aspon u mě nebylo o prachah ale o te praci 😉 takže sem spokojena.

nic jdu haji mam před sebou tři nočni 😝