Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

evkaa25
10. lis 2008

ahojky všichni 🙂 a vítám mezi námi petistu 🙂
Jo a děkuji za odpovědi.Já jsem z toho utroše byla fakt nervozní,tak ted´ už vím,že je to v klidu.
Lili to je mi líto,že máš nemocného pejska.Já to taky vždycky hrozně prožívám,když je mojí fenečce špatně.Je to prostě člen rodiny 😀
Petisto můžu se tě zeptat jestli to je tvůj první pokus,nebo už máš něco za sebou?Náš spermiogram je taky dst bídný a tohle je moje druhé IVF.
Koczurko já dneska převážně odpočívám a šprtám se anglinu,tak jsem k obědu dělala jen vařenou brokolici se sýrem.Mám to hrozně ráda,je to rychlovka a manžovi to taky chutná.Tak takhle jsem dneska odbyla oběd.

petista
10. lis 2008

Lilienka, držím pěsti s pejskem. Taky mám jednoho, odrostlé štěně, naštěstí ještě nebyla nemocná.
Evvkaa 25, je to můj první pokus, předtím 3 roky snažení a 6 neúsp. IUI, spermio se nám zhoršilo poslední dobou. Brokolici se sýrem mám taky moc ráda, měla jsem ji předevčírem. Neřekla že bych, že je to odbytý oběd, hlavně když chutná.

petista
10. lis 2008

Evkaa 25, tak jsem dočetla předchozí a vidím, že jsme na to v podstatně stejně, já bych měla jít na krev 19.11, kolikátý den po ET jsi?

lajcikova
10. lis 2008

ahojik

lili nějak nestiham,nočni nezvladam sem jak praštěna.
minuly tyden sem byla na te hematologii-ucpavaj se mi cevy proto ten potrat ☹ ve fertasu sem skončila a 14ledna jdem do fn olomouc.tak snad nas bude konečně někdo lečit a nejen z nas tahat prachy 😠

koczurko tak jak je mamino?kolikatej už vubec tyden si? 😵

lilienka
10. lis 2008

díky Petisto.Lajči-noční je záhul-ale zase mám ji raději jak odpol.Já brokolici se sýrem měla dnes 😀 to bude asi znamení 😀 Lajči a jde to nějak "vyléčit" to ucpáváni?

lajcikova
10. lis 2008

asi lekama,ale to ve fertasu věděli že mam problem z cevama,a přesto mi leky vysadily 😢 proto sem s tema odešla,už jim nevěřim.oni maj plnou peněženku a ja prazdne břicho ☹ snad ten posledni pokus vyjde.

lilienka
10. lis 2008

napsala jsi správnou větu......nebud stále smutná....i když-já sice taky stále hraju machry,ale i tak to na mě dost doléhá,přesto se snažím mít dobrou náladu a dělat jiné věci(abych stále nemyslela na to,jak jsme jen 2...)

koczurka
10. lis 2008

Lili,ať se pejsek brzy uzdraví.Tak ty už půjdeš na genetiku,toto uteklo.Za chvilku je po vánocích a šup na další pokus že? 😉
Evko,ty naše šprtalko už umíš anglicky? 😅
Lajci,to je síla že ti ty léky vysadily,není divu že už tam nechceš jít.To je fakt síla.A do FN už jsi jako objednaná?Je mi fajn díky,zrovna dnes jsem 10týden.

koczurka
10. lis 2008

Lili,já si myslím že jsi strašně silná a zvládáš to úplně perfektně. 😉

evkaa25
10. lis 2008

koczurko,do toho abych umněla anglicky mi jtoho ještě hodně chybí 😀 Nejhorší je ta výslovnost.Asi budu trénovat s horkým bramborem 😀 😀 😀
Lajci budu moc držet pěstičky aby ted´ ti to vyšlo,ale každopádně je dobře,že už víte v čem to přesně je,že.Takže ted´ si pořádně do ledna odpočin´.
Petisto já jsem 10 den po ET.Na krev mám jít 18,11.Den před tebou.A co ty budeš testovat?A víš už kdy?Nebo vydržíš do krve???
Holky já letím do angliny,ale ještě dneska nakouknu.Zatím pa pa 😎

lilienka
10. lis 2008

Koczurko-víš...silná se jen zdám,po nocích často řvu do polštáře,ale s tím už nic nenadělám.ted mi zrovna kámoška napsala,že je asi v tom a bere to jako tragédii-hned jsem ji nadala 🙂 celé je to nějaké pomotané na tom světě....někdo by měl udělat v tom pořádek 😉 Evkoo-já byla kdysi v Anglii jako au-pair a řeknu ti-ač mám papír z tamnější školy...anglicky neumím.Jak to nepoužíváš,tak to rychle zapomeneš.Ale na to,že jsem se ve škole učila 8let německy a 4 měsíce doma angl.,tak si myslím ,že jsem obstála 🙂 Jak si na to vzpomenu,tak si pomyslím,jaký jsem byla blázen,že jsem do toho šla 🙂 Koczurko-já bych byla asi tak v 11...... 😢 ach jo

koczurka
10. lis 2008

Lili,je to celé pomotané na tom světě to máš pravdu.Je to prostě bordel.Já se učila 4 roky anglinu a 3 roky němčinu a z němčiny už neumím ani slovíčko a z angliny jenom slovíčka,věty skládat mi moc nejdou.
Nerada vám tady píšu o mně jak mi je a v kolikátém jsem a podobně protože vím že ve vás probouzím třeba nějaké bolení.Proto to tu nechci nějak rozepisovat.
Holky,moc bych si přála aby to vyšlo vám všem,fakt.

lilienka
10. lis 2008

Koczurko-ale jdi ty brepto-ty v nás budíš naději!!!!

petista
10. lis 2008

Evkaa 25, testovat určo budu, ještě nevím, kdy se k tomu odhodlám, uvidíme, ale do krve to nevydržím.
Koczurko, klidně se rozepisuj, je to fajn vědět, opravdu ta naděje je i od tebe.
Lilienka, co pejsek, jak mu je?

lilienka
10. lis 2008

no nevím-zatím je v poho.Uvidíme zítra co řekne doktorka.Už ted jsem nervozní 😖 Ona je moje všechno.Snad bude v pořádku.Tož jdu asi spát-vstávám před5-bluééé 🙂

petista
10. lis 2008

Lilienka, dobrou a držím pěsti, ať je všechno OK

evkaa25
10. lis 2008

Tak koukám,že jsem s těma jazukama docela pozadu.Lili a ty dokonce jako au-pair 😕
Ale máš pravdu,že když to nepoužíváš,tak to zapomeneš.
Lili a co pejsek?Už je v pohodě???Můj vedle mně právě odpočívá.Ti naši pejsci jsou stejně překrásně věrné stvoření,že?!? 🙂 My s manžou ji nemít,tak už jsme asi taky dávno z toho všeho v cvokhausu 😖

lilienka
11. lis 2008

ahojky
tak na zánět to nevypadá,ale zjistila ji,že má nemocné srdíčko a něco s játrou ☹ nechala jsem 1400.....hrůza.Ale co bych pro ni neudělala.Ted musím počítat,kolik toho vypije a příští týd.na kontrolu.A chytla jsem asi chřipku 😖 rýma,bolí mě v krku apod.......a dost o mě! Jak se daří vám? 🙂

koczurka
11. lis 2008

AHOJ HOLKY!!!

Lili,to mně mrzí že je tak nemocný tvůj pejsek.Doufám že vše nakonec bude OK.A ty se pěkně vypoť ať jsi do genetiky fit. 😉
Evko,tak co jak je?Ještě jsi nebyla zvědavá a netestovala?
A holky co máte v plánu na silvestra?Já nic,doufám že se ještě něco naskytne. ☹

petista
11. lis 2008

Lilienka, co jsem předtím měla pejska, měla taky nemocné srdíčko, to jí zjistili v osmi letech, tak jsme měli strach, no a nakonec jsem ji měli ještě jednou tolik let. Dostala na to nějaké prášky, co jsem jí dávali vždycky ráno a byla to v pohodě.
Koczurka, jojo, na silvestra taky nic nemáme, čekám, co teď bude. Ale minulý rok jsme s manžou byli doma, původně jako jenom my dva, nakonec pár kamarádů řeklo, že přijdou a byla nás asi 30. Takže taková neplánovaná, ale nakonec moc fajn akce. Ještě že bydlíme v domku.

evkaa25
11. lis 2008

ahojky 🙂
No mně už od včerejška hrozně bolí hlava. ☹ Nechci si brát prášek,tak se to snažím vydržet.Takové bolesti normálně nemívám,tak nevim z čeho to může být.Myslíte že to třebe může být z Utroše?Doufám,že to neni nějaké zlé znamení.
Koczurko to víš,že jsem zvědavá.Dneska je to 11 dní od ET.Ale asi to testnu až pozítří,tak nějak pro jistotu.Ale mám z toho hrozný strach.Na jednu stránku už bych to chtěla mít za sebou a vědět,na čem jsem.Ale na druhou stránku mám strašný strach.Do ted´ jsem byla relativně v klidu,ale ted´ nevím,jestli to zvládnu,pokud by výsledek byl špatný............No musím věřit,že to vyjde 🙂
Ale dost o mně.Lili to jsou teda pálky za veterináře,co?!No ale my máme co mluvit,vždyt´ my spolehlivě živíme gynekology 😀
Jo a o Silvestru jsem ještě neuvažovala,ale Petisto 30 kámošů doma,to musela být teda pařba 😀

evkaa25
12. lis 2008

ahojky
Tak jsem to dneska nevydržela a je tam / ☹ ☹ ☹

petista
12. lis 2008

Evkaa 25, to je mi líto 😔 Ale ještě nevěš hlavu, dokud není MS, tak je pořád naaaděj. Třeba se mimísek jenom ještě neprojevuje. Uvidíš na krvi, až tam je všechno definitivní.

koczurka
12. lis 2008

AHOJ HOLKY!!!

Evko,ještě fakt nevěš hlavu,počkej na tu krev ta je jistější.Třeba je ještě brzo na to aby se to ukázalo,někomu to ukáže až ten 13-14 den,jsem toho živým příkladem.

evkaa25
12. lis 2008

Holky ještě to zkusím zítra,ale naděje mně dočista opustila. ☹
Od šesti tady sama bulim do polštáře......je to fakt děs.Ještě jsem nezažila takovou bolest a prázdnotu.....

koczurka
12. lis 2008

Evko,holka naše,jen se vyplakej.Jsme s tebou.

petista
12. lis 2008

Evko, jsme tady a myslime na tebe

evkaa25
12. lis 2008

tak už se mi rozjela i mrcha,která mněla přijít až v sobotu.Takže je to v háji ☹
Poprvé jsem se s tím smířila docela rychle,ted´ si se sebou vůbec nevím rady.Neumím už ani brečet...
Jste hodné,že na mně myslíte.

lilienka
12. lis 2008

Evkoo................ ☹ 😢 je mi to líto.Asi jsem se modlila málo-příště přitvrdím.

koczurka
12. lis 2008

Evko,ani nevíš jak mně to mrzí. 😢 😢 Je mi to moc líto,co říct.