Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

evkaa25
9. pro 2008

Lili,tak to já tam budu o něco později,tak když se zaseknete s kámoškama u punče,tak se tam třeba uvidíme.Akorát já se určitě zaseknu u stánku se svařákem,nebo medovinou. 😀 Pokud bude řídit manža,tak třeba u obou 😀 No každopádně se uvidíme v sobotu,jestly tam teda všechny trefíme 🙂 S tím tvrdým Z by to u mně odpovídalo 🙂

evkaa25
9. pro 2008

Lajci a tebe at ani nenapadne hledat tramvaj,aby jsme potom nestrávily sraz hledáním tebe a tvá neteřinky 😀
Radši se přidej k nám tvrdým Z 😀

evkaa25
9. pro 2008

myslela jsem tvrdým Y -jsem to ale popleta 😀

evkaa25
9. pro 2008

Peti a ty mi budeš muset povyprávět o tom Mojžíšovém cvičení.Taky bych ráda sehnala někde tady nějakého fyzioterapeuta,který by to se mnou a manžou pořádně probral.Asi se zeptám svojí obvodačky,až půjdu na předoperační vyšetření........

monali
9. pro 2008

Holky ať to s těma punčena a svařákama nepřeženete 😀 sobota se blíží

petista
10. pro 2008

Evko, já jsem tu cvičitelku našla na netu, už nevím přesně na jaké stránce, ale do vyhledávače jsem zadala heslo Mojžíšová a vyjelo mi to jakousi stránku, kde byl seznam akreditovaných cvičitelů téměř ve všech městech. Tak to zkus taky tak.
Lil a Evi, punčíky si dejte ... 🙂 mám před vánoci moc ráda, když chodíme večer na náměstí, to je pěkně nazdobené a k tomu mňam mňam punčík.
Lajci, tak to budeme dvojité Y 😀 Ještě mi prosím ještě jednou napiš, v kolik jede ten vlak, odkud jedeš ( myslím z Hranic, ale nevím, jestli si to dobře pamatuju 😉 ). Zavolám, jak budu před Hranicema, v kterém jsem vagónu.
A pro všechny - poznáme se přece dle kvítka v hubě, tedy pardon, v pusince 😀
Evi, neboj, Lajci do tramvaje nepustím 🙂
Už se na vás všecky mocinky těším, zatím pápá

asmeena
10. pro 2008

evka: taky jsem koukala na tu mojžíšovou a pokud jsi z Ostravy, tak jsem našla na netu, že to snad cvičí na Fifejdách, ve Vítkovicích a v Porubě. Koukni na http://www.volny.cz/novacka/mojzis/seznam.htm

petista
10. pro 2008

Asmeeno, ahoj. Jsi z OV? A nechceš přijít na srazík v 14.00 hod. na nádraží ve Svinově?

koczurka
10. pro 2008

AHOJKY HOLKY!!!

Tady se pořád mluví o punči,taky bych si dala. 😝 No nedá se nic dělat. 😅
Už jen dva dny a poznáme se,toto ale sletělo.Kolik nás vlastně bude?
No na Svinovském nádraží je spousta východů,já myslím že nejlepší bude se sejít u hlavního východu,je před tím takový vodotrisk,takové jezírka i když teď nefunkční,ale to poznáte.Hned u toho jsou autobusové zastávky. Budem se shlukovat u Lajci a její růžovoučké neteřinky. 😉

petista
10. pro 2008

Tos Koczurko vymyslela dobře, že se budeme shlukovat u Lajci, aspoň nemusím hledat 🙂 Teda pokud se s Lajci a neteřinkou najdeme ve vlaku 😀

koczurka
10. pro 2008

No já z toho strach nemám že nikoho nepoznám,prostě kdo bude divně kukat tak to je jasné. 😀 😀

petista
10. pro 2008

😀

evkaa25
10. pro 2008

Koczurko,tys to vystihla s tím koukáním 😀
Věřím,že by sis taky dala svařák,nebo punč,ale pěkně odoláváš.Mimčo,co máš v bříšku za to stojí.No a věřím tomu,že přiíští Vánoce budeme slintat my ostatní snažilky a ty si už jako mamina s dětátkem doma budeš popíjet svařáček,nebo punč.No a my se budeme krásně kulatit 🙂
No teda doufám,že to tak bude.Dneska přinesla kámoška do práce knihu o znameních a já jsem se tem dozvěděla,jakož to rak,že rok 2009 bude pro mně neutrální 😖 a rok 2010 bude pro mně velice štastbý a plný zmněn 🙂 Platí to pro všechny raky,takže Lili co na to říkáš?Není na tom nic špatného,ale já přece doufám,že nebudu muset čekat až do roku 2010.Kdybych alespon´ věděla,že to čekání bude stát za to a že to vyjde.....ale víte sami jak to je...........Jo jinak já na horoskopy stejně nevěřím,i když je ráda čtu a je pravda,že se mi dost plní...... 😉
Asmeeno díky za odkaz na str.Už tam jdu kouknout 🙂

koczurka
10. pro 2008

Jo,jo tak to bude Evko,já už budu moc si dát svařáček a Vy se budete kulatit a abstinovat. 😵
Na horoskopy věřím jen když se mi líbí co mi zrovna zvěstí,jinak tomu nevěřím. 😀 😉
Zrovna takovou nějakou knížku s horoskopy ještě musím koupit mamce,ta si vždycky čte horoskopy.Jednou jsme měly na celý rok den po dni a to se jí hrozně líbilo,snad to někde seženu.

koczurka
10. pro 2008

Jo a stím koukáním jsem to vystihla proto,že už jsem jeden takový srazík zažila a poznala jsem holky právě podle koukání a rozhlížení se. 😀 😀

evkaa25
10. pro 2008

Koczurko já jsem tu knížečku s horoskopy na každý den taky mněla.A manža taky.Je to asi pět let zpátky a byla to fakt sranda 🙂
Už se těším na sobotu,na vás,ale taky na tu pizzu 😀

evkaa25
10. pro 2008

Holky a kdo bude na srazu?Já rozhodně,Lajci s neteřinkou,Lili,Petista,Monali,Koczurka a co Sonick?Dlouho tu nebyla.Sonickuuuuuuuuu................
Holky přidá se ještě někdo???

lajcikova
10. pro 2008

ahojik

peti nam to jede z hranic 13.25,a tobě myslim z olmiku kolem 12.40?ted si nejsem jista,ale našla sem to na netu.jo před vchod trefim,ještě že s nami bude petka 😀 budu se ji držet jak kliště 😀 to vi te kdyby něco ,mam to i z obhajobou 😉 nic jdu hajat ještě zitra do prace,a pak přišti tyden a pak jdem až 7.1.2009 😎 to bude veget

evkaa25
10. pro 2008

no tak já jdu chrnět,jsem docela hotová........
Pa pa zítra 🙂

asmeena
10. pro 2008

petisko: jsem z Ostravy, a sleduju, že tady chystáte nějaký srazík, kdy ho máte? A kam to vlastně vyrážíte - koukám, že se všichni těší na svařáček a punčík. Já si dala dneska svařák a docela bodnul.

lilienka
11. pro 2008

ahojky As. máme sraz kolem 14 hod. na svinově tuto sobotu 🙂 klidně pojd taky 🙂

asmeena
11. pro 2008

lili: díky za pozvání, ale bohužel nemůžu

lajcikova
11. pro 2008

hezkou skoro noc 😀 už mam konečně volno 🙂 sem se nemohla dočkat.zitra jedu do polska,musim dokoupit ty darky 😝
takže peti v sobotu ve vlaku 😉 snad se pozname,aspon trochu 😀 nic jdu haji je tu jaksi mrtvo tak dobrou 😵

evkaa25
11. pro 2008

holky já jen pozdravuju a jdu chrnet.................. 😀

gabka14
12. pro 2008

Ahoj holky!!!
Tak jsem zase po dlouhé době tady.Já se fakt asi nepolepším, ale opravdu vůbec nestihám. Do toho máme problémy s naším pejskem, jsem z toho taková vynervovaná.Včera ho operovali, ale ještě čekáme na výsledky, které příjdou až příští týden.
Ani jsem Vás tu pořádně nedočítala, musím se vrátit o pár stránek dál a pořádně si to pročíst, ať vím, co je u které nového.

lilienka
12. pro 2008

ahojky holky
konečně pátek-huráááá 😀 Gabi,to je mi líto s tím pejskem-snad bude vše v pořádku.Já vím jaké to je-bát se o ty zubaté stvoření.Už se na vás všechny těším 🙂 Doufám,že vás-nás 😀 dorazí co nejvíc 🙂

lajcikova
12. pro 2008

ahojik všem
tak už zitra 🙂 ja dorazim teda určo,a co koczurka???to vite musim si ji ohmatat 😀

koczurka
12. pro 2008

AHOJ HOLKY!!!

Gabi,to je fajn že jses zas ukázala. 😉 Snad je pejsek v pořádku,držím pěsti.
Lili,v to taky doufám že příjdou všechny holky co řekly že příjdou.
Lajci,jen ať dorazíš Ty. 😀 😉
Tak zítra přesně ve 14h jsem na nádru.Kdyby něco tak mám číslo na Lajci.

lajcikova
12. pro 2008

neboj ja dorazim,jen nevim jestli i s kajou 😒 ale ja tam budu určo 😉 už se těšim 😵
peti nezapomen mi drzet misto 😀

monali
12. pro 2008

ahojky už se taky moc těším
já taky dorazím, takže ve dvě na nádru. Nepodařilo se mi sem dát fotku, takže budu nenápadně očumovat, a
hledat nějakou známou tvář, a pak se teda na někoho z vás vrhnu. 😀
Lajci, když nebudeš mít neteřinku sebou, budeš aspo'n ty mít růžovou bundu a růžové boty? 😉
Koczurko, a budeš venku u bazénku a nebo spíše vevniř v hale? To asi až podle počasí, co?