Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

koczurka
12. pro 2008

Monali,já budu venku u bazénku. 😉 Budu mít černou bundu a jsem taková celá vysoká. 😀 😀

lilienka
12. pro 2008

a já su taková celá nějaká malá 😀 a budu mít červenou bundu i boty 🙂

lajcikova
12. pro 2008

a ja su cela takova kulata 😠 ja teda ružovou bundu mit nebudu 😀 budu mit černy dlouhy kabat a rifle-asi 😀 ale budu mit doprovod-petku,takže budem dvě,a koczurka ma na mě tel.takže u bazenku-a plavky sebou 😀

monali
12. pro 2008

no skvělě, ja budu mít modrou bundu a jsem taková malá a trošku buclatá.To budeme fakt super spolek 😀

monali
13. pro 2008

dobré ráno,
včera poslední, dneska jsem první.
Ne že bych byla ranní ptáček, ale manžel vstával brzo, protože mají dneska školení , a rozsvítil si v pokoji (hledal ponožky, protože ponožky u nás asi něco žere, pořád jich má málo) a povídal
si 😠 se mnou takže jsem už pak taky vstávala.
Teď posnídám, udělám oběd, pouklízím a za chvíli vyrážím za váma.

koczurka
13. pro 2008

AHOJ VŠEM!!!

No doufám že ještě nespíte holky!Za chvilku se varáží. 😉
Monali,ty jsi holka šikovná já nemám ještě nic udělané a nevím jak to budu stíhat. 😀 😀

evkaa25
13. pro 2008

Holky,já vůbec nic nestíhám,dneska se moc těším,budu tam možná chvilku po druhé hodině 🙂

lilienka
13. pro 2008

evkoo neboj-počkáme na tebe 🙂

koczurka
13. pro 2008

Já taky nestíhám,mám tu ještě tchána na obědě. 😅 Jede mi pak blbě autobus tak tam taky budu plus,mínus 5-10min později. 😉 Tak zatím,jdu zase něco dělat.

monali
13. pro 2008

tak jsem se dívala jak mi to vlastně jede a taky tam budu až tak 14,15.
tak mi neutečte. zatím

lilienka
13. pro 2008

Ahojte hoky
jsem moc ráda,že jsem vás poznala-jste super! 🙂

koczurka
13. pro 2008

AHOJ HOLKY!!!

Bylo fajn a je super že jsem Vás poznala protože jste všechny super baby. 😉 Akorát to strašně uteklo. ☹
Lajci,Ty jsi mně dostala s dárečkem a moc Ti ještě jednou děkuji.Je to moje první věc a je to moc krásné a moc milé od Tebe,já Ti to oplatím brzy neboj. 😉 Taky mně moc mrzí to co jsi nám vykládala,držím pěsti ať už je to za Tebou a máš to z krku.
Teď už vím jak vypadáte a tak jak tady budete psát tak se mi vybaví Vaše tvář,konečně 😀
Jste super papa...

monali
13. pro 2008

ahoj holky,
udělat sraz byl ten nejúžasnější nápad. Ráda jsem vás všechny poznala, jste super.
Doufám, že na koníku zůstaneme všichni dlouho, i když se pak přesuneme do těhulek
🙂 a taky to snad nebyl náš poslední srazík. 😉

lajcikova
13. pro 2008

tak sem taky na značkach 😀 sem se trochu zdržela,musela sem nas trochu ořezat 😀 ale už mam album hotove.

koczurčenko vubec jako neděkuj,vždyt neni za co. 🙂 naopak mě těši že se to někomu zadaři,a moc ti to přeju 😵 a ja to vydržim,za par let bude už lip.
sem moc rada že sem všechny poznala,a věřim že se zase potkame a už jako těhulky a koczurka s prckem 🙂
petka šla asi na ten punč 😀

lilienka
13. pro 2008

lajci-ty fotky jsou super 😀 sluší nám to tam🙂.Mrzí mě,že jsem musela odejít tak brzo(normálně to manžovi trvá věky,ale dnes.... 😖 jak naschvál)

evkaa25
14. pro 2008

ahojte holky 🙂
Srazík byl super a doufám,že bude brzy další 🙂
Já jsem byla dneska ráno koupit vánoční stromek do jedné dědiny tady u nás na hájenku.Tak už ho mám.Má asi 1,6m a stál jen 120kč.Tak z něho mám fakt radost.Když si vezmu,že u marketu stojí kolem 300kč.Možná i víc,nevim........
Hele já chci vidět fotečky,tak ti lajci posílám můj mail do IP 🙂
Jsem moc ráda,že jsem vás všechny poznala........a přeju všem pěknou neděli 🙂

evkaa25
14. pro 2008

Lili v kolik hodin hrajou dneska v Opavě ty No name???

lajcikova
14. pro 2008

ahoj všem,evi pošlu ti ty fotky,ale pokud si šikovna tak si je stahneš do pc i z konika 😉 ale ja ti je pošlu.
děcka ja dělala ten marcipan 😠 poprve a naposled 😀 to je paplačka,vždycky si něco vymyslim a pak mam nerva 😀 nic jdu obědvat,mame kuře se zeleninou a knedlu

lilienka
14. pro 2008

ahojky
Evi hrajou v 17hod.lajci-jak já dělám marcipán,tak je pokaždé jiný 😀 Já dnes dělám rychlovku-maso na štávě s nudlema.Tak zatím ahojky a dobré pošušňáníčko na oběd 🙂

lajcikova
14. pro 2008

evi mě to nejde poslat 😠 se na to....zkus si to ztahnout z meho alba,klikni na tu fotku pravou stranou myši,a tam se ti zobrazi ruzne možnosti-tak dej přejit do složky obrazky a maš to u sebe v pc,ještě tam muže byt možnost -uložit obrazek jako.to taky stahneš 😉 ja to zkusim ještě poslat no ale nevim.

kde se nam toula petka???asi dospava 😀

evkaa25
14. pro 2008

lajci,tak já to jdu zkusit stáhnout z toho tvého alba.Díky za snahu poslat to na mail 🙂
Lili dík za info,možná se pojedem podívat,ale ještě nevím....
Jinak já jsem dělala dneska pečené kuře a rýži.Už jsme po obědě a ted´ jdem odpočívat 🙂

evkaa25
14. pro 2008

Lajci už jsem si to ztáhla.Díky za návod.Fotky jsou super 🙂

koczurka
14. pro 2008

AHOJ HOLKY!!!

Fotky jsou fajn,jen já tam zas vypadám jak trotlík. 😀 😀
Evko,to jsi koupila fakt levně ten stromeček. 😉
Lajci,ty jsi nezmar s tím pečením.Paplačka to je určitě ty marcipánky,ale je to dobrotka že?Co ještě máš v plánu péct?
Lili,je fakt že jsi rychle utekla,ale příště Tě už nepustíme. 😀
Monali,co jsi vařila Ty?
Petis,kde se touláš?Dojela jsi v pohodě?
Já jsem dělala svíčkovou a polívku kuřecí.Ještě mi zbylo na zítra tak aspoň nebudu muset zítra vařit.
No nic jdu taky chvilku odpočívat.Zatím...

lajcikova
14. pro 2008

evi no vidiš jak si šikovna 😉
koczurko jo ja sem nezmar,ještě to naplnim ten debil.marcipan a končim už jen nepeřene 😀 budu dělat pudinkove kuličky,a vosi hnizda a to rafaelo a se...nas to 😀 😝 tak zatim

monali
14. pro 2008

ahoj,
fotky jsou super,až na to že tam jsem rudá jak rajče(fotka za to chudák nemůže), ale co 😠 😀
Evko, 1,6m vysoký stromeček to je skoro vyšší než já, ten vám určitě krásně provoní celý pokoj.
Lajci, každý den máš můj vetší a větší obdiv, už máš tolik napečeno a pořád jsi k nezastavení 😀 Já jsem
dneska konečně udělala linecké, zítra mám v plánu rafaelo (podle tobe) a tím končím.
Koczurko, my jsme se dneska pozvali na oběd k mamce, bylo kuře a brambor. Na zítřek mám čočkovou polívku
a rizoto. Aspoň nemusím vařit jak doběhnu z práce.
Lili, písni mi sem prosím recept na tu šťávu k nudlím, já jich moc neznám.
Peti, doufám že ses nás na srazu nelekla, a ještě se tady ukážeš 😀 😀 a zítra jdes k dr.Dostálovi, tak potom
napiš jak jsi dopadla.
Přeju hezky další pracovní týden

monali
14. pro 2008

Ty Lajci, dneska u toho pečení jsem poslouchala rádio čas, a tam nějaký Zdeněk posílál písničku z lásky
Ivetce, a vzkazoval že jede z Přerova, nebo něco takového. Nebyl to náhodou tvůj Zdena? 🙂
Jestli jo, tak to teda bylo krásné vyznání lásky, a myslím že ti stonásobně vynahrazuje to, jakou příšernou
máš tchyni. 🙂 Fakt to bylo moc hezké.

lajcikova
14. pro 2008

ne moni tak to muj manža fakt nebyl 😠 ten by nikam nevolal,i uřady musim vyběhat ja,asi by ho u toho tel.kleplo 😀 jo a na těch fotkach vypadam jak tele,a mala na te společne jako by byla sjeta 😀 no co už hlavně že sme se poznali 😉
peta se asi fakt lekla,a už se tu neukaže 😀
nic jdu hajat,zitra mam nočni tak se aspon dneska vyspim.tak zitra sem ještě juknu.
jo a artrep čeka dvojčatka 😵 super,jen mě se to jaksi vyhyba 😠 ale kdo si počka...........

petista
14. pro 2008

neeeeee, nelekla jsem se vás 😀 Jen bylo tak nějak málo času, včera jsem dojela v pohodě, pak šla rovnou na náměstí za manžou a známejma na punč ( bývalka byla i se snoubencem, takže v poho 😀 ) a domů jsme došli až moooc pozdě. No a dneska jsem nedospávala, alébrž vstávala brzo ráno, snídaně, s pejskem, pak na nákupy, oběd, kino ( mají lístky v akci do středyv Cinestaru za 50,- Kč) a pak jsme dělali vánoční úklid kuchyně - děs. Tak než půjdu spinkat, tak vás musím všechny pozdravit, jsem moooc ráda, že vás znám ( a mám). .Hned je to úplně jiné psaní, když to není anonymní. Zítra poreferuju, co miloučký Dostálek.
Lili, svícny slavili úspěch, našla jsem pro parádní místečko, děkuju moc
Evi, ten stromeček byla bezva koupě. Nám měšťákům nezbývá nic jiného než dát za stromeček ty peníze, co obchodníci požadují, ale je to zas pro Vánoce 😉
Lajci, hezky se na tu noční vyspinkej.
Koczurko, jak děláš svíčkovou? Nemáš nějaký rychlý recept? My v rodině ji sice děláme, ale je tak pracná, že se k ní odhodlávám vždycky dlouho.
Zatím pá a dobrou noc

evkaa25
14. pro 2008

taky už jdu chrnět,tak všem dobrou nocinku......... 🙂
Peti budu čekat,co zítra vymyslíte s dr.,tak určo napiš 😉

lilienka
15. pro 2008

Ahojky holky
tak jsem se právě vrátila z nákupu-neměli jsme už co tlačit do hlavy 😀 ale bylo málo lidí,tak jsem to měla rychle odbyté.Evkoo byla jsi na No name? Byli úžasní.Jsem ráda,že se svícny líbily-měla jsem obavy,že jsou moc obyč.Moni,já tu štávu dělám baj oko-v tlakačí osmahnu cibulku,dám tam okořeněné vepř.maso(plec) trošku osmahnu a zaliju vodou.Až je měkké,tak tam dám podle chuti hořčici(tak 1-2lžíce) a bud to nechám tak,nebo tam prdnu ještě nastrouh.mrkev a můžeš to zahustit(ale nemusíš 😀 ) a někdy tam dám česnek-fakt,všechno co mě napadne.A je super,že se to hodí jak k nudlím tak i k rýži.jo,Peti-já si myslím,že ty ses bála zbytečně 😉 Lajci ted jsem se koukla na tvé druhé album-krásně píšeš-vyhrkly mi slzy.Moc moc moc ti přeju at to KONEČNĚ výjde! Holky vlastně to přeju přece nám všem!