Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

evkaa25
15. pro 2008

ahojky všem 🙂
Lili na No name jsem nakonec nebyla.Včera mně začlo pobolívat v krku a dneska už jsem úplně hotová.Doufám,že to do vánoc přejde ☹
Jinak já mám tlakáč doma od minulých vánoc a nějak ho vůbec nepoužívám.Tak ted´ ho asi použiju na to tvoje vepřové a třeba si na něj zvyknu 🙂
Já jsem byla ráda,že jsem našla v albumech ty fotky ze srazíku.A Lajci,ty tam máš ještě nějaké album,jo?!Tak snad ho najdu a kouknu tam.............
Peti a co ty?Jaký byl pohovor s Dostálem??

evkaa25
15. pro 2008

jo jsem dobrá 😀 našla jsem to album 😀 😀 Jinak já jsem fakt hrozný počítačový antitalent 🙂
Lajci fotečky moc pěkné 🙂 ,psaní moc smutné 😢 Kéž by ti andělíčci zabrali.........................

evkaa25
15. pro 2008

Holky,tak já jsem jako každé pondělí dorazila z angliny.... 😉 V krku mně bolí pořád víc,tak peláším do pelíšku 🙂
Peti asi máš moc práce,tak snad napíšeš zítra,jak bylo ve fakultce.
Všem dobrou noc 😵

petista
15. pro 2008

ahojky, tak referuju, co Dostál: opět zcela úžasný, usměvavý, všechno vysvětlil, ve všem mi vyšel vstříc, vzhledem ke zvýšeným protilátkám na štítnou žlázu jsem dostala doporučení do Plzně k nějaké paní profesorce s tím, že na imunologická vyšetření je nejlepší v republice a mají s ní ty nejlepší zkušenosti, takže zítra se budu objednávat. Podala jsem si zprávu ,abych Vám to přesně vypsala. Takže je to prof. Ulčová - Gallová z Plzně - Lochotína. Prý když je nějaký imunologický problém, tak ona je schopna napsat pro pokus IVF pro CAR takovou "kuchařku" a dr, Dostál říkal, že když problém v imuno, tak pokud ona tu "kuchařku" dala, tak byla velmi vysoká úspěšnost. Myslím, že tam s tím na koníkovi někdo nebyl, ale nevzpomínám si kdo? Nevíte, nebyla to některá z Vás? Pokud jde o tu laparoskopii, tak mi říkal, že by u mě přicházela v úvahu proto, že se ani jedno z kvalitních embryek neusadilo, takže že mám ty špatné protilátky proti štítné žláže, které můžou mj. způsobovat endometriózu a taky že mi při HSG zjistili jeden neprůchodný vejcovod. Zatím říkal, ať dáme to imunologické vyšetření s tím, že kdyby nebylo v pořádku, tak by laparka byla na místě. Tak uvidíme. Lázně řekl, že mi bez problému doporučí, nicméně prvotní je imuno. Tak to je zprávička. Jinak mi píchal agolutin, protože jsem to měla dostat už minulou středu a nic, samozřejmě jsme zkoušela těhutest, kdyby náhodou, taky nic, tak jsem mu to řekla, udělal ultrazvuk, nic neviděl a říkal, že kdyby bylo těhu, tak už by vzhledem k termínu poslední MS už mělo být něco vidět - TAKŽE TĚHU TO NENÍ ( přece jen jsem tajně doufala - ještě nikdy jsem neměla zpoždění ☹ Říkal, že jsou to ještě dozvuky IVF.

koczurka
15. pro 2008

AHOJ DĚVČATA!!!

Evko,tak se hezky vypoť,slivovičku,čajík a šup do peřin. 😉 Tlakáč je dobrá věc,ale já bych měla strach v něm vyřit protože jsem byla svědkem jak bouchl. 😒 Takže za mně ne. 😎
Lajci,to co máš napsáno v tom albu je fakt mazec,taky jsem upustila slzu. 😢 To jsis tam dopsala asi nedávno ten konec že?Andílci Vám určitě další bojovníčky pošle,tomu věř. 😉 Držím strašně moc pěsti,Vám všem. 😵 Ty jsi teď na noční že,tak ať Ti to rychle uteče.
Petis,taky jsem zvědavá co Ti řekl dr.Dostál.Tak nám tu pak písni až budeš mít chvilku ju?
Lili,svícenky nejsou v žádném případě obyčejné,jsou suprovní a moc hezké.Už se těším až ten jeden dám mamce,bude mít radost,má strašně ráda takové věci.Taky ještě jednou děkuji.
Dobrou noc,zítra papa...

koczurka
15. pro 2008

Jéé,tak jsem Tě minula... 😀 😀 Jdu číst...

petista
15. pro 2008

Zcela se připojuju ke všemu, co napsala Koczurka v 21.09 😀
Evi, hezky se vykurýruj, při tvé práci by sis to nachlazení mohla nepříjemně zhoršit
Lajci, umíš krásně psát, to s těmi andělíčky mi připomělo pohádku o Modrém ptáčku, který na nebi hlídá všechny nenarozené dětičky a pak je rozděluje rodičům 😔 Už aby nám je rozdělil 😉
Tak zatím pápá a dobrou noc

koczurka
15. pro 2008

Petis,takže zase o krok dál super.Tak po novém roce se to tu pěkně rozjede,budu Vám strašně,ale strašně moc držet pěsti štěstí holky moje!!! 😉 😵

evkaa25
15. pro 2008

Přece jen jsem nešla ještě spát a zase jsem tady.
Peti,takže tebe ted´ čeká imunologie a mně asi v únoru hydrolaparoskopie.Lajci přejde do fakultky,Lili se bude připravovat na další IVF,Monali asi taky tak nějak,že??No a Koczurka se nám bude kulatit 😀
to tady bude zase snad pěkně živo 🙂
Peti a co je to HSG?Já jsem na imunologii ještě nebyla.Uvidím jak dopadne ta hydrolaparoskopie,co se bude dít dál.
No nic,jdu už opravdu chrnět,protože spánek je nejlepší lék a já se musím dát do pohody 🙂

monali
15. pro 2008

ahojky,
Lili, díky za recept určo ho zkusím, hlavně je super, že je to i k rýži i k nudlím, já radši rýži a můj drahý nudle. 🙂
Evko, takže hlavně se rychle uzdrav, ať si vánoce pěkně užiješ. A k těm vyšetřením, genetika nám dopadla dobře,
ALE!!! 😔 pro změnu mám nějaký nález v krvi(snad mám špatný nějaký faktor, co by mohl způsobovat potraty) , tak musím ještě na hematologii, k Dostálovi jsem měla jít 6.2. ale myslím, že se už asi sama raději přeobjednám
na konec února. než budu mít všechny výsledky pohromadě. Aspoň doufám, že když už budu vyšetřena horem
dolem, že už se to potom povede. 🙂
Peti, jak tě tak poslouchám, nebo spíše čtu mám k dr.Dostálovi, čím dál větší důvěru. Fakt vyšetří úplně
všechno, nic nezanedbává - to je super. tak by to mělo být všude.
Lajci, moc krásné album, ani nemám slova co říct. Teď jsi vlastně v práci, tak ať ti to rychle uteče.
Koczurko, ty a malý bobišek pěkně odpočívejte a tvůj drahý ať se o vás stará.
a teď už taky dobrou

lilienka
16. pro 2008

ahojky holky
jen vám chci popřát pěkný a příjemný den 🙂 Včera jsem jela v práci takové svinstvo,při kterém musíme mít minim.respirátor,ale v letáku bylo jako NEŽÁDOUCÍ účinek-otěhotnění-tak jsem to riskla a jela jssem bez.Sice hlava se mi točila(už fakt magořím 😀 ),ale říkala jsem si "co kdyby" a víte co? Manža SPAAAAAAAL 😀 no....snaha byla 😀 se mi ted chce smát 😀 😀 😀 😀 😀 😀 (jak to tu tak čtu,tak jsme takové smutné bojovnice,takže trochu smíchu by nemělo uškodit-i když má hořkou příchut) tak zatím pa pa 🙂

lajcikova
16. pro 2008

ahojik všem 🙂
holky diky za ty slova,no a ted tu bečím ja protože cizi lide se ke mně chovaj lip než rodina 😔 to album sem psala hned po tom potratu,jen některe fotky sem dodala nedavno.mam příběh i na mimadelovi-byl oceněn jako članek měsice.jo psan přiběhu to je ma zaliba.ale to mi to ditě neda ☹ ještě dneska nočni-----a volno až do patku 🙂
jo a ja svičkovou rychlou dělam takto:osmahnu cibuli,dam na to maso(i kuřeci prsa)zasypu na mixovanou zeleninou(mrkev,petžel,celer)dusim do měka,zaleju vyvarem a zahustim smetanou kterou rozmicham s moukou,dochutim octem,hořčici a brusimnkami,to vše rozmixuju.je to hned a v jednom hrnci 😉
nic jdu se chystat na nočni,včera sem byla celou noc na pase 😠 😝 ale aspon mi to uběhlo.tak hezky večer holky moje 😵

petista
16. pro 2008

ahoj holky,
tak Evi se nám kurýruje
Monali to je dobře že genetika dopadla dobře, dr. Dostál říkal, že největším problémem dnes je genetika ( to je asi proto, co všechno dovedou dneska zjistit) a špatné spermio. Pokud jde o ten nález v krvi, to se dá určitě řešit, mamka měla docela vážné hematologické problémy a práškama to úplně srovnala
Lil, ty si teda ranař 😀 Akorát bylo asi dobře, že jsi nenapsala název toho přípravku, to by se z nás taky mohly stát čichačky 😀
Lajci, díky za recept, vypadá to jednoduše, juž je zařazen do mého počítačového seznamu receptů
Evi HSG je rentgenové vyšetření průchodnosti vejcovodů, dělá se to bez narkózy, není to příjemné, ale ani nic moc hrozného, dr. Dostál říkal, že výsledky vyšetření jsou tak na 70%, laparoskopie je lepší, protože má vyšší vypovídací hodnotu
Dneska mám manžu v čudu na firemním večírku v hotelu s bazénem, v němž se přímo popíjí šampáňo. Tak doufám, že mi to zítra aspoň barvitě políčí.
Zatím pá

petista
16. pro 2008

Haloooooo, je tu někdo? Já sama samotinká doma i koníku?

petista
16. pro 2008

tak nikdo?????? Za chvilku jdu koukat na ordinaci, tak se potom ještě podívám. Zatím pá

monali
16. pro 2008

ahojky,
tak jsem tady zase nikoho nestihla, taky koukám na ordinaci, takže jestli mě manža pustí juknu sem potom.
Peti, snad se teda potkáme. dík za povzbuzení, taky doufám, že to nebude nic hrozného.

petista
16. pro 2008

Ahoj Monali, takže po ordinaci na koňovi, ju?

evkaa25
16. pro 2008

já na ordinaci nekoukám,ale pelíšek to jistí.....jsem úplně hotová. 😒 ted jsem přišla z práce,takže ted koník,pak sprcha a hned spinkat.................... 🙂
Lili fakt jsi mně pobavila 😀
tak zase zítra 🙂

petista
16. pro 2008

Tak je po ordinaci, jsem tuuu..... 🙂
Ahojík Evi, jen se pěkně kurýruj, ať si užiješ svátky ve zdraví. Já musím ještě s Ťapuškou, pak sprcha a taky do postýlky, takže dobrou noc

monali
16. pro 2008

Peti, jsi neuvěřitelně rychlá,už jsem tu zase pozdě 😀
Všem dobrou noc, teda kromě Lajci, ta je chudák v práci. 😉

petista
16. pro 2008

No MOnali, mám to od televize kousek. Přeju ještě jednou dobrou noc a Lajci ať to rychle uteče 🙂

lilienka
17. pro 2008

hezký den přeji holky
tak se nám už blíží páteček-jsme měli naději,že už třeba jako že ve čtvrtek skončíme,ale houby houby slavný soude 😖 asi pojedem až do pátku.A v sobotu máme vánoční večírek-to bude zase akce-samé baby 😀 Peti kdybys věděla co to je za svinstvo,tak by ses tomu obloukem vyhla.Dnes máme sváteční večeři v práci-to si porochním 😀 No nic,nejspíše jste všechny v práci a někdo ještě spinká 😉 tak zatím pa pa

evkaa25
17. pro 2008

Tak jsem tady,abych vás pozdravila.Za chvilku vyrážíme s manžou na dobré vínko a večeři,jelikož dneska to je 8 let,co jsme spolu 🙂 Sice pořád ještě nejsem fit,ale už je mi podstatně líp.Taky jsem spolikala plno paralenů a taky nějaké kapky 😒 No hlavně,že mi to pomohlo 🙂
Lili já pracuju až do soboty do odpoledne,ale o svátcích budu mít asi klid a to je super!!!Do práce jdu jen v úterý před Silvestrem 🙂 Jinak bude snad veget 🙂
Koczurko a co ty?Jak je?
A Lajci už máš hotové všechno cukroví?
Peti dík za vysvětlení o těch vyšetřeních. 🙂
Monali vidím,že se s manžou perete o počítač 😀 😀
No nic,jdu se připravit na tu večeři....................................... 😉

koczurka
17. pro 2008

AHOJ HOLKY!!!

Evko,hezky si to užíjte s manžou,krásných 8let. 😉 😵 Hlavně že už ti je o něco líp.
Lajci,ty ještě dospáváš noční či co?Kde ty se flákáš?Snad ještě nepečeš. 😀 Jsi fakt šikulky ve psaní,akorát nevím co je mimadelovi?To mně psaní moc nejde.
Petis,jak si manžel užil bazén a šampáňo?Asi byl nadšen co?
Lili,tak pamatuj v sobotu na slušné chování. 😉 😀 😀 Užíj si to.
Monali,zase tě drahý nechce pustit k PC?
Jinak zítra jdu na poradnu tak se modlím ať je vše jak má.

lajcikova
17. pro 2008

ahooooooooooooooj 😀
hlasim že sem ještě po nočni nespala,takže ted jedu 26hodinu bez spanku 😝 nějak sem to nestihla.
evi už nepeču,se.....na to 😀 jen takove ty nepečene voloviny 😉
zitra budu spat tak do oběda,a vikend zase pracovni 😝 ale pak volno až do 7.1 😵
nic jdu do vany a asi postel to jisti-tak zitra 😵

koczurka
17. pro 2008

Jéé Lajci tak jsme se minuli!

lajcikova
17. pro 2008

neminuli sem tu 😀 jaksi se nemohu rozhoupat 😝 a co ty jak se citiš? 😵

koczurka
17. pro 2008

Já se cítím všelijak,díky.To bych už nezvládla být vzhůru 26hodin,jsi ďábel. 😀

koczurka
17. pro 2008

Lajci,tak šup,šup do hajan.Zítra papa...

petista
17. pro 2008

ahojky, tak vidím plno zajímavého
Evi, tak si to pěkně oslavte 😉
Lil, my máme zítra s kolegy vánoční besídku, na punč jsme zvládli všechno nachystat, už se těším
Manža si to včera pěkně užil, měl prý co dělat, aby se poctivě věnoval všem kolegům a kolegyním, tak doufám, že se kolegyním nevěnoval moc 😎
Koczurko, tak na zítra držím pěsti, napiš, jak se má mimísek
Lajci, tak dobrou noc a pěkně se vyspinkej.
pápá