Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

koczurka
25. bře 2008

Ahojky holky!
Tak kde jste všichni,nějak to tu vázne.Michul tebe chválím,stíháš všechno....no to říkám že jsi kosmická žena. 😀
A cestu do Olomouce máš Michul?Ať tam nebloudíš! 😉
Mimco mi slíbila že mi do IP napíše jak tam dojedu,ale to je ještě času.A že ani nenapíšeš Mimco!Tak se polepši jo?
A Gabi Ty taky...šup,šup holky!!!
Ať to tu jede.... 😀 😉

gabka14
25. bře 2008

Ahoj holky! 😉
Tak se hlásím, jsem zde!!! 😀 😀 😀
Michul píšeš, že jsi sama zvědavá na tu Olomouc, já jsem zvědavá taky a moc. Tak se už moc těším na to, co se od tebe ve čtvrtek dozvíme.Jsem moc zvědavá na tvé dojmy. 😉 Ve čtvrtek se budu hrozně moc těšit, až skončím v práci a přečtu si tady, jaké to bylo v Olomouci :-

Koczurko....šup, šup jsem tady.Nějak jsem se tady nemohla dostat, včera jsme byli u našich a pak jsem byla nějak unavená a tak se mi nechtělo ani psát.Ale já se polepším! 😀
Holky a co je s Ili, že se teď vůbec neozývá?Asi je ještě nemocná.

princ
25. bře 2008

🙂 Ahojky, tak dneska jsme byli s manžílkem v Olomouci - Fertimed a jsem nad míru spokojená s přístupem jak sestřiček tak i doktora - A. Sobek. Byla to naše první návštěva, ale dr. čermák může jít někam .... Musím si zařídit přeoperační vyšetření, krev během men... a pak přinest výsledky ... počkat na schválení pojišťovnou (dneska jsem sepsala žádost)... a doufám že to vyjde ... 😉 Takže jak bude vědět více pisnu ... mějte se baby a ať vám to vyjde .... 🙂

michule
autor
26. bře 2008

Ahoj holky.
Koczurko - kosmická, unavená stařenka. Tak si připadám, ale ty 2 měsíce do konce to zvládnu, to každopádně!!!!! 😎
No a cestu neznám, ale mám dobrý orientační smysl, drahý taky, takže snad nebude žádný problém. Vždyť jsem dělala 8 let orientační běh ( to je hrozný sport, že? ) tak doufám, že se bludiště konat nebude. odpoledne hned píšu a třeba právě to, že jsme to nemohli najít a přišli jsme pozdě, no to by byl gól. 😀 😀 😀 😀
Gabi - dojmy dopodrobna popíšu. Já jsem si myslela, že se tě mladý nechce pustit na PC!!! 😀 No a ty jsi božatko unavená z práce, to chápem, ale i tak....piš piš piš, že Koczurko???? 😀 😀 😀
Princ - to už psala Smil, že musí čekat na schválení pojišťovny, to je mi šílená novinka. Myslíš, že je to jenom v soukromých centrech??? Ale v gyncentru to nebylo!! Jo a chystáte se asi na IVF, že? 😉

smilers
26. bře 2008

Nazdarek 🙂 tak dneska jsem si volala do pojistovny( pac nic nenechavam nahode a chtela jsem vedrt, jakou lhutu na to ze zakona maji) a schvaleni posilali do fertimedu minulej tejden, tak doufam, ze 31.3. kdy jdu na UTZ uz to dojde😀 apokud jo, tak dalsi cyklus zacinam😀 coz je zachvilku😀

pric ty jsi tu zadost posilala sama? Me ji posilal primo fertimed 😕

ili5
26. bře 2008

Ahojky holky moje,moc se omlouvám,ale ležela jsem do včerejška s horečkama a ztratila jsem úplně hlas,jen šepot.Ještě se mi to nikdy nestalo.No a aby toho nebylo málo,tak od čtvrtku nešel internet.Dnes tu byl brácha,byl zavirován dost,tak mi ho už zprovoznil,tak se hned hlásím.Mám tu ještě plno červů,nešly odstranit,tak dojde v sobotu mrknout zase na to.Snad pojede.Každou chvilku mám natahané viry. 😒
Jinač mě mrzí,že jsem nemohla jet,ale určitě se bude setkání opakovat,tak pojedu. 🙂

koczurka
26. bře 2008

Ahoj holky!
Tak sláva,už se to tu schází zase,super!Ještě Mimco chybí.
Princ,ať Ti to co nejdřív schválí a ať Ti to výjde! 😉
Gabi,tak to je moc dobře že se polepšíš.Tak zítra se tu určitě sejdem že,budem napnuté co napíše Michul 😀
Ili,tak to je fajn že už jsi zdravá.Na srazíku bylo super,tak doufám že příště dorazíš.
Smilers,Tobě taky držím moc pěsti ať jde vše jak po másle.No tak pak napiš jak pokračuješ jo? 😉
Michul,Ty stařenko,tak to je fakt úlet ten běh,to já jsem lempl na sport. 😀 Ty jsi ale sportovkyně...no co z Tebe ještě vyleze!? 😀 😀 No jinak ty dva měsíce utečou jak voda,tak to už je zývačka!!!
Zítra se opatrujte na cestě a netrpělivě tady budem očekávat Tvoje zprávy.Drž se a zapamatuj si cestu ať mi jí pak můžeš vysvětlit jo? 😀 😉

gabka14
26. bře 2008

Ahoj holky!!

Ili to je dobře, že už ti je lépe. Už jsme měly strach, co se s tebou děje, že ses neozvala.Tak snad se uvidíme na dalším srazíku, když ti tento nevyšel.A co Olomouc, už víš, kdy tam pojedeš?

Michul mladý by mně pustil, ale nějak jsem byla unavená.Ale v pondělí jsem nebyla unavená z práce, ale u našich jsme trošku bumbali 😀 😀 😀 A už jsem moc zvědavá na to, co tu zítra napíšeš za zprávičky.A taky napiš, co říkali o schválení pojišťovny, jestli to tak je i na Fakultce.

Koczurko no zítra se tu určitě sejdeme.Já už jsem napnutá teď, co Michul napíše.Jsem tak napnutá, jako bych tam zítra jela já sama a ne Michul. 😀 😀 😀

Smilers držím moc pěstičky, ať už máš to schválení ve fertimedu co nejdřív a můžeš jít na to 😉

smilers
26. bře 2008

Diky holky a nebojte budu podavat info,se nebojte😉

michule
autor
27. bře 2008

Ahoj holky moje. 😀 😀
Píšu ještě před odjezdem, jsem trochu nervózní a těším se a prostě mám smíšené pocity. Přesně jak psala Gabča - já to taky prožívám s každou. Takže jsem vás vlastně chtěla pozdravit a odpoledne hned podávám info co a jak.
Gabi - příště na srazíku budeme taky bumbat a to bude teprve únava 😀 😀 !!!! A na tu pojišťovnu a na všechno se zeptám, neboj nic, pěkně si s ní promluvím o všem.
Koczurko - už nemám žádné překvápko. To je z mého pohnutého života vše, ale sport já miluju. Aspoň při tomto okamžiku se mi vyloučí edorfíny - takové ty krásné hormony štěstí. Jinak nevím kde bych je jako nabrala 😀 😀 😀 .
Cestu ti tak dopodrobna popíšu, že tam pojedeš se šátkem na očích, neboj, v tom jsem machr. 😀 😀
Takže kuřátka zatím se loučím a hned až dorazím - PÍŠU!!!!!!
Smil - taky držím palečky ať do toho vletíte co nejdřív!!!!!

princ
27. bře 2008

Ahojky Smilers: to víš, že i ji posílal Fertimed.... 😉 Držím palečky ať to ostatní vyjde... 😉

smilers
27. bře 2008

Ahojky, tak michule drzim palce at se ti u nas v Olmiku podari🙂 a budes spokojena 😉

princ jsem si rikala😀 jinak s drzim palcu napodobne🙂

smilers
27. bře 2008

princ jeste kdyz sem ted cetla , tak jsem s fertimedem ani nic nesepisoval, co se tyce zadosti na pojistovnu, vsechno zarizovali oni, jen nam rekli, ze jdeme do ivf, jestli souhlasime a ze poslou zadanku 😉

ilci
27. bře 2008

smil, tak koukám, kde zas vykecáváš 😀 😀

holky, pokud jdete někdo do FN OL, tak pojišťovna v pohodě, taky to sepisovali oni, stejně jako Fertimed

každopádně vám přeju, ať jste spokojené a hlavně se vám splní váš sen 😉

princ
27. bře 2008

Nesepisovala jsem to (doslovně) jenom se mě sestra zeptala jestli souhlasím atd .... 😉

smilers
27. bře 2008

ilci jj ja vykecavam vsude😀

princ 😀

michule
autor
27. bře 2008

Ahoj holky. Tak jsem doma. A popisuji.
Vyjeli jsme kolem 9.30h a v Ol, naprosto pohodovou jízdou jsme byli za 1h 15min.Bylo celkem hodně aut a vlastně není ani kam spěchat. Pořád rovně po dálnicí a sjede až na odbočce - Olomouc centrum !!!!!!( je to všude na ukazatelích ). Sjedete z dálnice a po levé straně je nákupní zóna a na rohu je OBI. Tam odbočite do leva. Opět po pár metrech - ( asi druhá odbočka ) do prava a tam je obrovský komplex budou ( jedete po staré zámecké dlažbě a po starých neprovozních kolejích ), tam se vyznat je těžší, ale zeptání nebolí 😅 Vjedete do nemocnice, jsou tam klasické závory, vyzvednete parkovací lístek a jedete dál, ale už jen pár metru a po levé straně je průjezd (žlutá budova s obloukem ), tam si vjedete a HOLKY - je to budova C. Tam už není kam zabloudit. Myslím, že tak jak říkala Mimco - najdete to bez problému Gabi, Koczurko 😀 😀 😀 !!!! No a pak nezapomeňte, že pokud nebudete mít MS, tak vás bude určitě MUDr. vyšetřovat, tzn. že si musíte zaplatit 30kč poplatek. Je to ve stejné budově, to najdete bez problému!!! No a vyplníte od sestřičky papíry, je jich podstatně míň než v gyncentru. Paní doc. Oborná je skvělá a pohodová ženská. Ptala se na celkovou anamnézu rodiny i od drahého. To zabralo hodně času. Byli jsme tam asi 50 minut. Pak mě vyšetřila, ptala se jestli tam chci i drahého a jelikož tam byl mladý medik, sestřička a MUDr. tak drahý už tam nesměl chybět ( čučel ale fest holky! )
Moc jsem se nasmála, když tomu medikovi řekla, pojďte se dívat - tady je čípek, tady vaječník..no čučel tam jak do televize. No a vzala mi fakt moc skumavek s výtěry a vzorky na sklíčkách. Tomu říkám vyšetření!!!
Tak a pak mi dala žádanky na genetické vyšetření pro oba, to mi udělají u nás a já jen počkám na výsledky, které pak vezmu sebou do OL a taky stříkačky a jehly a skumavky a to na krev 3 DC a 21 DC. To mi udělají taky u nás a já to jen v balíčku pošlu poštou do OL do laboratoře. Drahý si musí koupit léky - Lykopen na sperma, které se berou 6 měsíců. No a pak nám paní embryoložka volala do OV ohledně embryjek a nádobu s dusíkem nám půjči taky u nás. Ve čtvrtek 3.4 ráno si je vyzvedneme a zavezeme do OL, kde drahý hned odevzdá vzorek střeliva. 😀 Až budeme mít veškeré vyšetření, pak jen zavoláme a objednáme se. Takže si myslím, že to za ty dva měsíce bude všechno připraveno.
( Mimochodem říkala, že ten spermiogram tak špatný nemá, takže MUDr. Čermák je fakt ...... kdyby mu ty léky třeba nabíl , že?? )
Tak já nevím jestli jsem na něco nezapomněla. Ale myslím, že celkem slušná slohovka. To bych mohla ty písemné zkoušky zvládnout, co vy na to?? No holky, kdyby jste ještě něco potřebovaly vědět, jsem tady.
😀 😀 😀
Ilci, Smil -líbilo se. To je přístup!!! Ale zase je to trochu z ruky. 😉
Gabi, Koczurko - kde jste jako ????

susyk
27. bře 2008

Ahoj holky, tak sem se tu po delší době mrkla. Michul to je teda fakt super přístup. Budu držet palece ať to vyjde. Já musim na odběr plodové vody vyšly nám špatné výsledky z krve máme zvýšené riziko downova syndromu. Tak mám velké nervíky, zítra se tam jdu objednat. Výsledky trvají 3 týdný to se asi zbláznim než nám to řeknou. Tak se mějte

smilers
27. bře 2008

michule to je fakt slohovka, tak hlavne, ze se to pohne🙂

ilci
27. bře 2008

michule, tak bezva
Oborná i Dostál jsou dobří
no, z ruky to sice je (ale třeba já pracuju v Ově a denně jezdím těch 90km), ale co by člověk pro mimčo neudělal

susyk, držím pěsti, ať to dobře dopadne!!!
byla jsi na prvotrimestriálním screeningu (11.-13.tt) ? tam se DS dá zjistit na 90%

daisy008
27. bře 2008

Ahoj holky,
omlouvám se , že vám sem lezu, protože chodím do Ostravy. Ale jsem překvapena co všechno za vyšetření Vám dělají. Mě v OV brali jenom krve 3DC a to je vše. Vzhledem k tomu, že děti nemám a je mi 34 tak si myslím, že nic moc. Manža je o.k.
S manželem jsme to zvažovali a vyhrála OV kvůli dojíždění.
No máme ještě 5 mražáčků a zdálo se mi to komplikované je převážet, ale vidím, že je to jenom na tom se asi rozhoupat. Taky se mi nechtělo "žebrat" o výpis z karty.Asi i to, že nechodním k Čermákovi.

No a to nejhlavnější 1.KEt mi vyšel takže jsem asi 6 nebo 7 tt. Takže zatím uvidím jak to celé dopadne.
Musela jsem tady vypsat, fakt z OV nemám dobrý pocit. 😉

ili5
27. bře 2008

Daisy,1.ket vyšel,to znamená,že mrazáčci se chytly?A bralas něco,před ket,nebo jen přirozeně,jak je tam zvykem?A kolik ti jich zavedli?
Susyku,jsem zděšena co píšeš,snad budou výsledky dobré,musí !!!! 😉 Pak dej hned vědět jak to probíhá.Holka zlatá drž se,držím pěstičky.

ili5
27. bře 2008

Ilci,já jsem četla tvé příspěvky a jestli se nepletu,tak ti vyša insemin,nebo jak se to jmenuje,je už to dlouho,ale myslím,že jsi těhu?Tak dej vědět jestli se to povedlo.

gabka14
27. bře 2008

Ahoj holky!!!

Michul tak jsem tady, teď jsem dorazila z práce, uvařila si kafe a hned jsem běžela k počítači, co hezkého se tu od tebe dozvím.A jak tady čtu, tak jsi nadmíru spokojená, že? 🙂 Tak to je fajn, začínám se tam strašně moc těšit. A vidím, že ten přístup je tam fakt jiný.A to vyšetření je opravdu vyšetření!!! 😀 😀 😀
To si piš, že ty zkoušky zvládneš, slohovka na nečisto se ti povedla za jedna. 😀 😀 😀

Kde je dneska Koczurka?

Susyku držím moc pěstičky, ať ti to vše dobře dopadne!!!!

koczurka
27. bře 2008

Ahoj všichni!
Michul,tak super! 😀 Já jsem dneska byla odpol. u dr. a zkysla jsem tam 3 hoďky,proto jsem tu až teď.Vynikající vyšetření Michul,jsem úplně v šoku.No a drahému teda nedělali nic jo?A to že nemá tak špatné střelivo zjistily z papírů z gyncentra?To je mazec že dostal nějaké léky že?O tom jsem vlastně mluvila že ani nemají tady v OV snahu nějak to sperma zlepšit! 😉
To je přístup...no jsem překvapena.Už se tam těším jak malé dítě.

koczurka
27. bře 2008

Tak ajoj Gabi!Jsem tady! 😀

gabka14
27. bře 2008

Jsme psaly asi zároveň, že? 😀 😀 😀 😀 😀

gabka14
27. bře 2008

Tak ten přístup je opravdu super, že?Tam se asi fakt snaží léčit a ne jen tahat z nás peníze!

koczurka
27. bře 2008

Jo no!To je paráda takové vyšetření že?Už teď se tam nemůžu dočkat!!!A já až za tak dlouho... ☹ .
No co už,kdy tam jedeš Ty Gabi?

koczurka
27. bře 2008

Přesně tak...moje slova.Zvláštní i to,že jí hned nestrčily ceník že? 😀 😉