Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

s9480
7. kvě 2008

a vám zjistili nějakej problém??? Nám totiž ne - oba jsme OK,dokonce jsem cca před rokem a půl přirozeně otěhotněla, ale v 6 tt zamlklý potrat a od té doby zase nic - 5xIUI a teď IVF

smilers
7. kvě 2008

manzel ma sice hodne potvurek ale line, a ja diky nadbytku lutealniho hormonu mam PCO, ale nejak to nehrotim, kdyz se nezadari zivit jde dal, zazadame si o adopci a ta nez se stejne poradne zacne vyrizovat, tak se to mozna povede, nema cenu se tim uzirat 😉

s9480
7. kvě 2008

hm,tak to ti fandím,já taková povaha nejsem,nedokážu si představit život bez vlastního dítěte

smilers
7. kvě 2008

co me zbyde, pokud se vubec nezadari, sami zustat muzeme, ale proc nevyzkouset vsechno, proste to beru, ze nam proste taky nemusi byt dano a popravde i z vlastniho ditete se ti muze vyklubat pekny darebak

smilers
7. kvě 2008

jeste ti tu dam jeden odkaz, http://www.rodina.cz/scripts/diskuse/novep_tree... jedna se o zkusenosti holek FN versus Fertimed, treba ti to pomuze🙂

s9480
7. kvě 2008

Smil díky, na tomhle odkazu je to ale spíš óda na Fertimed,kde už mám své dvouleté zkušenosti 😉 ,na FN tam toho moc není

smilers
7. kvě 2008

tak jsou to taky zkusenosti 😉

s9480
7. kvě 2008

no ono komu se tam podaří otěhotnět tak těžko si bude stěžovat 😉 a ten komu se nedaří tak jako nám tak je zase nepokojenej to si nevybereš 😖

smilers
7. kvě 2008

jj to je fakt ale zalezi i na jdinci jak to bere, vsak vyzkouest muzes dalsi car, drzim ti mocpalce at to priste uz vyjde 😉

s9480
7. kvě 2008

jj díky já tobě přeju aby to vyšlo už teď 😉

smilers
7. kvě 2008

Diky moc,ani me nepripada,ze by se neco delo,nu uvidime🙂

gabka14
7. kvě 2008

Ahoj holky!

Zrovna jsem dorazila z práce a rychle jsem utíkala na PC, že tu najdu nějaké novinky od Koczurky,když měla dneska jet do toho Olomouce, ale nic jsem tu nenašla.

Koczurko piš, piš, piš.....copak, že jsi tu nenapsala svoje zážitky z Olomouce? 😉 😀 😉

michule
autor
8. kvě 2008

Ahoj holky....
Taky jsem tu nakoukla plná zvědavosti a Koczurka nikde. Tak jen doufám, že vše dopadlo dobře a že je jen mimo net, protože my tady čekáme a ona nikde 😀 , že Gabi?????
Smil - jak se cítíš???

koczurka
8. kvě 2008

AHOJ HOLKY!!!

Já se moc omlouvám,ale dneska jsem Vám psala hned ráno dopis dlouhý jak blázen a pak jsem ho nějakým způsobem smazala...no měla jsem nervy! 😒 Pak jsem to už nestíhala.A včera jsem to nestihla. 😔
Tak konečně jsem se dostala k PC abych se s Váma podělila o mé zážitky z Olmíku.
Musím začít tím,že dr.Dostál je prostě úžasný a velice sympatický ,fakt.Jsem úplně nadšená! 😅 😉
Vyjeli jsme kolem půl deváté a tam jsme dorazily kolem desáté.Vůbec jsme nebloudily,díky tomu že jsem trasu znala od Michulky.Když jsem vešla do budovy,chtěla jsem se jen ujistit že jsme správně.Tak jsem se zeptala u okýnka jestly tu ordinuje dr.Dostál.Náhodou stál kousek od ní a jak zaslechl své jméno,hned vylezl a začal se nám věnovat a vyptávat(byla jsem v šoku,tak příjemné a ochotné jednání!!! 😕 .Pak nás hned zavedl do ordinace,vše nám vysvětlil,dal papíry na vyplnění a tak.Potom mně řádně vyšetřil a našel mi cystu(nikdy jsem cystu neměla),tak mi jí hned odstranil.No zlatý pan doktor!! 😀 😀
Pak mi vzali krev,protože jsem náhodou měla 21den od začátku cyklu.Potom ten 3den cyklu zajdu na krev tady v OV a pošlu to do OL....však to znáte holky. 😀 😉
19.5. tam jedeme zase,drahý musí dát náboje na vyšetření.Taky se musíme objednat na genetiku.Pak za 6 týdnů tam jedeme zase do nějaké poradny(vyhodnocení výsledků a domluva na dalším postupu).
Ptal se mně proč mně ještě nikdo neposlal na laparoskopii na zjištění průchodnosti.No tak mám tušení že mně to nemine.Tady vidím,že fakt se snaží zkusit úplně všechno než vůbec někoho pošlou na IVF.
Takže celkový dojem ze všeho je:SUPER!!! 😀 😉 😀

smilers
8. kvě 2008

Nazdarek,michul citim se na ms a to dost,no uvidim☹ koczi tak hlavne,ze se bude dit a toho 19.5. jdu i ja do car na kontrolu jestli se neco uchytilo,pokud me ms nedozene driv,tak drzim palce

gabka14
9. kvě 2008

Ahojky,
Smilers držím moc pěstičky, ať se ms nedostaví a ať ti drobečci u tebe zůstanou!!! 😉 I když se cítíš na ms, tak to ještě nemusí znamenat, že opravdu příjde. 😉 😉

gabka14
9. kvě 2008

Koczurko takže jsi taky spokojená, že? Asi je fakt dobře, že jsme se rozhodly pro Olomouc.To, že jsi psala dlouhý dopis a nějak se ti smazal, to stejné se stalo minule i mně. 😀 😀 😀 A na tu genetiku volej co nejdříve, mají tam dlouhé čekací lhůty, já jsem objednaná až na 9. června.

koczurka
9. kvě 2008

AHOJ HOLKY!!!

Tak jak s tím srazíkem?Ještě jste nenapsaly jestly Vám ten datum 31.5. vyhovuje nebo ne! 😕
Gabi,spokojená to teda jsem a jsem moc ráda že jsem tam přešla.Určitě jsme udělaly dobře!!! 😉
Smilers,taky držím pěsti a neboj určitě to neznamená že příjde ms,bolesti břicha jsou i když jsi těhotná.Už jsem slyšela i o tom,že těhotné v době kdy by měly dostat ms tak mají bolesti(divné že?).Hodně štěstí! 😉 😅
Michul,Ty se už neuč nebo se z toho zblázníš. 😀 😀
Přeju všem hezký víkend!!!

s9480
9. kvě 2008

Koczurka to jsem ráda že jsi z toho tak nadšená,taky přemýšlím, že tam přejdu -teď jsem v Olomouci ve Fertimedu,váhám ale, dnes nás ještě poslali na genetiku po nezdařeném 1.IVF tak uvidím podle výsledků 😕

koczurka
9. kvě 2008

s9480,jsem nadšená,moc.Moc Ti držím pěsti ať vše dobře dopadne.Určitě se dočkáme všechny,neboj! 😉 Budeme tomu věřit jo? 😉 😉 😀
Co by mně ale zajímalo,tak na co se dělá ta genetika...jako co z toho zjistí?Na to jsem se nějak zapoměla zeptat.Nevíte někdo?

michule
autor
9. kvě 2008

Ahoj holky.
Zdravím všechny a Koczurko - to je super, že máš stejné pocity jako my. Staršně jsme na teby myslely a vím přesně jaké to je, když píšeš dlouho a nejednou je to fuč. To by mě šlak trefil. Jinak ta genetika se dělá proto, aby zjistili jestli je všechno ve vašem těle v pořádku. Mě třeba z genetiky zjistili tu Leidenskou mutaci - takže je to dost důležité vědět a teď už víme, že když příjde IVF tak si musím píchat injekce na ředění krve, takže ta genetika je moc fajn věc. Taky zjišťujou imunitu, aby věděli co nám mají dát za léčbu nebo injekce na IVF. Prostě jsme takové malé chuděrky, které pořád na něco čekají. A jinak jak psala Gabča, objednej se co nejdřív. No a dále ne ten sraz jdeme, o tom se snad ani nemusíme bavit. Dál hlásím z písemných za 1. Praktické nevím a ústní 20.5. Holky jsem fakt z toho učiva hotová. Moc se těším na konec, ježiš jak já to oslavím a pak i s váma. Takže 31. 5 sraz u hodin....jo?? Huráááá 😀 😀 😀 😀 .
Smil - neboj nic, všechno bude Ok. Drž se a my ti držíme palečky taky.
Gabi - jdeš taky na sraz, že ano?? 😀
A doufám, že se holky přidají!!! 🙂 Přeji krásný víkend. Já mám sice dovolenou až do 26.5, ale to se nedá ani jako dovolená počítat, je to normální svaťák. Fuj. 😎

s9480
9. kvě 2008

Koczurko je to k nevíře ale ještě pořád tomu taky věřím 😉
Michule a ta imunita je v té genetice???Nebo jsou to zvlášť testy?? Nerada bych za čas podsoupila další neúspěšné IVF a až potom aby mi dělali zase nějaké další testy jestli třeba........
Taky dr.neví ,jestli se embryo přestalo vyvíjet a nebo bylo dobré ale je problém v uhnízdění,ale to asi nezjistí nikdo co???

michule
autor
10. kvě 2008

Ahoj holky.
s9480 - ta imunita je v genetice, nemusíš mít strach, tam zjistí opravdu všechno, jen né to, proč se nám nedaří uhnizdění. To kdyby někdo konečně zjistil, tak máme jasno. A vírá je taky to jediné co máme. Musíme věřit, jinak to ani nejde.
Takže jsem tady opět jediná kdo není venku na sluníčku a čučí do počítače a učí se technologii, kterou v životě nebudu nikdy potřebovat. Tak hezký zbytek soboty. 😀 😀

koczurka
10. kvě 2008

Ajoj všichni!
Nejsi jediná,já jsem tu taky.

koczurka
10. kvě 2008

Před chvilkou jsem dorazila ze zoo.Byla jsem s kámoškou a sjejím malým.

koczurka
10. kvě 2008

s9480,to je moc dobře že tomu věříš jinak by to ani nešlo,to by se pak člověk mohl zbláznit.
Michul,kašli na učení! 😀 Co nového?Já jsem objednaná na genetiku...26.5. tak jsem ráda. 😉
Taky mám problém s emailem...nemůžu se pořád přihlásit...už jsem to zkoušela stokrát a nejde to.Heslo mám správně.Nevím co si počnu. ☹

princ
10. kvě 2008

🙂 Ahojky holky.... takže dneska jsem byla na kontrole foliků a rostou ... mám je veliké přibližne asi 10 mm a kolem 10 foliků dr. Vodička říkal že se všechno vyvíjí tak jak má .... a sliznici asi přibližne 8 mm takže musím ještě píchat 3 dny a v úterý jedu znova na kontrolu pak jestě ve středu a v pátek asi určitě na odběr vajíček a manža musí jet se mnou a potom na trans ... asi kolem neděle možná pondělí ... říkal že uvidí .... jinak mi zůstal jestě sprej na čichání a injekce ....

přeji pěkný večer......

konka
11. kvě 2008

ahoj holky, tak muj prechod z ostravy do olomouce vypada nadejne.. kouknete do alba 😀 tise klepu na drevo a snad nemam pred ocima mlhu... dnes jsem 13 den po ET, tak snad v sobe uz nejsou nejake hormony, ktere by to zpusobily..

smilers: jinak ja spinim...

ilci
11. kvě 2008

konka - potichu gratuluju 😉
přeju, ať se vše vyvíjí tak, jak má

gabka14
11. kvě 2008

Ahoj holky! 🙂

Konko taky gratuluji. 😉

Koczurko tak to je hezké s tou genetikou....já jsem tam volala dřív a jsem objednaná na později než ty. ☹ Asi jim někdo vypadl. 😉 😉