Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

smilers
11. kvě 2008

ahojky vsem,konko zatim potichu gratuluju, a co se tyce krvaceni,yatim neplas uvidis ve stredu

michule
autor
11. kvě 2008

Ahoj holky.
Konko - tak to je super zpráva, i já gratuluji a doufám, že to tak bude i nadále a krvácení znamená jen pořádné uhnizdění miminek. Opatruj se.
Gabi - to je teda prapodivné s tou genetikou. No asi jim opravdu vypadli lidi, ale neboj, to už vydržíme, už nám ani nic jiného nezbývá.
Koczurko - super, jsi rychlejší než Gabča a čas. 😀 😀 😀 😀
Smil a Princ - vydržať!!! 😎

konka
12. kvě 2008

holky dekuji, no ono to moc neustava, tak jsem volala do centra a preobjednali mne na dnesek, tak snad to bude jen a jen prijemne zjisteni, ne? 😀

koczurka
13. kvě 2008

AHOJ HOLKY!!!

No tak jsem nás zase našla skoro na třetí stránce. 😠
Konko,držím pěstičky moc,moc. 😉 Vše bude OK.
Smilers,Ty už taky nepíšeš.Tak te teda síla. 😨 Jak se daří?
Gabi,taky jsem zírala že tak rychle,ale asi jim fakt někdo vypad.Nakonec jsem se stejně musela přeobjednat na 5.6. protože drahý má něco neodkladného.Takže to máme těsně od sebe,už to máme za chvilku. 😉 😀 Možná jdu úplně někde jinde než ty.
Michul,tobě držím pěsti ať už dokončím co možná nejlépe školičku a pak to oslavíme a začneš zase častěji psát na koníka ju? 😉 😀
Mějte se krásně a sluníčkově!!!

koczurka
13. kvě 2008

Michul,máš IP.

konka
13. kvě 2008

holky. potvrzeno, jsem tehotna :-d takze muj prechod stal za to.... doufam, ze vse dal bude probihat vic jak v pohode.. 😵
drzte se..

smiler: jak je ti?

smilers
13. kvě 2008

nazdarek, konko moc gratuluju🙂 dvojcatka nebo jedno? To vis sem zvedava😀 jinak ja se mam normalne ve st nebo ct testnu a uvidim🙂

konka
13. kvě 2008

smiler? tys jeste netestovala? ja se uz testla 10den. jinak ja nevim, mam hcg 544, na utz nic nevidel.. kontrola za 14 dni... ktery jsi dnes den?

smilers
13. kvě 2008

konko jeste jebrzo na test, ET sem mela 4.5. 😉

konka
13. kvě 2008

aha, tak to jo :-d a jak se citis?

koczurka
13. kvě 2008

Konko,
Móóóóóóóóóóóóc gratuluji!!! 😀 Tak teď pěkně odpočívej a dávej na sebe pozor!

smilers
13. kvě 2008

konko citim se jako pri MS, klasika 😠

koczurka
13. kvě 2008

Smilers a budeš si dělat testík?Nebo vydržíš až na kontrolu?Já jsem si předtím nedělala,nevím jak jsem to vydržela ale nedělala. 😎

smilers
13. kvě 2008

udelam si asi ve ct

konka
13. kvě 2008

smil: ja dokonce spinila.. takze fakt klid, ikdyz to rika ta prava, ktera stresovala celou dobu...

¨koczurko dekuji, kdyby nebylo asi konika, tak jsem stale v gyncentru, ale mozna i tam by se to povedlo...

princ
13. kvě 2008

Ahojky ... tak dneska jsem byla na kontrole a je všechno O.K. ..dnešní foliky mám o velikosti 15-16 mm takže super ... dostala jsem jestě poslední injekci na zítřek a jdu kontrolu do OV v Porubě ať nemusím do OL ..... jinak odběr se uskuteční v pátek a zpátky asi neděle nebo možná pondělí .... zítra napíšu co jsem se zase dozvěděla ... jinak si užijte zbytek krásného dne .... 🙂 🙂 🙂

michule
autor
13. kvě 2008

Ahoj holky.
Takže obrovská gratulace Konce!!!! A nezapomeň plivat bacilky 😎 😀 !!
Koczurko - beru IP na vědomí a už je to zapsáno.
Princ a Smil - držím oběma moc palce. Ať to máte pozitivní jako Konka. 😀 😀
Zatím pa a brzy se zase ohlásím. Mám svatý týden, ale v hlavě prázdno. 😀 😀 😀

smilers
14. kvě 2008

Ahojky, tak holky ja uz Vas nebudu napinat ( musela jsem mlzit, abych to nezakrikla), uz bych to asi nevydrzela, testiky mam v albumu a zatim to ukazuje // sice slabsi, ale to je asi tim, ze testuju jeste brzo, ale kdo to ma vydrzet, ale poradne tomu uverim, az me to potvrdi dr a hlavne az uslysim srdicko nebo srdicka 😎 pak teprve budu jasat

princ
14. kvě 2008

🙂 ahojky Smilers ... potichu gratuluji ... držím moc palečky ať to vyjde ...
dneska jedu na tu kontrolu ... takže odpoledne pisnu.... papa 😀

smilers
14. kvě 2008

princ zatim potichu dekuju 😉 drzim pesti na kontrolu 😉

gabka14
14. kvě 2008

Ahoj holky,

Smilers taky potichu gratuluji.Držím pěstičky.

Takže Konka, Smilers, teď je na řadě Princ......no a pak my všechny ostatní!!!! 😉 😉

Koczurko možná jsi fakt objednaná někde jinde, protože i ten tvůj druhý termín je dřív než můj! 🙂 A ty ses objednávala kde? Já jsem volala na to číslo, co mi tu napsala Michul.

Michul už se ti to krátí ta škola, že?Tak ať ti to všechno dobře dopadne!!!!Držím palečky.

smilers
14. kvě 2008

aho gabko, diky🙂

konka
14. kvě 2008

muchule, ja zapomnel, jezisi tak se pripravte a plivu, plivu pro stesti... 😀

smil: ticha ale velka gratulace... fakt ze jo, hned se kouknu do alba, taky cekam na srdicko...

smilers
14. kvě 2008

konko 🙂 diky

konka
14. kvě 2008

smil: ty to mas i s casy, teda to mas suprovni :-d hele podle casu to nejsou testy z ranni moci, ze? protoze z ranni by byly treba daleko silnejsi, ale holka, jsou videt pouhym okem... takze si myslim, ze neni co resit 😀 ale jinak jsi jich stihla hodne uz pouzit.. 😀 takova spotreba.. ktery jsi den, kdy mas jit na kontrolu?

smilers
14. kvě 2008

konka no ono to mam naopak, ty co delam odpo jsou silnejsi nez ty z ranni, ale dneska uz ten z ranni byl silnejsi, hi,hi jeste mam doma dalsich deset mamatestu, manzel se totiz zblaznil😀 na ko jdu v po, no pocitam kdyz et bylo 4.5. tak bych mela byt 10 den

konka
14. kvě 2008

a jak velka jsi mela embrya? teda ten manzel udelal velkou investici 😀 ale opravdu to vypada vic nez nadejne... 😵

michule
autor
14. kvě 2008

Ahoj holky. 😎
No já čučím. To vypadá, že se konečně začalo dařit. To vám moc moc přeji a fandím Smil - ať je v pondělí vše v pořádku a bude to tam!!!!
Gabi - Koczurko 😀 - teď je opravdu řada na nás. Takže pokud se tak Olomouci daří, tak není možné, že se nám to nepodaří ( alespoň tomu budeme věřit, i když je to tak daleko - zatím! ) Gabi - ještě 6 dnů a je to ☹ a 17.6 mám přijímačky na výšku - takže se fakt nenudím. 😖
Princ - jak jsi dopadla a kdy jdeš na odběr folíku??
Hezký zbytek dne a zase písnu a těhule - plivejte!!! ( Konko - super a tak to musí být každou tvojí zprávou tady!! )

smilers
14. kvě 2008

michule diky a hned v po podam hlasku😀konko no meli jsme dve ctyrbunecne a jedno tribunecne s blastocystou

princ
14. kvě 2008

🙂 Ahojky ... takže dopadla jsem tatko: foliky rostou ... jsou od velikosti 17-21 mm takže super... mám ukončenou léčbu jak čichací tak píchací .... ještě na dnešek jsem dostala ukončovací injekci PREGNYL .... jdu si ji nechat píchnout kolem 9 .... no a jinak odběr vajíček v pátek ráno .... a zbytek se dozvím více až po odběru ...

Smilers chtěla jsem se zeptat jestli to nějak bolí ten odběr .... mám trošku strach ....

Jinak hezký zbytek dne ... papa