Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

smilers
14. kvě 2008

princ me ten odber nebolel, ale nevim jak ostatni, jinak foliky jsou vystavni, tak at je urodicka vajicek 😉

princ
14. kvě 2008

No to doufam že mě taky bolet nebude... už tedkom mám pocit jak bych měla ms bolí mě v zádech ...
hlavně at tam něco je .... ráno jsem se dívala na tvoje album ... dvě čárky se pomalu ale jistě rýsují ... hlavně ať si všechno dopadne dobře .....

smilers
14. kvě 2008

me taky boli te zada,hlavne vecer 😠 neboj urco tam budou 😉 jj rysujou a doufam,ze uz nezmiznou a budou silnejsi

s9480
14. kvě 2008

Smil gratulace 🙂 -takže ty i Konka jste důkaz toho že se povede i napoprvé a ve Fertimedu 😉

s9480
14. kvě 2008

Jenže to taky bohužel dokazuje,že u nás nějakej problém je když se nezadařilo, ne že není, akorát na něho nikdo zatím nepřišel ☹

smilers
14. kvě 2008

esko diky 🙂 ale vis jak, porad jsem skeptik, ko me ceka az v po, konka to ma aspon potvrzene 😉 vis neni pravidlo, ze se to povede hned napoprve,genetiku uz mate udelanou?

ilci
14. kvě 2008

s9480, tak se zkuste objednat na imuno do Plzně, tam se to dělá fakt podrobně a třeba by vám zjistili, proč se nedaří

smilers
14. kvě 2008

tedA imuno jak rika ilci 😉

s9480
14. kvě 2008

Smil genetiku nám dělají až teď po neúspěšném IVF ☹ ,výsledky budou cca za 4 týdny,tak uvidíme,Ilci a co to imuno obnáší?? Jaké je to vyšetření? Z krve?

smilers
14. kvě 2008

to je zajimave nam genetiku delali hned dALSI navstevu po tom, co jsme se tam nahlasili

ilci
14. kvě 2008

základní genetiku nám dělali hned na začátku návštěv v CARu - krev + pohovor
na tu Plzeň se zkus zeptat andry z naší diskuze (IVF v Olomouci) - byla tam a určo ti toho řekne víc
tam chodí páry, kterým se třeba opakovaně nedaří nebo žena potrácí atd.

ilci
14. kvě 2008
ilci
14. kvě 2008

pak je ještě imuno v Pze - Podolí - tohle mám z netu :
specializace Podolí - MUDr. Madar - spíše na buněčnou imunitu - časné potraty a selhání IVF
specilalizace Plzeň - na autoimunitu - pozdní potraty

s9480
14. kvě 2008

Smil no to je právě taky důvod proč chci změnit CAR,ještě nemáme všechna vyšetření,ale 20 000,- za nezdařené IVF už jsme dali ☹ ,jenže jak má člověk vědět co se dá všechno vyšetřit 😠

smilers
14. kvě 2008

to je zajimave, ze vam tu zakladni genetiku nedelali 😕 no hlavne drzim palce at se ten problem ,pokud je,najde

ilci
14. kvě 2008

mě se třeba na FN líbí, že dostanu z každé návštěvy a vyšetření zápis, takže vím, co mám 😀
ale stejně je divný, že vám tu genetiku nedělali, třeba u nás tím zjistili příčinu a mohli jsme to řešit

konka
14. kvě 2008

esko. fakt ti to nedelali? ja mam pocit, ze opravdu to tam delaji vsem... nemaji fakt na mysli to imunologicke?

princ: ja se strasne odberu bala, esko muze vypravet, naplanovala jsem si katastroficke scenare a nakonec s vyplnily, nastesti vse dobre dopadlo. hlavne se neprepinej a zitra radeji lez, ja nelezela a nektera vajicka stihla prasknout uz pred odberem, takze pri OPU byly jen dve, nastesti se obe podarilo opllodnit, ale ty dva dny byly pro mne a pro me nejblizsi asi stresujici nejvic... spatne jsem to prozivala... no nastesti vse dobre dopadlo a ja doufam, ze to tak bude pokracovat... 😵 drz se, jen si trosku schrupnes a bude po vsem...

ilci: to je dobre, ze davaji zapis, ve fertimedu nedavaji a ja vzdycky neco zapomnela... 😵

s9480
14. kvě 2008

Smil nevím jestli nějakou základní už máme, když jsem nastupovala před cca 2 roky do Fertimedu tak mi brali asi 2 litry krve, ale na co to všechno bylo to nevím, ale teď jsem si 1000% jistá, že je to genetika

princ
15. kvě 2008

Ahojky Smilers: ještě jsem se chtěla zeptat kdy jsi šla na odběr vajíček? na transfer jsem se dočetla že tedy v něděli (jak jsme se viděli) ... vím u každého je to jinak ale pro moji zajímavost? děkuji
🙂

smilers
15. kvě 2008

ja mela opu 2.5.,to vis vedu si denik uz od zacatku v caru 😀

princ
15. kvě 2008

takže v pátek ti brali vajíčka a nědeli ti je dávaly zpět ... to je super ...

smilers
15. kvě 2008

jj, nemela jsem prodlouzenou kultivaci, bylo to zbytecne

koczurka
15. kvě 2008

AHOJ HOLKY!!!

Moc Vám všem držím pěsti a jsem moc ráda že to všem tak pěkně vychází...pomalu ale jistě. 🙂
Už abych tu taky tak rozepisovala. 😀
Mějte se moc hezky!

koczurka
15. kvě 2008

Jo a na ten srazík doufám nezapomínáte!!!Doufám že tam někdo dojde a nebudu tam stát jak píchlé kolo. 😀

gabka14
15. kvě 2008

Ahoj holky!!!

Koczurko taky se těším, až se tu zase budu tak rozepisovat jako holky.A doufám, že taky tak pozitivně! 😉 😉 Já na ten srazík myslím, ale 31.5. dělám. 😠 Zkusím se domluvit s kolegyní, jestli by mi nevyměnila šichtu, ale nevím,nevím.Moc ráda bych s váma zase poklábosila.

Už se dlouho neozvala mimco, asi šprtá na zkoušky. 🙂 A Ili se taky neukazuje.

konka
15. kvě 2008

smil: ta tvoje druha // uz neni zadny stin 😀 to je nadhera... 😵

smilers
15. kvě 2008

Konko diky,doufam,ze uz bude jen silnejsi nu a v po se uvidi,a ty jdes kdy na kontrolu?

konka
16. kvě 2008

ahoj smil? ja jdu na kontrolu 26/5, nemam odvahu si udelat dalsi test, radeji 😵 nejak me dnes hodne boli v pravem boku vajecniky. tak snad to neni nic vazneho.... ale budu myslet pozitivne... treba je to z toho litru fazolove polivky, co jsem vcera snedla 😀 😀

smilers
16. kvě 2008

Ahojky, konko no to bude urco s fazoli 😉 😝

konka
16. kvě 2008

no ale ze me boli vajecnik? no je to divne... co testiky? nedochazeji? jak se citis? cim dal tim lip? tak kdy je tvoje kontrola, pristi tydn, vid? 😵 jdes do ostravy? my se mozna nekdy potkame na kontrole 😀