Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

fandra
13. říj 2010

Ahoj holky! Tak jsem volala do toho Jojo parku a Evi, můžeme být bez starostí. Jsou tam dečky na zem i krmící židličky, takže tam můžeme ty naše prcky na chvilku položit 😀 Tak ve 14 hodin se budu těšit! Ahoj.

evkaa25
13. říj 2010

Fandro,tak to je super.Ahoj tam.....

koczurka
13. říj 2010

AHOJKY!!!
Tak to je fajn že se nás tam sleze dost. 😉 Už se těšíme.Honzík teď spí ať pak může vyvádět. 😠 Já nakonec taky dojedu autem tak jsem ráda. 😉
Ale co je s Michul že se neozvala. 😨

koczurka
13. říj 2010

AHOJKY HOLKY!!!
Tak bylo fajn,ale moc jsme nepokecali co? 😉 😀 No ale moc ráda jsem Vás viděla. 😵 Musíme to zopáknout.
Každopádně Michul dík za dobrý nápad s JOJO parkem. 😉 😵 Určitě to tam budem navštěvovat,takže pokud se tam někdo budete chystat jít tak se velice rádi přidáme. 😵
Jinak všichni máte moc hezoučké dětičky fakt a ty Ivet máš i fajn drahého,moc Vám to sluší spolu. 😉
Honzulák byl tak unavený že mi usnul v autě a pak jak jsem ho vzbudila tak byl protivný jak veš. 😀 Doufám že bude spát zítra aspoň do 9h! 😀 😀 😀 To nehrozí. 😀 😀 😀 V 7h mám budíček jistý. 😒
Tak papa a hoďte nějaké fotečky. 😉

evkaa25
13. říj 2010

Ahojky.
Tak doufám,že jste všichni dojeli domů v pořádku.Janička byla taky hrozně unavená a doma jí ještě potrápilo bříško,tak byla protivná.Pak hodila dva mega bobky do plenky,že jsem ji musela osprchovat a už bylo dobře.Dokonce usla o hodku dřív než obvykle,tedy v osum hodin,takže zítra čekám budíček tak v pět..... 😅 😀
Jinak jsem vás všechny taky hrozně ráda viděla.Koczi je pravda,že na pokec nezbývalo moc času,když človějk pořád po očku sleduje děti. 😀
Michul,Darča je tedy pěkný živel!!!Jiříček vysmátý macík.Honzík už je kus chlapa,je to šikulka.No a Lajci má moc pěknou rodinku.Opravdu vám to moc slušelo. 😉
Kája tady na mně mrčí,že zas sedím u PC,takže pádím za ním.Ještě vkládám pár foteček z dneška.........

evkaa25
13. říj 2010

A ještě pár foteček.............

evkaa25
14. říj 2010

Holky tak u nás se opr avdu klubou zoubky. A hned dva!!! 🙂 Dole,dneska jsem je objevila.Teprve se prořezávají,ale jsou tam!! 🙂

michule
autor
14. říj 2010

Ahoj holky. Bylo to skvělé, ale o jakém pokecu mluvíte jako?? Vždyť my jsme nehodily ani jedna jednu složenou, plynulou větu!!!!! Ještěže jsme se Ivči zeptala jak bylo v Polsku, jinak bych nevěděla o nikom nic 😀 😀 😀 😀 .
Každopádně děti máme skvělé, Jankička malička - drobeček malinký, ty nožičky a ručičky, no nemít ty vlasyska, tak řeknu 4 měsíční mimiško. Jiřulka - tak to je MACEK, ne macík. Ale pohodář spokojený, takže super vysmánek. No a Honzulák nás měl všechny těžce na párku, a proč jako ne když má auta a maminu na dosah, že?? 😀 😀 Ivča a Radek naprosta pohoda, je to z vás cítit a Luki fajn chlapák. Prostě bylo to senzační, už se zase do JOJa chystám, jsem naprosto nadšená. Darča vyřízená, spala už v 7 a vstávala v 7. Takže pohoda.
Evi - díky za fotky, jsou to naši broučci skvělí, nemůžu se vynadívat.
Jinak mám malou momentálně na klíně, takže mi ožírá myš. Ale hlavně, že můžu v klidu a rychle napsat. Vrátila jsem se od kadeřnice a jsem zase kus s melírem. Jen do večera, než se mi ty vlasy zase zvlní z malé.
Takže holky mějte se, jdu krmit zvěř a fakt to bylo skvěléééééé.

smilers
14. říj 2010

fotky super 😉

fandra
14. říj 2010

Ahoj holky! Máte pravdu, včerejší srazík byl fajn. Jojo park se mi taky moc líbil a určo tam taky brzy zavítáme 😀 Všechny máte moc hezké dětičky a jsem ráda, že jsem Vás poznala. Tak se moc opatrujte, já jdu krmit Jiřulku. Jo, jinak jsme dneska na plavání měli premiéru v potápění. Naštěstí jsme to zvládli bez problémů 😉 Tak hezký večer.

lajcikova
14. říj 2010

ahojik
sem rada že jsem vas zase viděla,bylo to super,dojeli jsme kolem 19.30,v ostravě jsou super obchody 😀
tak přidavam par fotek

evkaa25
17. říj 2010

Ahojky holky.
Tak co?Jak užíváte víkendu?Mně nějak rozbolelo v krku,takže trčím domapoležet se s Jančou moc nedá a léků moc nemůžu vzhledem k tomu,že kojím.Tak jsem zvědavá,kdy se mi uleví.......................... 😒
Fandro,tak Jiřík už se potápí,jo?!?Šikula!!!My zatím jen políváme kelímkem a potápění nás myslím čeká až tak kolem prosince.Kterou lekci plavání jste mněli vy?My byli plavat zatím 4x. 🙂
Lajci,super fotečky.Janička tam teda vypadá,jako kdyby celý srazík prořvala 😅 😀 Zoubky nás trápí pořád.V noci vstává co 2hodiny,no fakt záhul.............A to jsou ty zoubky zatím jen dva. 😕
Jo zítra jdem s Trixinkou na UTZ,se těším.Tak uvidíme,jestli jsou v bříšku miminka,nebo ne.... 😉

michule
autor
18. říj 2010

Ahoj holky.
U nás o víkendu klid po pěšině. Drahý měl konečně volný víkend, tak se mohl věnovat Darči. Sice to byla úleva, ale zase tolik odpočinku to nebylo. Byl s ní 2 x na bazénu v Porubě, malá prý byla nadšná. Vyfasovala kruh a balón a řádila jako čert ( fotky dodám, má je v mobilu ). Takže nevíme jistě, zda kurzy absolvujeme, když ji učí sám. 😀 😀 😀 Po zubech ani památka, od včerejška krásně žvatlá mamamamama, tak jsem spoojená, že první slovo nebylo táta 😀 a pár krát se rozešla sama, i když hned jak si to uvědomila, šlehla sebou o zem 😀 😀. Ve 13h nás čeká poradna, pak napíšu jak jsme na tom váhově ( mou váhu raději nenapíšu 😀 😀 😀 ) . Taky jsem hned druhý den po našem srazíku šla opět do JOJO parku. Je tam spokojená a já si odpočinu. Dnes odpol se tam chystáme s Market a s dvojčatama, tak jsem zvědavá, jak se tam těm 3 ďáblům bude líbit spolu.
Ivi - taky děkuji za přidání fotek. Skvělééééé!!!!!!!!!!!!!
Evi - držím palečky, ať to Trixi vyjde a má tam mimiška!!!!!!! Takže Janička už má zoubky venku? A nezávidím se vstáváním. No jo, ale co s těma trpaslíkama naděláme, že?
Fandro - jak se malému líbí potápění? Malá je prý vysmátá jak lečo. Já bazény nemůžu, škoda, ale zase drahý je nadšený, tak mu to musím nechat jako jednu z mála povinnosti. 😀
Zdravím zbytek holek a písněte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

evkaa25
20. říj 2010

Ahojky.
Michul,takže tedka když nebudeš dlouho psát,tak si řeknem.Kde je Michul??Asi v JOJO parku! 😀 😀 Vidím,že se ti tam zalíbilo.Mně se tam taky moc líbilo,jen pro nás kapku z ruky. 😅 Tady u nás nemáme ani nekuřáckou restauraci,takže v zimně se náš společenský život asi značně omezí. 😕 Ale je pravda,že pořád s Jančou chodím někde po návštěvách,nebo kámošky s dětma k nám,takže mi to nebude nijak chybět. 🙂
Darča plave v Porubském bazénu,to je super.A nevadí jí,že neni ta voda asi nic moc teplá??Janča plave moc ráda.Myslím,že je docela otužilá,ale studenou vodu ne e. 🙂
Zoubky se nám ne a ne prořezat,ale jsou tam.Dva dole.V noci pořád vstáváme a to jsem nasadila na noc kašičky s představou,že jí zasytí a bude v noci spinkat zoubky nezouby.To jsem se ale spletla........... 😨 😀 😀 😀
Anejvětší novinka:Trixinka má v bříšku nejméně 4 miminka.Víc jich na UTZ zatím nejde vidět,ale můžou se překrývat a být jich víc.Na další UTZ už nepůjdem stojí to 360kč.Hlavně že víme,že tam jsou!!!!A nám čtyři dokonale stačí.......... 😉 Trixince určitě taky. 😀

evkaa25
20. říj 2010

fotečka naší chlupaté mámy.Snad mi ji nesmažou,když je na ní i kočárek.......

michule
autor
20. říj 2010

Ahoj holky.
Evi - to je skvělé, tak to budu do konce Trixinčina březí držet palečky. To je fakt skvělé. Teda, ta bude hrdá mamina, že? Fotečka krásná!!!!!! A voda v tom malém bazénku je prý teplá, teplejší než ve velkém. No evidentně ji to nevadí, řádí tam jak drak a zrovna opět drahý vyrazil na bazén. Ještě jsme museli koupit nafukovací balón a delfína, tak snad nebude cizím dětem nic krást. Je to fakt skvělé v tom parku. Mám to autem 5 minut a kočárkem procházkou 3 zastávky, takže taky paráda. A na zimu mám tedy vystaráno. Horší to bude od toho roku, to už člověk tam denně být nemůže za ty prachy. Navíc Markét bude platit né 120,- ale 240,- za každé dítě a to je mazec. Takže do února mám kam chodit a pak čekám na jaro a na průlizky venku.
Na poradně jsme dopadli dobře, vážíme 9,16 kg a včera v JOJO parku byla strašlivá. Ukňučená, jen ječela mamamama a tak když jsem ji koupala tak vidím 2 ZUBY!!!!!! Bude se mi to hezky pamatovat, den před 8 měsícem. Máme je venku, asi ji to bolí, ale žádé velké kakání ani brek tomu nenadcházel. Takže my jsme taky zajíci. Jen kolem sebe pořád plive, asi ji tam ti dva návštěvníci vadí. Ale nenaděláme nic, bolí když lezou a když jdou ven tak jakbysmet!!!
Dneska jsme byly na kontrole u primářky z rehabilitace, ta čuměla jak péro z gauč, jak chodí. No zavázat nohy ji nemůžeme, takže musíme doufat, že ji ty nožky budou hezky rovně chodit. Stajně mě poslala na to tejpování, že je to dobrá věc, že když leze, tak si tou levou nožkou pomáhá a dost ji u toho křiví. Takže v pondělí jdeme nohu zatejpovat. Nevadí, pokud si ty pásky nesundá, tak budu spokojená, ale moc tomu u ni nevěřím.
Tak jsem se rozepsala, teď jdu dělat svačiny a večeři a zase písnu.
Všechny moc zdravím.

evkaa25
20. říj 2010

Takže Darča už má taky zubáky.Gratulujem a přejem rodičům pevné nervy. 😀 A nahoře nebo dole??Taky nejste troškaři a hned dva.Jako u nás. 😉
Já v Porubě na bazéně nebyla několik let 😅 tak už ani nevím,že tam je nějaký jiný teplejší bazének. 🙂 Každopádně vidím,že to tvého drahého i Darču chytlo. 😀 Je to super,když tátové mají nějakou takovou aktivitu s prtětem. 🙂
Jinak krásně rostete,mi připadá,že Janička ted roste hlavně do délky,tak jsem zvědavá na osmiměsíční kontrole,kolik váží.Doma to zvážit neumím.Vždycky mi vyjde nějaký blud minimálně o 0,5kg jinak než dr. 😕
Co je to přesně to tejpování?Jsem to ještě neslyšela.To jsou takové ty kšírky na nohy???Darča je živel,se nedivím,že se ti tak v JOJO parku líbí.A když máš s kým chodit,tak paráda!!
My jsme byli dneska s kámoškama na kafču s dětma ještě u nás na zahrádce.Odpoledne bylo pěkně,svítilo sluníčko a byli jsme v závětří,tak se to dalo.Pravda číšník na nás koukal jak na UFO,ale nám se to líbilo. 😀
Takže tolik o nás.A kde jsou ostatní baby??Si tu jako s Michul píšem samy??

lajcikova
21. říj 2010

ahoj damy 😀
ja prostě nestiham,v sobotu ma radek oslavu tak chystam tři patrovej dort 😝 a zitra budu chystat ten zbytek,ještě že jsem si nechali udělat grilovane kolena,kuřata buček a krkovici,to by sme už nezvladli 😝 bude nas kolem dvaceti takže mam co dělat 😠 a do toho uklizet,no děs..ale ma 45 takže to musi řadně oslavit 🙂
nic jdu makat,jo evi hezkej pesan,a darča bude pěkně kousat,holka šikovna 😀 maminka si to užije že michul????? 😀 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😎

fandra
24. říj 2010

Ahojte holky! Jak se máte při neděli? Evi, patal ses na Jiříčka, jak se mu líbilo potápění. Jo, zvládl to v pohodě, ale to i ostatní mimča, asi josu zvyklé z bříška 😀 My tento týden byli nemocní, já měla po roce a půl rýmu jako trám a sedlo mi to i na průdušky, takže jsem dostala antibiotika a pak dostal svou první rýmku i Jiříček, ale už jsme oba dva fit. Nebyli jsme v čtvrtek ani na plavání, tak jsme se kurýrovali. Jinak Michul, my taky před tou nemocí byli minulou neděli i s manžou v Jojo parku, taky se mi tam moc líbí. Tak se tam asi občas potkáme 🙂 Tak už máš taky zubajdu, to je super. Evi, co Janička, už se ukázaly ty potvůrky? Ještě se Ti v noci tak budí? Lajci, jaká byla oslava? Jak jsi to všechno zvládla? Koczurko, kde jsi? Opatrujte se a užijte příjemný zbytek víkendu!

koczurka
25. říj 2010

AHOJ HOLKY!!!
Pořád jsem v jednom kole,ale to asi všichni že?Přes den se k pc moc nedostanu protože Honzulák hned chce pustit písničky a pohádky a já nemám šanci napsat.Tak mám konečně chvilku.
Pozítří se chystáme s kámoškou do jojo parku. 😵 Už se móóc těším.Říkala jsem o jojo parku i sestřence a ta se tam chystá zítra s kámoškou,vůbec nevěděla že to tam je.Ale už to šířit moc nebudu ať tam pak není věčně narváno. 😀 😀 😀
Holky,ty zoubky jsou hrozné,nám se teď klubou špičáky a je to teda síla.Prý ty oční zuby hodně bolí,ale které ne že?Navíc jsme po očkování na spalničky a zarděnky a tak se to nějak nastřádalo asi dokopy a tak je malý taky fajný. 😠 😒 😉 Takže ty zuby jsou na dlouho,ještě nemáme všechny,si ještě užijem. 😠
Lajci,jaká byla oslava?Jak jsi to zvládla všechno?
Evko,gratulace Trixi k miminkům. 😉
Michul,taky mně zajímá co je to tejpování či co?
Fandro,snad už jste zdraví.
Tak zatím se loučím papa.

evkaa25
26. říj 2010

Ahojky všem.
Tak mojí ségře se včera ráno narodil chlapeček Honzík.Už jsme ho čekali každým dnem.Tak jsme se na něj byli už včera podívat.Je nádherný!a tak šíleně maličký................ 😀 Je stejně veliký jak naše Janička jen o stopadesát g těžší.Vůbec nechápu,že byla Janička někdy takhle malinkatá!!A přitom to neni tak dávno,že?!? 😉
Jinak jsem taky stihle s Trixinkou včera UTZ a viděla jsem čtyři štěnátka,jak se tam hemží a dokonce i srdíčka jak tlučou.No nádhera!!!
Fandro Janča se mi v noci pořád budí,dva dny to už bylo zase celkem dobré-vstávala jsem k ní "jen" 3x,ale před včerem asi zase sedumkrát-UFFFFFFFFFFFFFF a dneska pětkrát.Jsem strašlivě unavená,ale co nadělám.Zoubky se klubou pekelně pomalu.Už dva týdny o nich vím a pořád nejsou pořádně vylezené.Vidět jdou,ale vážně jen trochu.No jak píše Koczi,tak zoubky budou zřejmně běh na dlouhou trat.......... 😖
Vidím,že do JOJa už jezdíte všechny. 😀 😀 😀 Tak třeba zas brzy tam uděláme další srazík.......... 😉
Lajci,tak já budu podobnou oslavu v prosinci chstat Kájovi.Bude mu 35let!!A že jsme velká rodina,tak vůbec nevím,jak to udělat,jestli nafoknu nějak obývák,nebo jak.Oproti minulému roku nám přibyli tři malé děti a to tu ještě budou štěnátka!! 😅 😀 No budu mít myslím taky veselo.......... 🙂
No nic,pádiím za Janičkou,než na sebe zhodí hrazdičku.Minule se mi do ní pěkně zamotala,mám takovou tu látkovou.No mazec... 😉 🙂

lajcikova
26. říj 2010

ahojik
tak se hlasim po naročnem vikendu,snad sme to zvladli,bylo nas jenom 18a 5děti 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ještě včera sem dospavala,ale byla sem po tydnu na zumbě tak mi je dobře ,dostala sem svou davku tance 😀 a dneska jdu poprve na orientalni tance 😎 už se těšim.
zitra hodim par fotek z te oslavy i toho dortu jen sm jaksi neodhadla barvy 😕 ale chutnal to je duležite.
nic jdu něco vařit,dneska lusky na smetaně 🙂

michule
autor
26. říj 2010

Ahoj holky.
Tak u nás klasika. Malá uječená, zuby venku, pořád plive a teď je nachlazená. Takže odsávám a zapínám vysavač už ráno v 7h, ať mi ti lidi kolem mě šáhnou na hlavu, jestli jsem normální, ale nemůžu ji nechat trápit. Jinak jsme byli včera na tom tejpování. Jsou to pásky ( podobné jak kobercové pásky !!!! ) a lepí se na tělo. Sportovcům, lidem co mají potíže a dětem jako je Darča 😝 . Má je nalepené na nožičce a kotníku, a táhne to nožičku opačným směrem, aby se zapojili i jiné svaly od prstíku ke kotníkům. Budeme docházet každé pondělí, asi 6 týdnů a platili jsme 190,-. Já vám to vyfotím. Malá na to reaguje dobře, jen ji zajímá, co to tam má a že druhá nožka je prázdná. Čekám až si to začne sundávat. Koupat se s tím může, ale ne dlouho, jinak by se to mohlo začít odlepovat ( ji se to stejně odlepuje, protože taková malá nožka ty pásky moc nepřijímá ). Prostě má jednu šedivou ponožku ( no neberte to za ty prachy 😀 😀 😀 ). Je to viditelné když chodí po čtyřech. Jinak ve stoje nožky krásně rovná, ale museli jsme poslechnout paní primářku. Pár krát v noci kňukne, ale jinak žádná změna. Je to asi tím, že ona je taková malá protivka pořád, takže zuby bych k tomu nepřirovnávala. No a taky se dneska chytám s malou do parku, jdeme i s moji mamčou, chce to vidět, tak se těším. Rychleji to uteče ten den............................. A Koczurko - máš pravdu, kamarádku tam jednou nepustili, měli úplně plno. Tak snad my takové štěstí mít nebudeme. Takže ty taky ještě pořád s Honzulákem trpíš. To je fakt na palici. Ty nešťastné zuby, otravují nás celý život.
Evi - takže ségře velká gratulace. Taková jste velká rodinka, tak to budeš mít fakt co dělat s tou oslavou. Do našeho bytu by se teda nevešli. Je to znát, museli bychom si půjčit pokoj od sousedky. 😀 😀 😀 😀
Ivi - jaká byla oslava?????? Tolik ,, žrádla ,, jééééé, já bych se poměla!!!! 😀 😀 😀 😀
Všechny moc zdravím. Jo a včera jsem si četla naši diskuzi od začátku. Sem tam jsem se zasmála a zavzpomínala. Sem tam i slza ulítla. No utíká to jako voda. A tak holkám, které tu nechodí chci popřát moc štěstíčka. Myslím na vás!!!!!!

lajcikova
28. říj 2010

ahojik
posilam par fotek

lajcikova
28. říj 2010

taky sem vam přidala malou dyni 😀 a našeho tygra

evkaa25
29. říj 2010

Ahojky.
Teda Lajci se mi úplně zbíhají sliny!! 🙂 Dort se ti moc povedl a celé to pohoštění vypadá moc pěkně.A vy s Radkem moc spokojeně./bodejd by ne po takové žranici 😀 /
Michul dík za objasnění toho tejpování.Zase jsem o něco chytřejší.A snad si to Darinka chvilku nechá,než se jí to podaří sundat. 🙂
A co to nachlazení?Už je to v pořádku?Nebo pořád odsáváte??
Janča mněla rýmu zatím dvakrát a doufám,že dlouho zas mít nebude,jelikož ještě pořád nemám koupenou odsávačku. 😅 No ale kdyby jí přeci jen rýmečka chytla,tak bych se alespon konečně rozhoupala ji koupit. 🙂
Musím běžet,Janča tady vedle mně pěkně cvičí. 😉
Tak všechny moc zdravím........

evkaa25
1. lis 2010

Holky,kde jste kdo?
Jaký jste mněli víkend?Bylo docela pěkně,tak jsme s manželem byli v sobotu i v neděli u nás na výlovu rybníka a bylo to super.A lidí s kočárkem strašně moc,tak jsme s kamarádkama pořád kecaly a kecaly o dětech,až mně z toho večer bolela papula. 😅 😀

evkaa25
4. lis 2010

Teda holky kde jste všechny???Že by v Jojo parku?? 😀 😀 😀

monali
5. lis 2010

ahoj holky 🙂
tak se zase hlásím.
Koukám že tu moc nejste, je jasné ,že si užíváte s dětičkama. Koukala jsem na fotky ze srazu a všem vám to
moc slušelo, je fajn, že jste se tak pěkně sešly pohromadě. Já už jsem v té době byla zpátky v práci, tak to nešlo.
Jsem ráda, že jste daly fotečky.
Návrat do práce proběhl v klidu, dopředu jsem nahlásila, že to zase nedopadlo 😒 tak jak jsem se vrátila už to
nikdo neřešil. A teď to je zase z práce do práce.
V pondělí jsme byli u Dostála v poradně co dál. Rovnou mi naplánoval minimálku a prý když ani to nepůjde tak
nejspíše dárcovské vajíčka. Takže teď mám injekce - nějaký fostimon, a celé by to mělo stát 7000Kč, což není
tak hrozné, docela jsem se bála jakou částku na nás vychrlí. Poslední dobou máme nějak větší výdaje než příjmy,
a to přitom nekupujeme nic zbytečného 😒 Akorát ještě nevím, jestli to zkusit ještě před vánocema, a nebo radši
to nechat až na příští rok. Stejně musím počkat na MS, tak mám ješttě asi týden se rozhodnout.

@evkaa25 evi , to gratuluju nejdříve k synovečkovi a i ke štěňátkům, a kdy se mají narodit:? To bude něco Janička
a ještě pejsci, to budete mít doma asi pěkně veselo.
@lajcikova ivet, teda oslava musela být super a jsi moc šikovná žes to všechno tak zvládla. Moc vám to všem
dohromady sluší. Malý jako dýně je skoro k sežrání. 🙂 A co cukroví, vánoce jsou skoro za dveřma zase budeš
péct tak jako loni? ve velkém, že bych ti napsala adresu abys mohla něco poslat k okoštování 😀

@michule @koczurka @fandra @evkaa25
vás zdravím a snad nejsou vaši drobečci nemocní a ať je ty zoubky moc netrápí a obdivuju jak to zvládáte

přeji hezky víkend, a jak bude něco nového tak se zase nahlásím 😉

lajcikova
7. lis 2010

ahoj všem

koukam že to tu náááááák uvada 😝
ale chapu taky nemam moc času,radek rozjel novej projekt dělalji solarni elektrarny,k tomu stavi barky,takže litam po stavbě s papirama a učim se organizovat stavbu elektraren 😝

jinak včera jsme byli v praze,moc sme toho nestihly,ale aspon to nejznamějši sme viděli
@monali evi je to hruza,člověk pořad jenom strka penize a nic nema.znam ten pocit a velmi dobře.snad ti to konečně vyjde.jo a cukrovi pect určo budu ale nevim kolik,zaleži jak bude čas.pomaham radkovi,do toho mam zumbu a orientalni tence,ted ještě chodim na rehabku ze zadama,fakt se divim že aspon mam čas se trochu vyspat.
nic krasnou neděli 🙂