Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

koczurka
13. zář 2008

Každý to tak chápe že?Jak tam máš napsáno Mirunka.My jsme to přece taky tak pochopily. 😀
Michul a co drahý,už má kolínko lepší?

koczurka
13. zář 2008

Taky jsem byla venku před chvilkou,byla jsem odvézt drahého za kamarádama ať tu mám klídeček na koníka. 😀 😀 A je tam teda kosa jak z nosa.

konka
13. zář 2008

buchtu bych si dala, ze bych si jeste upekla strudl? 😀 no asi si dam ananasovy kompot a k tomu cokoladovou zmrzlinu, dieta jak vysita a pak si stezuju, ze jsem tlusta.. 😝

koczurka
13. zář 2008

Konko,jen papkej,ale ta kombinace. 😨

koczurka
13. zář 2008

Říká se že když se čeká holčička tak je chuť na sladké a u tebe jak tak kukám to platí. 😀

konka
13. zář 2008

to ani ne, ja sladke do ctvrteho mesice vubec nemusela. mohlo byt prede mnou cokoli a ja se toho ani nedotkla.. az ted v tom patem...

lilienka
13. zář 2008

holkýýý děláte mi chutě 🙂

michule
autor
13. zář 2008

Koczurko - je mi to jasné. No a drahý chodí, ale vypadá ta jeho chůze jako od Dr. Hause. Čeká doma na operaci a tak si to tady pěkně užíváme spolu. Buchtu? Jé, asi taky upeču, už mám i nastrouhané ořechy. Ovšem teď jdu žehlit. Takže kouknu za chvilku. A dietu už taky vůbec neřeším, kašlu to. Dnes smažený květáček a samozdřejmě, že ne jeden. 😀
Konko - a být těhotná, tak to neřeším už vůbec. Já jsem v těhotenství přibrala 25kg. Takže žádní křeč. Ovšem vypadala jsem jak před porážkou, to je pravda. 😀 😀

konka
13. zář 2008

michul, opravdu vypadam presne jak rikas, jako pred porazkou, a bude to horsi, momentalne to neresim, zamerim se na to po porodu 😀

koczurka
13. zář 2008

Michul a já myslela že už má operaci dávno za sebou.Tak si to spolu užívejte. 😉 Je lepší čekat doma než aby byl v nemocnici.A máš hodně žehlení?
Konko,to neva ale máš. 😀

koczurka
13. zář 2008

Konko,jasně že jo.Teď se na to vykašly.

koczurka
13. zář 2008

Co jste všechny šly péct buchtu? 😀 😉

michule
autor
13. zář 2008

Koczurko - nemáš nám dělat chutě 😀 😀 😀 😀 . Nemám toho žehlení hodně, ale s takovou to nedožehlím nikdy. Já jsem dneska dostala po dlouhé době takovou chuť na koníka 😀 😀 😀 .

koczurka
13. zář 2008

Ani nemluv.Já tu číhám pořád. 😀 😀

michule
autor
13. zář 2008

To jo -a kde jsi jako celé odpoledne byla? 😀

ili5
13. zář 2008

holky,dnes jsme jedna drbárna.Já mám buchtu upečenou,bublaninu s třešněmi 😵

koczurka
13. zář 2008

Já jsem ležela a dívala se na telku.Navíc seděl u PC drahý. 😠 😀

koczurka
13. zář 2008

Ili,fakt jo?Teda ty jsi rychlík. 😨

ili5
13. zář 2008

Ale moc si nedám furt lítám ještě.

koczurka
13. zář 2008

Fakt jo,no tak aspoň kousek. 😉

lilienka
13. zář 2008

já nepekla nic-mamča mi donesla 2 druhy mňamek,tak se moje chutové buňky třesou na zítřek až je ztrestám 🙂

koczurka
13. zář 2008

Já jsem dělala kakaovou s tvarohem.

ili5
13. zář 2008

no,mám tak hladový žaludek,že jsem dnes upekla bůček,brambor a kel a samo,že jsem si naložila........ 😀

koczurka
13. zář 2008

Lili a proč ne hned?

koczurka
13. zář 2008

No tak to se nedivím že lítáš. 😀

ili5
13. zář 2008

lili,jak se znám tak do zítra by nic nezbylo

lilienka
13. zář 2008

mám už zuby umyté a pak...za necelých 10 dnů jsem přibrala skoro2kila...

smilers
13. zář 2008

nazdarek 😉 konecne se to tu pekne rozjizdi 🙂 to je fajn, vsem co stimuluji drzim palce, co cekaj na vysledek taky a tem co uz zacli neco podnikat hodne trpelivosti 😉

ili5
13. zář 2008

já lítám i když jsem jedla jen suché rožky a navíc mi bylo zle z hladu,nebo se toho nenajím 😀

koczurka
13. zář 2008

Lili a můžu se zeptat co ti doktoři doporučily,myslím jak dlouho ležet a tak?