Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

petista
29. bře 2009

Holky, sledovaly jste výměnu - Ta paneláková řekla, že se tři týdny než odjela začali snažit o mimino a už má poztivní test... no to je teda spravedlnost! s takovým otcem, kterej na to dítě dlabe... no a taky jak v pohodě a v klidu to oznámila. Řekla bych, že ta radost navenek by u nás byla 100x větší.

koczurka
29. bře 2009

Vyměnit bych se možná dala,ale jak říkáš až jak bych měla větší dítě a ne miminko nechat doma.Teď se teda mimísek začal pěkně hýbat tak asi se mnou souhlasí. 😀 😀
Ta paní dneska v těch manželkách byla nějaká divná že?Nevěděla kterého chce chlapa,můra jedna. 😅

petista
29. bře 2009

Byla to od ní pěkná křivárna vůči Milošovi, že? objímat ho, pusinkovat, tvrdit, že je zbytečně žárlivý a přitom bylo jasné, že když s ním chodila, taka fakt s tím druhým chlapem spala. Síla, co?

koczurka
29. bře 2009

No jo no některé ženské to berou jak nic,jak samozřejmost že se to povede.Je to fakt smutné.Já jsem brečela štěstím a jak jsem to volala všem tak jsem to málem ani nedokázala oznámit jak jsem měla sevřené hrdlo.

petista
29. bře 2009

NO Koczi řekla bych, že já ( snad někdy) se budu chovat úplně stejně

koczurka
29. bře 2009

Byla to divná paní fakt.Taky nesympatická mi byla. 😀

koczurka
29. bře 2009

To určitě,to si piš. 😉 😉 😉 😵

koczurka
29. bře 2009

A moooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc ti to přeju.A vám všem. 😉

petista
29. bře 2009

velmi nesympatická, děti nezvládla, byli to pěkní parchanti, taky si myslím, že ve svém věku už měly pomáhat. Nicméně ten chlap od té druhé byl taky dost příšerný, kromě piva ve volném čase nic jiného neznal, malému se nevěnoval, ani pohádku nepřečet nebo si s ním nepohrál. Takového chlapa bych asi rychle vykopala. A vrchol byl, jak nechal zkazit ty okurky 😎

koczurka
29. bře 2009

Jo no,chlap na prd.Taky bych ho nechtěla.Tak každému vyhovuje něco jiného že?

koczurka
29. bře 2009

No nic já se loučím Petis,jdu do hajan,zítra mně čeká náročný den.Přeju dobrou noc.
Papa... 🙂

petista
29. bře 2009

řekla bych, že bylo jasné, že jí to taky tak nevyhovuje, akorát že mu pořádně nic neřekla, nicméně každý to doma má, jak si to zařídí. Její problém, naštěstí ne můj. PRotože my s manžou chodíme na pivo spolu 1x za měsíc. Zrovna včera jsme byli a bylo to fajn

evkaa25
29. bře 2009

ahojky.Tak já jsem na výmněnu nekoukala,koukala jsem na ČT1,což byl dost psycho film.Ale koukám,že to tady slušně probíráte,tak byla asi výmněna zajímavá. 🙂
Ted jdu už chrnět,jelikož zítra už mně čeká práce.Fuj!!! ☹Jak hnusné slovo.
Tak dobrou noc.......... 🙂

petista
29. bře 2009

dobrou noc, Evi 🙂

petista
29. bře 2009

Lajci, jak dopadla v pá kontrola?

monali
29. bře 2009

ahojky 🙂
Tak víkend za náma, ani nevím že byl. Vsobotu jsme byli v té Praze, výstava zajímavá, ale asi bych se obešla
bez ní. Řízky ve vlaku - lahoda 😀 , počasí nádherné, prošli jsme se Prahou, nohy bolely. 😖
dneska mamka slavila narozky, takže jsme tam hned ráno jeli a před chvílí se vrátili. Sešla se celá rodina,
takže to bylo fajn, akorát počasí stojí na prd. A zítra zase do práce 😝

Už 5dní si píchám Gonal a nic na sobě nepozoruju. Tak doufám, že se ve mě něco děje, a folící rostou.

Zatím se mějte, pa a dobrou.

Na sraz se zatím nepřipisuju, protože naši chtějí v té době malovat, ale pokud budu mít volno tak jedu.

lajcikova
30. bře 2009

ta tabulka má být:16.5.2009-nejspíš opět ostrava 😎
-petišta
-lili
-evka
lajčik 😀

jinak kontrolu mam ted v patek tak sem zvědava,měl by už mit i vysledek na ten hpv vir. 😒 ,a ja vyměnu manž.neviděla dneska juknu an netu 😉

lilienka
30. bře 2009

ahojky holky
tak jsem se vrátila zrovna ze cvičení a jsem unavenkaná a tak nějak roztřepaná 😀 byla to makačka a to mám celkem dobrou kondičku.To co jsem spálila ted vyrovnávám řízkem a kaší 😀 ach jo-já tolik nežrat tak jsem jak lunt 😀 Jinak lajči-doufám,že se líbil i druhý klip a pošli další f.-si pohraju 😉 No nic,tak já padám-koupila jsem si supr knížku a jsem do ní zažraná 🙂

lajcikova
30. bře 2009

čauky luci,jo libil se nam super jen segra ma debilni dvd to nechce brat ty formaty ve kterych to je nahrane tak se musi koukat u nas 😀 pošlu ti ty fotky a pošleš mi to na imail?a dlouho si nebyla na skype 😠 😎 tak to teda jako neprav 😵 však viš nemam skym kecat 😉

sukubka
30. bře 2009

Ahoj holky vy navštěvujete FN olomouc?já přešla s Fertimedu do FN a chodím k dostálovi!Stimuluji 5den ve středu kontrola.

sukubka
30. bře 2009

monali ty si zde?ahojík 😀

evkaa25
30. bře 2009

ahojky holky 🙂
Tak jsem dneska zase rychle vlítla do reality-práce.Ještě bych si klidně dala týden volna 🙂 No ale budu mít nového partáka-řidiče,tak snad to nebude žádný trouba.Vzhledem k tomu,že s ním budu trávit témněř veškerý pracovní čas..........
Lajci,tak to je super,že jdeš s náma na sraz. 🙂 Už ted se na vás moc moc těším 😀
Monali,doufám,že i tobě srazík vyjde.A taky že už budeš v té době těhu 🙂A všechny nás nakazíš!!!
Lili,já kdybych nežrala,ale.........Miluju dobré jídlo. 🙂

monali
30. bře 2009

ahojky
Moc bych chtěla na ten srazík dorazit,snad se podaří
Evi, ani mě to vlastně nenapadlo, že bych v té době už mohla být těhotná, mám strach o tu myšlenku
i jenom zavadit. ale mooooooc bych chtěla
Sukub, ahoj jo, já patřím tady, je to moje domácí téma. 🙂 na FN Olomouc jenom odskakuju.
Lili, já o cvičení zatím jenom přemýšlím a přitom kynu a kynu a kynu 😒
Lajci, ráda tě vídím, nebo spíše čtu.

tak zatím pa, už usínám

sukubka
30. bře 2009

monala aha 😀 tak pak podej hlášení co budeš mít ve středu na sobě at tě poznám 😀

gab123
31. bře 2009

Ahoj holky utz byl v pořádku máme gestační váček i žloutkový jsem v 5tt+-1,2 dny.HCG mi nebral prý utz je lepší než hcg.Hlavně že jsme v pohodě,jupííí 🙂 🙂 😀

koczurka
31. bře 2009

AHOJ VŠICHNI!!!

Gab,moooooooooooooooooooc gratuluju! 😉 😵
Kukla jsem do tvého albíčka a máš tam krásný pozitivní testík. 😵
Tak se šetři a piš jak jak to u tebe probíhá a tak.

sukubka
31. bře 2009

ahojík holky!
Gab moc veliká gratulka!!!!at se miminkům 9měsíců líbý u maminky 😉

lajcikova
31. bře 2009

ahojik
gabi super zpravy 🙂
za to ja mam jakousi depresi-asi jarni či co 😠 manža se mnou ani radši nemluvi,at sï trhne.nějak mam vztek na všechny.
jinak sem zkoukla tu vyměnu manželek-a teda to byla ale ku.....,chtěla by všechno a nakonec nebude mit nic.
a ta druha byla taky pěkně praštěna druhe ditě a takovy ožraly otec.no pak prej je spravedlnost 😠 nějak to nechapu že někomu tam na hoře naděli třeba tři děti a někdo nema NIC.ASI SEM MOC SPEKTICKA TAK RADŠI JDU AT VAM NEZKAZIM NALADU.

moni napiš jak zitra dopadneš.at jich maš hodně. 😉

monali
31. bře 2009

ahojky,
určitě dám vědět jak se dopadla, ale asi zase až večer, protože dřív se sem nedostanu.
Dneska to byl v práci děs, jak já už bych chtěla být doma 😅
Gab, taky mooc gratuluje, a doufám že tě budeme všechny následovat 😉

petista
1. dub 2009

Gab, velká gratulace 🙂
Moni, fuj fuj fuj, ať ti dnes dobře dopadne.
Já čekám na MS, ať už můžu na tu zastavovačku a pak chci taky začííííííít
Zatím pá, jdu do pracovního procesu