Za jak dlouho zaroste dírka po náušnici?

ada80
4. bře 2010

Ahoj holky dneska jsem zapinala dceři naušničku a podařilo se mi ji zlomit takže jsme bez naušničky.nevíte za jak dlouho zaroste dírka abychom nemusely dávat znovu píchat.Díky

lenkavano
4. bře 2010

ada moje starší dcerka nemá naušnice 2roky a dírky ji nezarostly 😉

ada80
autor
4. bře 2010

lenka fakt´,máma mě pořád straší že jí to zaroste a budem muset na píchání tak mám strach

ria80
4. bře 2010

No já bych si taky myslela,že to zaroste.Zatím možná jen každý den ten kousek náušnice tam protáhnout,a zpátky,aby to nezarostlo.Než koupíte nový.

momin
4. bře 2010

Ja nemam nausnice v usich rok a taky jeste nemam dirky zarostle....
Ale kolik let mam dirky ja a jak dlouho tvoje mala..... 😅
Asi bych se taky bala ze zarostou..A koupila co nejdriv nove-nebo nechala opravit.... 😉

tymothy
4. bře 2010

S tou zarostlou dírkou je to asi hodně individuální - já nemělas náušnice asi rok a dírka mi zarostla - teda ne úplně, ale vyvořila se mi tam tam taková blanka, kterou jsem potom musela propíchnout...
Ale zas takový problém bych v tom neviděla - zkusila bych je odnést do zlatnictví, aby ti je opravili - a ta oprava jim zas tak dlouho netrvá. 😉

hlavinka
10. zář 2012

Uz je to teda stare tema, ale nasi Adelce dirka zarostla za tyden☹

eliskastankova1
26. dub 2017

Holky, uz je to teda hodne stare tema ale... dcera ma nausnicky 7 tydnu a kdyz jsem vyndala ty nastrelene, vsimla jsem si, ze ma levou dirku o hodne niz nez tu pravou. Chci ji tu levou vyndat a nechat prepichnout. Myslite, ze to uplne sroste a nebude tam nic videt nebo bude mit jizvu?

ivhuska76
13. kvě 2017

@eliskastankova1 ahoj jak vám to dopadlo? Nám taky nastřelili každou jinak,přemýšlím co s tím.

jesie28
13. bře 2018

@eliskastankova1 mužu se zeptat, jestli vám ty dírky zarostly? Máme stejný problém

mmddss
13. bře 2018

Ahoj, mojí holčičce skoro zarostla dírka v oušku po 5 dnech, už jsem ji to musela náušničkou trošku prorazit. Doporučuju denně večer ouško protáhnout....

jesie28
14. bře 2018

@mmddss ja prave potrebuju, aby zarostli a jestli ji nepujdou ty puvodni dirky videt. Mala to ma hrozne vysoko ty dirky. ☹

marstu
29. bře 2018

Tak holky jak Vám to dopadlo? Řeším stejný problém. Náušnice o chlup níže druhá, vytáhla jsem po 17 dnech od nastřelu a nechávám zarust. Zasáhne se u 5m dítěte zcela? A mohu pak umístit novou po srustu hned těsně nad tu zarostlou?

ivular
29. bře 2018

@jesie28 @marstu
Mně nechala máma propíchnout uši klasicky v kojeneckém věku. Až někam do MŠ mi dávala náušnice, ale pak už mi začaly vadit a od té doby nenosím žádné (vyloženě mi dělají v uších zle).
Dírky už ale zůstaly po celé desítky let stále stejně viditelné.

petuleslana
9. črc 2018

@marstu Prave resime to same. Dcera ma nausnicky ctyri tydny a jsou nastrelene spatne. Prosim,mohla byste mi napsat,jak to u Vas dopadlo? Nechali jste zarust a prestrelit?

jesie28
14. črc 2018

@petuleslana mala měla naušnice přes 2 měsíce, pak jsem je vytáhla a chtěla nechat zarůst a nechat nastřelit znovu. Po asi půl roce po vyžení šly naušnice nasadit. ☹ jen tam byl takový malý špuntík, který se protlačil.Tak jsem ji naušnice nechala, ale má dírky vysoko a nelíbí se mi to 😢

petuleslana
14. črc 2018

@jesie28 dekuju za odpoved! Jak vidim,necham to take byt..