Zachraňte pejsky, Olomoucký útulek

denousek
6. bře 2008

ahojik...
možná si řeknete proč to dělam ale mrkněte se sami..tohle je olomoucký útulek...kolik pejsku tam je kolik nových štěŇÁtek tam je....máte děti??nechtěli by nového kamaráda?jistě je to jejich dětský sem tak proč neudělt dítěti radost a ještě udělat dobrý skutek??
2 MOUCHY JEDNOU RANOU...
když chcete pejska,mrknětě třeba nejdřív do útulků,mají i štěnátka,proč jim nedát šanci na nový život...sou ještě malincí,jsou odmítáni,takový pejsek z útulku vám bude do konce života vděčny..
možná mi někdo napíšete ,,když si tak chytrá,vem si sama pejska,ani nevite jak ráda bych,jenže naše domovská kapacita už by to asi nezvládla máme již pejsků 6....
jsou to většinou odmítaní zachráněnci a vážně dávají znát svuj velký díkk..

zkrátka je-li vám líto opuštěných pejsků,chcete udělat radost svým ratolestem,splnte jim jejich dětský sen a mrkněte na stránky utulků...
jistě se mezi vámi nejde dobrá duše ktera chce kamarada -ne nedarmo se říká:pes ,nejlepší přítel člověka,a ten pes,vám bude vážně vděčny,dejte mu šanci na lepší život...

http://www.djax.cz/olomouckyutulek/gallery.php?...

abinka
7. bře 2008

😉

blka
7. bře 2008

Já bych pejska z útulku brala, je mi jich hrozně líto 😢 . Ale manžel doma nechce žádné zvířátko 😠 . A asi má pravdu, když jedeme ráno v 6 do práce a vracíme se v 5 večer 😖

aponchie
7. bře 2008

ja chci a budu mit ,ale az budu mit domek,nechci psa v byte pro nej je to podle me jak vezeni pokud ovsem neni gaucovej jako pudl a tak a ja rada velke psy velke vozy..... 😀

denousek
autor
7. bře 2008

gaucaky mame taky sou v pohode akorat se v posteli tak roztahujou ze my uz sem pomalu nevejdem 😅

a blbka to rika hodne lidi ze jsou porad v praci ale kdo nepracuje ze....ten pejsek si zvykne..porad lepsi nez v utulku 😉

blka
7. bře 2008

Denousek: blka, ne blbka 😀 😀 😀 . No já vím, ale ukecávej chlapa. Se o to snažím min. rok. Stejně jako na kočičku. Tak máme aspoň rybičky 😉 .
Ale si říkám, že až budou děti, tak ho snad nějak ukecají. To tak bývá vždycky - pamatuju na sebe 😀

aponchie
7. bře 2008

to jo ,ale venku ma aspon vybeh a muze cumakovat na lidi a tak.ja gaucaky nemusim 😀 ale kocky sem brala pravidelne az do tehotenstvi kdy jsem z nich chytla toxo

denousek
autor
7. bře 2008

blka 😅 promin....
jo a to se nesmis ptat kup psa a je to co chlap nadela zanadva si ale to je tak vsechno 😅

megee
7. bře 2008

deny my máme kocoura tak nevím jestli by se s pejskem snášeli 😀 , ale jinak nám pejsek minulý týden umřel, teda museli jsme ji nechat utratit, bylo ji 15 a už nežrala a nepila a ani nevylízala s pelíšku... ☹

blka
7. bře 2008

Denousek: to už jsem taky slyšela, že to tak mám udělat. Ale já su na to měkká 😅

Megee: my jsme taky měli kočku i psa (u našich) a snášeli se v pohodě. Ale nevím, jestli není lepší, když kočka vstupuje na území psa než naopak 😕 . To je mi líto, že už byl na tom váš psík tak špatně 😢 . Ale už je v psím nebíčku a tam má samé dobroty 😵

denousek
autor
7. bře 2008

MEGGE NO vidis to je skvela prilezitost!!hned se nejakeho ufka ujmy 🙂 oni si to vezne zaslouzi...jen si vyber..a pejsek z utulu ti bude jen vdecny...a ze mate kocoura??eboj ono chce si to zvyknout...to neni takova hruza....my mae tako kocourka a je to kamarad vsech sesti pejsku 😀

blka nebud mekka chlap si fakt zvykne...ja kdyz sem si privezla posledniho pejska tak mi muj rekl kdyz ho videl,pak si to vyridime a cekam na to do dneska -a pejsem v nedeli uz bude mit rok a ja stale cekam a cekam 😀

blka
10. bře 2008

Denousek: jsem to řekla manželovi, že mi radíte, ať přivedu pejska a na nic se ho neptám. Ten vražednej pohled, co měl a ještě řekl: To bys mi neudělala, že ne.

denousek
autor
10. bře 2008

heee to rikal i muj....a ted mame psu 6..kdyz se ke me nastehoval tak jsme psy meli ale on rikal ze dalsi uz ne...a ja jsem si prinesla stene slovenskeho cuvace a on mi rika pak si to vyridime...a sli jsme ho ukazat nasim....
a pes mel vcera rok a porad cekam jak si to vyridime 😀
rekni manzelovi ze pejsek prece neni takova hruza prece to nemuze byt taktezke ho ukevat rekni ze by to byl nejkrasnejsi darecek jeden maly pejsek...mala rasa toho nesezere rekni mu ze by te moc potesil a ze by se o nej nemusel starat on ale ty....prece to musi jit...pejsci sou vazne nej...vitaji te kdyz prijdes domu..proste super...

izy
10. bře 2008

a co takhle zachranit pejsky z diskuze pes v byte a babatko.... 😔

denousek
autor
10. bře 2008

tam nechodim tak rozdavaji psy nebo co

izy
10. bře 2008

jen jsem tak nakoukla a nebylo mi z toho dobre......v podstate tam resi, kdo nechal psa utratit a kdo ho dal pryc kvuli narozeni mimca...(abych jim nekrivdila...cetla jsem jen prvni stranku...)

izy
10. bře 2008

ale prominte, ze vam odbocuju od tematu....

denousek
autor
10. bře 2008

vsak jo ale tyhle stranky nejsou jen pro maminky s detma jsou i pro bezdetne nebo s vetsimi detmi tohle si muze precist kdokoliv 😉