Začnou mi po vyškubnutí zase růst vlasy?

peppapig
24. črc 2010

Ahoj holky, mam otazecku. Nestastnou nahodou jsem si dneska vyskubla vetsi chomac vlasu. Tak nejak nad ofinou, presne v pesince. Nejen, ze to boli, ale mam tam ted viditelnou plesinu trojuhelnikoveho tvaru a at delam co delam, nejde to zamaskovat. Mozna se to bude zdat jako blbina, ale je mi z toho na nic 😢

Jaka je sance, ze me vlasy v tom miste zacnou zase rust? Stalo se vam to nekdy? Podotykam, ze muj problem nema nic spolecneho s padanim vlasu po porodu apod.

kaleilah
24. črc 2010

Řekla bych že jo, měla jsem kdysi období, že jsem si v týlu namotávala vlasy na prst amotala tak dlouho, až se vyškubli ty pramínky. A pakto zašlo tak daleko, že jsem tam měla malý cedéčko, na týle 😝 😝 Je to už několik let, tak nevim kdy, ale vlasy dorostly, obočítaky dorůstá, tak myslim že by to mělo být i u tebe v poho

Přeju rychlej růst, máš to teda v pěkně blbým viditelným místě 😅 😖

anatanka
29. črc 2010

Myslim, ze by mely. Jeden cas jsem mela takove nervy, ze mi vypadaly vlasy a mela jsem misty nekolikacentimetrove lysiny, ale dorostlo to bez problemu.

crca
29. črc 2010

No já si spíš myslím,že záleží na tom,kolik se ti jich vytrhlo s kořínkem 😅

dadous
29. črc 2010

i když si vyškubneš vlasy s kořínkem tak ti dorostou, zaleží jestli si neporušila to lužko, ale to určitě ne takže vyrž oni narostou 😵