Žádám o finanční pomoc. Dcera potřebuje speciální kočár

trpaslikg
31. říj 2009

snad se to bude někomu zdát troufalé, ale život je život, dcera vyrostla a potřebuje speciální kočárek, hledám hodné duše, které by nám troškou přispěli...nevím jestli neporušuji pravidlo fora, tak pokud se to někomu nebude zdát, tak to smažte...děkuji Míša
http://klarka.wbs.cz/Uvod.html

martimarti
12. lis 2009

Kubaka je hodná ženská, nerada bych o ní víc mluvila...ale je to Lilinka, věřte mi 😉 🙂
Mimochodem...smekám 🙂

erian
12. lis 2009

Ahoj Míšo a Klárko, posílám malý příspěvek a držím palce, ať už je brzo nejen na kočárek, ale i na fusak. Zatím to vypadá, že "dobrý člověk ještě žije", to je fajn, jen tak dál...

nikka.vo
12. lis 2009

Lenkavano, to mě ani nenapadlo, že je podezřelá, jen mi to nešlo celý do hlavy,víš? 😉

Trpaslikg, jak to vypadá s penízky, jede to v podobném tempu jako do teď, nebo se to zpomalilo? Snad se sežene dost 😵

berenika39
12. lis 2009

za kubaku ruku do ohně, znám ji, objednávala jsem od ní, chytrá, inteligentní, slušná. tečka. nepochybovat, třeba jen poděkovat 😀 😀 😀

lenkavano
12. lis 2009

ježíš holky prominte nemyslela jsem to ve zlém ale z legrace.to se moc omlouvám a kubaka promin.

berenika39
12. lis 2009

v pohodě, to nebylo na tebe, spíš aby se toho někdo nechyt, znáš lidi 😀 😀 😀

nikka.vo
12. lis 2009

😅 😅 😅 jsem tady z toho nechtěla rozpotat kauzu Kubaka 😅 , jen jsem chtěla pochopit situaci 🙂

trpaslikg
autor
13. lis 2009

😀 😀 😀

trpaslikg
autor
13. lis 2009

16061,- pocitam i s 5 tis. co na uctu jeste nejsou, ale mely by dorazit do tydne... 😉 ...
nikka.vo: nemuzu rict, ze by chodilo min, jsou to spis takove narazovky 🙂...jeden den prijde treba 200,- ale druhy prijde penez od 6 lidicek... 🙂

cuttysark
13. lis 2009

Aj my sme prispeli a sme radi, ze mozeme Klarke pomoct 😅 Hrozne vam drzim palce 😉

ygreen
13. lis 2009

trpaslikg: máš moc hezké holčičky 😵 hned jak dorazí manža z práce, tak ho posadim k pc a také zašleme nějaké penízky 🙂 a protože jsem dělala ve státní správě, tak dnes pošlu odkaz tvých stránek naší milé sekretářce aby se poptala mách bývalých kolegů, myslím, že by mohli něčím přispět 😉

A pokud bys potřebovala i něco jiného než korunky, tak se ptej, myslím, že tady vám rády pomůžeme jak budeme moct 😉

ygreen
13. lis 2009

tak mě ještě trklo, že bych mohla tvé stránky poslat i své sestře, která pracuje ve velké zahraniční firmě 🙂 tak jdu na to 😉

trpaslikg
autor
13. lis 2009

jj odkaz posilejte...vite co bych holky potrebovala?...vánoční úklid...:D :D :D

cuttysark
13. lis 2009

trpaslikg tak to neeee-eeeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀

trpaslikg
autor
14. lis 2009

cim dal tim vic premyslim nad tim, ze si najdu nejakou pani na uklid...ale nelibi se mi, ze by mi po byte chodil cizi clovek :(....jo a vcera prisly 300,-

dvojka
14. lis 2009

Tak jsem už taky poslala 😀 já jen abys nemyslela že jsem tlučhuba 😀

trpaslikg
autor
14. lis 2009

😀

janica..
14. lis 2009

Tak jsem taky poslala nějakou kačku 😉

trpaslikg
autor
14. lis 2009

super, super...kdybych vedela jak se pise smajlik kyticka tak vam sem dam celej záhon 🙂

trpaslikg
autor
17. lis 2009

ahojky všem, k dnešnímu dni je na účtu 15511,- a to největší část je od Vás z MK...na 5000,- ještě čekám od té exekuční kanceláře...až dorazí tak to bude 20511,- tzn., že už máme potřebnou částku doma 🙂 ...moc moc moc Vám všem děkuji za pomoc a už neposílejte...pokud nemáte sami dost 😀...to co bude navic použijeme na pořízení rehab. pomucky a teď se nesmějte...ve stacionáři mi doporučili zajít do sexshopu a koupit vibrující ovoce nebo zeleninu 😀, prý to dobře stimuluje nervy v ručičkách...na original fusak už ani nemyslim domluvím se s paní co mi nabídla ušití a raději peníze investuji do klarky rehabilitací...ještě jednou děkuji

martimarti
17. lis 2009

Trpaslikg, moc moc gratuluji a doufám, že už brzy budete jezdit. 😉
Ohledně toho vibrujícího ovoce...to nejde se nesmát 😀 😀 😀 😀 Úplně si představuje v živých barvách, jak jdete s manželem vybírat ovoce do onoho obchodu 😉 😀 😀

Ale je dobře, že se to povedlo 😉 a nejsme jen spolek plkajících mamin 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

cernovlaska
17. lis 2009

I já jsem hrozně moc ráda,že se penízky podařilo dát dohromady,a že bude mít Klárka super kočárek 😵 a vibrující ovoce 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ani nevím,že to existuje 😕 😀 no,holt mají ty rehabilitační sestry větší zkušenosti 😀 😀 😀 😀

trpaslikg
autor
18. lis 2009

doufam, ze kocarek prijde co nejdriv, klarky se zacal rozpadat...znamy to meli do mesice a ted kdyz uz mam cim platit tak by to mohlo dojit uz zitra 🙂...

byla paní reditelka nekde na kurzu v jinem stacionari a tam to meli, ona si s tim hrala a chvalila jak je to perfektni pomucka, ze by to taky brala a pak uz se jen divila :D

anta
18. lis 2009

Trpasliq - super, gratuluji a moc vám to přeji, každá pomoc dobrá, hurá. Mám radost i za vás 😉

vitty
18. lis 2009

Kam Ti můžu poslat nějaké penízky?

trpaslikg
autor
18. lis 2009

jak jsem psala uz se posilat nemusi 🙂...jen pokud ma nekdo hooodne penizek...jinak to opravdu neni nutne... 😉 ...http://klarka.wbs.cz/Uvod.html

jajdaelda
18. lis 2009

tak to je super, moc blahopřeji a hlavně ať se Klárka brzy vozí v novém!!! 🙂

berenika39
18. lis 2009

bezva, tohle bylo jedno z mála smysluplnejch témat tady.....mám radost a Klárce přeju, at se jí hezky jezdí 😉 😉

murecka
19. lis 2009

Ahojky, narazila jsem na tohle téma až teď a je mi líto, že jsem nemohla na kočárek a lehátko přispět, tak jsem vám poslala maličkost na účet jen tak, třeba za to bude kousek fusaku nebo vibrující ovoce 🙂. Holčičky jsou moc krásný, přeju vám, ať se vám daří dobře a máte co nejmíň starostí 🙂.

nikka.vo
19. lis 2009

paráda 😵